Сумісність Стрільця з іншими знаками

Сумісність Стрільця з іншими знаками залежить від багатьох факторів. В першу чергу на відносини впливає характер знаків. Чим більше між ними спільного, тим кращою буде сумісність. Свої корективи вносить декада народження, стихія і планета, якої управляється знак.

Зміст:

сумісність стрільця з іншими знаками

Сумісність Стрільця з іншими знаками

Взаєморозуміння залежить від положення місяця в момент народження, Китайського гороскопу. Будь-яке несприятливе розташування зірок може бути нівельовано, якщо партнери дійсно люблять один одного і хочуть знайти спільну мову. Багато чого залежить від їх бажань та особистих зусиль.

Характер Стрільця

Сумісність Стрільця з іншими знаками Зодіаку багато в чому залежить від особливостей його характеру. Люди знаку відкриті світу, вони природжені бунтарі. Вони ставлять перед собою амбітні цілі і докладають всі можливі і неможливі зусилля на їх досягнення. Товариські, навіть надмірно балакучі, представники знаку завжди говорять те, що думають. Вони не люблять сидіти на місці, прагнуть пізнавати нове, цікавляться безліччю речей, коло їх інтересів дуже широкий. Ось основні риси характеру цього знака:

Характеристика вогняного знаку буде неповною, якщо не згадати про негативні риси. Люди, народжені під цим сузір’ям, не вміють робити кілька справ відразу, повністю концентруються на одній задачі. Вони не виконують своїх обіцянок, кардинально змінюють власні рішення, залежать від настрою. Бувають агресивними, запальними, надто прямолінійними, погано розбираються в людях.

Сумісність Стрільця зі стихією вогню

Представники стихії Вогню — яскраві, активні та енергійні люди. Вони живуть пристрастю, не терплять тиску, дуже незалежні. Ось її представники:

Сумісність Стрільця з іншими вогняними знаками Зодіаку хороша, вони чудово розуміють один одного. Єдине, що може затьмарити відносини — боротьба за лідерство.

Сумісність Стрільця і Овна

Два яскравих вогняних знака Зодіаку швидко знаходять взаєморозуміння. Вони закохуються друг у друга з першого погляду, прекрасно сумісні в дружбі і роботі. Ця парочка своєю активністю та енергійністю може перевернути весь світ. Обидва цілеспрямовані, вірять в ідеали, тому легко знаходять точки дотику.

Гороскоп сумісності знаків Стрілець і Овен не ідеальний, бо їх чекають труднощі. Ці знаки волелюбні й незалежні, а Овном ще й управляє войовничий Марс. Обидва звикли діяти на свій розсуд, ні з ким не радячись. Обидва вперті, прагнуть зайняти чільну позицію. На щастя, партнери не вміють довго тримати образи, їх сварки швидко закінчуються примиренням.

Сумісність Стрільця і Лева

Цій парі краще всього підходить співробітництво на рівних. Любовний союз Лева і Стрільця може бути успішним, якщо у партнерів є спільна мета і схожі погляди на життя. Лев захоплюється талантами і творчими здібностями своєї половинки. Стрілець захоплений оптимізмом і впевненістю Лева. Він поступається частіше, але тільки з точки зору рівноправних відносин.

Як і між іншими представниками вогняної стихії, головна проблема в цій парі — суперництво. Обидва знака намагаються стати лідерами у відносинах, що призводить до сварок і конфліктів. Якщо вони не навчаться поступатися один одному, союз розпадеться. На щастя, великодушність, добра вдача не дозволяє їм довго таїти образи.

Сумісність двох Стрільців

Два Стрільця мають відмінну сумісність в любові, шлюбі та роботі. Вони чудово розуміють один одного, у них однакові темпераменти, погляди на життя, схожі характери. Пара заряджає всіх навколо своїм оптимізмом, партнери часто подорожують, роблять стрімку кар’єру. Сексуальне життя партнерів насичена, адже вони прекрасно сумісні в ліжку.

Незважаючи на емоційність, справжнього духовного єднання двох представників одного знака досягти важко. Вони занадто поверхові, не вміють дивитися в глибину відносин. Іноді між партнерами виникає змагання, хто в парі найголовніше, але в серйозний конфлікт воно не переростає. Якщо вважати сумісність з відсотками, вона досягає 90%, решта 10% залежать від впливу інших факторів.

Сумісність Стрільця зі знаками землі

Представники земної стихії працьовиті, консервативні, трохи замкнуті. Вони емоційні, але воліють тримати почуття при собі. От представники Зодіаку, якими управляє земля:

Сумісність Стрільця зі знаками земної Зодіаку не найкраща. Щоб побудувати відносини, доведеться докладати чимало зусиль.

Сумісність Стрільця і Тельця

Знаки вогню і землі насилу знаходять взаєморозуміння, вони занадто різні. Телець — консерватор, він не любить інновацій. Вогненний знак — бунтар, який знаходиться в постійному пошуку пригод, не терпить прихильностей. Якщо партнери працюють разом, вони можуть досягти успіху, але в любові і сімейного життя їм важко досягти гармонії.

Між знаками може виникнути взаємне тяжіння. Венера наділила Тільця чуттєвістю, а Стрільця — пристрастю, але в подальшому виникнуть проблеми. Телець шукає сталості, його партнер — вільних відносин, бо у шлюбі таке поєднання — рідкість. Сімейні відносини земного і вогняного знаків непрості, у них постійно виникають розбіжності і справжні конфлікти.

Сумісність Стрільця і Діви

Ця пара може багато чого досягти, якщо зуміє побудувати відносини. Партнери удосконалюються в такому союзі. Діва набуває більш широкий погляд на світ, стає більш оптимістичною. Вогненний знак навчається дисципліни та організованості, у нього краще виходить вести справи. Крім того, у них непогана любовна сумісність, вони чудово почуваються удвох в ліжку.

Тим не менш у шлюбі таку пару можна побачити рідко. Занадто багато зусиль треба докладати партнерам, щоб досягти гармонії. У них різні життєві позиції і цілі, погляди на побут і світ в цілому. Широта натури вогняного знаку шокує Діву. Стрілець обурений дріб’язковістю і постійними причіпками партнера.

Сумісність Стрільця і Козерога

Відносини між цими знаками будуть розвиватися дуже повільно. Сумісність між ними низька, але союз можливий. Козеріг виступає в ньому мудрим наставником, Стрілець — натхненником і генератором ідей. Він відкриває земному знаку нові перспективи, заряджає оптимізмом, а сам навчається у Козерога терпеливості, ретельності, вміння обходити перешкоди, а не йти напролом.

Але хороша співпраця між знаками — швидше виняток, ніж правило. Вони занадто різні, щоб їх відносини були безхмарними. В шлюбі і на роботі партнери постійно сперечаються і сваряться, їх багато що дратує одне в одному. На жаль, ці люди рідко оцінюють позитивні сторони взаємного співробітництва.

Сумісність Стрільця зі знаками повітря

Знаки, керовані стихією повітря, володіють легким характером, вони діяльні і товариські. Наділені потужним інтелектом, але сфера почуттів у них розвинена слабше. От представники цієї стихії:

Сумісність з повітрям для Стрільця може бути корисною. Відносини в більшій мірі залежать від повітряного знака, ніж від вогню.

Сумісність Стрільця і Близнюків

Сумісність між цими знаками може бути ідеальною або відсутні повністю. Вони притягують один одного, як дві половинки одного цілого, але дуже скоро відмінності в характерах дають про себе знати. Вогненний знак працьовитий, прагне до досягнення високих цілей. Повітряний — мінливий, ні до чого і ні до кого не прив’язується.

Стосунки багато в чому залежать від Близнюків. Вони можуть тверезо оцінити ситуацію, не піддаючись емоціям, як їх вогненний партнер. Якщо повітряний знак готовий продовжити стосунки, він докладе всі зусилля для цього, зуміє пристосуватися до характеру своєї другої половинки. Якщо Близнюкам набридне любовний зв’язок, вона швидко перерветься.

Сумісність Стрільця і Терезів

Взаємини цих знаків ґрунтуються на любові і дружбі. Обидва товариські, прагнуть пізнавати нове, просуватися по кар’єрних сходах. Обидва знака — творчі особистості і добре розуміють один одного. Лідером в парі буде вогненний знак, повітряний із задоволенням на це погодиться. Партнерам легко знайти гармонію, але труднощі в союзі теж бувають.

Терези лякаються агресивності партнера, поруч з ним їм важко знайти рівновагу. Стрільця дратує пасивність і нерішучість Терезів, їх періодичні догляди в себе. Відносини можуть зійти нанівець, якщо пара занадто захопиться контактами із зовнішнім світом, прагненням досягти успіху і престанет звертати увагу на особисте спілкування.

Сумісність Стрільця і Водолія

Стрілець знаходить сумісність в шлюбі, дружбі і любові з Водолієм дуже швидко. Обидва знака волелюбні й незалежні, цінують ці якості один одного. Для взаєморозуміння їм майже не потрібні слова. Їх цікавить духовний ріст, творчість і духовні бесіди. Якщо партнерів об’єднують спільні цілі, вони будуть разом довгі роки.

Незалежність і непередбачуваність обох знаків може зіграти з ними злий жарт. Те, що приваблювало партнерів на початку відносин, може стати причиною конфліктів. Щоб зберегти стосунки, їм потрібно відпускати один одного на свободу. Кожен повинен мати власну територію, на яку не втручається інший.

Сумісність Стрільця зі знаками води

Люди, народжені під знаком водної стихії, відрізняються емоційністю, розвиненою інтуїцією. Вони звернені всередину себе, насилу вибудовують відносини, зате прихильності їх дуже міцні. Водні знаки — це:

Сумісність вогняного Стрільця зі знаками Зодиаками, керованими водою, складна і неоднозначна, але не позбавлена перспективи.

Сумісність Стрільця і Раку

Рак може зацікавитися вогняним знаком, його приваблює життєва енергія, оптимізм, цілеспрямованість. Вогненний знак захопиться чуттєвістю і сентиментальністю водного. Союз цих людей — типова зв’язок двох протилежностей. Він має свої плюси і мінуси, як і будь-яка зв’язок двох різних людей.

Ці знаки не тільки чудово доповнюють один одного, але і в конфлікти вступають нерідко. У партнерів зовсім різне ставлення до грошей, Рак ощадливий, а Стрілець марнотратний. Водяний знак — власник, постійно вторгається на територію вогняного. А той, як відомо, понад усе цінує свободу і незалежність. Раку лякає агресивність партнера, прямолінійність боляче ранить його чуттєву душу.

Сумісність Стрільця і Скорпіона

Відносини між цими знаками можливі. У них непогана інтимна сумісність, вони можуть працювати разом, доповнюючи ділові якості один одного. Багато залежить від того, наскільки партнери готові йти на поступки. Якщо вони захочуть, можуть досягнути відмінного взаєморозуміння і успіхів.

Проблеми в парі пов’язані з різним ставленням до сімейного життя і протилежними поглядами. Скорпіон шукає стабільності, Стрілець — змін. Один скритний і замкнутий, інший товариський і відкритий всьому світу. Крім того, вони змагаються за те, хто буде ведучим, а хто — веденим. Якщо партнери стануть поважати характери і звички одне одного, вони зможуть порозумітися. В іншому випадку союз розпадеться.

Сумісність Стрільця і Риби

Ці знаки, як дві дитини, постійно сваряться між собою. Риби ображаються через прямолінійності вогняного партнера, його надмірної агресивності. Стрілець не розуміє, чому Риби постійно йдуть у себе, їх життєві цілі здаються йому такими дріб’язковими. Сварки виникають на рівному місці, через короткий час від любові може нічого не залишитися.

Щоб побудувати відносини, знаків доведеться пройти через велику кількість труднощів. Вони повинні звернути увагу на те, що можуть дати один одному: вогненний знак зарядить Риб оптимізмом, дасть поштовх до активних дій. Риби допоможуть партнеру налагодити стосунки з родиною, забезпечать стабільність і надійний тил. Саме Риби будуть займатися будинком, а Стрілець — бізнесом і кар’єрою.

Вплив східного гороскопу

Сумісність Стрільця з іншими зодіакальними знаками залежить від багатьох факторів. Перш за все на стосунки партнерів впливають вони самі. Якщо люди хочуть збудувати міцну зв’язок, вони докладуть до цього всіх зусиль. Сонце і Місяць впливають на характери знаків, але в будь-якому поєднанні можна знайти хоч найменшу сумісність. Важливу роль відіграє рік народження.

Для Стрільця найкраще підходить партнер, рік народження якого — Тигр, Дракон, або Кінь. Непогано поєднується знак з тими, хто народився в рік Півня, Мавпи або Кабана. Гірше відносини складаються з народжені в рік Змії, Кози або Кролика. Бик, Собака і Щур теж не кращим чином позначаються на відносинах.

Східний гороскоп, як і місячний асцендент, впливає на характер самого Стрільця, тому рік його народження може поліпшити відносини зі знаком Зодіаку, який абсолютно йому не підходить. Трапляється, що, навпаки, китайський гороскоп погіршує сумісність партнерів. Тут варто зазначити, що Сонце грає чільну роль. Інші астрологічні впливу лише доповнюють його, бо Стрілець краще буде сумісний зі знаками вогню і повітря, ніж з водою і землею, незважаючи на всі інші чинники.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: