Сумісність Близнюків і Близнюків

Сумісність Близнюків і Близнюків в любові не ідеальна, але досить висока. Завдяки такому гарному показником представники знаку зможуть побудувати міцні і щасливі відносини.

Зміст:

сумісність близнюків і близнюків

Сумісність Близнюків і Близнюків

Характеристика знака

З усіх представників знаків Зодіаку Близнюки виділяються своїм суперечливим і мінливим характером, описати який непросто. Людям не властиво стан спокою. Вони, самі того не помічаючи, можуть легко перейти від почуття горя і спустошеності до бурхливої радості. Швидкість мислення допомагає людям знака процвітати практично у всьому, за що б вони не взялися. Близнюки славляться своїм умінням робити кілька справ одночасно, причому досить успішно.

Представникам знаку нічого не варто раптом все кинути і переїхати за тридев’ять земель або змінити місце роботи, вирішивши, що колишнє їм набридло. У любові Близнюки суперечливі так само, як і в житті. Вони не люблять самотність і прагнуть знайти гідного партнера, але разом з тим хочуть відчувати себе вільними. Представники знака не схильні постійно говорити їй про свої почуття, від чого складається враження, що цих почуттів вони не відчувають. В дружбі люди знака вірні і віддані, незважаючи на удавану їхню легковажність, а в роботі — старанні та відповідальні.

Характеристика представників знаку може зазнавати зміни в залежності від року народження людини за китайським гороскопом. Так, Близнюки, що з’явилися на світ у рік Пацюка, надзвичайно товариські і спритні, що допомагає їм вийти «сухими з води» в будь-якій життєвій ситуації. На перший погляд представники знаку, народжені в рік Бика, можуть здатися злегка легковажними, але насправді це досить винахідливі і особистості. Близнюки-Тигри — чарівні, товариські і впевнені в собі люди, а Близнюки-Коти (Кролики) спостережливі й говіркі. Союз Близнюків і Дракона народжує проникливих і хитрих людей, а поєднання Близнюків і Змії — розумних, але самовпевнених особистостей.

Представники знаку, що з’явилися на світ у рік Коня, — ентузіасти в житті і роботі, а також завзяті мандрівники. Народжені в рік Кози — практичні люди, не позбавлені оригінальності мислення. Мавпи — веселі і життєрадісні натури, а Півні — упевнені в собі естети. Рік Собаки наділяє представників знаку умінням знайти спільну мову практично з будь-якою людиною, тому люди, народжені в цей період, вважаються самими доброзичливими. Що ж стосується року Кабана, то особи, що з’явилися на світло в цей час, надзвичайно добродушні і щедрі в дружбі.

Любовна сумісність

Чоловік Близнюки і жінка Близнюки мають досить непогану сумісність в любовних відносинах. Ці двоє чудово розуміють один одного і дивляться на світ однаково. Гороскоп сумісності Близнюки Близнюки передрікає такого союзу прекрасне майбутнє. Їхні стосунки — тандем однодумців, які розуміють один одного з півслова і півпогляду. Не на останньому місці стоїть і взаємна фізична привабливість, яку часто відчувають партнери.

Дівчина Близнюки приверне увагу представника протилежної статі своєю мінливістю і непередбачуваністю, чого у неї не відняти. Хлопець буде здивований і заінтригований, кожен раз бачачи обраницю в новому образі. Її перепади настрою, незрозумілі представників інших знаків Зодіаку, чоловіка Близнюка не тільки не збентежать, але навіть зацікавлять. Хлопці знаку люблять, коли їх слухають і розуміють, що дівчина буде робити із задоволенням, особливо якщо тема розмови її цікавить.

Чоловік Близнюки приваблює жінок своєю зовнішністю і сильним характером. Хлопці знаку здатні багато чого добитися в житті, особливо якщо поряд з ними гідна супутниця. Дівчину не залишить байдужою гарне почуття гумору обранця і його розвинені інтелектуальні здібності. В цілому хороша сумісність знаків Зодіаку чоловік Близнюки і Близнюки жінка при інших сприятливих обставин дозволяє партнерам побудувати міцні і довготривалі стосунки.

Сексуальна сумісність

Сумісність Близнюки чоловіки і Близнюки жінки в сексуальному плані досить висока, що є великим плюсом для партнерів. У ліжку коханці легко знайдуть спільну мову, тим більше що вони так схожі. І дівчина, і хлопець досить винахідливі в сексі і завжди готові до експериментів. Чоловік спокусить жінку романтичною поведінкою і вмінням говорити компліменти. Жінка приваблює представників протилежної статі загадковістю і непередбачуваністю, що спонукає їх розгадувати її знову і знову.

Дівчата знака чудово розбираються в людях і досить вимогливі до партнера. Але і підбадьорити чоловіка, який дещо не дотягує до її ідеалу представниця прекрасної половини людства також зможе. Дівчата знака, володіючи хорошою уявою, можуть влаштувати для коханця в ліжку справжній спектакль, що чоловікові Близнюкам як натурі романтичною дуже сподобається. В цілому партнери прекрасно сумісні в ліжку, і причин не бути разом у них немає.

Сумісність в шлюбі

Яка ж буде сумісність в шлюбі між представниками знаку? У сімейному житті чоловік і дружина — більше друзі і однодумці, ніж коханці. Перебуваючи у шлюбі, подружжю буде комфортно один з одним. У чоловіка та дружини все спільне: судження, розваги і друзі. Главою сім’ї в такому союзі зазвичай виступає чоловік, а дружина – шиєю. По всім питанням він буде радитися з дружиною, яка не тільки підкаже правильне рішення, але і з радістю допоможе благовірному.

Ложкою дьогтю в цій сімейній ідилії може стати банальна нудьга. Якщо вона здолає рухомий натурою хоча б одного з подружжя, чекати біди. У життя чоловіка та дружини можуть увійти сварки, зради і порожні захоплення, які жодним чином не сприяють зміцненню сімейних відносин. Щоб уникнути подібних проблем, подружжя повинні мати спільні захоплення, благо, їм з їх схожістю такі знайти буде неважко.

Як зберегти відносини

Пара чоловік Близнюки і Близнюки жінка має всі передумови бути щасливою, а шлюбний союз між ними — міцним. Але і в таких, здавалося б, майже ідеальних пар з високим відсотком сумісності є свої проблеми, які можуть зруйнувати відносини. Щоб цього не сталося, партнерам необхідно врахувати, що:

  • Жінці не варто сильно тиснути на обранця, намагаючись підказати йому, як правильно. Чоловік на те й чоловік, щоб робити помилки і вчитися на них. Необхідно надати йому можливість самому вирішувати важливі проблеми, не відмовляючи в раді і підтримки, якщо вони будуть потрібні.
  • Чоловікові навіть після багатьох років, прожитих разом з обраницею не варто забувати, що вона все ще може здорово його здивувати. Необхідно приділяти коханій більше часу, говорити компліменти і робити сюрпризи: все це буде сприйнято з великою радістю і повернутися з трійцею.
  • Пару зближують спільні друзі та інтереси, які буде нескладно знайти партнерам. В цьому плані чудово підійдуть спільні подорожі та огляд визначних пам’яток, навіть спільний шопінг піде відносин на користь.
  • Територія жінок

    Зараз ви знаходитесь тут:

    Можливо, вас зацікавить: