Сумісність Тільця і Терезів

Сумісність Тільця і Терези складна, але ці знаки Зодіаку здатні знайти взаєморозуміння. Об’єднує їх любов до комфорту, красивого життя. Вони готові працювати разом, щоб досягти взаєморозуміння. Позитивно впливає на них покровителька Венера, наділяючи обох чуттєвістю і жіночністю, не залежно від статі. Але протиріч між представником земної і повітряної стихії теж достатньо.

Зміст:

сумісність тільця і ваг

Сумісність Тільця і Терезів

У відсотках розлучень така пара зустрічається досить часто. Досягти справжньої гармонії у відносинах їм важко.

Характери знаків

Зрозуміло, що сумісність Тельців і Терези в особистих відносинах багато в чому залежить від їх характерів. Вони управляються однією планетою, але належать до різних стихій. Якими ж рисами нагородив їх гороскоп?

Характер Тільця

Серйозний і грунтовний Телець схожий на скелю, яку важко зрушити з місця. Представники цього знака Зодіаку повільні, завжди приймають виважені рішення. Вони відповідально ставляться до своєї роботи, намагаються виконати обіцянки. Веселий і доброзичливі в компанії, іноді бувають надмірно прямолінійними, але ніколи не йду на конфлікт усвідомлено. Телець завжди намагається виправляти помилки, у тому числі зроблені в імпульсивно. Ось характеристика та основні риси цього знака:

Тельці бувають дуже впертими і консервативними, не бажають слухати нічиїх порад і погано сприймають нововведення. Вони власники, дуже ревниві, з-за цього можуть перетворюватися в домашніх тиранів. Час від часу приходять в лють, роблять імпульсивні вчинки і трощать все навколо. Любов до затишку і комфорту може переходити в лінь, а ощадливість у справжню скупість.

Характер Терезів

Люди, народжені під сузір’ям Терезів, в усьому шукають гармонії. Їх постійно терзають внутрішні сумніви, рішення даються їм з великими труднощами. Терези швидше підлаштуються під інших, ніж підуть на відкритий конфлікт. З представників цього знака Зодіаку виходять відмінні дипломати і миротворці. Вони по філософськи дивляться на світ. Терези естети, захоплюються мистецтвом, музикою, літературою, дуже серйозно ставляться у своїм хобі. Ось основні риси характеру повітряного знака:

Не позбавлені Терези і негативних рис. Вони егоцентричні, нікому не дадуть себе образити. Якщо торкнутися їх особисті інтереси, не залишать від ворога «мокрого місця». Бувають дуже впертими, коли не хочуть щось робити, змусити їх неможливо. Терези повільні, так як будь-які важливі рішення даються їм з великими труднощами. Підштовхувати до більш активних дій представників цього знака Зодіаку не варто, це лише виб’є їх з колії, викличе роздратування й опір.

Загальна сумісність знаків

Гороскоп знаків Тілець і Терези обіцяє їм хорошу сумісність. Обидва знака реалістично дивляться на світ, готові на багато що, щоб досягти своєї мети. Вони дружелюбні і товариські, тому люблять проводити час на публіці або в гостях. Терплячий Тілець і Терези, які намагаються уникати конфліктів, намагаються в усьому шукати компромісу. Терези в такому союзі будуть інтелектуальним центром, генератором ідей. Телець – трудягою і старанним виконавцем. Повітряний знак в такій парі ведучий, а земний ведений. Хоча в деяких ситуаціях партнери міняються місцями, лідерство Терезів не явне, вони дають волю Тельцю і право на власну думку. Головне, щоб партнери не намагалися тиснути один на одного, перетягувати на свою сторону і переконувати у власній точці зору. Обидва знака незалежні, вимагають особливого підходу до себе.

Погубити відносини Терези і Тельця може впертість. Обидва знака не бажають поступатися і приймати чужу точку зору. Переконання тільця тверді, він рідко прислухається до аргументів протилежний боку. Терези всюди шукають гармонії і рівноваги, вони не такі рішучі, як Телець, постійно мучаться сумнівами і дуже багато думають. Земному знаку важко зрозуміти коливання повітряного, адже він давно склав для себе картину світу і прийняв її такою, яка вона є. Телець більш чуттєвий, Терези частіше керуються логікою і холодним розумом. Такі особливості характерів теж породжують розбіжності між партнерами.

Телець і Терези по-різному підходять до вирішення проблем. Їх згоду багато в чому залежить від того, наскільки вони сумісні в інших астрологічних областях. Адже управляє знаками Зодіаку не тільки Сонце, але й Місяць. Коли існує хороша взаємодія між місячним асцендентом і сонячним знаком, відносини поліпшується. Добре, якщо у Тельця Місяць у повітряної стихії, а у Терезів – земний. Непогано, якщо Телець за місячним гороскопом вогонь, а Терези вода, але зворотне сполучення не надто сприятливий. Вплив китайського гороскопу теж має значення. Тельцю підходить Бик, Кабан і Собака, Терезам – Мавпа, Кінь, Коза. Непогано складуться стосунки, якщо рік народження партнерів Щур, Змія або Кролик. А от Півень, Дракон і Тигр не кращим чином позначаються на їх сумісності.

Еротичний гороскоп

Сумісність Тельців і Терези в любовних відносинах середня. Сексуальне тяжіння між ними не таке вже сильне, адже до інтимних стосунків ці знаки підходять з різних позицій. Венера наділила Тільця чуттєвістю, а Терези – тонким еротизмом. Для повітряного знака важлива зовнішня обстановка, духовне та інтелектуальне єднання. Тельці віддають перевагу довгий, але одноманітний секс. У них слабо з фантазією, їх дії в ліжку стереотипні стандартні. Спочатку сумісність в любовних відносинах підкріплюється взаємним інтересом і сильними почуттями. Але незабаром коханці переконуються, що до кінця задовольнити один одного не можуть.

Щоб зберегти сумісність Тільця і Терези в любові, їм потрібно багато чому вчитися один у одного. Телець може розвивати свою фантазію, стати поруч з Вагами більш вмілим коханцем, набратися досвіду. Повітряному знаку треба менше звертати уваги на естетику, повністю віддатися почуттям і емоціям. Разом з його пристрастю до новизни, експериментів, це дасть непогані результати. Коханці пізнають, що таке справжня любов і повне задоволення. Не можна, щоб взаємини між ними базувалися виключно на сексі. Тільки справжнє єднання душ дозволить партнерам нести один одному радість фізичної любові. Знак Тельця і Знак Терези повинні це розуміти.

Сумісність Терези жінки і чоловіка Тельця

Дівчина Тілець і хлопець Терези можуть зацікавити один одного, але навряд чи між ними спалахне кохання з першого погляду. Молоді хлопець і дівчина не зможуть оцінити до кінця переваг один одного. Вони досить різні. Дівчина цікавиться високими духовними сферами, поезією, вона ідеаліст. Хлопець трохи приземлений, йому подобаються красиві речі, але такі, які можна помацати руками. Крім того, сексуально тяжіння між ними досить слабке, що важливо для відносин між молодими людьми. Зате зрілі представники цих знаків швидше знайдуть взаєморозуміння. Закоханий чоловік оцінить спокій, гнучкість і чарівність жінки Ваг. Вона зрозуміє, що поруч з ним знайде те рівновагу і впевненість, яких шукала все життя.

Чоловік і жінка Телець Терези можуть бути цілком щасливою парою. У шлюбі кожен із них змінюється. Чоловік стає більш гнучким, не таким завзятим консерватором. Жінка знаходить упевненість в собі, сумніву вже не роздирають її душу. Розподіл ролей в такій парі традиційне. Чоловік заробляє гроші, забезпечує фінансову стабільність сім’ї. Дружина дбати про затишок, духовному розвитку пари. В іншому їхні відносини рівноправні. Чоловік Тілець і Терези жінка дружбу цінують більше, ніж бажання покерувати в сім’ї. Вони завжди намагаються знайти компроміс, завдяки терпінню чоловіка і дипломатичності дружини їм це часто вдається.

Як вирішувати проблеми

Сумісність Терези і жінка Телець чоловік можуть втратити, якщо не навчаться пристосовуватися один до одного. Адже вона у них не ідеальна. У цих знаків Зодіаку різні світогляди і сприйняття життя. Терези – ідеаліст, Телець – реаліст. Хоча обом не чужа логіка, емоційність і чуттєвість. Телець дуже впертий, але і Терези йому не поступаються. Якщо подружжя почнуть доводити свою правоту до хрипоти, нічого хорошого з цього не вийде. Чоловік любить грати роль наставника. Спочатку дружина прислухається до його слів, але з часом це набридає, і вона йде в себе. Терезам іноді не вистачає пристрасті і почуттів з боку дружини, адже сексуальна сумісність партнерів не найкраща.

Телець і Терези свій союз можуть врятувати, якщо будуть йти до спільної мети. У них виходить непогане співпрацю. Адже обидва вміють добре працювати, якщо загоряються якоюсь ідеєю і хочуть її реалізувати. У Терезів багато ідей, але вони не можуть надати їм конкретну форму. Телець як не можна краще вміє розуміти все, що говорять Терези й реалізувати в житті. Дружині потрібно більше прислухатися до чоловіка, його поради не завжди прояв занудства. Чоловікові необхідно цінувати смак і старання дружини. Вона як ніхто вміє задовольнити її естетичні потреби. Відносини поліпшуються, коли партнери мудрі, щиро люблять один одного. Тоді їх протиріччя і конфлікти в шлюбі здаються дрібницею. Ймовірність розлучення різко знижується.

Сумісність жінки Тельця і Терези чоловіки

Телець жінка і Терези чоловік притягують один одного, але не відразу знаходять взаєморозуміння. Закоханий хлопець Терези зможе завоювати прихильність дівчини своєї романтичністю, високим рівнем інтелекту. Одночасно він пробудить у Тельці материнський інстинкт, адже цього слабкого і мрійливого чоловіка так хочеться опікати. Дівчина не відразу зрозуміє, скільки проблем їй обіцяє такий союз. Адже сильною і прагматичної жінці більше підійде чоловік під стать. Але буде пізно, вона сама стане ініціатором весілля. Не можна сказати, що цю пару чекають лише розчарування і конфлікти, адже вони не погано підходять один одному. Багато залежить від того, наскільки партнери готові поступатися і докладати зусилля, щоб будувати відносини.

Жінка Телець і чоловік Терези можуть стати цілком гармонійною парою, незважаючи на різницю характерів і світогляду. Вести в союзі стане дружина, вона буде приймати важливі рішення, що стосуються сімейного життя. Чоловіка це абсолютно влаштовує, він мріє перекласти на когось частина проблем і відповідальності. Мудра жінка ніколи не стане принижувати свого чоловіка. Вона розуміє, що інертний, трохи пасивний чоловік стане дуже працездатним, якщо знайти до нього правильний підхід. Подружжя в такому союзі змінюються на краще. Жінка Телець починає цікавитися мистецтвом, вона зростає духовно й інтелектуально. Чоловік стає впевненим у собі і цілеспрямованим, чуттєвим і емоційним.

Як вирішувати проблеми

В сім’ї повітряного і земної знаків без конфліктів не обійдеться. Адже ідеальна сумісність Терези чоловік і Телець жінка – це тільки мрія. Чоловік і дружина дуже вперті, кожен наполягає на правильності своєї думки. Вони по-різному дивляться на спілкування із зовнішнім світом. Жінка Телець дружелюбна, але коло її знайомих обмежений, вона воліє приймати близьких друзів вдома. Чоловік Терези любить з’являтися на світських заходах і різних тусовках, що сильно дратує дружину. Адже вона ревнива, а чоловік не упустить шансу, щоб пофліртувати з усіма жінками. Конфлікт виникне, якщо дружина почне тиснути на чоловіка, підштовхувати його до активних дій. Терези ніколи нічого не зроблять з-під палиці.

Щоб Терези і Телець свої відносини зберегли, їм треба набратися терпіння. У першу чергу це стосується жінки, адже вона чемпіон з терплячості серед усіх знаків Зодіаку. Від Терезів досягти чогось можна лише ласкою і ніжністю. Вони ніколи не стануть виконувати наказів, втім, як і Телець. Чоловікові слід бути більш відповідальним, не прикладати всі обов’язки на дружину. Вона довго буде виконувати їх, але в один день зірветься. Тоді Терези почують всі, що Телець про них думає. Партнерам потрібно більше довіряти один одному, ревнощі і недомовки зруйнують цей союз. Непогано, коли подружжя об’єднує загальна мета або робота, вони забудуть про своїх особистих розборок. Гроші в сім’ї краще довірити дружині, вона зуміє ними правильно розпорядитися, пара ніколи не буде відчувати матеріальних труднощів.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: