Сумісність Лева та Діви

Сумісність Лева та Діви в любові залишає парі мало шансів на щасливий союз, однак і в таких відносин може бути майбутнє.

Зміст:

сумісність лева та діви

Сумісність Лева та Діви

Характеристика знаків

Леви і Діви абсолютно не схожі і мають мало точок дотику у плані любові і побуту. Їхній союз може бути вдалим тільки у випадку, якщо партнери відмовляються від спроб перевиховувати один одного. Кожен з них володіє достатньо сильним характером і навряд чи дозволить комусь змінити себе. Такі пари можуть врятувати тільки взаємні компроміси і прийняття недоліків партнера.

Лев

Людей, народжених під знаком Зодіаку Лев, можна дізнатися за царственої поставою і горделивому погляду. З оточуючими представники знаку ведуть себе велично і з деякою часткою поблажливості, адже, на їхню думку, люди повинні знати, з ким мають справу. Знаку протегує Сонце, завдяки впливу якого Леви відчувають себе центром Всесвіту. Якщо на представника знака впливає планета Марс, то на виході виходить людина зі сталевою волею і величезною силою духу. Такі люди досягають успіху у всіх сферах життя, будь то сім’я, любов, дружба або робота.

Яке ж вплив китайського гороскопу на царя звірів? Рік Пацюка народжує естетів, які люблять красиві речі і вміють дружити. Леви-Бики надзвичайно наполегливі і категоричні у судженнях, а Тигри володіють добрим характером, але можуть бути зарозумілі.

Рік Кролика надає гордому характером представника знака поступливість і вміння ладити з людьми. Поєднання Лева і Дракона виводить у світ лицарів і аристократів, яким не чужа романтика, а тандем Лева і Змії наділяє представників знаку мудрістю і чесністю.

Люди знаку, народжені в рік Коня, мають сміливим і твердим характером. У рік Кози народжуються надійні і шляхетні особистості, а у рік Мавпи — веселуни і життєлюби. Рік Півня наділяє представників знаку альтруїзмом і розвиненим почуттям власної гідності. Леви-Собаки — чесні і прямих їх люди, а Леви-Кабани сповнені енергії і не люблять сидіти на місці.

Леви досить честолюбні і горді, чому сприяє їх планета-покровитель — Сонце. На критику представники знаку реагують болісно. В житті Леви вибирають все найкраще, це ж стосується і вибору партнера, до чого представники знаку підходять відповідально і прискіпливо. Якщо гороскоп Лева втручається Венера, його запити непомірно зростають.

Діва

Люди, народжені під знаком Зодіаку Діва, чистими помислами і душею. Їм не властиві екстравагантні вчинки і вульгарна поведінка. Зовні Діви виглядають досить привабливо. Це стосується представників обох статей. Планета-покровитель Меркурій наділила людей знака умінням логічно мислити і приймати правильні рішення. Під впливом Місяця Діви можуть бути просто божевільними на чистоті як в побутовому плані, так і в душевному.

«З’єднавши» китайський і зодіакальний гороскопи, можна простежити, як змінюється характеристика представника знака, народженого в той чи інший рік. Наприклад, Діви, народжені в рік Пацюка, володіють діловою хваткою і працьовитістю, особливо яскраво ці якості проявляються під впливом Сонця. Представники знаку, що з’явилися на світ у рік Бика, схильні критикувати все і вся, вони важко переносять будь-які зміни в житті. Рік Тигра вносить в характер Дів практичність, любов до порядку і життєрадісність, а рік Кролика — співчуття і ощадливість. Діви-Дракони володіють неабиякими розумовими здібностями, а Діви-Змії передбачливі і обережні.

Рік Коня додав характер представників знаку «емоційну складову», роблячи його палким і романтичним. Поєднання Діви і Кози народжує всезнайок і критиканів, а союз Діви і Мавпи — людей собі на умі. Представники знаку, народжені в рік Півня, красиві і чарівні. Діви-Собаки — борці за правду, а Діви-Кабани люблять життя і завжди прийдуть на допомогу друзям.

Для Дів характерно бажання критикувати і повчати оточуючих, що негативно впливає на їх стосунки з рідними і друзями. Якщо асцендент знака у Діві, ця їхня негативна сторона характеру, подвоюючись, стає просто нестерпним. До друзів Діви уважні і завжди готові прийти на допомогу. В любовних відносинах представники знаку маніакально вірні своєму партнеру. Проте варто відзначити, що Діви — люди злопам’ятні, вони не прощають образи і схильні до помсти.

Чоловік Лев — жінка Діва

Чоловік Лев і жінка Діва — пара неоднозначна. Відмінності в характері та поведінці представників знаків проявляються на початку їхнього знайомства, що може відразу поставити хрест на відносинах. Особливість даного союзу в тому, що його життєздатність залежить від того, як поведуть себе партнери. Якщо жінка Діва і чоловік Лев зрозуміють один одного, пара може скластися.

Сумісність знаків

Сумісність у любовних стосунках чоловіка Лева і жінки Діви не настільки висока, щоб говорити про ідеальну пару, але і не так низька, щоб не дати їм шанс. Дівчина зможе завоювати серце царя звірів своєю порядністю, чесністю, елегантністю і, звичайно, зовнішньою красою. Хлопці Леви, в силу своєї харизми, не обділені жіночою увагою. Діва, не є винятком з правил, практично на початку відносин зрозуміє, що закохалася без пам’яті в цього сильного і упевненого в собі чоловіка.

У відносинах першу скрипку грає хлопець, а дівчина буде рада опинитися під його заступництвом. Розбіжності в парі можуть виникнути внаслідок неприйняття Дівою поведінки Лева, стосовно його бажання завжди перебувати в центрі уваги. Чоловікові буде дошкульна критика і уїдливі зауваження коханої з приводу його себелюбства і театрального поведінки. Надмірна охайність і правильність коханої будуть виводити з себе хлопця. Волелюбний характер чоловіка також навряд чи припаде до смаку домашньої дівчині.

Сексуальна сумісність

Сексуальна сумісність чоловіка Лева і жінки Діви досить низька. Чоловік Лев в ліжку, як і в житті, повинен відчувати себе кращим з кращих. Партнерка повинна захоплюватися його сексуальністю і неотразимостью. Діви в сексі кілька консервативні і не схильні до бурхливого прояву емоцій, що емоційний партнер може прийняти за холодність або байдужість.

Сумісність в шлюбі

Що ж стосується сумісності знаків Зодіаку Лев чоловік і Діва жінка в сімейному житті, то цей показник, невисокий. Наскільки вдалим буде шлюб, залежить від того, чи зуміють подружжя домовитися. Якщо компроміс буде досягнутий, Лев стане для дружини не тільки люблячим і турботливим чоловіком, але главою сім’ї та її кам’яною стіною, за яку жінці буде спокійно і комфортно. Діва з її спокійним домашнім характером стане для чоловіка надійним тилом і берегинею домашнього вогнища.

Яблуком розбрату між подружжям може стати волелюбний і незалежний характер чоловіка і критиканство дружини. Діві здається, що чоловік більше часу проводить поза домом, вирішуючи проблеми інших людей і забуваючи про свої обов’язки перед родиною. Сюди ж може підключитися і необгрунтована ревнощі дружини, причиною якої є її невпевненість у відповідності такого знаного чоловіка. Лева зачіпає будь-яка критика, а зауваження дружини будуть ним сприйняті, як ніж у спину. Якщо подружжя не навчаться поступатися один одному, то шлюб може розпастися.

Чоловік Діва — жінка Лев

Чоловік Діва і жінка Лев категорично не сумісні. Їх союз — швидше, виняток, ніж закономірність. Погана сумісність жінок Львів і чоловіків Дів обумовлена відмінністю в характері і поглядах на життя представників знаків. Щоб такий союз склався, партнерам доведеться піти на серйозні взаємні поступки.

Сумісність у коханні

Шикарна жінка Лев здатна підкорити серце будь-якого чоловіка. Хлопець Діва буде убитий наповал її красою, самовпевненістю і веселим характером. Дівчині Леву також сподобається грунтовний і практичний чоловік Діва. Ось, здавалося б, пара і склалася, але не тут-то було.

Блискуча і товариська Левиця не зможе постійно знаходитися поруч з коханим. Їй просто необхідно веселощі, галасливі компанії і обожнювання оточуючих. Діві таке життя не до вподоби, він любить проводити час вдома за книжкою або улюбленим заняттям, що дівчині Леву здається нудним. Всі спроби заспокоїти кохану і направити її на шлях істинний зазнають невдачі і відновлять закоханих один проти одного. Якщо хтось із партнерів вирішить піти, другому буде вельми непросто його утримати.

Сексуальна сумісність

Наскільки сумісні жінка Лев і Діва чоловік у сексі? У цьому плані у коханців справи йдуть непогано. У ліжку Левиця веде себе не так, як у житті: вона не схильна проявляти емоції і винахідливість в сексі. Чоловік Діва — також не пристрасна натура і не любитель експериментів. В цілому класичний секс і відсутність завищених вимог до партнера може зблизити коханців.

Сумісність в шлюбі

Сумісність у сімейному житті між чоловіком Дівою і жінкою Левом невисока. Взаємини між подружжям будуть складатися непросто. З одного боку дружина Лев знайде в чоловікові підтримку і відсічі. Діви здатні багато чого добитися в фінансовому плані, що важливо для люблячої комфорт і гарні речі Левиці. Чоловікові буде лестити, що така жінка вибрала його, та ще й оточує його любов’ю і турботою.

Формальним главою сім’ї буде чоловік, але в дійсності правити балом буде дружина. Неприємним моментом такого шлюбу може стати неприйняття Дівою способу життя дружини з її життям напоказ, шанувальниками і неповними витратами. Жінці Леву всі доводи чоловіка здадуться необґрунтованими, а його повчання — нудними. Якщо ж Діва виявиться слабшою подружжя в плані кар’єри чи побуту, Левиця може перетворитися з дружини в матір, чого жінка довго терпіти не стане.

Як зберегти відносини

Союз чоловіка Лева і жінки Діви може стати вдалим, якщо партнери звернуть увагу на наступне:

  • Льву необхідно переглянути свій життєвий уклад і приділяти більше часу й уваги партнерці.
  • Діві не можна постійно критикувати і повчати обранця, адже її гострі зауваження можуть боляче поранити горду душу Лева.
  • Той, хто думає, що взаємини чоловіка Діви і жінки Лева не виправити, дуже помиляється, адже, використовуючи навіть один відсоток сумісності можна домогтися багато чого. Партнерам слід пам’ятати, що:

  • Леву доведеться підлаштовуватися під чоловіка, розділяючи його погляди та інтереси.
  • Діві не можна обмежувати обраницю в спілкуванні з друзями і в її захоплення. Може бути, варто спробувати сходити разом в гості або «запалити» в клубі, а раптом сподобається?
  • Територія жінок

    Зараз ви знаходитесь тут:

    Можливо, вас зацікавить: