Сумісність Лева і Тельця

Сумісність Лева і Тельця в любові не можна назвати високою. Їх союз можливий у тому разі, якщо партнери будуть працювати над собою і стосунками.

Зміст:

сумісність лева і тельця

Сумісність Лева і Тельця

Характеристика знаків

На перший погляд, здається, що Лев і Телець – дві абсолютні протилежності. Відмінності у поглядах і характер проявляються у представників знаків ще з більшою силою, якщо вони намагаються побудувати відносини. Себелюбство Лева і відсутність розуміння з боку Тільця здатне зруйнувати союз навіть на початковому його етапі. Об’єднати таких несхожих людей можуть спільні інтереси або однакові цілі в житті. Велике значення у досягненні взаєморозуміння відіграє вміння поступатися, чому Леву і Тельцю доведеться навчитися.

Лев

Знак Зодіаку Лев наділяє людей, народжених під ним, сильним і вольовим характером. Завдяки цим якостям представники знаку легко досягають успіху в житті. Планета-управитель Сонце наповнює Львів життєвою енергією, але і «додає» до їх характером трохи пихи. Люди знаку звикли до загального обожнення і болісно реагують на критику, особливо це «загострюється» під впливом Місяця. На оточуючих Леви дивляться зверхньо і розмовляють поблажливо.

Леви, народжені в рік Пацюка, відомі своєю «любов’ю до прекрасного» і доброзичливим характером. Рішучість і завзятість – риси характеру представників знаку, що з’явилися на світ у рік Бика. Рік Тигра в поєднанні з Левом «народжує» гордих, але добродушних людей, а рік Кролика додає до цим якостям м’якість і поступливість. Леви – Дракони – благородні і високі натури, а Леви – Змії – мудрі і відкриті особистості.

Безстрашність і рішучість – ось основні якості представників знаку, народжених у рік Коня. Союз Лева і Кози «народжує» вірних в дружбі і любові людей, а поєднання Лева і Мавпи додає представникам знака життєлюбність і веселу вдачу. Леви – Півні наділені великодушністю і почуттям гідності, а Леви – Собаки – вірністю в дружбі і чарівністю. Люди знаку, народжені в рік Кабана, ведуть активний спосіб життя і мають мінливий характер.

У любові представники знаку, як правило, ведуть себе благородно, але вимогливо, а партнера вибирають прискіпливо. Лев, як істинний «цар звірів», вміє прощати і забувати образи. Люди знаку часто повертаються до колишнім партнерам і починають відносини «заново». В дружбі Леви, також, добрі і великодушні, а для друзів готові «звернути гори».

Телець

Люди знака Зодіаку Телець – саме спокій і врівноваженість. Їм не властива метушливість і необдумані дії. За кожним вчинком Тільця варто зважене рішення з розумінням всіх наслідків, як позитивних, так і негативних. Люди знаку звикли відповідати за те, що вони говорять або роблять. Однак Овен, у разі знаходження в ньому асценденту, змушує Тільця відступити від правил і піддатися раптовому пориву.

Рік Пацюка наділив людей знака м’яким характером і зовнішньою привабливістю, що допомагає їм знаходити спільну мову з оточуючими. Представники знаку, народжені в рік Бика, що володіють величезною силою волі, наполегливі в досягненні мети і ревниві. Поєднання Тільця і Тигра наділяє людей знака практичністю і любов’ю до ризику, а союз Тільця і Кролика – «франтівством» і самолюбством. Тельці — Дракони – романтичні і вразливі натури, а Тельці – Змії – розумні і «відкриті» до всього нового.

Представники знаку, що з’явилися на світ у рік Коня, врівноважені й обачні люди, що народилися в рік Кози – м’які і благодушні особистості, які можуть за себе «постояти». Рік Мавпи привніс в характер Тільця цілеспрямованість, рішучість і комунікабельність. Що ж стосується людей знака, народжених в рік Півня, то це – вперті й досить практичні особистості. Тельці – Собаки – володарі «допитливого розуму» і гарного почуття гумору, а Тельці – Кабана – м’які і добрі люди.

Впертий характер Тільця дозволяє йому «не звернути з наміченого шляху» в досягненні мети, будь то любов чи робота. У любові представники знаку часто «втрачають голову», а з партнерами – ніжні й уважні. В роботі Тельці відповідальні, сумлінні й рішучі, вони вміють дружити, і цінують дружбу. Врівноважений характер Тільця з Сонцем в знак може дати «збій», якщо його «вивести з себе» — в цьому стані представник знака може бути «страшний».

Чоловік Лев – жінка Телець

Чоловік Лев і жінка Телець мають небагато шансів на вдалий союз. Вся справа в тому, що представники знаків так не схожі один на одного, а кожен з них володіє достатньо сильним характером. Однак погана сумісність пари жінка Телець і чоловік Лев в любові, не заважає цим двом зустрітися і захопитися один одним. Такі пари рідко вступають у шлюб, а якщо і вирішують жити разом, то з цього нічого доброго не виходить. Особливість такого союзу в тому, що якщо партнери підуть на деякі взаємні компроміси, то, цілком ймовірно, зможуть бути «щасливі разом».

Сумісність знаків

Незважаючи на погану сумісність в любовних відносинах дівчині Телець нескладно буде «закохати» в себе хлопця Лева. Планета-покровитель Сонце наділила Лева не тільки силою характеру, але і додала в його вдача марнославство і любов до комфорту. Оточивши обранця любов’ю і турботою, і постійно захоплюючись їм, жінка легко досягне бажаної мети. Що ж стосується Лева, то такому сильному, красивому і привабливому чоловікові не складе праці завоювати серце будь-якої жінки, включаючи й Тельця.

У відносинах між жінкою Тілець і чоловіком Лев не все буде гладко. Дівчині буде незрозуміла «широта натури» партнера і його бажання завжди бути в центрі уваги. Вся складність такого союзу полягає в тому, що якщо, сильна за характером дівчина Телець, спробує «змінити» не влаштовують її якості партнера, то його реакція може бути неоднозначною, але в будь-якому випадку негативної. Поступившись обраниці, чоловік може «зламатися» і перетворитися в «невдахи», втративши своє «я», або чинитиме опір, що призведе до погіршення відносин між партнерами.

Сексуальна сумісність

Гороскоп сексуальної сумісності знаків Зодіаку Лев чоловік і Телець жінка, «пророкує» парі деякі складності в ліжку. Вся справа, знову-таки, у відмінності поглядів і переконань. Для Лева сексуальне життя повинна бути наповнена романтикою і «вогнем пристрасті. Що ж стосується дівчини Тельця, то у неї до сексу свої вимоги: для жінки важливий гарний антураж і «правильне», з її точки зору, поведінку партнера. У ліжку з Левом їй доведеться забути про себе» і постійно захоплюватися коханцем, що навряд чи влаштує дівчину.

Сумісність в шлюбі

Сімейне життя чоловіка Лева і жінки Тельця не буде «безхмарним». Щоб шлюб між ними був вдалим, подружжю доведеться чимало попрацювати, причому велика частина зусиль «ляже на плечі дружини. Крім того, що їй доведеться «пестити і плекати» чоловіка, жінка повинна буде змиритися з його волелюбністю і «широтою натури», яка веде до марнотратства. Що ж стосується бажання чоловіка бути завжди в центрі уваги, то для жінки Тельця, це здасться зайвим пафосом.

При спробі «переробити» чоловіка, жінка може або «нажити» в його особі ворога, або домогтися того, що повністю змінився чоловік, стане їй нецікавий. У цій ситуації найкраще рішення – взаємний компроміс. Якщо подружжя зуміють знайти вихід з цієї непростої ситуації, то такий шлюб може стати цілком вдалим. Чоловік Лев розквітне і перетвориться в успішного і привабливого людини, а дружина Тілець буде йому у всьому опорою і порадницею.

Чоловік Телець – жінка Лев

Не можна сказати, що чоловік і жінка Телець Лев створені один для одного. Вся справа в тому, що хлопець абсолютно несумісний з дівчиною в плані грошей і їх використання. Але, незважаючи на цей прикрий факт, що в деяких речах Тілець і Левиця сумісні. Кожен з них володіє добрим, сильним і врівноваженим характером, так, що і у них є шанс домовитися.

Сумісність знаків

Шикарна Левиця легко зможе «закохати» в себе чоловіка Тельця. Хлопців залучають не тільки прекрасні зовнішні дані дівчат знака, але і їх доброзичливість, оптимізм і почуття власної гідності. «Ґрунтовний» і врівноважений Телець, також сподобається Левиці. У ньому вона знайде опору і захист, що важливо для будь-якої жінки.

Проте з плином часу, коли партнери краще пізнають один одного, проявиться у «всій красі» і їх «несхожість». Левиці, яка звикла до загального поклоніння і захоплення, стане здаватися, що за «спокоєм» і скупістю на компліменти обранця «криється» його байдуже до неї ставлення. До того ж, жінка може розпочати «боротьбу за владу» в парі, даючи зрозуміти Тельцю «хто в домі господар». Робить вона це поступово, без сварок і з’ясування стосунків, але від цього чоловікові не легше. Відчувши себе некомфортно, Телець може стати ініціатором розриву відносин.

Сексуальна сумісність

Жінка Лев і чоловік Телець мають невисоку сексуальну сумісність. Левиця в ліжку звикла відчувати себе королевою, вона дуже вимоглива до партнера і рассудительна. Телець, по своєму характеру, не є в сексі лідером, а деякі жінки звинувачують представників знаку в пасивності. Однак сексуальні відносини у цих двох можуть скластися вдало завдяки тому, що коханці консервативні і не люблять експерименти, що їх зближує. Ще важливим фактором успіху сексуальних відносин між Левом і Тельцем служить готовність жінки «грати першу скрипку» в ліжку – така її позиція чоловікові цілком підходить.

Сумісність в шлюбі

Що ж стосується сімейного життя Тільця та Левиці — її характеристика неоднозначна. Шлюб представників знаків може мати кілька «сценаріїв» розвитку. У невдалому «варіанті» союзу невідповідності в характері подружжя призведуть до краху відносин. Основні розбіжності між чоловіком і дружиною виникають на грунті «розбіжності» їх ставлення до грошей.

Левиця, яка звикла до всього самому кращому, що може бути невоздержанной у витратах, що не сподобається расчетливому Тельцю. Але і в цьому плані цілком можливий компроміс. Якщо Телець стежить уважно до покупок дружини, то зрозуміє, що робить це вона для того, щоб створити комфорт для них обох. В цілому, мудра Левиця – непоганий вибір для чоловіка Тельця. З її підтримкою і під її негласним керівництвом чоловік зможе досягти чималих «висот» в житті і роботі.

Як зберегти відносини

Невелика сумісність в любові – ще не вирок для відносин, адже якщо є хоча б один відсоток зі ста зберегти союз, ним треба скористатися. Чоловікові Леву й жінці Телець, необхідно пам’ятати, що:

  • Тельцю не варто займатися «переробкою» обранця – нічого доброго з цього не вийде. Відкрита війна або приховані бойові дії, також, не допоможуть. Якщо ви дійсно любите свого Лева – не варто наносити удар його самолюбству, адже ласкаве слово, тактовне зауваження і готовність йти на компроміс, здатні створити диво.
  • Льву іноді потрібно згадувати, що поруч з ним прекрасна жінка, до думки якого варто прислухатися і якій, також, необхідно увагу.
  • Замість того, щоб з’ясовувати «хто правий, а хто винен» чоловікові Тельцю і жінці Леву, варто задуматись про наступне:

  • Левиця – не божевільна «марнотрат», а жінка, яка прагне «все влаштувати» найкращим чином для тих, кого вона любить. Що ж стосується загального обожнювання з боку представників сильної половини людства, то це не повинно бути приводом для ревнощів чоловіка Тельця.
  • Розважливість Тільця не говорить про його жадібності, а стриманість – не означає, що він байдужий.
  • Територія жінок

    Зараз ви знаходитесь тут:

    Можливо, вас зацікавить: