Сумісність Овна і Діви

Дізнаємося, яка ймовірність того, що у діви барана яка сумісність овна і діви в різних життєвих сферах.

Зміст:

сумісність овна і діви

Сумісність Овна і Діви

Що чекає пару в дружбі

У відносинах союзу жінка чоловік овен і діва можливо два варіанти розвитку: вони можуть бути хорошими друзями або приятелями. Незважаючи на те, що їх характери діаметрально протилежні і їх дружба буде міцною і надійною. Основою дружби у разі спільні захоплення та хобі. Якщо учасники такого союзу не полінуватися докладати хоч би мінімальні зусилля, то їх творча взаємодія матиме плоди. Діва – відмінний друг, який зможе підтримати в скрутну хвилину. Овен ж, завдяки незвичайному терпінню, буде терпіти витівки партнера, зберігаючи дружбу.

Знак діва звикла ставитися до всіх подій життя надто прискіпливо, що не звично для овнів. Йому здаватиметься, що партнер по дружбі занадто холодний і не здатний на емоції. Це тільки зовнішній прояв дів, насправді вони щирі і чуттєві, але показують це не всім, а лише самим близьким людям.

Діви теж не завжди в захваті від овнів. Їм не звично вести себе подібно їм, виявляючи твердість характеру і жорсткість, це їм не притаманне. Овен – імпульсивна людина, яким керують пориви і настрій. Дівам потрібно ретельно все обдумати, перш ніж зробити. З усього вищесказаного можна зробити висновок про те, що дружба між даними представниками знаків зодіаку можлива, але стосунки не будуть розвиватися легко.

Загальний опис відносин діви чоловіки і жінки овна

У відносинах даного союзу чоловік діва – глава сім’ї, він звик самостійно приймати важливі рішення, партнерка в даних відносинах ведена. Овну дівчині імпонує його твердий характер і прагнення до досконалості. Вона впевнена в тому, що він забезпечить безбідне майбутнє, заробляє достатньо грошей.

В такому характері є і свої недоліки. Незважаючи на стабільність і впевненість у собі, чоловік діва не любить змін, оточуючі вважають його ретроградом. Такої ж думки про нього його партнерка Овен. Вона достатньо гнучка у відносинах, легко йде на поступки і підстроюється під партнера. Чого не можна сказати про чоловічій половині пари, особливо в шлюбі, чоловік вважає своїм обов’язком підпорядкувати дружину, іншого просто не може бути на його думку.

Сумісні знаки у такій комбінації

Сумісність діви чоловіки і овна жінки досить непогана. Всьому провиною те, що їхня, з першого погляду, несумісні характери, відмінно доповнюють один одного. Вони складають ідеальний баланс двох протилежностей, які, як відомо, притягуються один до одного. Нерідко овен і діва закохуються один в одного з першого погляду, так як ще не знають про ті підводні камені, які є у кожного за пазухою, помилково вважаючи, що підходять один одному.

Діва чоловік, не дивлячись на зайву педантичність і навіть, в деяких випадках, дріб’язковість, має вибуховим характером. Цьому сприяє присутність провокатора – дівчат баранів. Якщо щось відбувається не так, як подобається главі сімейства, потрібно ховатися, хто куди може, так як хвиля гніву й обурення зачепить усіх, навіть того, ніякого відношення не має до проблеми і не стоїть між ними.

Варто сказати, що сумісність діви і овна в такій комбінації багато в чому ґрунтуватися на зовнішньої привабливості партнерів, перше враження буде складатися саме на ньому. Так як «зустрічають по одягу, а проводжають по розуму», сподіватися на міцні і тривалі відносини, швидше за все, не варто. По закінченні певного часу, партнери починають дивитися один на одного інакше, чіпляються до недоліків і шукають вади. Пара овен і діва може вдало скластися тільки в тому випадку, якщо овен буде ініціатором продовження відносин, а діва не буде давати приводу для ревнощів.

Плюси подібних відносин

Зазвичай, якщо справа в парі заходить до укладення шлюбу, як чоловіка та дружини вони можуть йти рука об руку досить далеко. Всьому виною банальна звичка і прихильність, приходить з роками. Діва чоловіка буде ніжним і галантним партнером, він не буде перекладати на дівчину чоловічі обов’язки, даючи можливість саморозвиватися і займатися собою коханою. Якщо на початку стосунків була іскра і пристрасть, багатьом парам вдається пронести її крізь роки і зберегти. Звичайно, доводиться працювати над цим, іноді наступаючи на власні принципи і знаходячи компроміси навіть в самих безвихідних ситуаціях.

Зовні, така пара буде виглядати ідеальною:

Завдання діви і баранів зберігати ці багатства і примножувати з роками. Адже щастя таке крихке – щоб зруйнувати роками вибудовуються відносини досить однієї миті.

Чи є мінуси в відносинах

Звичайно, в цьому союзі є недоліки і їх чимало. Партнерам важко ужитися з особливостями характеру один одного. Буде період притирання, на якому багато зриваються, і відбувається неминучий розрив у стосунках.

Перша проблема, про яку було сказано вже не раз – це прискіпливість знаку діви до дрібниць, тільки в цьому знаку зодіаку чоловік буває саме таким. Зазвичай, педантичність і деяка частка педантизму – доля жінок. Їх проблеми починаються з дрібних сварок, наприклад, вони не зможуть швидко вирішити питання, який миючий засіб купити в супермаркеті, так як діва чоловік повинен ретельно вивчити відгуки про кожному продукті і прочитати склад. Чи Не правда зі сторони це виглядає дивно? Потрібно відходити від цієї звички, так як такі з виду дрібниці руйнують гармонію.

Також мінусом можна вважати те, що чоловік довго дозріває для серйозних відносин, тобто шлюб, якщо і буде, то станеться раніше досягнення нею тридцятип’ятирічного віку.

Живе любов в парі діва чоловік і жінка овен

Почнемо опис любовних відносин з характеристики інтимного життя. Тут у партнерів все в порядку, вони повністю задовольняють один одного, в ліжку панує гармонія і взаєморозуміння. Їм вдається інстинктивно вгадувати бажання коханого або коханої, що приємно їм самим.

Овен – саме той, хто може в повній мірі оцінити любовний потенціал дів. Справа в тому, що його чуттєвості та ніжності вистачить на двох, а діва чоловік буде це цінувати. Важливо не брехати один одному і бути чесними самим з собою, щоб не зароджувалася нотка недовіри між партнерами.

На чому ґрунтуватиметься дружба між партнерами

Всім відоме твердження про те, що чоловік і жінка не можуть дружити, вона часто переростає в щось інше. Але всьому в цьому світі є виняток, чоловік діва і жінка овен можуть бути відмінними друзями на довгі роки.

В дружні стосунки їх сумісність висока, так чоловік, нарешті, зможе розглянути в овні найкращі якості, що стане прикладом для наслідування. Вони можуть спільно ходити в кіно, займатися спільним хобі і так далі. Але це буде відбуватися до тих пір, поки у них не з’являться другі половинки, які будуть проти спілкування такого характеру.

Що кажуть астрологи

Якщо спробувати підсумувати все вищеописане, сумісність в любовних відносинах у таких знаків зодіаку не особливо висока. Є в гороскопі пари, які можуть похвалитися більш вдалими поєднаннями, їх життя складається набагато цікавіше.

Загальний опис відносин діви жінки і чоловіка овна

Овен чоловік – представник гороскопа, який відноситься до стихії вогню. Їх вирізняє прагнення до досконалості. Незважаючи на проблеми і перешкоди, вони будуть мчатися до мети, а його супутниця діва буде завжди поруч. Звичайно, їй доведеться не солодко з таким партнером, так як його впертість і напір деколи грає проти нього. Буває навіть так, що овен починає проявляти агресію і зарозумілість навіть до своєї коханої.

Діва дівчина – чарівна, емоційна в міру, але іноді може здатися запальною. Крім того, їх зовнішній вигляд нікого не залишить байдужим, вони яскраві, до них прикута увага протилежної статі, завоювати його не так складно.

Знаки землі з вогняними знаками зазвичай не вживаються разом, та ж ситуація стосується і відносин в парі чоловік овен і жінка діва в описуваної комбінації. На самому початку відносин може здатися, що все складається найкращим чином. Їх перша зустріч відбувається яскраво і незабутньо, так як кожен з шкіри геть лізе, щоб справити враження один на одного. Друге і наступні побачення такими райдужними вже можуть не бути, та й взагалі, є велика ймовірність того, що вони більше не захочуть бачити один одного. Всьому виною зайва імпульсивність чоловіки і навіть авантюризм. Якщо говорити про стосунки в шлюбі, якщо такого судилося відбутися, то партнери повинні іноді ставити на паузу відносини, щоб дати можливість скучити одне за одним.

Яка сумісність у такій парі

Завдяки чарівності дами, овен буде зачарований з перших хвилин. Сексуальне бажання виникне у обох партнерів. Діва ж буде цінувати в кавалера галантність і любов до романтики. Окремо можна сказати про інфантильність чоловіки, хоча часом це якість вважається досить милим. Наприклад, він ніколи не забуде важливі дати і обов’язково приготує невеликий романтичний сюрприз для своєї обраниці.

Але в загальних рисах, життя пари складається не вдало. Після нетривалого щастя в самому початку, настає період відчуження, коли з’являються перші недомовки і конфлікти в парі. Причому часто саме овен є їх ініціатором. Цьому сприяє те, що овен швидко втомлюється від ретельності жінки і, можливо, навіть замислюється про похід наліво. В такі моменти чоловік може бути грубим і занадто холодним. Так починається неминучий кінець відносин.

Що позитивного є у такій парі

Якщо за щасливим збігом обставин, шлюб таки відбувся і в паспортах баранів і діви красуються два штампа, позитивні сторони відносин все-таки будуть. Учасники шлюбу будуть доповнювати один одного, врівноважуючи спалахи агресії і імпульсивності чоловіки.

Важливо віддати управління у шлюбі жінці. Особливо це стосується фінансових питань, вона зможе найбільш грамотно розподілити гроші, на що не здатний чоловік. Варто сказати, що і в бізнесі їй супроводжує удача, а чоловік-овен часто працює на неї в якості повноправного партнера або навіть підлеглого. Вдома чоловік готовий не багато, він зберігає затишок, поки дружина тяжко працює. Не можна сказати, що когось з них не влаштовує така ситуація.

Які мінуси є у спілки

Так як чоловік грає другорядну роль у відносинах, дружина діва буде вважати, що повністю взяла над ним владу. Звичайно, ніякому чоловікові не доведеться по душі така роль, він буде боротися за свої права. У разі якщо жінка не візьметься за розум і не дасть йому кермо правління, відносини можуть закінчитися найближчим часом.

Овен буває запальним і навіть імпульсивним. Він найчастіше стає причиною скандалів і з’ясування стосунків. Від цього факту партнерка не приходить в захват, тим самим штовхаючи чоловіка на зраду. Варто сказати, що після цього утримати його вийде, швидше за все, доведеться розлучитися. У першій половині сімейного життя овен особливо схильний до непостійності – спочатку це буде звичайний флірт, потім щось більше. Сприяє ситуації те, що овен любить веселе проведення часу, йому симпатичні вечірки та масштабні заходи. Ось чому діва перешкоджає його спілкуванню з друзями.

Любовна сумісність діви і овна

Як і в комбінації, де діва чоловік і овен жінка, тут все добре складається відносно сексу. Інтимні стосунки можуть бути тільки при наявності любові, і ніяк інакше. Ви ніколи не почуєте від них розповідей про те, що у них була інтрижка — секс на одну ніч, це не припустимо. Потяг зберігається протягом усіх відносин і не гасне навіть у критичні моменти. Хоча буває і так, що діва не готова відкривати свою душу овну. Чоловік володіє достатньою силою і шармом, щоб розташувати до себе партнерку.

Чи можлива дружба між ними

Не можна сказати, Що в цьому варіанті він стануть друзями навіки, швидше приятелями або колегами по роботі, які збираються за чашкою кави або чимось міцнішим. Діва не відкривається одному повністю овну, що стає на шляху довіри й взаємодопомоги. Також варто сказати про те, що їх характери не збігаються, тому потрібно відразу відмовитися від такої дружби.

Підводячи підсумки, потрібно сказати, що відносини овна і діви не самі ідеальні, причиною того характери учасників. Ситуація не змінюється від того, в якій комбінації знаходиться пара, в рік якої тварини народжені чоловік і жінка (кінь, тигр, півень, змія, дракон, бугай, коза, мавпа, кіт, собака і так далі), яка планети є чільною (Сонце, Місяць, Юпітер, Венера тощо), навіть вплив асценденту невідчутно. Звичайно, всі відносини строго індивідуальні, завжди є шанс стати винятком правил та заснувати вдалі сімейні відносини в парі, довівши, що знаки можуть бути сумісні.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: