Сумісність Лева і Стрільця

Сумісність Лева і Стрільця в любові можна назвати ідеальною, що у відсотках впевнено наближається до позначки сто.

Зміст:

сумісність лева і стрільця

Сумісність Лева і Стрільця

Характеристика знаків

Знаки зодіаку Лев і Стрілець чудово підходять один одному, як в емоційному, так і у фізичному плані. «Одна на двох» стихія Вогонь наділила представників знаків багатьма схожими рисами характеру. Спільність інтересів та поглядів дозволяє Леву і Стрільцеві побудувати щасливі відносини. Недоліком союзу між представниками знаків може стати «боротьба за владу» над партнером, але і це можна подолати шляхом досягнення взаємних компромісів.

Лев

Знак Зодіаку Лев символізує силу і владу. Представників знаку відрізняє величний вигляд і поблажливе ставлення до оточуючих, чому сприяє планета-покровитель Сонце. Володіючи величезною силою волі, цілеспрямованістю, Леви домагаються багато чого в житті. Люди знаку вірні і щедрі дружбу і завжди готові прийти на допомогу нужденним. Леви люблять давати поради і «ласі на лестощі.

Представники знаку, народжені в рік Пацюка, милі і компанійські люди, які люблять мистецтво і природу. Леви, що народилися в рік Бика, наполегливі і володіють почуттям власної гідності. Рік Тигра «наповнює» душу представників знаку гордістю і добротою, а рік Кролика – м’якістю і добродушністю. Леви – Дракони – великодушні і витончені натури, а Леви – Змії – відкриті, чесні і чарівні люди.

Представники знаку, народжені в рік Коня, сильні і безстрашні особистості, які «йдуть по життю», легко долаючи перешкоди. Леви, що з’явилися на світ у рік Кози, надійні і відповідальні. Тандем Леви та Мавпи «народжує» веселунів і «баляндрасників», а союз Лева і Півня «виробляє» уважних, великодушних і трохи марнославних людей. Рік Собаки наділяє представників знаку вірністю та надійністю, а рік Кабана – підприємливістю і вимогливістю до себе та інших.

Шлюб і сім’я у Львів завжди в пріоритеті, тому іноді все життя представника знака проходить в пошуках «другої половинки». У любові Леви вимогливі до партнера і вміють прощати. Представники знаку люблять гроші і знають, як їх заробити. Вони можуть бути азартними гравцями, божевільними марнотратними і щедрими філантропами. Леви з Венерою в знаку люблять бути в центрі уваги, а ті, на чий гороскоп має вплив Місяць – схильні «драматизувати ситуацію», виставляючи свої почуття на показ».

Стрілець

Люди знаку Зодіаку Стрілець відкриті і доброзичливі. Їх відрізняє дитяча безпосередність і прямолінійність. У своїх зауваженнях і коментарях Стрільці часто бувають бестактны, що впливає на дружбу і ділові стосунки представників знаку. Стрільці з асцендентом в знаку, який «подвоює» все їх якості, в цьому плані можуть бути просто нестерпний.

Представники знаку, народжені в рік Щура — безжурні реалісти, яким притаманна витримка і «гнучкість» мислення. Стрільці, що з’явилися на світ у рік Бика, чесні, доброзичливі та уважні до оточуючих. Стрільці – Тигри – мінливі і мрійливі натури, а Стрільці – Коти – добродушні любителі екзотики. Рік Дракона вніс в характер представників знаку любов до ризику і позитивне сприйняття світу, а рік Змії – твердість і трохи лукавства.

Стрільці, народжені в рік Коня, непередбачувані, активні і безтурботні. Представники знаку, що з’явилися на світ у рік Кози, добрі і миролюбні люди. Стрільці – Мавпи – розумні і винахідливі натури, а Стрільці – Півні – рішучі і впевнені в собі особистості. Рік Собаки привніс в натуру представників знаку «широту розуму», терпимість і доброзичливість, а рік Кабана «подарував» їм авантюризм, довірливість і товариськість.

Стрільців притягує небезпека та пригоди, вони – азартні гравці і схильні «шкідливим звичкам». Представники знаку схильні закохуватися з першого погляду», але також швидко вони «остигають» до об’єкта пристрасті, особливо яскраво ця риса характеру виражена у Стрільців з Сонцем в знак. У дружбі вони надійні і чуйні, а в любові можуть бути легковажними.

Чоловік Лев – жінка Стрілець

Для пари, де чоловік Лев, а жінка Стрілець характерна хороша сумісність в любовних відносинах і роботі. Спільність інтересів і схожі погляди на життя дозволяють партнерам створити міцний союз без сварок і взаємних претензій. Хлопець Лев і Стрілець дівчина чудово підходять один одному в ліжку, що ще більше зміцнює їхні стосунки. Шлюб між представниками знаків не тільки «може мати місце, але і буде досить успішним.

Сумісність знаків

Чоловік Лев і жінка Стрілець можуть скласти цілком благополучну пару сильних характером особистостей. Цей союз не можна назвати супер-ідеальним, але позитивним з усіх сторін він буде. Дівчина Стрілець підкорить хлопця Лев своїм активним і веселим характером. Вона відразу «визнає» чоловікові лідера і не стане «качати свої права» на його свободу.

Чоловік Лев завоює Стрілець жінку силою характеру, впевненістю і успішністю. З ним дівчина буде почувати себе захищеною. Хорошу сумісність Леву чоловікові і жінці Стрілець «приносить» той факт, що обидва вони представники однієї стихії – Вогню, яка наділила партнерів динамічністю і енергійністю. Стрілець і Лев знайдуть один одного багато спільних рис характеру, які змусять» їх вести активний спосіб життя, подорожувати, пізнавати нове і саморозвиватися.

Сексуальна сумісність

Гороскоп сексуальної сумісності Лев чоловіки і Жінки Стрілець «обіцяє» коханцям багато прекрасних моментів в ліжку. Пристрасність і енергійність партнерів не дозволить їм «нудно». У сексі, як і в житті, хлопець Лев грає чільну роль і намагається бути «найкращим». Дівчина Стрілець в ліжку схильна до прояву грайливості і фантазії, що безсумнівно, доведеться «за смаком» Левам.

Сумісність в шлюбі

Відмінна сумісність знаків Зодіаку Лев і Стрілець у шлюбі дозволяє партнерам створити міцну і гармонійну сім’ю. Главою сімейного союзу буде, безсумнівно, чоловік, ніж дружина охоче погодиться. Всі чоловічі обов’язки у шлюбі Лев візьме на себе, а на частку дружини Стрільця «випаде» створення комфортних умов для життя чоловіка. Сімейні стосунки чоловіка Лев і жінки Стрілець будуть складатися на основі взаємної любові та поваги. Жінка відчуває в чоловіка «міцне плече», а чоловік не вважає «неприйнятним» прислухатися до думки дружини.

Динамічний характер подружжя не дозволить їм «сидіти на одному місці». Вони будуть багато подорожувати, а спільні захоплення ще більше згуртують союз знаків. Проводячи багато часу разом, подружжя не стануть «зазіхати» на свободу один одного. Для цього шлюбу не характерні зраду та інтриги, так, як кращого супутника життя Леву і Стрільцеві підібрати складно. «Ложку дьогтю» в цю чудову «бочку меду» може внести звичка дружини критикувати і насміхатись над чоловіком, чого Леви не потерплять.

Чоловік Стрілець – жінка Лев

Чоловік Стрілець і жінка Лев мають всі шанси бути «щасливі разом». Проте, в цьому союзі все не так безхмарно, як це може здатися на перший погляд. Обидва представники знаків Зодіаку сильні і самодостатні особистості, які претендують на «верховенство» в парі. Якщо Стрілець і Левиця, будуючи відносини, почнуть «мірятися силами», то нічого доброго з цього не вийде.

Сумісність знаків

Поєднання особистісних рис характеру Стрільця і Левиці дозволяє говорити про те, що партнери добре сумісні в коханні та шлюбі. Жінці леву нескладно буде «закохати» в себе чоловіка. Стрільця в такій дівчині залучить її впевненість у собі, сміливість і незалежність в житті і судженнях. Хлопець зацікавить жінку Лева своєю активною життєвою позицією, силою і наполегливістю.

Загальні інтереси і погляди ще більше зміцнять їх відносини. Взаємне тяжіння між Стрільцем і його подругою здатне розбудити цілий «вулкан почуттів», про яких пишуть романи і складають вірші. Проте, сильні за характером партнери часто можуть вступати в конфлікти, вважаючи свої судження найбільш вірними. Привабливість Левиці і велелюбність Стрільця може служити приводом для взаємної ревнощів партнерів.

Сексуальна сумісність

У сексуальному плані серйозних проблем між Стрільцем і Левицею виникнути не повинно. Однак, існують деякі відмінності в темпераментах партнерів і їх поведінці під час сексу. Левиця в цьому плані більш стримана, хоча і не проти «випробувати щось нове». Що ж стосується чоловіка, то він в ліжку більш темпераментний і, також, «відкритий до всього незвіданого». При взаємній любові і готовності поступитися партнерові, сексуальні відносини між коханцями обіцяють бути незабутніми.

Сумісність в шлюбі

Сімейне життя Стрільця і Левиці може бути вельми щасливою, а може виявитися «сущим покаранням» для чоловіка і дружини. Все залежить від того, наскільки вони готові до взаємних компромісів. Позитивним моментом такого союзу є спільність інтересів та поглядів на життя подружжя. Разом проведений відпочинок і «одне на двох» хобі – без сумніву, скріпить шлюб Стрільця і Левиці.

Негативним фактором союзу є боротьба за «пальму першості» між подружжям. Владність Львів і непохитність Стрільців може зіграти з чоловіком та дружиною «злий жарт», налаштовуючи їх один проти одного. В кінцевому підсумку, подружжя, або знаходять вирішення проблем, або шлюб розпадається. Якщо «конфлікти вичерпані» і взаєморозуміння здобуто — союз представників знаків буде довгим і щасливим. З плином часу подружжя «розчиняться один в одному», переймаючи риси характеру обранця.

Як зберегти відносини

Незважаючи на відмінну сумісність в любові чоловіка Лева і жінки Стрільця, партнерам потрібно врахувати, що:

  • Льву необхідно пам’ятати, що його обраниця потребує похвал і компліментів не менше, ніж він. Завоювавши серце жінки, не варто забувати про те, що навколо багато чоловіків, готових «вкрасти» вашу «половинку».
  • Стрільцеві не потрібно «вишукувати недоліки в партнері і постійно «рубати правду-матку». Ваш обранець гарний такий, який він є – інакше ви б з ним не «зійшлися».
  • Жінці Леву і чоловікові Стрільцеві необхідно пам’ятати, що:

  • Стрільцеві не варто забувати про гордого і сильного характеру обраниці, якій важко винести вічне «жартування» над її промахами і недоліками. Адже вам нічого не варто похвалити зайвий раз улюблену або зробити їй комплімент – і ви відразу відчуєте різницю у її відношенні до вас.
  • Левиці слід кілька «стримати» свою гординю і бажання керувати і панувати». Згадайте, що ваш партнер — чоловік, який повинен бути вам «стіною» і «опорою». Віддавши йому «пальму першості» у відносинах, ви не тільки не упустите себе», але й зміцните ваш союз.
  • Територія жінок

    Зараз ви знаходитесь тут:

    Можливо, вас зацікавить: