Сумісність Раку і Скорпіона

Сумісність Раку і Скорпіон майже ідеальна. Ці знаки належать до однієї стихії, тому дуже добре розуміють один одного. Їхнє знайомство – це зустріч двох половинок одного цілого, котра швидко переростає у міцні стосунки. Проблеми в парі бувають, адже обидва знака вперті, потайливі і емоційний. Але у відсотках розлучень їх мало, глибоке взаєморозуміння допомагає вирішувати будь-які конфлікти.

Зміст:

сумісність раку і скорпіона

Сумісність Раку і Скорпіона

Загальні інтереси і захоплення, справжні почуття, віщують цього союзу довге і щасливе життя. Партнери можуть пройти через усі бурі і зберегти свою любов.

Характери знаків

Гороскоп сумісності Раку і Скорпіона дуже хороший. Багато в чому це обумовлено характером цих знаків Зодіаку. Стихія води нагородила їх схожими темпераментами, між ними дуже багато загального.

Характер Скорпіона

Пристрасть, емоції і холодний розум дивним чином переплітаються в натурі Скорпіона. Цей знак Зодіаку тонко відчуває людей, залишаючись при цьому закритим. Він рідко ділиться своїми знаннями і спостереженнями. Дуже хоробрий і мужній, наполегливий, завжди досягає того, чого хоче. Якщо завоювати довіру Скорпіона, можна розраховувати на його безмежну відданість. Заради близьких людей він готовий навіть жертвувати собою. Ось коротка характеристика та основні риси цього знака:

Скорпіони власники, вони люблять контролювати своїх близьких, з ними нелегко ужитися. Представники цього знака Зодіаку бувають егоїстичними і пихатими, нерідко плетуть інтриги і маніпулюють людьми. Довго пам’ятають образи і мстяться при першому зручному випадку. Тримають свої почуття під контролем, але час від часу можуть зриватися. Такі спалахи руйнують будь-які відносини.

Характер Раку

Люди, народжені під сузір’ям Рака загадкові і потайні. Вони дуже емоційні, схильні до перепадів настрою, в залежності від фази місяця. Бувають чіпкими і наполегливими в досягненні цілей. Разом з тим, без зовнішнього поштовху, нерідко перетворюються в ледачих мрійників. Прив’язані до сім’ї, цінують родинні зв’язки, сентиментальні, захоплюються історією. В товаристві інших людей люблять пустити пил в очі, здатися краще і успішніше, ніж вони є насправді. Ось основні риси характеру Раку:

На Раків сильно впливає те, з ким вони спілкуються. В негідній оточенні ці люди стають примхливими, істеричними і занадто пасивними. Вони підозрілі і недовірливі, довго пам’ятають образи. Нерішучість часто губить всі їхні устремління. Схильні до нападів поганого настрою і депресій. В періоди поганого настрою шукають розраду в чарці, бо серед Раків так багато алкоголіків. Кинути погану звичку їм важко без сторонньої підтримки.

Загальна сумісність знаків

Зв’язок між Скорпіоном і Рак виникає на підсвідомому рівні. Це дві споріднені душі, між якими існує магнетичне тяжіння. Вони бачать один одного ніби у дзеркалі, розуміють і прощають всі слабкості. Краби, як ніхто інший, вміють розрізнити за холодною маскою Скорпіона його справжні почуття. Скорпіон поблажливо ставиться до меланхолійності та мрійливості свого партнера. Вони захоплені своїми відносинами, як діти. Захоплюються талантами один одного, опікають, повністю тонуть у взаємних почуттях. Якщо Рак і Скорпіон друзі, вони збережуть цю зв’язок довгі роки. У будь-який час можуть розраховувати на підтримку, і не помиляться. Непогано сходяться ці знаки в роботі, але краще, якщо Скорпіон в такому союзі начальник, а Рак – підлеглий. Тоді їхня співпраця буде дуже плідним.

Проблеми в парі Раку і Скорпіона теж бувають, адже зв’язок двох людей ніколи не буває ідеальна. Ці знаки Зодіаку схожі, але в той же час різні. Скорпіон діяльний і практичний, йому невідома та нерішучість, мрійливість і відчуженість, яка є у Раку, такі риси його можуть дратувати. Раку лякає мстивість Скорпіона. Він теж злопам’ятний, але не вміє виношувати образ і прораховувати відповідні удари. Обидва знака потайливі, якщо у них виникає конфлікт і нерозуміння, образи виношуються довго, поки не доходять до критичної точки. Рак замикається в собі, а Скорпіон розносить відносини в пух і прах звий спалахом гніву. Непорозуміння можуть виникнути на фінансовій ґрунті. Рак любить збирати гроші, а Скорпіон – заробляти і витрачати.

На союз Раку і Скорпіона впливає не тільки Сонце. Місяць і її асцендент вносять свої корективи. Якщо місячний знак в обох водний, відносини ще більше зміцнюється. Повітряна стихія віддалить партнерів, а вогняна може зробити їх суперниками. Зате земля перетворить цю пару в дуже успішну. Рік народження теж має значення. Півень, Мавпа і Щур – не найкраще поєднання для цих знаків Зодіаку. Партнер, народжений у рік Бика, стане надзвичайно впертим. Собака і Кролик посилять прихильність до дому, а Змія – інтуїцію. Тигр і Дракон додадуть благородства, а Кінь і Кабан — працьовитості і впевненості в собі.

Еротичний гороскоп

Сексуальна сумісність у Раку та Скорпіона відмінна. Вони відчувають бажання один одного інтуїтивно і готові їх задовольнити. Раки бувають сором’язливими і боязкими. Їх сексуальні потреби дуже сильні, але вони не завжди наважуються висловити свої бажання. Скорпіон сміливіше, він готовий реалізувати в спальні навіть самі витончені фантазії. Бо в такому союзі першу скрипку гратиме Скорпіон, на що Рак із задоволенням погодиться. Партнери можуть годинами валятися в ліжку, пестити одне одного, швидкий секс не задовольнить ні одного з них. Для обох знаків дуже важлива духовна та емоційна близькість. Оскільки між Раком і Скорпіоном вона є, їх сексуальне тяжіння і сумісність в любовних відносинах стає ще сильнішим.

Проблеми в інтимній сфері у партнерів рідкість, але час від часу вони виникають. Венера наділила їх схожими, але все-таки різними темпераментами. Захопившись любощами Скорпіон може бути грубим, йому подобається заподіювати біль і ризикувати. Така поведінка є неприйнятною для Раку, він може злякатися і втратити будь-який інтерес до сексу. Чоловіки-Раки люблять бути наставниками і вчителями у ліжку, а жінки скорпіони не завжди можуть це оцінити, адже у них досвід не менше. Це теж може внести дисонанс у відносини, порушити сумісність Скорпіона і Раку в любові. Якщо коханці розлучилися, між ними може зберегтися дружній зв’язок. Вони будуть підтримувати взаємини, навіть коли знайдуть собі іншу пару.

Сумісність Раку чоловіки і жінки Скорпіона

Дівчина Скорпіон і хлопець Рак швидко зав’язують стосунки. Ніхто так не підходить один одному, як ці двоє. Хлопець бачить перед собою привабливу особу, яка водночас турботлива і уважна. Дівчину приваблює, що майбутній партнер чуттєвий, емоційний, і не збирається оскаржувати її лідерство. Вони ніжно закохуються один одного, на заздрість всім оточуючим. Їх зв’язок підкріплюється прекрасною сумісністю в ліжку. Коханці здатні годинами не виходити з спальні, займатися сексом при першій же можливості в самих неймовірних місцях. Весілля між ними не змусить себе чекати, адже обидва розуміють, що будуть щасливі в сімейному житті.

Чоловік Рак і жінка Скорпіон – це гармонійна і благополучна пара. У їхній родині панує повне взаєморозуміння. Подружжя ніжні і дбайливі, намагаються догодити один одному. Дружина м’яко керує своїм чоловіком, при цьому підкреслює найменші його досягнення. Вона здатна стати тим двигуном, який поведе Раку до неймовірних успіхів, додасть йому сили. Чоловік з повагою ставиться до своєї дружини, оцінює її таланти, наполегливість, силу волі та мужність. Чоловік Рак і Скорпіон жінка в шлюбі щасливі, вони не помічають нікого навколо. Сім’я веде досить замкнутий спосіб життя, вони впускають в дім лише близьких друзів. Адже вони один для одного – цілий світ, ніхто сторонній їм не потрібен.

Як вирішувати проблеми

Яку б гарну сумісність чоловік Рак і Скорпіон жінка не мали, вона може зруйнуватися. Якщо чоловік не задоволений своїм становищем у сім’ї, або його переслідують невдачі на роботі, він стає дратівливим і навіть істеричним. Любляча дружина постарається втішити його, почне йти на поводу всіх його примх. Але таким чином вона не поліпшить положення, втратить себе, а чоловік перетвориться на справжнього деспота. Друга проблема – ревнощі Скорпіона і схильність до Раку зрад. Наскільки б не був прив’язаний чоловік до сім’ї, його мінливий настрій змушує час від часу шукати пригоди на стороні. Подружжя потайливі по своїй натурі, тому образи між ними накопичуються роками. В результаті відносини охолоджуються, виникає грандіозний скандал, після якого слід розрив.

Скорпіон і Рак свої відносини можуть зберегти, якщо прислухаються до деяких порад. Вони повинні більше довіряти один одному, звертати увагу на ті речі, які їх об’єднують, а не роз’єднують. Жінка не повинна занадто сильно тиснути на чоловіка, для досягнення цілей використовувати м’які методи. Чоловікові слід забути про своїх інтригах, не вередувати і не істерити. Навіть безневинний флірт викликає ревнощі дружини, тому від нього слід відмовитися. Якщо між знаками буде справжнє духовне єднання, взаємодія, обидва досягнуто багато. Чоловік стане активніше, досягне великих успіхів у житті. Жінка знайде м’якість і ніжність, яких їй часто бракує. Тому для налагодження відносин варто залучити всі відомі способи.

Сумісність чоловіка Скорпіона і жінки Раку

Скорпіон хлопець і Рак дівчина здатні закохатися одне в одного з першого погляду. Вони зустрічаються довго, не завжди показують на людях свої почуття. Насправді ця пара відчуває таку пристрасть, що іншим і не снилася. Дівчина, на перший погляд, виглядає трохи відстороненою і холодною. Але завдяки своїй інтуїції, хлопець Скорпіон швидко побачить в ній ніжну й романтичну особу. Для дівчини Раку він стане тим, хто зможе її зрозуміти, підтримати у важку хвилину, додати сил і енергії. Раку і Скорпіона об’єднає дружба і справжня, щира любов. Їх союз дуже перспективний, вони будуть щасливі у шлюбі і проживуть разом багато років.

Сумісність жінки Раку і Скорпіона чоловіки багатообіцяюча і майже ідеальна. Зовні ця пара виглядає холодної і замкнутою, але насправді партнерів пов’язують щирі і глибокі почуття. Дружина опікується чоловіка, займається домом і дітьми. Вона стає справжнім ангелом-хранителем для свого чоловіка. Скорпіон дбайливо ставиться до своєї половинки, він захищає її від зовнішніх негараздів і труднощів життя. У подружжя спільні цінності, вони шанують традиції, родинні зв’язки. Їх частіше можна побачити в гостях у батьків і далеких родичів, у музеї, ніж на гучній вечірці у друзів. Шлюбний союз будується на любові і повазі. Скорпіон і Рак постійно сумісність пари своєї підтримують на високому рівні, не допускають в будинку сварок і конфліктів.

Як вирішувати проблеми

Стосунки чоловіка Скорпіона і жінки Раку можуть зіпсуватися, незважаючи на те, що вони відмінно сумісні. Їх об’єднує багато спільного, але різниця в характерах та темпераментах теж є. Дружину лякають спалахи гніву, яким піддається чоловік. Вона вразлива і чутлива, поведінка чоловіка ранить її і вибиває з колії. Чоловік цінує таємничість своєї подруги, але її перепади настрою, примхи можуть дратувати. Він не розуміє, коли очікувати від дружини чергового нападу плаксивості і повної відмови від дійсності. Іноді причиною сварки стають фінансові питання. Раки скуповаты, вони почувають себе впевнено лише тоді, коли мають солідний грошовий запас. Скорпіонів не можна назвати тринькати гроші, але до грошей вони ставляться більш легко.

Свою сумісність знаків чоловік скорпіон і Рак жінка можуть зберегти, якщо не зациклюватися лише на собі і своїх стосунках. Сім’ї треба більше виходити в люди, спілкуватися з родичами, придумати для себе спільне хобі. Зближують подружжя діти, вони захоплено займаються їх вихованням. Миротворцем і стабілізатором в цьому союзі зможе стати жінка. Вона краще пристосовується до зовнішніх обставин, не така запальна, як її чоловік. Але і чоловік не повинен йти на приводу власних пристрастей. Йому не завадить навчитися у дружини стриманості, стримати свою ревнощі і владолюбство. Якщо пара Рак і Скорпіон прислухаються до цих порад, їх сімейне життя стане ще щасливішим. Бог війни Марс перестане відвідувати будинок, жодної сварки не вдасться зруйнувати цей міцний союз.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: