Сумісність Стрільця і Раку

Сумісність Раку і Стрільця середня. Дві протилежні стихії можуть чудово взаємодіяти, або взаємно зруйнується. Багато що в їх відносинах залежить від особистих зусиль кожного з партнерів. Спочатку ці знаки Зодіаку притягують один одного. Стрілець захоплений чуттєвістю і емоційністю Раку.

Зміст:

сумісність стрільця і раку

Сумісність Стрільця і Раку

Водний знак захоплюється життєрадісністю і оптимізмом вогняного. Через короткий час обидва починають помічати відмінності, з-за чого виникають конфлікти. У відсотках розлучень цей союз зустрічається часто, але і щасливих пар серед Раків і Стрільців чимало.

Характери знаків

Сумісність двох знаків Зодіаку Рак і Стрілець багато в чому залежить від особливостей їх характерів. Сприйняття життя і погляди у них відрізняються, але загальні риси знайти можна. Як описує цих людей гороскоп?

Характер Раку

Покровителька Раку місяць наділила його загадковістю і таємничістю. Настрій цього знака сильно залежить від фаз нічного світила. У Раків надприродна інтуїція, вони тонко відчувають людей. Воліють оточувати себе гарними друзями, так як болісно реагують на будь-який негатив. По натурі своїй власники, бережливо ставляться до грошей, прив’язані до сім’ї та батьків. Ось характеристика та головні риси Раку:

Раки часто підпадають під вплив інших людей, бо їх доля сильно залежить від оточення. У них ніжна душа, із-за цього Раки образливі, часто злопам’ятні. Бувають примхливими, навіть істеричними. Раки консервативні і нерішучі, чекають, поки проблеми підуть самі. Перепади настрою не кращим чином позначаються на характері Раку, представники цього знаку то впадають в депресію, то в ейфорію.

Характер Стрільця

Погляд цілеспрямованого Стрільця завжди спрямований у майбутнє, він постійно рухається вперед. Представники цього знака Зодіаку бунтарі, не визнають авторитетів. Вони життєрадісні і товариські, у них завжди багато друзів. Стрільці люблять пізнавати нове, цікавляться філософією, релігією, психологією. Вони незалежні, визнають право на свободу інших. Не люблять пов’язувати себе міцними узами і довгостроковими зобов’язаннями. Ось основні риси характеру вогняного знаку:

Коли Стрільці зустрічають ворогів, вони можуть бути безжальними, але діють завжди відкрито. Цей знак Зодіаку зовсім не вміє зберігати таємниць, він занадто прямолінійний, може необережним словом образити співрозмовника. У Стрільців не вистачає терпіння, щоб займатися справами з довгостроковою перспективою. Вони імпульсивні і швидкі, тому здійснюють в житті багато помилок. Рідко по-справжньому прив’язуються до людей, не стримують своїх обіцянок.

Загальна сумісність знаків

Сумісність у відносинах Раку і Стрільця виникає не відразу. Вони залучають один одного, але часто лякаються своїх відмінностей. Стрільцеві подобається чутливий і сентиментальний Рак. Йому хочеться пожаліти, розворушити і розвеселити одного. Зробити це виходить не завжди, прямолінійні Стрілець може ненавмисно образити Раку. Водний знак бачить у повітряному джерело оптимізму, гарного настрою, яких так не вистачає йому самому. З часом Рак навчається не реагувати на нетактовність Стрільця, що значно покращує їх відносини. Ці знаки можуть багато дати один одному. Рак в такому союзі вибирається зі своєї мушлі, набуває нові знайомства. Стрілець знаходить стабільність, перестає бути таким неуважним. Партнери надихають один одного на нові звершення, розвиваються духовно, досягають успіху.

Проблем у парі Стрілець і Рак теж вистачає. Ці знаки Зодіаку належать до різних стихій, у них відрізняються характери і темпераменти. Стрільцеві важко зрозуміти, чому його партнер ображається і йде в себе. Раку шокує прямолінійність вогняного знаку. Його ніжна і чутлива душа не витримує постійних жартів і підколів. Водний знак власник, йому потрібні сильні прихильності. Тому Рак постійно претендує на особисті простору Стрільця. В ідеалі він би хотів, щоб партнер завжди був поруч. Незалежний і волелюбний Стрілець абсолютно не сприймає таких відносин, вони починають його обтяжувати. Різне ставлення в знаків до грошей. Раки підходять до фінансових питань дуже ретельно, їм потрібен запас, а ще краще солідний рахунок у банку. Стрілець абсолютно не вміє рахувати свої доходи і витрати, витрачає все, що заробляє.

За те, наскільки сумісні будуть знаки Зодіаку, відповідає не тільки Сонце, але й Місяць. Краще всього якщо місячний асцендент Стрільця управляється водною стихією, а у Рака – вогненної. Непогано, якщо Місяць Стрільця знаходитися в земній стихії, а Раку – у повітряної. Зворотне поєднання не дуже сприятливе, воно ускладнить відносини між партнерами. Східний гороскоп теж вносить свою лепту. Добре, якщо рік народження Раку Тигр, Дракон, або Кінь, тоді він краще зрозуміє благородного Стрільця. Вогненному знаку підійде Змія, Кролик або Коза. Не дуже добре впливають на відносини Мавпа, Півень і Щур. Собака і Кабан навпаки, покращують сумісність, як і рік Бика.

Еротичний гороскоп

Сумісність темпераментних Раку і Стрільця в любові повинна бути гарною. На жаль, так трапляється не завжди. Венера наділила обидва знака чуттєвістю і сексуальністю. Інтимна сторона життя важлива і для Раку, і для Стрільця. Спочатку вони відчувають сильне тяжіння між собою. Стрілець розуміє, що опиниться в ліжку з емоційним партнером, не страждають комплексами і з хорошою фантазією. Раку приваблює сила і пристрасть вогняного знаку. Він мріє йому скоритися, опинитися в сильних обіймах Стрільця. Що ж не так між ними? Чому сумісність у любовних стосунках така слабка?

У Рака і Стрільця різне ставлення до сексу. Вогненний знак – це дика пристрасть, напір, його сексуальна енергія здатна спалити все навколо. Водяний знак – чуттєвість, емоції, романтика і ніжність. Він любить довге попередню гру, красиву обстановку, компліменти. Чоловіки-Раки люблять, коли захоплюються їх досвідом і талантами. У Раків розвинена фантазія, але вони не вміють прямо говорити про свої бажання, воліють висловлюватися натяками. Стрільці не люблять розгадувати таємниць, абсолютно не розуміють недомовленості. Бо коханці швидко розчаровуються один в одному, незважаючи на обопільний потяг.

Сумісність жінки Раку і чоловіка Стрільця

Стрілець чоловік і Рак жінка здатні захопитися один іншому вже після першого знайомства. Дівчину притягує оптимізм, життєрадісність хлопця, адже це ті риси, яких так бракує їй самій. Хлопець побачить в дівчині витончене і ніжне створіння, яке треба захищати від життєвих негараздів. Партнерам цікаво спілкуватися, адже вони досить розумні й освічені. Між ними є сексуальний потяг. Так що відносини на першому етапі можуть бути зовсім непоганими. В подальшому свою сумісність жінка Рак і Стрілець чоловік повинні вибудовувати. Ще до весілля суперечності між ними дають про себе знати.

Шлюб жінки Раку і Стрільця чоловіка може бути цілком вдалим. Чоловік стане заробляти гроші, дружина займеться будинком. При цьому обидва будуть думати про власному інтелектуальному зростанні. Жінка заражається від свого чоловіка оптимізмом, розквітає, навчається більш відкрито дивитися на світ. Закоханий Стрілець стає чуттєвим і сентиментальним, починає цінувати сім’ю і дім. Рішення в такій родині приймаються шляхом компромісу. Чоловік не є одноосібним главою сім, дружина виступає в ролі сірого кардинала. В сім’ї панує дружба і повага, кожен з подружжя цінує особистість іншого і не збирається його переробляти.

Як вирішувати проблеми

Жінка Рак і чоловік Стрілець сумісність в шлюбі можуть легко втратити. Розчарування чекають їх вже на самому початку сімейного життя. Чоловік бачить, що його дружина не така слабка, як здалося спочатку. Вона прагне керувати та управляти чоловіком, прив’язати його до будинку, відгородити від спілкування з друзями. Волелюбний Стрілець не звик виконувати нічиїх наказів, він швидше піде, ніж підкориться. Дружина розуміє, що поруч з нею не той добрий і веселий хлопець, якого вона покохала. Прямолінійність, злі жарти ранять чутливу душу жінки Раку. Сперечаються подружжя із-за грошей, дружина намагається економити і відкладати, чоловік витрачає більшу частину заробітку на поїздки, розваги, дорогі покупки.

Налагодити стосунки Стрілець чоловік і Рак жінка можуть. Не можна обмежувати свободу чоловіка, мучити його ревнощами і підозрами. Він ні за що не проміняє власну незалежність на домашній затишок, якщо його до цього змушують. Стрільцеві теж варто переглянути свою поведінку, більше часу приділяти дружині, прислухатися до її порад. Раки таємно мріють про подорожі та пригоди, але бояться собі в цьому зізнаватися. Якщо чоловік частіше буде витягувати дружину з будинку, брати разом з собою в поїздки, вона віддячить відданістю і терпінням. Адже здійснюватися її таємні бажання, вона побачить світ. Подружжю треба більше цікавитися справами один одного, знайти собі загальне захоплення. Не варто змагатися, хто головний в парі. Краще будувати союз Раку жінки і чоловіка Стрільця на рівноправності і поваги.

Сумісність чоловіка Раку і жінки Стрільця

Стрілець жінка і Рак чоловік не так вже й рідко вступають у відносини. Хлопцеві цікаво завоювати незалежну, яскраву, цікаву дівчину. Це підкреслює його амбіції, робить сильнішими у власних очах. Дівчину розчулює тихий сором’язливий хлопець. У той же час, вона бачить у ній надійного партнера, з яким зможе створити міцну сім’ю. Спочатку сексуальна сумісність чоловіка Раку і Стрільця жінки непогана, але потім виникають проблеми в інтимних стосунках. Дівчина і хлопець знайдуть багато спільних інтересів, вони обидва захоплюються релігією, філософією, люблять поговорити на абстрактні теми.

Чоловік Рак і жінка Стрілець досить рідко вступають у шлюб, хоча цілком здатні стати в ньому щасливою. В ідеальній сім’ї немає явного ведучого і веденого. Обидва пройшли важкий шлях до взаєморозуміння, цінують один одного, намагаються зайвий раз не вступати в конфлікт. Жінка веде активне громадське життя, спілкується з друзями, але чимало часу приділяє будинку. Вона допомагає чоловікові комунікувати з колегами по роботі, що робить його більш успішним. З повагою ставиться до всіх його родичів, особливо до мами. Чоловік не обмежує свободи дружини, цінує її вміння знаходити потрібні зв’язки. Час від часу подружжя їздять в подорожі, набираються нових вражень. Але буває, що кожен відпочиває по-окремо, чоловік вдома з книгою, дружина – на морському курорті.

Як вирішувати проблеми

Сумісність чоловік Рак і Стрілець жінка мають не дуже хорошу, бо сварки між ними закономірні. Найчастіше ініціатором конфліктів виступає чоловік. Його дратує постійна відсутність дружини вдома, він не так уявляв собі сімейне життя з нею. Рак починає ревнувати дружину до друзям і подругам, роботи, кар’єри і всього іншого. Будь-які спроби закрити дружину в чотирьох стінах обертаються бунтом з її боку. Навіть тоді, коли жінка щиро любить свого чоловіка, вона не готова пожертвувати власною незалежністю. Часто дружина наштовхується на замкнутість і скритність чоловіка. Вона не звикла до такої поведінки, не любить копатися в лабіринтах чужої психіки. Стрілець швидше піде, ніж буде розгадувати таємниці поведінки Раку. Фінансові питання теж стають частою причиною сварок між подружжям.

Щоб шлюб чоловіки Раку і Стрільця жінки не розпався, їм спочатку треба розділити обов’язки. Чоловік повинен зрозуміти, що його половинка ніколи не стане домогосподаркою. Зате її кар’єрні успіхи, комунікабельність дуже стати в нагоді, вони зможуть підняти свій добробут. Дружина не повинна давати приводів для ревнощів чоловіка, краще познайомити його з усіма друзями, запрошувати їх в будинок, і присвячувати Раку у всі свої справи. Також Стрільцеві не завадить притримати свою мову, адже гостре слівце може боляче ранити чутливого Раку. Гроші в сім’ї краще довірити чоловікові, він зможе відкласти чималу суму на чорний день. Але чоловік не повинен занадто обмежувати дружину у витратах, особливо тоді, коли вона заробляє нарівні з ним. Якщо подружжя підходять до відносин серйозно, будують їх на взаєморозумінні, повазі і дружбі, у них може вийти непогана сім’я.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: