Сумісність Лева і Риб

Серед всіляких поєднань пар знаків гороскопа зустрічаються різні союзи – ідеальні і не дуже. Що стосується тандему лева і риб, тут не все так однозначно. Сумісність лева і риби не можна пояснити, так як уживатися удвох їм складно, але, тим не менш, вони відчувають себе більш ніж комфортно.

Зміст:

сумісність лева і риби

Сумісність Лева і Риби

Справа в тому, що риби здатні знаходити компроміси навіть у самих незвичайних ситуаціях, а леви – досить терплячий знак зодіаку. Дізнаємося, які відносини чекають на цю пару, чи є у них майбутнє і які неприємності та негаразди можуть зустрітися на життєвому шляху.

Чуттєва сторона тандему лева і риби

Перш, ніж приступати до більш конкретного опису даної пари, дізнаємося, які почуття викликають партнери один одного. Дівчина в зодіаку риба або лев у такому союзі не звикла виставляти почуття напоказ. Про її емоціях важко здогадатися і тільки найближчі люди можуть знати, що у неї на серці.

Чоловік, народжений під знаком риби або лева, в свою чергу, випромінює силу, до якої хочеться тягнутися. Він справжній джентльмен, вміє і любить доглядати за жінками. Про таких пишуть в книгах і роблять головними героями любовних романів. Але все міняється з того часу, коли складається союз лева і риби – дві стихії, води (місяця) і вогню (сонця).

Чоловіка лева підкорює тонка душа дівчини риби, йому хочеться огорнути її увагою і захистити про всі негаразди. Що стосується жіночої половини союзу, жінка приходить у захват від того, що поруч з’являється чоловіче плече, і вона може дозволити собі розслабитися і бути сильною. Але це захоплення існує тільки в самому початку відносин. Незважаючи на близькість на найвищому рівні, це все скоро набридне, і риби з левом вперше зіткнуться з проблемами. Сумісність у любовних стосунках і в шлюбі мінімальна, а у відсотках дорівнює нулю в їх зодіакальний вектор спрямований вниз.

Сумісність Риби жінка — Лев чоловік

Жінка риба – вразлива душа, її треба розуміти і підтримувати. Вона також не може без любові. Зіткнувшись з чоловіком левом, риби не зможуть знайти тієї ніжності, якої потребують. Так як лев чоловік – король, який зациклений на своїй персоні, йому не буде діло до партнерки. Йому буде цікаво з рибою до тих пір, поки їх відносини перебувають на стадії завоювання. Однак коли жінка буде офіційно належати йому і тільки йому, запал значно скоротиться і відносини, швидше за все, зайдуть у глухий кут.

Лев – знак зодіаку, який не може жити в неволі, подібно царю всіх тварин. Жінка риба не зможе поневолити його і навіть наявність кільця на пальці не зупинить його від пригод наліво. До речі, хлопцеві леву не обов’язково одержувати фізичне задоволення від спілкування з протилежною статтю, буває достатньо звичайного флірту, щоб відчути власну значущість і неперевершеність. Астрологи не рекомендують вступати в боротьбу з такою рисою характеру, а просто прийняти це як належне. Тим більше не потрібно показувати те, що така поведінка заподіює вам біль, це доставить ще більше задоволення собою. Жінка повинна бути мудрою, вміти дивувати чоловіка у всіх життєвих сферах і дати йому зрозуміти, що вона не річ і не його власність.

Чи є майбутнє у такої пари

Чоловік лев і жінка риби не будуть відчувати себе комфортно в такій парі. Крім того, що при бажанні риба дружина може взяти чоловіка в оборот, її скритність і непостійність буде відверто дратувати. Найчастіше лев просто втомлюється від постійного дискомфорту і недомовок і шукає притулок в обіймах іншої жінки, тобто коханки.

Проте розвиток ситуації може бути іншим, якщо чоловік лев і жінка риба зможуть бути не тільки чоловіком і дружиною, але і друзями, які один з одним щирими. В іншому випадку, якщо жінка почне застосування хитрощів, чоловік перестане бути самим собою і перетворюється на того, хто не вміє приймати самостійно рішення. Не виключено навіть такий варіант розвитку подій, коли лев звертається до алкоголю.

Риба жінка повинна усвідомити, що вона не має ніякого права ламати чоловіка, будувати його характер. На багато чого можна закрити очі і дати ситуації вирішитися сама собою. Лев, зі свого боку, має бути більш м’яким по відношенню до партнерки. Потрібно намагатися бути більш м’яким, зайвий раз не травмувати її психіку та емоції. Намагайтеся зберігати те, що створюється жінкою.

Сумісні риба чоловік і жінка лев

Незважаючи на те, що можна часто зустріти такі пари, їх життя не складається вдало, дівчина лев і хлопець риби — не самий вдалий союз. Жінка лев і чоловік риби – далеко не самий вдалий союз, вони більше будуть мучити один одного, ніж отримувати задоволення.

Великі труднощі в парі будуть виникати у жіночої половини. Сумісність риби і левиці залежить від жіночої половини. Левиця часто кардинально намагається змінити себе, йде на жертви заради збереження стосунків, тільки б риба чоловік був задоволений. Партнерка відчуває незадоволеність і нещастя навіть у ті моменти, коли все спокійно, але це тільки одна сторона медалі. Справа в тому, що їхнє життя складається з смуг, які роблять сумісність чоловіка риби і лева жінки неможливою:

Щоб левиці ужитися з чоловіком рибою, треба бути готової до того, що його внутрішній світ потрібно розгадувати, рахуватися з тонкою натурою. Все це робити жінці леву вкрай неприйнятним, вона звикла до того, що потрібно жити за принципом – нічого не тримати в собі. Тому хлопець в такому союзі може закриватися в собі і навіть шукати розради на стороні, де його будуть любити і розуміти.

Що стосується сумісності лев і риби в житті, побутову сторону питання беруть на себе риби, так як він, все-таки, глава сімейства. Але навіть у цьому питанні завжди буде відчуватися вплив жінки, вона буде тягнути за невидимі важелі, в результаті чого вашими руками буде зроблено те, що вона хоче. Якщо подібний розклад справ буде влаштовувати обох, стосунки можуть тривати досить довго. Питання тільки в одному, кому це потрібно?

Обидва партнера у такому тандемі прагнуть завоювати чільну роль, боротьба на цьому терені неминуча. На це витрачається багато часу, нервів і зусиль, в той час як можна було інакше розподілити пріоритети і жити більш успішно. Наприклад, жінка левиця, народжена під знаком зодіаку лев, могла б досягти кар’єрних висот, якби не розтрачувала час на з’ясування відносин з левом. Що стосується риб, не можна однозначно сказати, що стан постійної боротьби їх надмірно напружує. Навпаки, чоловік буде відчувати себе цілком комфортно.

Як уникнути закінчення відносин

Існує декілька рекомендацій, які дають астрологи, стосовно благополучності союзу риб і лева:

Плюси і мінуси союзу лева і риб

На жаль, парі нічим особливо похвалитися, коли мова заходить про плюси такого тандему. Жінка повинна грати роль жертви, щоб брати всю відповідальність на себе і приховувати негативне поведінка партнера. Тільки в цьому випадку можна говорити, нехай і не тривалих стосунках між ними.

Чоловік у такій парі не звик звертати увагу на почуття, тонкощі душі. Він бачить світ більш грубо, порівняно з левом. Навіть при виборі партнерки, він діє так, ніби купує нову машину, а не вибирає дружину на довгі роки. Лев любить вирішувати проблеми швидко, сказав, як відрізав. В цьому його характеризують, як справжнього чоловіка. Однак ця якість не завжди прийнятно для риби.

Часто у пари виникають конфлікти фінансової ґрунті. Щоб цього не виникало, керувати грошовим потоком повинна неодмінно жінка, тільки так гроші буде розподілятися з розумом. В іншому випадку, пара може опинитися на дні і розійтися на ґрунті нестачі грошей.

Втома партнерів позначиться на тому, що вони перестануть шукати можливості компромісу, що неодмінно призведе до розриву відносин.

Яка сексуальна сумісність партнерів

Початок відносин може бути яскравим і пристрасним, чоловік закоханий і зачарований. Справа в тому, що протилежні люди часто тягнуться один до одного, в даному разі вогонь (сонце) і вода виявляються між один одного. Рано чи пізно справа доходить до інтимної близькості. Яка ж сумісність знака лева і риб в коханні і сексі? На жаль, у цій сфері також не все так добре. Риби мають своє уявлення про секс, як такому. Для них – це емоційний порив, єднання не тільки тілом, але і душею, схоже сексуальної магії. Лев любить секс, він готовий присвячувати йому максимум часу. Він хоче відчувати таку ж захопленість з протилежного боку.

Звичайно, аморфна риба може справити не найвигідніше враження фригідного і абсолютно не емоційного партнера, який не зможе задовольнити його сексуальні потреби. Проте є у них і загальна риса, яка, на жаль, віддалить один від одного ще більше. Це бажання бути одержувачем в сексі і ліжку, вони просто дозволяють себе любити.

Яка сумісність у професійній сфері

Сумісність знаків зодіаку лев — риби в роботі також мала. Якщо дані знаки зодіаку потрапили в одну робочу сферу, тут також виникнуть проблеми з порозумінням. Вони рідко взаємодіють, оскільки їм складно спілкуватися. Не варто ставити їх у пару або команду, якщо таке передбачається в роботі, це не принесе успіху компанії. Якщо в роботі доводиться бути партнерами, то чільну роль (начальника) потрібно віддати рибам, а льву краще виконувати функції підлеглого. Це буде ідеально, як для роботодавця, так і для учасників партнерського тандему. Обидва знака зодіаку за гороскопом можуть найкращим чином проявити себе у творчій сфері або у сфері мистецтва.

За межами офісу або робочого місця, лев з рибами вміють розслабитися на корпоративу і простих внерабочих бесідах.

Будуть друзями риба і лев

Дружба можлива лише в одному випадку – коли у них є спільне захоплення або хобі. Тоді з’являється безліч тем для обговорення і зав’язується міцна дружба. Риби харчуються оптимізмом і відкривають всю палітру своїх почуттів та емоцій партнера.

Проте може статися і так, що лев не стане водитися з рибами. Причиною цього стане те, що атмосфера буде виглядати похмурою і занадто нудною. А риби не захочуть знаходитися в товаристві лева, так як він їм здасться занадто гучним і прямолінійним.

На закінчення варто сказати про те, що союз між левом і рибами у всіх відносинах не вдалий. Вони не сумісні і можуть підходити один одному за всіма характеристиками, не залежно від року їх народження (дракон, тигр, півень, кінь, коза, мавпа, щур і так далі). Це стосується, як кохання, шлюбу, дружби, так і робочих відносин. Необхідно враховувати особисті якості кожного партнера і не забувати про взаємоповагу. Якщо всі ці умови будуть дотримані, союз може жити деякий час, тривалої сумісності риби і лева жінки і чоловіки не існує. Краще уникати союзу лев і риби, вони не поєднуються один з одним, щоб не псувати своє сімейне життя.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: