Сумісність Раку і Риб

Сумісність Раку і Риби досить висока. Ці знаки Зодіаку управляються однією стихією, тому знаходять між собою відмінне взаєморозуміння. Вони емоційні і чутливі, володіють дуже хорошою інтуїцією. Але відмінності між ними теж є. Рак більший практик і прагматик, ніж Риби, міцніше впирається ногами в землю.

Зміст:

сумісність раку і риби

Сумісність Раку і Риби

По-різному знаки відносяться до грошей, бо на фінансовій грунті вони конфліктують. У відсотках розлучень цю пару зустрінеш нечасто. Сварки і непорозуміння між партнерами бувають, але вони швидко вирішуються. Союз знаків Рак і Риби довговічний і щасливий.

Характери знаків

Сумісні знаки Рак і Риби можна зрозуміти по особливостям їхніх характерів. Вони багато в чому схожі, тому так швидко знаходять спільну мову між собою партнери. Але відмінності все-таки є, вони нівелюються завдяки роботі над собою і стосунками. Яка характеристика і риси цих знаків Зодіаку?

Характер Раку

Чутливі Раки тонко відчувають людей і часто самі від цього страждають. У них чутливі нерви, настроєм керує Місяць, воно залежить від її фази. У Раків прекрасна інтуїція, вони захоплюються всім таємничим і непізнаним. Якщо Рак спрямований до мети, він обов’язково її досягає. Ці люди дуже чіпкі і наполегливі. Розгадати таємниці душі цього знаку Зодіаку не дано нікому, він потайливий і загадковий. Дуже прив’язаний до своєї сім’ї і родичам, часто озирається на минуле. Ось які риси приписує цьому знаку гороскоп:

Місяць робить Раку дуже вразливою, його легко образити, а зло такі люди не забувають, довго носять в собі. Раки мстиві, але воліють карати кривдників таємно, ніколи не видають свою причетність. Раки нерішучі і консервативні, не люблять ніяких змін у своєму житті. Нерідко бувають примхливими, можуть влаштувати істерику. Далеко не завжди об’єктивні, помиляються у своїх оцінках, але відстоюють власну думку з неймовірним завзяттям.

Характеристика Риби

Натура двоїстого знака Риби – таємнича і загадкова. Вони володіють надприродною інтуїцією, тонко відчувають людей, навіть можуть передбачати майбутнє. Представники цього знака Зодіаку вміють проявляти співчуття і з задоволенням приходять на допомогу всім, хто попросить. Схильні до депресій і напади поганого настрою, тому намагаються захистити себе від негативу. Володіють незвичайною внутрішньою силою, здатні діяти в критичних ситуаціях. Люблять розкіш, але спокійно переносять позбавлення. Ось коротка характеристика та основні риси цього знака:

Сприйнятливість Риб до чужого настрою робить їх уразливими. Цей знак Зодіаку схильний до нападів меланхолії, тривожності. Нерідко живе у своїх мріях і фантазіях, ніби уві сні. Риби часто не виконують взятих на себе зобов’язань, бувають безпринципними, тікають від відповідальності. Їм подобається копирсатися в чужій білизні, люблять попліткувати, не вміють зберігати чужих секретів. Брехня не вважають чимось непристойним, тому мають славу слизьких особистостей.

Загальні принципи сумісності

Гороскоп сумісності Риб і Раків обіцяє їм нормальні взаємини. Ці знаки Зодіаку тонко відчувають настрій один одного, хоча передбачити його зміни їм важко. На Раків надає сильний вплив Місяць і її фази, а у Риб меланхолія та ейфорія змінюються без будь-яких правил. Обидва партнера чуттєві та емоційні, їх взаєморозуміння знаходяться на підсвідомому, інтуїтивному рівні. Риби вміють співчувати, що дуже подобається Раку. Зате він більш прагматичний і цілеспрямований, міцніше стоїть ногами на землі. У цій парі не буде змагання, хто сильніший. Лідерство у вирішенні багатьох питань візьме на себе Рак, зате в критичних ситуаціях Риби виявляться на висоті. Вони також швидше пристосовуються до змін, не бояться нововведень, зміни місць, не так прив’язані до свого будинку. Рак і Риби в дружбі і любові відмінно сходяться, але розбіжності у них теж є.

Пара знаків Рак і Риби дуже дбайливо ставиться один до одного, адже обидва розуміють, наскільки вразливі. Тим не менш, непорозумінь в цьому союзі не уникнути. Рак любить вторгатися на чужу територію, він намагається проникнути в загадкову душу Риб. Але його партнер нікого туди не пускає, грубе порушення кордонів викликає у нього шалений опір. Риби бувають дуже пасивними і мрійливими, це виводить з себе навіть схожого на них Раку. Адже перший водяний знак має досить сильну практичну жилку. Різне ставлення в знаків до грошей. Раку потрібно мати солідний запас, щоб відчувати себе захищеним. Риби витрачають все, що отримують. Часто допомагають фінансово друзям і близьким, абсолютно не піклуючись, чи зможуть повернути гроші назад. Обидва знака Зодіаку намагаються тікати від будь-якої відповідальності, тому Рак і Риби сумісність втрачають, як тільки треба вирішити серйозну проблему.

На відносини знаків Раку і Риби впливає не тільки денне світило Сонце, але і нічна Місяць. Поєднання з її асцендентом може значно змінити рівновагу в парі. Коли Місяць обох знаків управляється водою, між ними відмінне взаєморозуміння. Відмінний варіант, якщо у Раку місячний гороскоп Риби, а у Риб – Рак. Повітря віддалить партнерів один від одного, земля зробить союз більш стабільним і прагматичним, а вогонь додасть йому енергії і активності. Китайський гороскоп за роками народження теж впливає на сумісність знаків Рак і Риби. Непогано підходить їм Змія, Кролик, Кабан і Собака. Кінь, Дракон і Тигр зроблять партнерів сильними, працездатними, але можуть породити в парі суперництво. Мавпа, Півень і Щур знизять совмесимость в парі, спровокують конфлікти. А тварина Коза зробить обох ще більш слабкими і вразливими, що порушить сумісність чутливих Раку і Риби за гороскопом.

Еротичний гороскоп

Сексуальна сумісність Риби і Рака чудова. Ці знаки Зодіаку добре знають побажання один одного. Обидва люблять романтику, чуттєві вишукані насолоди. Їх попередні ігри можуть тривати годинами, задоволення вони отримують навіть без статевого акту. Фантазія в знаків води невичерпна, їх переваги різноманітні. Вони можуть задовольнитися пристрасними поцілунками, або дійти до крайніх збочень. Рак буде домінувати в ліжку, але не придушувати партнера. Швидше він втілить в життя фантазії Риб, які люблять підкорятися більш досвідченим і напористим наставникам. Сумісність в сексі Риби і Рака багато в чому залежить від їх душевного єднання. Тому для цієї пари так важливо взаєморозуміння в інших сферах життя.

Розбіжності в ліжку між коханцями наступають вкрай рідко. Немає таких речей, які вони б не сприймали в сексі. Хіба що у когось із них занадто святенницької виховання. На чуттєвому рівні вони чудово сходяться, тому їх заняття любов’ю сповнені емоцій, яскравих відчуттів. Проблеми у знаків виникають лише тоді, коли їх відносини переживають кризу. Без душевного єднання, інтелектуального взаємодії, коханці не зможуть отримати задоволення. Розставання відбувається, коли пара починає свариться і конфліктувати. Спальня для них не підходить в якості місця для примирення. Вони не зможуть валятися в ліжку, якщо затаят один на одного образу. Зате після з’ясування стосунків, вони з задоволенням закріплять світ між собою в спальні. Сумісність знаків Рак і Риби відновиться і між ними все знову буде добре.

Сумісність між чоловіком Риби і жінкою Рак

Хлопець Риби і дівчина Рак на підсвідомому рівні відчувають тяжіння один до одного. Загадкова Місяць і таємничий Нептун швидко зближуються між собою. Можливо, на початку відносин дівчина вважає, що поруч з сильним чоловіком вона була б щасливіша. Але потім приходить розуміння, що ні в кого не знайде такого відгуку, як в ніжних Рибах. Вони здатні відчувати, як вона, слухати всім її бажанням. Хлопець романтичний, він швидко закохується. У той же час він мріє про практичною партнерці, яка зможе разом з ним забезпечувати матеріальний добробут. В обличчі жінки Раку він знаходить саме таку подругу. Знайомляться хлопець Рак і Риби дівчина на роботі, в гостях у родичів або близьких друзів. Їх рідко можна зустріти на вечірці або концерті рок групи. Навіть юні представники цих знаків Зодіаку ведуть замкнутий спосіб життя.

Жінка Рак і чоловік Риби дуже щасливі разом. Вони щиро люблять один одного і не бояться показувати свої почуття, говорити слова ніжності і підкреслювати достоїнства партнера. Чоловік і дружина стають краще в цьому шлюбі. Жінка набуває чинності і самостійність, перестає бути вічним дитиною. Вона розуміє, що чоловік потребує її підтримки. Чоловік стає не таким мрійником, навчається у дружини практичності. Він починає більш раціонально розпоряджатися грошима. Жінка підштовхує свого чоловіка до активних дій, професійного зростання. У той же час обидва зберігають свою емоційність і чуттєвість, вони зростають духовно. Буває, що через кілька років сімейного життя Риби чоловік і Рак жінка перетворюються на абсолютно нових людей. Це вже не ті наївні юнак і дівчина, а цілком зрілі і духовно розвинені особистості.

Як вирішувати проблеми

Сумісність чоловіка Риби і Рака жінки хороша, але це не означає, що між ними не буває конфліктів. Період притирання в самому початку сімейного життя проходить досить важко. Жінка пробує розгадати таємні думки чоловіка, але їй це не вдається. Якщо вона занадто грубо вторгається на його територію, чоловік закривається ще більше і між подружжям виникає холод і нерозуміння. Чоловік Риба досить пасивний, його мало приваблюють домашні справи, кар’єра чи бізнес. Йому хотілося б жити в розкоші, але докладати зусилля він не хоче. Дружина намагається розворушити чоловіка, але нерідко зазнає невдачі. У свою чергу, чоловік бажає хоч іноді витягувати свою половинку з дому, він більш товариська. Але Рак краще всього відчуває себе в чотирьох стінах. Різне ставлення у чоловіка і жінки до грошей. Риба марнотратна, любить розкішне життя. Рак буває до скупості економним, для нього купити щось — це ціла проблема.

Чоловік Риби і жінка Рак сумісність у коханні можуть легко зберегти. Вони дбайливо ставляться один до одного, намагаються не ображати і не поранити партнера. Тому сварки і скандали в цій сім’ї нечасті. Якщо пара Риби і Рак частіше виходити в люди, їхні стосунки зміцняться. Тоді вони перестануть зациклюватися на складнощі у своїх відносинах, у них з’являться нові інтереси і враження. Подружжя правильно надійдуть, коли поставлять перед собою амбітну мету. Натхненником руху вперед буде чоловік, практичне його вирішення надасть жінка. Обидва знака не люблять брати на себе відповідальність і бояться проблем. У разі утруднень їм варто звернутися до родичів. Вони підтримають цю пару і підкажуть вихід зі складної ситуації. Шлюб між Раками і Рибами будується на дружбу і взаєморозуміння, так що вирішити проблеми у відносинах їм буде неважко.

Сумісність жінки Риби і чоловіки Раку

Дівчина Риби і Рак чоловік відразу побачать, наскільки вони схожі. Їм нічого не варто закохати партнера, адже вони так близькі. У їх відносинах буде пристрасть, ніжність і справжні почуття. Якщо Рак закоханий у свою супутницю, вони швидко завоює її увагу. Ніжна дівчина Риби побачить, що саме з цим чоловіком вона знайде повне взаєморозуміння. Романтична пара багато часу проводити разом, гуляти в парках, їздити в гори і на море. Їх можна зустріти в музеї, на археологічних розкопках, в планетарії і навіть у церкві. А ось на дискотеку, галасливу вечірку до друзів хлопець Рак і Риби дівчина навряд чи підуть. Знайомство швидко переростає в роман, а потім в щасливий шлюб. Адже їх сумісність в любовних відносинах майже ідеальна.

Чоловік Рак і жінка Риби – це гармонійна, трохи закрита в собі пари. Взаєморозуміння між ними відбувається на рівні підсвідомості. Розбіжності виникають вкрай рідко, а примирення настає швидко. Чоловік – лідер в цій парі, але не авторитарний. Рак любить своїх Риб, ніжно і трепетно до них ставиться, намагається захистити від перипетій зовнішнього світу. Дружина в усьому підтримує чоловіка, стає його музою і натхненницею. Обидва зростають в цьому союзі духовно, вони із захватом ведуть філософські розмови, захоплюються філософією і релігією. Більш прагматичний Рак піклуватися про те, щоб сім’я ні в чому не потребувала. Риби облаштовують сімейне гніздечко зі смаком, адже вони дуже артистичні натури. Обидва знака не відрізняються вірністю, але зрада в цій сім’ї – виняток. Очевидно, Рак чоловік і Риби жінка настільки прив’язані один одному, що не мають потреби шукати пригоди на стороні.

Як вирішувати проблеми

Оскільки сумісність жінки Риби і Рака чоловіки висока, сварки і конфлікти не є частими гостями в їх будинку. Ініціатором чвар частіше виступає чоловік. Він дуже замкнутий і ревнивий, хоче зробити такий же свою дружину. Але для Риб важливо спілкування з іншими людьми, вони черпають в ньому натхнення. Якщо у Раку неприємності на роботі, в ньому прокидається злий дракон. Він може відшкодовувати невдачі на своїй половинці. Тоді ніжний і романтичний чоловік перетворюється на домашнього тирана. Ранимою жінці важко винести таку поведінку. Вона починає звинувачувати себе і впадає в депресію. Хоча проблема, насправді, далеко не в ній. Чоловіка може дратувати зайва мрійливість і непрактичність жінки. Вона не дуже хороша господиня, не вміє підтримувати порядок у будинку, якщо її до цього підштовхувати. Перепади настрою у Риб не піддаються ніякої систематизації, вгадати їх не може навіть люблячий Рак з надприродною інтуїцією.

Зберегти сумісність чоловік Рак і жінка Риба можу легко, адже у них прекрасне взаєморозуміння. Подружжя не повинні довго ображатися один на одного. Якщо вони будуть накопичувати їх у собі, між чоловіком і дружиною виникне прірва нерозуміння. Друга порада – більше цікавитися справами один одного. Ці замкнуті знаки Зодіаку схильні до занурення самі в себе. В один день може виявитися, що в їхньому шлюбі вже немає нічого, що може зв’язати й об’єднати. Також не варто повністю замикатися на своїй родині. Щоб Рак і Риби були справді щасливі у шлюбі, у кожного повинні бути свої інтереси поза домом. Об’єднує пару загальна мета. Це може бути виховання дітей, будівництво заміської резиденції, загальний сімейний бізнес. Не варто змагатися, хто сильніший, а хто слабший. Краще всього, якщо відносини будуть будуватися на засадах рівноправності, з легким доиминирование6м чоловіки.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: