Сумісність Водолія з іншими знаками

Водолій – знак зодіаку, який володіє екстраординарним характером. Це пояснюється тим, що на його долю і поведінку впливає уран. Ця планет при обертанні випромінює величезну кількість тепла, яким на енергетичному рівні живиться Водолій. З цієї причини даний знак має магнетичними можливостями, обростаючи все новими і новими знайомства або друзями.

Зміст:

сумісність водолія з іншими знаками

Сумісність Водолія з іншими знаками

Представник повітряної стихії багато в чому випереджає інші знаки зодіаку. Він дійсно вміє дружити, віддаючись дружбу цілком і повністю. Причому приятель темі відносини однаково гарні й вдалі, як з однолітками, так і з людьми іншого віку. Той факт, що навколо Водолія завжди багато людей пояснюється тим, що йому є що показати оточуючим і чим поділитися, і в прямому і переносному сенсі цього слова. Люди, народжені під цим знаком, ніколи не бувають жадібними, і не сприймають цієї якості в інших людях.

Говорячи про складі розуму Водолія, потрібно сказати, що він мислить нестандартно, його висновки завжди виходять за рамки звичних. Дізнаємося докладніше, як складаються у Водолія відносини з іншими знаками зодіаку, з ким сумісний водолій, а з ким варто розірвати відносини ще в самому початку. Але спочатку дізнаємося більше про самого знаку, а потім про сумісність водолія з іншими знаками.

Характеристика знака зодіаку Водолій в любові

Якщо Водолій шукає собі партнера по любові, він може займатися цим місяцями, а іноді й роками, сумісність водолія з іншими знаками повинна бути ідеальною на його думку. Він зупиниться свій вибір на тому, кому зможе довіритися на 100 відсотків. Крім цього обранець повинен розділяти його інтереси, щоб брати участь у них разом.

Незважаючи на те, що Водолій-особистість непересічна, собі подібних у пару він не вибирає. Світ не витримає двох таких людей разом. Крім того, вони будуть постійно знаходитися в стані конкуренції, борючись за місце під сонцем.

Також варто сказати, що водолій-це той знак, який без тіні сорому може полізти в чужий монастир зі своїм статутом. Справа в тому, що в житті описуваного знака зодіаку вагоме місце посідає повага і дотримання традицій, це обов’язкова умова сумісності водолія зі знаками зодіаку. Наприклад, якщо Водолій знаходиться в стосунках у шлюбі, він не уявляє собі того факту, якщо сім’я не збереться разом за вечерею, це не прийнятний. Хоча не можна сказати, що Водолій прагнуть як можна швидше скувати себе узами шлюбу, вони дуже цінують свою свободу. Якщо штамп в його паспорті і з’явиться, то тільки з ініціативи самого знака, якщо любов буде по справжньому щирою.

Закінчуючи опис даного знаку зодіаку в любові, скажімо про те, що його творча натура буде проявлятися в усіх сферах його життя. Йому гостро необхідно відчувати себе далеким від рутини, огородженим від банальності і сірих буднів. Якщо у калейдоскопі гороскопу є такі знаки, в тандемі з Водолієм вони зможуть побудувати міцну й щасливу сім’ю.

З якими проблемами стикається Водолій у відносинах

Перш будувати відносини з Водолієм потрібно відповісти на ряд питань, які стають на шляху описуваного знака:

Якщо ви відповіли на більшість питань ствердно, можна говорити про гарну сумісності водолія зі знаками зодіаку. Якщо частіше звучало слово «ні», варто задуматися, може, це знайомство вам не потрібно?

Які стосунки складаються у Водолія зі знаками повітря

У своїй рідній стихії Водолій відчуває себе як риба у воді. До речі, повітряна стихія об’єднує в собі три знака зодіаку:

Причому підтримку буде відчувати не, тільки описуваний знак, але і його побратими по стихії. У таких відносинах, з одного боку, кожен з них зможе самовиразитися, і відчувати свою свободу. Але гладким ставлення бути не обіцяють. Справа в тому, що у відносинах не може бути два лідера, Водолій цього не потерпить. Плюс таких відносин у тому, що побутові проблеми ніколи не стануть на шляху їхнього щастя. Вони будуть настільки зайняті собою, розвитком у творчому і професійному плані, що такі тривіальні проблеми обійдуть їх стороною.

Що очікує водолія зі знаками Вогню — стрільцем, овном і левом

На відміну від попередньої стихії (повітря), в даній ситуації, де відносини складаються з вогняними знаками, описуваний знак зодіаку може в корені змінити своє життя. Справа в тому, що коли вони взаємодіють, виходить подоба якогось механізму. Водолій грає управлінську роль, а один із знаків (стрілець, овен або лев) будуть подавати нові ідеї для втілення в життя. Варто окремо сказати про сумісність Водолія з левом. Якщо ці дві людини зустрічаються на життєвому шляху, вони зможуть перевернути гори разом. Їх думки завжди оптимістичні, вони відкриті для експериментів. Їм властиво удвох ставити цілі і домагатися їх спільно. Напевно, це найкраще з усіх можливих комбінацій з цим знаком.

Що чекає водолія зі знаками Води і Землі

Знаки води (раки, скорпіони і риби) і представники землі (телець, діва, козеріг) практично ніколи не можуть створити з водолієм хорошу пару, вони з тих, хто не сумісний з водолієм. Справа в тому, що у відносинах вони обтяжують один одного. Представник описуваного знака не може повністю розкрити свій потенціал, у відносинах все більше з’являється рутини, а пристрасть і почуття відходять на другий план.

У сексуальному житті ще більша туга, ніж у повсякденному. Коли кожен день нагадує день бабака, жити стає просто нестерпно. Пара рано чи пізно приходить до питання про розлучення.

Чи варто боротися за такі стосунки? Відповідь, швидше за все, негативний, так як їх результат заздалегідь визначений. Хоча, з кожного правила є свої винятки, можливо, що і в даному випадку все буде не так сумно, як зазвичай.

Що чекає водолія з кожним з 12 знаків зодіаку окремо

Дізнаємося більше про гороскоп сумісності водолія з іншими знаками зодиаками.

Союз з овном

Досить непогане поєднання, незважаючи на те, що стихія вогню і повітря не найкраще взаємодія. Гороскоп сумісності овна і водолія варіюється від 50 до 60%. Успіх буде триматися на творчому потенціалі знака повітря і найсильнішою енергетики вогню. Досить часто почуття виростають на фоні дружби.

Союз з тельцем

Це відносини учня з учителем, але ніяк не любов, якою ми всі звикли її бачити. Якщо ці два знаки і опиняються разом, то завжди є логічне пояснення і причина. Наприклад, це може бути банальна матеріальна зацікавленість когось з учасників пари. Гороскоп сумісності тільця і водолія в любові не висока.

Союз з близнюками

Зазвичай, симпатія і любов між ними виникає за лічені хвилини, всього кілька слів і поглядів і водолій закоханий по вуха. Гороскоп сумісності водоліїв і близнюків говорить про те, що розвиток відносин залежатиме від жінки їм не важливо, під знаком якого зодіаку вона була народжена.

Союз з раком

Відносини будуть складні, якщо ви шукаєте чогось простого і поверхневого, краще пройти повз і шукати далі. Рак міцно попадається в мережі, і ще довгі роки не буде розуміти, як спритно вдалося зломити його непохитний характер. Гороскоп сумісності раку і водолія практично дорівнює нулю, про кохання тут не прийнято говорити.

Союз з левом

Цей тандем – найбільш вдале поєднання, так як гороскоп сумісності обіцяє водолію і льву довгі щасливі роки сімейного життя, де буде здійснено все, що було задумано. Варто сказати, що їм ніколи не буде нудно один з одним. Обидва партнера достатньо освічені, володіють чудовим почуттям гумору і, звичайно ж, люблять один одного. Гороскоп сумісності лева і водолія впевнено прагне до 100%.

Союз з дівою

Цей союз не можна назвати ні провальним, ні вдалим на 100%. З одного боку, їх відносини виглядають ідеально, але це всього лише роль, яка розігрується спеціально для друзів і знайомих. Вдома ж вони перетворюються в пересічних чоловіка і дружину, заробляють гроші і виховують дітей. Нічого цікавого в цій парі не відбувається. Гороскоп сумісності діви і водолія равнятеся 20-30%. Сенсу продовжувати такі відносини немає.

Тандем з вагами

Обидва знака управляються однією стихією, це їх і об’єднується протягом усіх років сімейного життя. Зазвичай, їхні стосунки розвиваються поступово, без різких стрибків. Їм вдається зберігати почуття, повагу і гармонію. Але щастя дається непросто, доведеться чимало потрудитися, щоб життя протікало саме таким чином.

Союз зі скорпіоном

Зірки підготували для даної пари нестандартне розвиток відносин. Якщо у них буде спільний бізнес або робота, справи будуть йти вгору, так як кожен з пари буде носити свою лепту в робочий процес. Якщо ж їх шляху в кар’єрному плані розійдуться, відносини не будуть такими цікавими, і в деяких випадках, можуть звестися нанівець.

Союз зі стрільцем

Непогане переплетення доль. В даних відносинах спостерігається повне душевну рівновагу, почуття будуть сильними і щирими, в очах непідробний блиск. Тут головне, щоб хтось з учасників тандему не поставив кар’єру вище власної сім’ї, це може поставити хрест на парі і звести відносини немає.

Відносини з козерогом

Водолій не рідко вибирає собі в супутники життя саме козерога. Це пояснюється тим, що обидва знака управляються Сатурном, що робить гороскоп сумісності — водолій і козеріг доволі високим. Вони почнуть свої відносини у якості друзів, можуть навіть дружити парами. Але в один прекрасний момент, водолій зможе розгледіти в своєму другові чи подрузі щось більше, тоді дружба перейде на новий рівень.

Союз двох водоліїв

В цьому союзі пристрасті вирують, як вода в каструлі. Їхні стосунки нагадують італійську сімейне життя, де і сварки і примирення однаково приємні для обох партнерів. Якщо вони в сварку – про це знає весь світ. Вся округа чула, як гриміла посуда, і викидалися особисті речі з балкона. Якщо ж у родині лад і мир партнери розчиняються одне в одному. Якщо подивитися на них з боку, мимоволі пригадується реклама з фразою «Солодка парочка Твікс, і нехай весь світ зачекає…».

Відносини з рибами

Ці відносини і відносинами то назвати язик не повертається. Партнери будуть весь час щось один одному доводити, переконувати в перевазі і завойовувати лідерську позицію. Кому з них це потрібно, не зрозуміло. Як тільки один з учасників отрезвеет від чарівності партнера, все стане на свої місця, і шлюб розпадеться, це неминуче.

Найбільш вдалі поєднання у відносинах Водолія

Серед усіх можливих комбінацій сумісності водолія з іншими знаками, є кілька союзів, з ким можна говорити майже про 100% сумісність партнерів за гороскопом.

Підсумовуючи все вищезазначене, можна сказати, що життя з водолієм — не подарунок. З ким він може ужитися? Не кожному знаку зодіаку під силу перебороти або ужитися з його поганим характером, а також терпіти всі його витівки. Але, гороскоп гороскопом, а серце знає свою справу.

Якщо воно підказало, що саме водолій, знак повітря, той, хто вам потрібен, забудьте про забобони, гороскопи сумісності, просто любіть і будьте щасливі. Може він є саме тим, ким ви хочете і ваше сімейне життя складеться якнайкраще.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: