Сумісність Діви і Близнюків

Відносини діви і близнюків – найбільш мінливі і непередбачувані з усіх можливих поєднань серед знаків зодіаку. Діва звикла приймати рішення обдумано, попередньо оцінивши всі за і проти. Близнюк – це людина, яка рідко вникає в суть справи і стосується всього лише поверхнево. Така ж манера поведінки використовується і у відносинах, що ставить їх подальший розвиток під питання. Дізнаємося, які шанси у цих двох на щасливе майбутнє і яка сумісність діви і близнюка.

Зміст:

сумісність діви і близнюка

Сумісність Діви і Близнюка

Загальний опис учасників відносин

Близнюк – людина з нестримною фантазією, яким важко всидіти на місці. Буває так, що вони прилягли відпочити, а вже через мить їх можна побачити за прибиранням квартири або ремонтом водопроводу. Діва – не така. Людям, народженим під цим знаком важливо відчувати гармонію і спокій, життя має протікати повільно без різких спалахів і змін.

Близнюки в захваті від характеру діви, їм до вподоби їх прагнення до стабільності, тому вони не проти мати такого друга або компаньйона. Що стосується любовної сумісності, союз може бути успішним тільки в тому випадку, коли бажання буде виходити від обох учасників. Варто сказати, що діви також не проти знайомства з близнюками, вони можуть навіть закохатися з першого погляду.

Негативні моменти в відносинах

У тандемі близнюк діви рано чи пізно може наступити розкол. Всьому провиною те, що діва звикла прагнути до досконалості і того ж перфекціонізму вимагає і від близнюків. Чи зможе той, кому важко всидіти на місці, довести хоча б до досконалості? Звичайно, ні, це не той знак, який буде посидюче чимось займатися. Діва повинна намагатися не виливати критику на партнера, тим самим вона збереже взаєморозуміння в парі чоловік діва і жінка близнюки.

Діва – один з найбільш відповідальних знаків серед представників гороскопу. Вся їх життя побудована на чіткому графіку і переліку обов’язків, які вони самі собі вигадують. Приміром, жінка риба придумала собі, що треба два рази в день пилососити. Якщо цього зробити не вдасться з різних причин, вона буде відчувати незадоволення і навіть провину. Близнюк, який дивиться на це з боку, відверто сміється над цим, так як вважає цю рису характеру проявом шизофренії. На відміну від діви, близнюк вкрай рідко відчуває почуття провини і сорому. Почути від них слово «пробач» або «я був не правий» практично неможливо. Це робить гороскоп сумісності дів і близнюків не вдалим.

Яка сумісність близнюків і діви в любові

Один із прийомів, яким користується близнюк – це особлива тактика зваблювання, саме вони можуть підчепити на гачок діву і закохати в себе за вуха, роблячи сумісність в любовних відносинах можливою.

Незважаючи не всю вищевикладену інформацію, сумісність діви і близнюка в любові висока. Хоча знадобиться проявити максимум терпіння і завзятості, щоб зберегти стосунки і не дати пристрасті згаснути. Особливо постаратися доведеться діві, так як її педантизм може зіграти з нею злий жарт. А з іншого боку, діві не звикати до труднощів, тому в боротьбі за відносини вона буде брати активну участь.

Астрологи рекомендують ставитися до негаразди в сімейному житті з гумором. Ви самі переконаєтеся в тому, що так набагато простіше і проблеми вже не здаються такими важкими і не розв’язуються. Партнерам потрібно навчитися вирішувати проблеми полюбовно, без зайвого крику і істерик. В іншому випадку, пара, швидше за все, покине.

Емоційна сторона відносин

Діва — більш емоційна особа у порівнянні з близнюками. Якщо їх долають якісь емоції, вони не в силі їх стримати — сміються від душі або плачуть як в останній раз. Що важливо, нервова система діви настільки розхитана, що надає безпосередній вплив на загальне самопочуття. Можуть виникнути такі симптоми, як нудота, слабкість і навіть розлад свідомості. Близнюки повинна оберігати дів від нервових потрясінь, щоб зберегти їх здоров’я.

На жаль, самозакохані близнюки не завжди думають про чужих почуттях і тим більше їх не оберігають. Якщо на роботі сталося щось погане або на душі шкребуть кішки, вся інформація так і ллється з них. Цю характеристику можна назвати негативною, навпаки, мало хто може похвалитися такою відкритістю. Дуже рідко близнюки закриваються в собі і нікого не впускають в серце.

Як налагодити взаєморозуміння в парі

Щоб партнери жили довго і щасливо, потрібно не зупинятися і розвиватися. Наприклад, освоюйте нові заняття – запишіться на танці, спробуйте йогу або просто сходіть на спільну прогулянку. вам можуть підкоритися будь горизонти, цьому сприяють такі фактори:

Близнюки вміють відмінно справлятися з неприємностями, знаходити компроміс і істину в спілкуванні і обговореннях. Діва в суперечках найчастіше програє, так як не має ораторськими здібностями. Це реальна проблема, яка стає між дівою і близнюками.

Так як знак близнюків з вражаючим умінням може, кого завгодно переконати в тому, що він не правий і навіть нав’язати частково свою думку, дівам потрібно просто прислухатися до нього частіше.

Можуть дружити діва і близнюки

Діва і близнюки можуть дружити, ставши опорою і підтримкою одне для одного. У процесі спілкування вони впізнають один одного і розвиваються. Діва – відданий друг, не може бути такої ситуації, коли вона зможе залишити кого-то в біді і не допомогти. Швидше за все, представники цього знака зодіаку пожертвують собою тільки б прийти на допомогу.

Варто сказати, що навіть якщо дружба переросте в щось більше, що дуже ймовірно, діва і близнюки будуть зберігати дружні відносини завжди. Незважаючи на те, що їх світогляд може бути різним, звички і прихильності різняться, є частка загального, яка і стане основою для багаторічної дружби. Важливо зберігати повагу один до одного і не закриватися в своїх думках і переживаннях.

Позитивні риси такого союзу

Якщо ці двоє зустрічаються на життєвому шляху, їх шлюб чи дружба буде успішною і щасливою з великою ймовірністю. Вони не звикли скандалити, істина приходить в розмові і переконанні. Так як діва знаходиться під впливом землі, її характер більш вразливий і чутливий до впливу ззовні.

Завдяки соромливості і замкнутості, діва навіть не задумається про те, щоб змінити або навіть припустити таку мысльбыть коханцями. Близнюки, на жаль, не можуть цим похвалитися. Їх прагнення до нового бере верх над ситуацією, заводяться нові знайомства з протилежною статтю, які нерідко переростають у щось більше. У ліжку у них повна гармонія — вони совместимыи підходять один одному, так як секс ніколи не бывае одноманітним.

Сумісність знаків в професійній сфері

Цим двом знакам зодіаку буде досить непросто працювати разом. Справа в тому, що педантичність діви буде дратувати близнюків. Особливо, якщо діва займає керівну посаду, а близнюки – всього лише підлеглий. Незважаючи на те, що близнюки намагаються згладжувати гострі кути і не доводити конфлікти до некерованого стану, сварки неминучі.

Дівам важливо діяти за планом, де прописано кожна дія і чітко зрозумілий результат, якого потрібно досягти. Їм складно працювати в команді, так як це буде означати те, що думок може бути кілька, і потрібно буде прислухатися до інших, працюючи як квадрат. Тільки близнюки можуть змусити дів досягати компромісу. Близнюкам буває важко відрізнити брехню від правди, в їх характері є постійна частка сумніву. Ось і у виборі професії, їм буває складно знайти себе. Саме діви можуть допомогти в цьому питанні, так як партнери часто працюють на одному терені, займаючись однією роботою.

Що може стати на шляху сімейного щастя пари

Постараємося докладно описати, з якими проблемами може зіткнутися пара діви і близнюка в процесі спільного життя.

Проблема номер 1 – Дріб’язковість учасників

І близнюки, й діва надто багато уваги приділяють дрібниць. І якщо хоч якась частина плану йде не так, обидва партнера впадають у паніку. Якщо ж обережність вийде відставити в сторону, тоді сумісність знаків близнюки і діва буде високою. Так як головуючої планетою в спілці вважається меркурій, місяць і сатурн, для обох важлива емоційність і пристрасть у стосунках. Така скрупульозність буде діяти шпалери на нерви. Потрібно навчитися мислити ширше і не зациклюватися на дрібницях.

Проблема номер 2 – Вони вимагають занадто багато

Овен і близнюки звикли шукати один в одному щось нове, завдяки тому, що асцендент в скорпіоні. Але знахідка може бути як позитивною, так і негативною. Можна виявити недоліки, про які ви раніше не здогадувалися і безуспішно з ними боротися. Навіщо це потрібно? До цього ви любили партнера таким, який він був. Тепер ви стикаєтеся з новими проблемами, які ви знайшли собі самі. Не варто своїми руками руйнувати ідилію, не намагайтеся копати там, де цього робити не потрібно.

Проблема 3 – Надмірне занепокоєння і хвилювання

З даною проблемою стикається кожна друга пара близнюків і діви. Обох партнерів або ж тільки одного може переслідувати почуття страху і тривоги, віщування чогось страшного і зловісного. Звичайно, нічого страшного статися не може, але думки іноді мають властивість матеріалізовуватися. Близнюку і діві потрібно просто подивитися на себе зі сторони, щоб побачити безглуздість своїх дій. Намагайтеся менше нервувати і накручувати себе по дурницях. Вивільнена тоді любовна і сексуальна енергія залишиться тільки для вас двох, ви зможете розпорядитися їй так, як вам хочеться. Наприклад, зайнятися спільною творчістю або піти з коханою в кафе.

Яка сумісність близнюка чоловіки і жінки діви

Жінка діва і чоловік близнюки — пара мінлива, кожен день у них не такий, як попередній. Це є, як позитивним, так і негативним моментом, з-за чого відносини не будуть легкими і безхмарними. Дівчині в даному союзі важко відкрити серце партнеру, так як її душа – це загадка, в якій знаходиться місце лише самим близьким людям. У свою чергу, діва часто перегинає палицю і суне свій ніс туди, куди близнюк волів би її не пускати.

Якщо подивитися на неї з боку, діва в цих відносинах безгрішна, майже свята, але цього тільки зовнішній вигляд. Всередині неї вирує океан пристрасті, а хвилі не рідко можуть захлеснути і чоловіка. Це відбувається тому, що чоловік близнюки не вміє закриватися на енергетичному рівні, що робить його доступним для магічних чар діви. Сумісність у любові значно зросте, якщо буде досягнуто порозуміння у взаємодії характерів і вони зможуть ужитися.

З гумором у обох партнерів склалося більш ніж вдало, всьому виною вплив сонця. Діва і близнюки охоче жартують один з одним і навіть з гумором ставляться до власних недоліків, причому роблять це щиро і без злості. Діва дівчина звикла не виставляти свої почуття напоказ, залишаючи маленьке віконце тільки для самого близької людини – близнюків. Позитивний вплив на сумісність знаків близнюки і діва надає комунікабельність партнерів. Вони можуть знаходити спільну мову не тільки один з одним, але мо багатьма навколишніми людьми, тому їм ніколи не буває нудно. Варто сказати про те, що учасники союзу близнюки і діва досить гнучкі і з легкістю можуть пристосуватися до будь-якої ситуації, навіть якщо умови змінюються занадто стрімко.

Сумісність діви чоловіки і близнюків жінок

В даній парі відносини складаються інакше. Тут під управлінням сатурну спільне життя складається з низки сварок і негараздів. На жаль, боротися з ними в учасників тандему не завжди є бажання і можливості, тому союз з великою ймовірністю може розсипатися, як пісочний замок. Частіше трапляється так, що відносини будуються не на любові і симпатії, а на яких-небудь вигоди, частіше чого фінансової. Тому говорити про сумісність діви чоловіків — близнюки не доводиться.

Якщо все-таки вдасться поставити відмітку про шлюб в паспорти діви і близнюків, сімейне життя дружини та чоловіка буде нудною і нецікавою, а сумісність жінки близнюків і чоловіка діви близька у нулю. Як ви вже писали, діва – знак, який ні дня не може без докорів і нарицаний, їй важливо, щоб все відбувалося саме так, як потрібно їй. Як ви могли вже здогадатися, знак зодіаку близнюки не прийде в захват від такої ідеї. Їм не цікаво розбирати відносини по цеглинці в пошуках тріщин і зачіпок, їх доля – артистичність і романтика, яка виявляється не потрібної партнеру діві.

Діва в такому випадку може знайти розраду в обіймах іншої жінки, яка зможе задовольнити його у всіх відносинах. Близнюк прийде в лють, якщо ця порочна зв’язок буде викрито і кінець відносин наступить негайно.

На закінчення варто сказати тільки одне, близнюки і діва, народжені в рік будь-якої тварини (мавпи, змії, щури, кролика, бика, мавпи, кабана, дракона і т. д.) – цікаве поєднання знаків зодіаку зі своїми проблемами і плюсами, не варто відмовлятися від такого знайомства, воно може бути вдалим.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: