Сумісність Козерога і Водолія

Сумісність Козерога і Водолія в любові досить невисока, але це не означає, що такий союз неможливий.

Зміст:

сумісність козерога і водолія

Сумісність Козерога і Водолія

Характеристика знаків

Козеріг і Водолій мають мало спільного в характері і поглядах на життя. Козероги — раціоналісти і консерватори, які звикли йти напролом. Водолії розумні, винахідливі, вони прихильники всього нового. Здається, що такі різні люди не можуть бути разом, але це не так.

Козеріг

Люди знаку зодіаку Козеріг навряд чи розташують до себе людину при першій зустрічі. Вся справа в тому, що Козероги за своєю природою одинаки, які не схильні ні перед ким, відкривати душу. Планета-управитель Сатурн наділила представників знаку надзвичайною впертістю і ощадливістю. Якщо на гороскоп Козерога має вплив Сонце, то його характер включається честолюбство і цілеспрямованість. Місяць у знаку, змушує Козерогів діяти рішуче і тримати всі емоції при собі.

Характеристики знака Зодіаку Козеріг можуть змінюватися в залежності від року народження за китайським гороскопом. Козероги, народжені в рік Пацюка, досить амбітні і самовпевнені, вони вважають, що в усьому розбираються краще за інших і люблять все тримати під контролем. Рік Бика «народжує» честолюбних трудівників, а рік Тигра – чуйних і чесних людей. Рік Кролика змінює характер представників знаку до невпізнання, перетворюючи їх у чепурунів, які живуть сьогоднішнім днем». Поєднання людей знака Дракона «народжує» чутливих і сором’язливих особистостей, а тандем Козерога і Змії «виробляє на світ» людей, які вміють заробляти гроші, і знають, як їх витратити.

Козероги – Коня вірні і надійні в дружбу, а Козероги – Кози – не схильні ризикувати «даремно». Рік Мавпи робить із замкнутих і відлюдних Козерогів веселих і життєрадісних людей, з якими приємно спілкуватися. Представники знаку, народжені в рік Півня, володіють сильним і рішучим характером, з допомогою якого вони можуть «звернути гори». Козерогам – Собакам везе в плані роботи і кар’єри, а Козероги – Кабана – «доброї душі» люди.

В цілому, представники знаку, достатньо сильні особистості, працьовитість і цілеспрямованість яких дозволяє їм досягти успіху в роботі та бізнесі. Начальники–Козероги надзвичайно вимогливі, а Козероги-підлеглі – відповідальні і старанні. У любові люди знака розбірливі, що іноді «грає проти них». Під впливом Венери на гороскоп Козерога, в його натурі проявляється схильність до «маніакальний» прихильності до партнера.

Водолій

Люди, народжені під знаком Зодіаку Водолій, здатні відразу розташувати до себе людину. Симпатія до представників знака виникає внаслідок уміння Водоліїв співчувати і підтримувати. Планена-покровитель Уран наділила представників знаку неординарним мисленням і винахідливістю. Під впливом Сонця Водолії перетворюються в новаторів та реформаторів, випереджальних «свій час». Вплив Місяця призводить до того, що представники знаку стають волелюбні й незалежні в думці.

Зміна основних характеристик людей знака під впливом року народження за китайським гороскопом відбувається наступним чином: Водолії – Щура – винахідливі і інтелектуальні, а Водолії – Бики володіють хорошою працездатністю. Рік Тигра «народжує» розумних, веселих, але довірливих і психологічно-нестійких особистостей. У рік Кролика «з’являються на світ» романтики і ідеалісти, володіють незалежним характером. Поєднання Водолія і Дракона «нагородило» представників знаку винахідливістю та інтуїцією, а союз Водолія і Змії приніс їм дар передбачення і тягу до окультних наук.

Водолії – Коня — трохи романтики, трохи консерватори, але, загалом, досить практичні особистості. Водолії – Кози – терплячі і дбайливі люди, а Водолії – Мавпи – енергійні, веселі і цікаві натури. Представники знаку, що з’явилися на світ у рік Півня, товариські і впевнені в собі люди, а народжені в рік Собаки – «домовиті», працьовиті і кілька соромливі. Союз Водолія і Кабана «виводить у світ» добродушних осіб, надійних в дружбі і любові.

Загалом, Водолії досить сильні і незалежні люди, які не зазнають утисків своїх прав. Негативною рисою характеру представників знаку можна вважати постійне бажання заперечувати і доводити свою правоту, що не завжди йде їм на користь. У любові Водолії не надто емоційні і не схильні до ревнощів, а будучи волелюбними натурами, не прагнуть зв’язувати себе узами» шлюбу або довгостроковими відносинами, що особливо яскраво проявляється у людей з асцендентом у Водолії. Венера в знаку змушує Водоліїв, в гонитві за оригінальністю, «живити слабкість» до досить «дивним» особистостям.

Чоловік Козеріг – жінка Водолій

Жінка Водолій і чоловік Козеріг – складна і суперечлива пара. З боку вона виглядає дуже щасливою. В оточуючих створюється враження, що ніжна і таємнича жінка Водолій прекрасно гармонує з суворим і сильним чоловіком Козерогом. Однак, заглянувши «вглиб» пари, можна побачити стільки відмінностей у характері і поведінці партнерів, що «закрадається» сумнів у можливості таких відносин.

Сумісність знаків

Сумісність у любовних стосунках пари чоловік Козеріг жінка Водолій не можна назвати хорошою. Основне протиріччя між партнерами полягає в їхніх різних поглядах на світ. Чоловік Козеріг – натура владна консервативна, не звикла виходити за, їм самим встановлені, життєві «рамки». Жінка Водолій – повна протилежність йому. Це волелюбна, прагне до всього нового особистість, для якої «рамки» Козерога можуть бути надзвичайно тісні.

Але, незважаючи на погану сумісність чоловік Козеріг і жінка Водолій зустрівшись, навряд чи залишаться байдужими один до одного. Хлопець Козеріг зможе завоювати серце дівчини своєї силою характеру, цілеспрямованістю і «серйозністю». З ним жінка буде відчувати себе захищеною і спокійною. Сам же він, безперечно, закохається в легку, романтичну і таємничу дівчину Водолій.

Сексуальна сумісність

Сексуальна сумісність знаків Зодіаку чоловік Козеріг і Водолій жінка досить непогана. В ліжку чоловік Козеріг не схильний до бурхливих проявів пристрасті і емоційним «сплесків». Секс для нього – це більше «технічна» сторона, спосіб розслабитися, хоча в цьому плані він не проти поекспериментувати і не прихильник випадкових зв’язків. Жінка Водолій не настільки темпераментна, щоб «не підійти» партнеру, вона завжди готова до експериментів в ліжку і, також, не сприймає зв’язку «на одну ніч».

Сумісність в шлюбі

Яким же буде сімейний союз між чоловіком Козерогом і жінкою-Водолієм? Його успішність залежить від того наскільки чоловік і дружина готові змиритися з недоліками «другої половинки». Найоптимальнішим варіантом щасливого сімейного життя таких пар є «обрання» головою сім’ї чоловіка Козерога. Жінка в такому шлюбі – це «надійний тил» для чоловіка, його «права рука» і порадниця.

Розуміння «як правильно себе вести» у шлюбі приходить до подружжя після довгих років спільного життя. Зрілий чоловік Козеріг не стане докоряти дружині за неправильну поведінку, прогулянки з друзями або екстравагантний наряд. «Навчена» досвідом сімейного життя жінка Водолій, «пропустить повз вуха» бурчання благовірного, а в головному – піде на поступки. В цілому, якщо подружжя постараються, то такий шлюб може стати щасливим.

Чоловік Водолій – жінка Козеріг

Чоловік Водолій і жінка Козеріг утворюють досить дивну пару, де кожен з партнерів знаходиться як би «сам по собі». Не можна сказати, що ці двоє категорично не підходять один одному, але і говорити про їх ідеальною сумісності — не правильно. У чомусь партнери будуть, на диво, солідарні, а щось викличе у одного з них повне неприйняття. У всякому разі, такий союз можливий, але з великими «застереженнями».

Сумісність знаків

Сумісність жінки Козерога і чоловіка Водолія не дуже висока, але це не заважає закоханим бути разом. Чоловік Водолій приверне увагу дівчини своїми неабиякими здібностями, добродушним характером і «незвичністю». З ним буде легко і вільно, а його винахідливість допоможе знайти вихід з самого безнадійного становища. Серйозність і «правильність» жінки Козеріг, також, не залишаться непоміченими.

У такому союзі кожен з партнерів, безсумнівно, придбає для себе щось нове і корисне. Водолію подібний досвід допоможе стати більш «приземлених», серйозним і практичним. Жінка Козеріг навчиться дивитися на світ простіше, а все нове приймати охочіше. Але, як це ні сумно, сварки і звинувачення не обійдуть пару стороною. Причиною розбіжностей між партнерами може стати непрактичність і волелюбний характер Водолія і бажання повчати і переробляти обранця Козерога.

Сексуальна сумісність

Гороскоп сексуальної сумісності жінки Козеріг і Водолій чоловіки «пророкує» парі непогані відносини в цьому плані. Жінка Козеріг у ліжку веде себе трохи інакше, ніж у житті — тут розкривається її пристрасність і сексуальність. В інтимних стосунках вона дозволяє собі вийти за встановлені нею «рамки» і поекспериментувати. Чоловік Водолій – не пристрасний «герой-коханець», але експерименти в ліжку – це його «коник». У сексі чоловік не проти віддати «кермо правління» партнерці, чому жінка Козеріг буде невимовно рада.

Сумісність в шлюбі

Наскільки сумісні жінка Козеріг і Водолій чоловік у шлюбі? Незважаючи на великі відмінності в характері і способі життя кожного з партнерів, вони, все ж, мають шанс створити міцну і щасливу сім’ю. В такому шлюбі подружжю не варто з’ясовувати «хто в домі господар», а їх відносини повинні будуватися на взаємній підтримці та «співробітництво». Дружині буде нелегко «тягнути на собі» вооз життєвих проблем, які непрактичний Водолій вирішити не може. Підбадьорюючи дружина і спираючись на його думку, жінка зробить чоловіка більш практичним і відповідальним.

Взаєморозуміння між подружжям встановиться лише після деякої кількості спільно прожитих років. До цього часу «зітруться» всі розбіжності, пов’язані з волелюбним характером чоловіка і бажанням керувати дружини. Жінка зрозуміє, що «переробити» насильно дружина не вдасться, та й сам він, до того часу стане більш «домашнім» і практичним. Якщо подружжя не готові йти на взаємні компроміси, то майбутнього у такій сім’ї не може бути.

Як зберегти відносини

Щоб союз знаків Зодіаку Водолій і Козеріг став можливим, а відсоток сумісності партнерів зріс, необхідно пам’ятати, що:

  • Жінці Козеріг не потрібно «перевиховувати» обранця, проявіть до нього любов і розуміння.
  • Чоловікові Козерогові не варто «повчати» і «смикати» партнерку, адже може бути її «гріхи» не такі жахливі, як здаються.
  • Жінці Водолій потрібно хоч іноді прислухатися до думки обранця.
  • Чоловікові Водолію варто згадати, що поруч з ним прекрасна жінка, якій необхідно увагу і розуміння.
  • Територія жінок

    Зараз ви знаходитесь тут:

    Можливо, вас зацікавить: