Сумісність Овна та Лева

Сумісність Овна та Лева достатньо хороша. Ці знаки зодіаку належать до однієї стихії і розуміють один одного з півслова. Вони активні, цілеспрямовані, прагнуть до успіху, живуть на повну. Стати ідеальною парою Овна та Лева заважають їх лідерські амбіції. Обидва знака хочуть керувати і не бажають йти на поступки. Якщо партнери зможуть досягти компромісу, проживуть разом багато років. Відсоток розлучень в таких парах не дуже високий.

Зміст:

сумісність овна та лева

Сумісність Овна та Лева

Характери знаків

Овен і Лев належать до стихії вогню. Це робить їх дуже енергійними і амбітними. Перцю у відносини додає і те, що Овном управляє войовничий Марс, а Левом — величне Сонце. У чому впливом планет визначаються характери цих знаків зодіаку.

Характер Овна

У будь-якій компанії Овен перебувати в центрі уваги. Він комунікабельний, енергійний, любить справити враження. Цей знак зодіаку зовсім не вміє сидіти без діла, його плани амбітні, а цілі високі. Овни — ідеалісти, вони погано розбираються в людях, бачать навколо лише хороше. Характер у них запальний, настрій мінливе, але вони стараються цього не показувати. Оскільки настрій Овна, в основному, гарний, він викликає симпатію у людей. Ось риси характеру цього знака:

Овни бувають непослідовними і поверхневими, їм важко доводити справи до кінця. Обожнюють похвалитися своїми успіхами, трохи прикрасивши їх. Занадто імпульсивні, в поганому настрої легко затівають сварки. Поділяють весь світ на чорне і біле, а людей — на друзів і ворогів, зовсім не визнає півтонів.

Характер Лева

Характер Львів повністю відповідає визначенню «цар звірів». Ці люди великодушні, їм не потрібно доводити свою значимість, вони і так знають, що краще за всіх. Леви відкриті, щирі, не переносять самотності. Вони активні й діяльні, їх потік ідей неиссякаем. Зовсім не вміють жити в бідності, але й іншим допомагають вибратися зі скрутного становища. Власні невдачі переживають стойко, ніколи не падають духом, готові піднятися і йти вперед. Ось основні риси характеру Лева, які приписує йому гороскоп:

Сонце, покровитель Лева, здатне не тільки гріти і висвітлювати, але і спалювати. Якщо цей знак зодіаку постійно переслідують невдачі, він може перетворюватися на звіра, тоді його близьким не поздоровиться. Лев марнославний, вважає, що весь світ крутиться навколо нього. Здатний смертельно образитися, якщо його здатності не оцінені по достоїнству. Леви нерідко захоплюються азартними іграми, впадають від них у залежність.

Загальна сумісність знаків

Овен і Лев будуть цілком сумісні, якщо зуміють стримати власні амбіції. Дуже часто цим двом не вистачає місця на вершині, яку вони намагаються завоювати. Овен управляється Марсом, його життя складається з боротьби і смакування перемог. Лев — гордий цар, який знає собі ціну, йому не треба нічого нікому доводити. Разом з тим, Леви люблять, коли їм говорять компліменти, захоплюються їх достоїнствами. Коли Овен це зрозуміє, він зможе перемогти гордого Лева так, що той навіть не зрозуміє. На жаль, прямолінійні Овни не вміють хитрувати, вони рідко здатні здійснювати складні маневри.

Сумісність між знаками поліпшується, якщо вони йдуть до спільної мети, ці знаки зодіаку чудово вміють співпрацювати. Темпераменти, погляди на життя у Овна та Лева дуже схожі, вони швидко знаходять взаєморозуміння. Коли відносини не затьмарені боротьбою за лідерство, вони майже ідеальні.

Вогненні знаки зодіаку — амбітні, тому між ними постійно виникають змагання і в дружбі, і в шлюбі. Овен імпульсивний, його легко спровокувати, тому він нерідко першим затіває сварки. Лев швидше гордо піде з поля бою, впевнений у своїй перевазі. Але цар звірів обов’язково повернеться, тоді Овну не поздоровиться.

Леви люблять повчати, давати поради, читати нотації, що Овни абсолютно не переносять. Баран упертий, як жоден інший знак зодіаку. Між Левом і Овном не вщухають конфлікти. Тим не менше ці люди здатні жити разом роками. Їх відносини бурхливі, супроводжуються розставаннями і новими зустрічами. Але розійтися назовсім партнери не можуть, їх тягне один до одного, ніби магнітом.

Впливають на відносини знаків зодіаку Сонце і Місяць. Коли місячний асцендент Лева або Овна управляється стихією води, в їх відносинах з’являється стриманість, але розуміння не додається. Розсудливості додасть Земля, повітря лише посилить суперечності між партнерами.

Китайський гороскоп теж має значення. Коли рік народження знаків Тигр, Дракон, або Кінь, їх лідерські амбіції посилюються, це не приносить нічого хорошого. Собака, Кролик, Кабан або Кабан роблять партнерів більш спокійними, це непогане поєднання для двох вогняних знаків. Щур, Півень і Мавпа підсилюють конфлікти. Рік Бика робить знаки дуже впертими, Змія підсилює інтуїцію, а Коза послаблює енергетику і вогняний запал.

Еротичний гороскоп

Сумісність у любовних відносинах у Лева і Овна відмінна, кожен з знаків ідеально підходить одне одному. Венера наділила ці знаки зодіаку бурхливим темпераментом. Фізичний потяг — це перше відчуття, яке виникає між ними при зустрічі. Нерідко вже на першому побаченні коханці виявляються в ліжку. Їм не потрібні ні романтична обстановка, ні довгі загравання. Головне, що об’єднує їх в ліжку, — це всепоглинаюча пристрасть і взаємний потяг. Леву та Барана подобається агресивний секс, в якому не місця сентиментам. Нерідко партнери миряться в спальні, хоча там можуть продовжувати свої спори і суперечки.

Інтимні стосунки Овна та Лева тісно пов’язані з їх сумісністю в інших сферах. Кожен хоче бути лідером і диктувати власні умови, в тому числі і в ліжку. Коли перша пристрасть і потяг проходять, вони можуть розчаруватися один в одному.

В обох великий сексуальний досвід за плечима, вони знають, чого хочуть. Лев бажає слухати слова захоплення, компліменти, підтвердження своїх чудових талантів. Овен не любить слів, він воліє мовчазний, зате дуже довгий секс. Вимотати Лева навряд чи вдасться, а от образити своїм уявним перевагою і мовчанням легко. Щоб поліпшити якість свого інтимного життя, коханцям потрібно шукати нові враження, урізноманітнити практику і враховувати потреби і побажання один одного.

Сумісність чоловіка Лева і жінки Овна

Вогонь, іскри, блискавки і повне єднання душ — приблизно так виглядає перша зустріч дівчини Овна і хлопця Лева. Їм не потрібно докладати ніяких зусиль, щоб завоювати і підкорити одне одного. Швидше за все, вони закохаються з першого погляду і в той же вечір опиниться в ліжку, адже сексуальна привабливість між Овном і Левом дуже сильна. Роман двох знаків вогню буде розвиватися бурхливо, супроводжуватися сварками і примирення, поки дівчина і хлопець не навчаться шукати компроміси. Такі пари одружуються в перші місяці знайомства або розлучаються назавжди.

Чоловік Лев і жінка Овен — це яскрава, успішна і сильна пара, яка викликає у всіх заздрість. Вони часто з’являються на людях, демонструючи своє щастя, а нерідко і добробут. Дружина вміло підіграє чоловікові, постійно підкреслює його чільну роль у цьому союзі. Насправді жінка Овен є стрижнем, основним натхненником в сім’ї.

Як кажуть, чоловік — голова, а дружина — шия. Енергійна жінка вміє керувати своїм царственим чоловіком так, що той не відчуває себе обмеженим. Головне — вчасно підкреслити його здібності і переконати, що ідея подруги насправді належить йому. Левом управляти неважко, якщо говорити йому багато компліментів. В родині завжди водяться гроші, подружжя часто відпочивають разом, займаються екстремальними видами спорту, самовдосконалюються.

Як вирішити проблеми

Основною проблемою відносин між Левом і Овном є їх амбіції. Чоловік і жінка не можуть піти на поступки один одному, кожен хоче бути головним. Дружина імпульсивно, вона звикла все вирішувати сама, а прямолінійність не завжди дозволяє їй підігравати самолюбству чоловіка. Лев чоловік ніколи не погодиться на роль підлеглого. Він краще вміє розподіляти свої сили, бо у боротьбі саме за ним залишиться перемога. Тільки це не принесе нічого хорошого сім’ї. Хоч Леви благородні та великодушні, але Овни не зазнають поразок, вони вимагають реваншу. Таким чином військові дії затягнуться, вони будуть відбуватися всюди, союз вогняних знаків буде тріщати по швах і рано чи пізно розпадеться.

Щоб зберегти стосунки, жінка чоловік Овен і Лев повинні правильно розподілити обов’язки. Краще всього, коли у кожного з них є своя зона відповідальності, де вони будуть безроздільно керувати. Не можна керувати по-справжньому Левом або перевиховати впертого Барана.

Дружина повинна вибрати більш хитру тактику, щирим компліментом, похвалою можна домогтися у Лева, чого захочеш. Царю звірів не завадить згадати про поблажливості і великодушність, частіше прощати помилки Овну. Не буде ж він серйозно принижувати милу жінку? Якщо пара зуміє досягти в сімейному житті компромісу, побудувати союз на дружбі і рівноправності, вони досягнуть великих успіхів і будуть щасливі.

Сумісність жінки Лева і чоловіка Овна

Чоловік Овен і жінка Лев обов’язково звернуть увагу один на одного при першому ж знайомстві. Вони зрозуміють, що зустріли свою половинку. Дівчина буде захоплюватися темпераментом і енергійністю хлопця, він захопиться її силою і амбітністю. Темпераментний Овен і горда Левиця з головою поринути у свої стосунки, втягуючи в них всіх своїх друзів і родичів.

Закохана пара буде з’ясовувати стосунки на людях, демонструвати свої почуття при всіх. Їм ніколи не буде нудно разом: нескінченні подорожі, пригоди, спільні походи стануть для них звичним заняттям. Хлопець і дівчина швидко зіграють весілля, їм захочеться завжди бути разом.

Овен і Левиця можуть бути дуже щасливі у шлюбі. Дружина привнесе у відносини організованість, вона вміло направить енергію чоловіка в потрібне русло. Чоловік у такій парі зуміє домогтися більшого успіху, адже він навчиться поруч про свою Левицею краще концентруватися на конкретної мети, доводити справи до кінця. Бурхливі сварки будуть супроводжувати цю пару на все життя. Але за ними йдуть такі ж бурхливі примирення, які часто закінчуються в ліжку.

Часто чоловік і дружина створюють сімейний бізнес, який приносить хороший дохід. Буває, що обоє роблять кар’єру в різних областях, але один одного підтримують, що чимало допомагає їм у роботі. Обидва йдуть по шляху самовдосконалення, що робить їх союз ще більш успішним.

Як вирішувати проблеми

Конфлікти в парі жінка Лев чоловік Овен неминучі. Не тому, що ці люди або різні у них погана сумісність. Причина суперечок — схожі риси характеру. Обоє амбітні, не готові йти на поступки. Імпульсивний Овен, він нерідко провокує скандали в родині, бажаючи повністю підпорядкувати собі дружину. Левиця зовні спокійна і незворушна, але вона пам’ятає кожне слово, яке в пориві злості сказав їй чоловік. Навіть коли сварка закінчилася і чоловік давно забув про її причини, жінка може нагадати йому про свої образи. Спочатку такі сварки закінчуються добре, але з часом партнерам все важче прощати один одного. Якщо вони не навчаться вчасно йти на поступки, союз розпадеться.

Що зробити, щоб у сімейному житті Овна і Левиці настав мир? Повного штилю у цієї пари не буває, можна лише домогтися, щоб загальна човен не розбився під час чергового шторму. Краще всього, якщо обоє з подружжя реалізовані в професійному плані, роблять кар’єру, займаються бізнесом або творчістю. Тоді свою енергії вони спрямовують не один на одного, а на зовнішні цілі. Якщо вони реалізують свої амбіції на роботі, вдома стають терпиміше і спокійніше.

Левиця повинна поблажливо ставитися до спалахів Овна, адже вона знає собі ціну, хіба можуть її образити необережні слова, сказані в пориві гніву? Овну треба притримати свою мову, більше захоплюватися дружиною, говорити їй компліменти. Вона та жінка, про яку він мріяв все життя: сильна, темпераментна, яскрава. Не варто ніколи забувати про це. У сім’ї має бути місце дружбу, а не тільки постійній боротьбі за лідерство. Тоді взаємини у парі Овен і Лев стануть ще кращими, а сім’я —щасливішими.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: