Сумісність Скорпіона і Водолія

Сумісність Скорпіона і Водолія описати важко, так як її не існує. Ці знаки не помічають один одного, вони належать до різних стихій, які існують паралельно і не перетинаються. Якщо Скорпіону і Йому вдалося зустрітися і зав’язати стосунки, це буде робоча або родинний зв’язок.

Зміст:

сумісність скорпіона і водолія

Сумісність Скорпіона і Водолія

У відсотках розлучень така пара рідкість, так як шлюбів між ними дуже мало. Але чудеса трапляються, буває, що повітря і вода за неймовірним збігом обставин вступають у союз. Тоді обом партнерам доведеться докласти чимало зусиль, щоб зрозуміти один одного і жити разом, а не на різних планетах.

Характери знаків

Сумісність Водолія і Скорпіона у відносинах багато в чому залежить від особливостей їх характерів. Повна відсутність взаєморозуміння між ними, або дуже погане взаємодія, саме з цим пов’язано. Якими ж рисами наділив гороскоп представників стихії води і повітря?

Характер Скорпіона

Таємничі Скорпіони, з ким би вони не спілкувалися, завжди залишаються загадкою. У їх характери поєднуються протилежні риси. Вони цілеспрямовані, мають гарну пам’ять, сміливо долають всі перешкоди на своєму шляху. Тонко розбираються в людях, при цьому залишаються закритими, мають проблеми з комунікацією. Ось коротка характеристика цього знаку і притаманні йому риси:

Скорпіони ніколи не забувають образ, ще плюс до цього не упускають можливості помститися. Їх бажання тримати все під контролем обмежує свободу близьких людей. Нерідко представники цього знака Зодіаку страждають від марнославства, надмірного егоїзму. Вони обожнюють плести інтриги, таємно маніпулювати людьми. Спалахи гніву Скорпіона мають руйнівну силу.

Характер Водолія

Натура Водолія оригінальна і неоднозначна. Люди, народжені під цим знаком Зодіаку, не визнають авторитетів, усталених думок. Відносини вони будують виключно на принципі рівноправності, абсолютно не терплять тиску. Товариські, у них безліч знайомих, але дуже мало справжніх близьких друзів. Здатні на щире співчуття, допомагають навіть незнайомим людям, нерідко серйозно займаються благодійністю. Ось короткий опис основних рис його характеру:

Водолії у своїй оригінальності нерідко доходять до ексцентричності, абсолютно ігнорують правила суспільної поведінки. Захоплюються незвичайними і дивними ідеями, схильні до забобонів, сліпо вірять у надприродне. Цей знак Зодіаку не любить брати на себе зобов’язань, не виконує обіцянок, бо має славу легковажного людини. Водолії нерідко люблять більше говорити, ніж робити.

Загальна сумісність знаків

Вище говорилося, що Водолій і Скорпіон сумісність знаків мають мінімальну. Їх характери і темпераменти зовсім не схожі між собою, тут не спрацьовує закон тяжіння протилежностей. Тому сходяться ці люди між собою вкрай рідко. Водолій і Скорпіон можуть в роботі познайомиться або бути родичами. А ось любовні стосунки між ними швидше виняток, ніж правило. Партнери зійдуться, якщо захочуть розгадати таємниці душі один одного. Хороша сумісність в парі можлива лише після довгої і кропіткої роботи над собою. Скорпіону є чому повчиться у Водолія. Наприклад, більш легкому відношенню до життя, товариськості, повітряний знак допоможе позбутися від злопам’ятства і помсти. Водолій навчиться у Скорпіона контролю над власними емоціями, організованості, послідовності, ощадливості. На жаль, знаки рідко користуються цими можливостями.

Розбіжностей між Скорпіоном і Водолієм дуже багато. Вони дивляться один на одного, як на екзотичних тваринок, і абсолютно не розуміють. Якщо знаки спробують розгадати задуми і характери один одного, вони можуть наразитися на опір. Адже жоден з них не любить розкривати таємниці власного єства і пускати в душу сторонніх. Водолій не любить в Скорпіоні його одвічного бажання контролювати інших. Волелюбний знак не сприймає тиску з боку. Скорпіона дратує неуважність, необов’язковість Водолія. Він не розуміє, як можна тільки базікати і нічого не робити. Не можна назвати Скорпіона консерватором, але з громадськими засадами він вважається. Тому волелюбність, ігнорування загальноприйнятих норм Водолієм його шокує.

Впливає на сумісність Скорпіона і Водолія не тільки Сонце, але й місячний асцендент. Якщо Місяць Скорпіона управляється стихією повітря, а Водолія – Води, взаємовідносини між ними поліпшуватися. Земля і вогонь теж зблизять ці знаки. Але коли Скорпіон за місячним асцендунту залишається водяним знаком, а Водолій повітряним, їм доведеться важко. Рік народження теж має значення. Скорпіону найбільше підійде Змія, Тигр або Дракон. Водолія задовольнить Мавпа, Коза або Півень. Добре вплинуть на відносини Кролик, Кабан і Собака, а ось Кінь і Щур не найкраще поєднання для цієї пари.

Еротичний гороскоп

Сексуальна сумісність пари Скорпіон і Водолій також далека від ідеалу. Повітряний знак не зациклюється на інтимних відносинах. Для нього набагато важливіше інтелектуальне спілкування, духовна близькість. Секс – тільки продовження цікавого вечора при свічках, далеко не обов’язкове. Скорпіон завжди готовий до фізичної близькості, сексуальна сторона відносин для нього грає величезну роль. Це самий пристрасний знак Зодіаку, який знає толк в плотських утіхах. Що ж можуть зробити ці знаки, щоб знайти сумісність у любовних стосунках? За великим рахунком нічого, і обоє це розуміють при першій зустрічі. Адже гороскоп Скорпіона і Водолія їм сумісності не обіцяє.

Якщо Скорпіону вдасться розбудити у Водолії інтерес до сексуальних експериментів, у пари є маленький шанс. Адже повітряний знак цікавий, його приваблює все нове. Але Венера наділила його слабким темпераментом. Як би не старався Скорпіон, справжній вогонь у Водолії йому розбудити не вийде, навіть якщо залучити всі свої витончені таланти. Пристрасть так і не оселитися в ліжку цих двох знаків. Коханці дуже скоро це зрозуміють і розлучаться. Тим більше, що в інших сферах їх взаєморозуміння теж слабка. Після невдалої любові обидва швидко знайдуть того, хто їм більше підходить і краще сумісний, рідко згадувати про свою невдалу зв’язку.

Сумісність чоловіка Водолія і жінки Скорпіона

Дівчина Скорпіон і хлопець Водолій можуть зустрітися на роботі, в гостях у друзів, в громадській організації. Спочатку вони просто не помітять один одного. У світі дуже мало речей, які здатні залучити обох, завоювати однакову увагу. Але з часом взаємний інтерес може спалахнути. Їм подобається вести інтелектуальні бесіди, розгадувати таємниці особистості і характеру. Дуже часто відносини на цьому закінчуються, не доходячи навіть до поцілунків і ліжка. Якщо вони себе не вичерпали і продовжилися, пара може вступити в шлюб, що чимало здивує всіх друзів і знайомих. Відгуки про цей союз дуже суперечливі. Всі дивуються, що може об’єднувати таких різних людей.

Жінка Скорпіон і чоловік Водолій ніколи не будуть насолоджуватися спокійним сімейним життям. Постійні суперечки, конфлікти, нерозуміння будуть супроводжувати цей союз. Зрілих особистостей таке існування призведе до духовного зростання і розвитку обох. Керувати в родині завжди буде жінка, але чоловік довго не буде цього помічати. Вона постарається вселити йому, що є кращою з дружин, повністю себе присвячує своєму чоловікові. При цьому вона буде таємно контролювати кожен крок чоловіка, ще і відвадить всіх його друзів, щоб повністю володіти своїм Водолієм. Якщо жінка мудра, вона допоможе чоловікові зробити кар’єру, досягти чималих успіхів у бізнесі чи творчості. В один прекрасний момент Водолій зрозуміє, що не він голова родини. Але боротися за свій статус не стане, змириться з таким способом життя.

Як вирішувати проблеми

Скорпіон і Водолій свою сумісність в любові знаходять рідко, тому проблеми в парі є завжди. Перша з них – бажання жінки все контролювати, її постійні ревнощі. Волелюбний чоловік Водолій не терпить тиску над собою, намагається втекти від причіпок і вказівок дружини. Друга проблема знаходиться в тому ж ключі. Жінка Скорпіон страждає від постійного відсутності Водолія, його нескінченних дружніх посиденьок. Тим більше, що до його компанії вона не відчуває великої симпатії, у неї завжди є своя. Обидва знака дуже вперті, вони рідко поступаються або змінюють свою думку. Суперечки у сім’ї виникають з будь-якого приводу, від того, що є на обід, до того, куди вкласти гроші або віддати вчиться дітей.

Знайти сумісність чоловік Водолій і Скорпіон жінка можуть з великим трудом. Добре, якщо пару об’єднує справжня дружба, спільні інтереси і захоплення. Але навіть у такому разі їм доведеться шукати компроміси. Важливо розділити сфери впливу і чітко окреслити територію один одного, не втручатися в чужі володіння. Жінка повинна змиритися, що чоловік належить не тільки їй. Не варто постійно критикувати друзів чоловіка, забороняти йому з ними бачиться. Чоловікові варто більше приділяти уваги дружині проявляти свої почуття. Йому потрібно довести своїй половинці, що вона для нього важливіше всіх його знайомих. Відносини начальник і підлеглий в цьому союзі не мають перспектив. Він може втриматися лише завдяки дружбі і рівноправності.

Сумісність жінки Водолія і чоловіка Скорпіона

Скорпіон хлопець і дівчина Водолій рідко утворюють пару. Вони не звертають уваги один на одного, якщо їх не об’єднує спільна робота, або часті зустрічі в гостях у друзів або родичів. Якщо станеться диво, і зв’язок між цими людьми виникне, їм не варто чекати легкого життя. Скорпіон чоловік у стосунках з дівчиною Водолієм нерідко шукає вигоду, ставиться до неї споживацьки. Якщо жінка зможе закохати в себе чоловіка, її шанси бути щасливою зростуть. Хлопцеві теж слід уважно придивитися, з ким він збирається зв’язати своє життя. Адже перше враження оманливе, романтична і ніжна дівчина насправді дуже сильна і незалежна, керувати нею не вдасться.

Стосунки чоловіка Скорпіона і жінки Водолія в родині ніколи не будуть простими. Вони набагато складніше, ніж у протилежному варіанті. Близькі люди не можуть зрозуміти, як ці двоє можуть жити разом. Тим не менш, щасливі пари в такому поєднанні зустрічаються. Чоловік Скорпіон і жінка Водолій постійно сваряться, але вміють знайти компроміс. В такій сім’ї чоловік працює, приносить в дім гроші. Дружина теж не буває домогосподаркою, вона займається творчістю, робить кар’єру, веде активне громадське життя. Нерідко саме жінка знаходить корисні контакти, допомагає чоловікові комунікувати з оточуючими. Сфери впливу чітко розділені, ніхто не претендує на свободу один одного. Сумісність чоловіка Скорпіона і Водолія жінки в такій парі будується виключно на любові і повазі.

Як вирішувати проблеми

На жаль, Скорпіон чоловік і Водолій жінка вкрай рідко живуть разом щасливо. Пару роз’їдають конфлікти і суперечності. Чоловік хоче з перших днів спільного життя контролювати дружину. Він хоче переробити її, відсторонити від численних друзів або замкнути будинку. Ревнощі стає великою проблемою і причиною скандалів. Війна іде в цій сім’ї постійно. Дружина веде її відкрито, а чоловік таємно, шляхом інтриг і маніпуляцій. Скорпіон буде проти того, щоб скласти компанію Йому в його пригодах. Адже водний знак інтроверт, його обтяжують галасливі компанії, необхідність спілкуватися з незнайомими людьми. Спільне життя пари, не готовою до випробувань, дуже коротка. Не витримавши постійних конфліктів, провокованих богом війни Марсом, вони розлучаються.

Як уберегти сумісність чоловіка Скорпіона і жінки Водолія? Подружжю слід домовитися про зони відповідальності. Не треба очікувати, що дружина стане ідеальною домогосподаркою, а чоловік завсідником вечірок. Важливо дати свободу дружині Водолію, якщо вона буде час від часу виходити в світ, відчує себе набагато щасливішими. Чоловікові слід приборкати власну ревнощі, щоб ще більше довіряти своїй половинці. Дружині не завадить приділяти хоч трішки уваги будинку. Вона прекрасно реалізує себе, якщо прикрасить житло, проявить творчий підхід до його облаштування. В цілому, ця сім’я може бути щасливою, якщо витримає всі випробування.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: