Сумісність Стрільця і Діви

Сумісність Діви і Стрільця вкрай низька. У них різні характери, темпераменти і ставлення до життя. Тим не менш, такі пари зустрічаються. Молоді люди можуть закохатися один в одного, втратити голову і навіть вступити раптово в шлюб. Успіх цієї пари буде залежати від терплячості кожного з партнерів, бажання досягнути компромісу і гармонії.

Зміст:

сумісність стрільця і діви

Сумісність Стрільця і Діви

Вони можуть вдосконалюватися разом йти до спільної мети, якщо сильно захочуть. У відсотках розлучень таких пар багато. Щасливий союз між ними – результат багаторічної роботи над собою.

Характери знаків

Гороскоп Діви і Стрільця дуже різний. В їх характерах немає майже нічого, щоб могло об’єднати стихію вогню і землі. Тому цим людям так важко будувати відносини.

Характер Діви

Скромна і стримана Діва цурається гучних компаній. Вона воліє спілкуватися один на один з людиною, а не в галасливій тусовці. Представники цього знака Зодіаку звикли жити за правилами, що не терплять бунтарів. Вони перфекціоністи, бажають все систематизувати і упорядкувати, зробити будь-яку роботу ідеально. Найкраще Діви відчувають себе вдома, де кожна річ знайома і лежить на своєму місці. Вони розумні, в їх голові тримається сотні цифр і точних відомостей з усіх областей знання. Ось основні риси характеру Дів:

Діви не вміють мовчати, якщо щось їм не подобається. Терпіти не можуть ледачих і дозвіллі людей. Вони люблять покритикувати їх дії і вчинки. Розважливі, нерідко використовують інших людей щоб досягти власних цілей. Педантизм Дів переходить розумні межі, вони настільки зациклюється на виконання деталей, що не помічають картини в цілому.

Характер Стрільця

Бунтар Стрілець ніколи не буде підкорятися чужим наказам, йти на приводу суспільних стереотипів. З усіх зодіаків його можна назвати самим життєрадісним і активним. Стрілець не може жити без мети і руху вперед. У нього широке коло спілкування, але сильних прихильностей він не відчуває. Тим не менш, легкий характер, почуття гумору, любов до життя ваблять до нього людей. Стрільцям прощають більше, ніж іншим. Адже не можна сердитися на цього добродушного веселуна, який рідко пам’ятає образи, Ось основні риси характеру Стрільця:

Стрільці не здатні одночасно займатися декількома справами, вони повністю концентрують увагу на чомусь одному. Довгострокова перспектива їм здається нудною, тому вони не можуть мислити стратегічно. Нерідко бувають грубі, надто прямолінійні, не вміють зберігати чужих секретів. Оптимізм, гумор Стрільця буває нав’язливим до агресивності. Представники цього знака Зодіаку часто вплутуються в сумнівні компанії, впадають у різні залежності.

Загальна сумісність знаків

Стрілець і Діва сумісність знаків мають низьку, тому партнерам непросто знайти взаєморозуміння. Об’єднати їх може спільна мета, досягнення якої вони присвятять все життя. Взаємовідносини між ними можуть будується тільки на повазі потреб один одного, які абсолютно різні. Якщо Діва, Стрілець погоджуються, що у них різні світогляду і приймуть цей факт, вони зможуть бути довго разом. Кожному із знаків є чому повчиться у іншого. Діва перестає бути дріб’язковою, бачить перед собою більш піднесені і масштабні цілі. Стрілець вчиться терпіння, дисципліни та акуратності. Хороша співпраця Зодіаків виходить, коли вони починають використовувати сильні сторони один одного, не звертають уваги на недоліки. У будь-якому разі згоди партнери досягають лише завдяки кропіткій роботі над собою.

Проблеми у відносинах Діви і Стрільця неминучі. Ці знаки погано сумісні, щоб зрозуміти один одного, їм потрібен час. Спочатку Діва намагається контролювати Стрільця, нав’язати йому свій спосіб життя. Адже земний знак вважає, що він у всьому правий. Стрілець не терпить обмежень своєї свободи, він не може жити за стандартним, кимось з установленим порядком. Тому вогненний знак постійно бунтує. У свою чергу, він хоче втягнути Діву в той коло спілкування, що для нього важливий. Він намагається витягнути партнера з дому, доводить йому важливість світського життя, намагається зацікавити подорожами. Швидше за все, Стрілець зазнає невдачі. Діви скромні, замкнуті, вони не люблять галасливих компаній, зміни місць. Дратує Стрільця дріб’язковість Діви. Адже він дивиться на світ широко розкритими очима, бачить перед собою далекі цілі, а не тільки побутові та приземлені.

На гороскоп Діви і Стрільця впливає і Сонце, і Місяць. Коли місячний асцендент Стрільця знаходиться в земній стихії, а у Діви – у вогненній, їм легше зрозуміти один одного. Але це не означає, що відносини між ними будуть простими. Повітря підтримує вогонь, але абсолютно чужий земної Діві. Тому таке поєднання не найкраще. Майже те ж саме відноситься до води. Тільки тут краще, щоб вона була в асценденте Стрільця. Коли вода в Діві – партнери стануть суперничати. Сумісність партнерів Діви і Стрільця у відносинах залежить також від китайського гороскопу. Земному знаку підходить рік народження Кролик, Щур, Півень. Непогано він поєднується з роком Бика. Вогняні прекрасно почуває себе з людиною, рік народження якого Тигр, Дракон, Кінь. Змія і Собака добре впливають на відносини партнерів. Коза і Мавпа можуть зіпсувати взаєморозуміння між ними.

Еротичний гороскоп

Любовна сумісність Стрільця й Діви теж не віщує їм нічого доброго. У цих знаків зовсім різне ставлення і фізичної близькості. Діва трохи ханжа і консерватор, вона боїться пробувати щось нове. Навіть тоді, коли партнер розбудить у ній пристрасть, підбурить до реалізації таємних фантазій, її буде мучити совість. Адже земному знаку здається, що помилки, порушення суспільних норм, завжди ведуть за собою покарання. Крім того, Діва любить ніжний секс, наповнений романтикою. Стрілець не може запропонувати їй витонченої еротичної гри. Він пристрасний, завжди готовий на експерименти. У ліжку веде себе як воїн, який прийшов, переміг і заснув. Венера нагородила цей знак дійсно вогненним темпераментом. Йому важко сприймати закомплексовану Дівчину.

Щоб знайти сумісність в любовних відносинах, партнери повинні бути близькі в інших сферах. Коли їх поєднують загальні цілі, захоплення, цікаве інтелектуальне спілкування, секс стане їх природним продовженням. Короткочасна пристрасть, яка спалахує між ними при знайомстві, швидко закінчується. Коханці розчаровуються один в одному. Тільки щирі почуття дозволяють їм йти на поступки, впізнавати і поважати смаки іншого. Стрілець в Діві може розбудити пристрасть, якщо вона стане йому довіряти. У свою чергу, Діва здатна вгамувати нездорові інстинкти Стрільця, зробити його вірним і відданим партнером. Таке трапляється, якщо Стрілець і Діва перебувають у шлюбі. При вільних відносинах вони втратять інтерес один до одного і розлучаться. Сексуальна сумісність скромною Діви і Стрільця погана, і не стане для них сполучною ланкою.

Сумісність жінки Діви і чоловіка Стрільця

Стрілець чоловік і Діва жінка при знайомстві не зрізу загоряться пристрастю. Їх взаємний інтерес ґрунтується на інтелектуальному спілкуванні. Чоловік висловлює цікаві ідеї, жінка видає безліч точних відомостей. Діві і Стрільцеві буде цікаво спілкуватися, але далеко не факт, що вони захочуть чогось більшого. Хлопець і дівчина почнуть роман лише тоді, коли побажають вдосконалювати себе, вчиться у партнера. Адже у кожного є риси, яких так не вистачає іншому. Весіллям такі відносини закінчуються рідко, адже сумісність чоловіка Стрільця і Діви жінки дуже слабка.

Якщо ви зустріли щасливу пару в шлюбі, значить жінка Діва і чоловік Стрілець доклали безліч зусиль, щоб в їх сімейному житті запанував мир і взаєморозуміння. Швидше за все їх пов’язує спільний бізнес, кар’єра, захоплення. Обидва в такому союзі змінилися. Діва перестала бути нудною, зацикленої на побутових дрібницях. У неї додалося оптимізму, коло інтересів значно розширився. Стрілець трохи порозумнішав, став цінувати домашній затишок, сім’ю, забув про свої любовні пригоди. В його справах запанував порядок, а цілі стали більш конкретними і довгостроковими. Таку сім’ю нерідко об’єднують діти, представники цих Зодіаків прекрасні батьки. Сварки між подружжям виникають, але вони намагаються їх вирішити шляхом компромісу. Часто чоловіка і дружину можна побачити окремо. Вони зрозуміли, що краще давати один одному свободу.

Як вирішувати проблеми

Стрілець чоловік і Діва жінка знаходять спільну мову не відразу. Між ними дуже багато відмінностей, щоб досягти швидкого взаєморозуміння. Спочатку у жінок і чоловіків конфлікти трапляються чи не щодня. Жінка намагається контролювати свого чоловіка, прив’язати до будинку. Він прагне до волі, для Стрільців важливо відчувати себе вільними, спілкуватися з людьми. Діва завжди концентрує свою увагу на дрібницях, Стрілець бачить річ в цілому. Ці особливості психіки кожного з Зодіаків принесуть їм чимало клопоту. Вони насилу вибирають речі в магазині, місця для відпочинку, школу для дітей. Нерідко конфлікти виникають із-за зрад чоловіка, йому нелегко позбутися звичок юності. Критиканство Дів може отруїти атмосферу, якщо дружина не припинить пиляти чоловіка. Різне ставлення в знаків до грошей, Стрілець марнотрат, а Діва економна до скупості.

Поліпшити свій гороскоп сумісності Стрілець чоловік і Діва жінка можуть, якщо добре постараються. Союз повинен будується на дружбі і повазі. Якщо Діва любить свого Стрільця, вона не має до нього постійно чіплятися. Жінці здається, що вона таким чином покращує чоловіка. Насправді це викликає лише опір і зворотну реакцію. Стрільцеві не завадить більше уваги приділяти сім’ї. Друзі – це добре, але улюблена і найкраща з жінок набагато краще. Якщо він перестане фліртувати при першому ж зручному випадку, подруга перестане його ревнувати, що неодмінно позначиться на якості сімейного життя. Подружжю треба шукати спільні точки дотику. Коли вони поставлять перед собою масштабну мета, присвятять себе її втілення, їх зв’язок стане набагато перспективніше. Стрілець і Діва сумісність знаків своїх зроблять більш ймовірною.

Сумісність чоловіка Діви і жінки Стрільця

Чи можуть створити пару Діва чоловік і Стрілець жінка Діва хлопець і дівчина Стрілець? Хлопець здатен зацікавитися яскравою, веселою і незвичайною дівчиною. Він розуміє, що ця безглузда особа привнесе всього життя свіжий струмінь. Дівчина теж зверне увагу на серйозного і скромного хлопця. Поряд з таким чоловіком вона відчує себе упевненої, завтрашній день не буде здаватися таким примарним і нестабільним. Але такий розклад можливий лише тоді, коли зустрічаються дорослі, духовно зрілий чоловік і жінка. Юні Стрілець і Діва, швидше за все, не звернуть уваги один на одного. Молода дівчина все ще шукає пригод, а хлопець дуже не впевнений в собі, щоб завоювати яскраву Стрільчиху.

Чоловік Діва і жінка Стрілець можуть бути щасливі у шлюбі, якщо знайдуть між собою компроміс. У цій парі обидва партнери дають один одному свободу. Нерідко чоловік забезпечує сім’ю матеріально, а дружина займається творчістю, кар’єрою, громадською діяльністю. Буває, що подружжя об’єднують спільні проекти або бізнес, вони разом захоплюється психологією, філософією чи релігією, багато чому вчаться один у одного. Діва допомагає своєму Стрільцеві правильно організувати справи, він бере на себе багато домашні обов’язки. Дружина підтримує чоловіка в його прагненнях, вчить не зациклюватися на дрібницях, бачити речі більш масштабно. Союз будується виключно на дружбі і повазі, чоловік і дружина намагаються зайвий раз не свариться, так як мириться їм дуже важко.

Як вирішувати конфлікти

Проблеми в цій парі неминучі, так як сумісність чоловіка Діви і Стрільця жінки дуже низька. Чоловік з перших днів буде ревнувати дружину до всіх її подругам і друзям. Він спробує закрити свою половинку в чотирьох стінах і зробити ідеальною господинею. Але це абсолютно недосяжна мрія, чоловік знав на що йшов. Спроби обмежити спілкування у дружин Стрільців викликають шалений спротив, вони бунтарі за натре. Жінку теж чекає розчарування. Спочатку їй було цікаво з розумним і начитаним чоловіком, але дуже швидко вона зрозуміє, що він занадто дріб’язковий. Навряд чи чоловік розділити з нею інтереси до екзотичних подорожей, складе компанію на пікніку або в гостях у друзів. Добре ще, коли він буде її відпускати туди одну. Конфліктують подружжя із-за фінансів, дружина їх витрачає з неймовірною швидкістю, простий чоловік не встигає заробляти.

Чоловік Діва і жінка Стрілець сумісність в любові здатні зберегти. Для цього їм на самому початку сімейного життя треба скласти договір. Він повинен чітко окреслити межі свободи один одного. Діва, Стрілець вимагають свого особистого простору. Тільки у чоловіка воно визначається домашнім самотою, а у жінки – можливістю проводити час з друзями. Непогано, якщо подружжя визначать фінансову відповідальність. Їх рахунки можуть загальними або окремими, коли обидва однаково заробляють. Діві варто довірити скарбничку «на чорний день», а Стрілець буде робити для сім’ї важливі покупки. Для чоловіків і дружин дуже важливо мати спільні інтереси. Навіть якщо оцінка тих чи інших речей у них різна, прагнення до єдиної мети допоможе швидше знайти взаєморозуміння.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: