Сумісність Лева з іншими знаками

Ви народилися під знаком Лева і вас цікавить, як не помилитися у виборі супутника життя? Це досить непросте питання, тому бажано проконсультуватися з досвідченим астрологом і переконатися, що ваш новий знайомий — ідеальна кандидатура для любові і шлюбу.

Зміст:

сумісність лева з іншими знаками

Сумісність Лева з іншими знаками

У нашій статті ви дізнаєтеся, яка сумісність Лева з іншими знаками зодіакального кола. В допомогу вам — таблиця, де у відсотках вказані сумісні в любові, шлюбі та відносинах знаки зодіаку.

Лев, який він?

Люди, що народилися під знаком Лева, знаходяться під заступництвом Сонця, яке дарує їм безліч талантів і сильну енергетику. Комбінації зірок у момент народження можуть зробити або великодушного улюбленця фортуни, або гордого дурня, якому ніхто не зможе догодити.

Головне, щоб вроджене честолюбство львів не заважала тверезо оцінювати ситуацію, тоді Лев зможе побудувати щасливе особисте життя і вдалу кар’єру. Цей знак досить болісно сприймає критику, тому його партнер має щадити почуття коханої людини і не скупитися на компліменти, подарунки та інші знаки уваги.

Загальний гороскоп можна скласти за допомогою таблиці і коротких характеристик сумісності з кожним знаком зодіакального кола в любові і шлюбі, а ось за більш детальним гороскопом доведеться звернутися до досвідченого астрологу.

Чоловік Лев: ідеальна сумісність з іншими знаками зодіаку

Якщо ви чоловік Лев гороскоп сумісності в любові і шлюбі для вас досить сприятливий зі знаками Вогню і Повітря, а от партнери інших знаків зодіаку (під заступництвом Води і Землі) виявляться не зовсім сумісні з вами в любові і шлюбі. Це не показник нелагідності або інших негативних рис характеру однієї з сторін, просто дані представники знаків занадто різні.

Найбільш ідеальна сумісність чоловіка, народженого під знаком Лева, з жінкою, знак зодіаку якої Стрілець, Овен, Близнюки, Терези. Для цих пар зірки пророкують дуже сприятливий союз, обіцяє довге і щасливе спільне життя. Якщо Львів цікавить сумісність в шлюбі і дружбу, їм підійдуть будь-які знаки зодіаку, крім Тільця і Скорпіона.

Жінка Лев, хто їй підходить для шлюбу?

Яка характеристика жінки, що народилася під знаком Лева, з ким вона може складатися в сприятливих тривалих відносинах, а хто принесе лише гіркота і розчарування?

У Левиці своєрідне поняття про ідеальні стосунки. Вона хоче любові, але при цьому фліртувати з ким попало не стане, оскільки добре знає собі ціну. Однак, якщо красива і сексуальна Левиця закохається, її коханий чоловік отримає чарівну ласкаву домашню кицьку, яка, тим не менш, може при нагоді випустити гострі кігті. Таблиця показує, який ідеальний любовний гороскоп буде сприятливий у відносинах між жінкою Левом та іншими знаками зодіакального кола.

З ким їй можна будувати щасливе сімейне життя? Ідеальна шлюбна пара може бути складена з Овном і Стрільцем. З якими зодіакальними знаками не слід планувати спільне життя? Несумісні знаки зодіаку в любові і дружбі з Левом — Скорпіон, Рак, Риба. Найкраща в шлюбі психологічна сумісність у Лева і Стрільця, також підійде Овен. Особливо сприятливий союз, якщо партнери народилися в роках під заступництвом Кролика і Тигра, при цьому місяць повинна знаходитися в Леві. З іншими знаками немає такого тотального взаєморозуміння і бажання поступатися партнеру.

Особливості взаємин у сім’ї, бізнесі, дружбу

З ким із знаків зодіаку краща сумісність Лева в питаннях шлюбу і кохання? Сприятливий любовний гороскоп — це лише передумова, а вже самі люди можуть коригувати характеристику положення зірок у момент народження власною поведінкою. Як відомо, якщо хочете прожити з людиною довге і щасливе життя, навчитеся керувати негативними рисами власного характеру так, щоб вони не стали причиною гірких розчарувань і розлучення. Сумісність по знаках зодіаку Лев володіє наступною:

Щоб дізнатися сумісність жінки і чоловіки Лева з іншими знаками в любові і шлюбі, слід скористатися астрологічними гороскопами, які складаються з року, місяця та дня народження. З їх допомогою реально отримати загальну інформацію і орієнтир на розвиток подальших стосунків з цією людиною або ж рекомендації знайти більш відповідну пару. Жити вам разом чи ні, вирішувати в кінцевому рахунку тільки вам!

Максимальна сумісність Лева з іншими знаками зодіаку можлива майже для всіх пар, якщо кожен в сім’ї докладе зусилля по збереженню відносин, переключиться з недоліків партнера на його гідності.

Висновок

Такий підхід до міжособистісних відносин, чи це дружба, любов, шлюб або бізнес, стає причиною довголітнього гармонійного союзу.

Крім знака зодіаку, якщо вам потрібна порада астролога при виборі пари, зверніть увагу на рік народження партнера. За давньокитайським гороскопом, немає ніякого поєднання між людьми, що народилися в певні роки. Наприклад, ніколи не уживуться один з одним Собака і Півень, Мавпа і Кабан, Дракон і Кролик або Кінь, Тигр і Змія, Кінь і Дракон або Бик, Коза і Півень або Щур. Такі союзи завжди виявляються безперспективними з-за безлічі особливостей розташування планет у момент народження, особливо важливо, які з них знаходяться у Львові. Зате відомі випадки багаторічних щасливих спілок, коли партнери народжуються у роки Півня і Кролика.

Якщо ви настільки закохалися, що вас не лякає несумісність на зодіакальному рівні, звертайтеся до професійного астролога за персональним гороскопом сумісності. Він вирахує всі планетарні аспекти, в тому числі асцендент в момент вашого народження, розташування впливають планет у Львові, а також, де знаходиться Венера у вашому гороскопі, і розтлумачить їх вплив на конкретну пару. Немає нічого неможливого для двох люблячих сердець, тому слід спиратися на рекомендації астрологів і будувати своє сімейне гніздечко!

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: