Сумісність Стрільця і Козерога

Існують пари, яких доля зводить один з одним, незважаючи на різницю життєвих пріоритетів, характерів, темпераментів. Це Стрілець, Козеріг. Можлива сумісність чоловіка та жінки в любові, якщо вони належать настільки різних знаків?

Зміст:

сумісність стрільця і козерога

Сумісність Стрільця і Козерога

У нашій статті для вас зібраний повний і докладний огляд особливостей характеру, а також психологічну, сексуальну та ділову сумісність Стрільця і Козерога. Ви знайдете корисну інформацію, що потрібно знати про вашого партнера, якщо хочете побудувати з ним довге і щасливе сімейне життя.

Загальна характеристика

Як зрозуміти, чи сумісні знаки зодіаку, в якому будинку зодіаку знаходиться місяць і сонце, хто кому буде дуже хорошим партнером у роботі, а з ким краще не зв’язуватися? Незважаючи на безліч індивідуальних особливостей, знаки зодіаку можуть створити гармонійну сімейну пару, якщо чоловік стрілець і жінка козеріг готові підлаштовуватися один до одного і знати свої сильні та слабкі сторони характеру і поведінки,

Коли визначається сумісність козерога і стрільця жінки має значення не тільки знак зодіаку партнера, а також, до якого року народження відносяться чоловік і жінка, а також як розвиваються між ними відносини.

Досить скрутні тривалі стосунки, якщо серед партнерів є такі знаки:

Зате Коня і Тигр дуже перспективні в любові, шлюбної та дружній перспективі.

Незважаючи на зовнішню несхожість, козеріг чоловік і стрілець жінка цілком здатні побудувати багаторічний гармонійний сімейний союз за умови постійних поступок один одному, важлива детальна характеристика кожного. Якщо ж кожний буде твердо стояти на своєму і ігнорувати бажання партнера, як у шлюбі, так і секс, життя дуже швидко розведе їх в різні боки.

Непрості характери Стрільця і Козерога

Якщо звернутися до професійного астрологічним гороскопом сумісності козерога і стрільця, ви виявите, що вони знаходяться під впливом різних планет і ця різниця виявляється причиною неможливості їх довгострокового союзу.

Стрільцеві протегує планета Юпітер, це надмірність, імпульсивність, стрімкість. На противагу йому, Козерогом управляє планета Сатурн, синонімами якої є надзвичайна стриманість, глибокий егоїзм, патологічна обережність. Що може статися при їх зустрічі? Правильно, землетрус, від якого постраждають не тільки вони, але й навколишні. Їх зв’язок – це нескінченне сумнів один в одному, в тому числі і в сексі, коли партнери ображають один одного, це відноситься і до чоловіків, і до жінок.

Якщо партнером у шлюбі або роботі стає козеріг чоловік, підлеглий стрілець жінка може врешті-решт відчути самотність і сумнів у почуттях скритного і амбітного напарника. Раптом вони виявлять, що перестали на ніч цілувати один одного. Чи є можливість повернути свіжість почуттів? В якості магічного засоби підходять спільні подорожі в екзотичні країни, чари яких струсоне застиглі емоції і дасть новий поштовх відносинам і напрям.

Сильні і неординарні

Сумісність у любовних стосунках – це бажання кожного партнера максимально підлаштуватися під здатності і пропозиції напарника і, таким чином, через поступливість досягти гармонії в любовній сфері життя. Зовнішня холодність Козерога, його егоїстичність і замкнутість на своїй персоні, емоційний і романтичний Стрілець – ось причина, чому негативна сумісність стрільців і козерогів в любові була доведена астрологами ще кілька століть тому. Нехай навіть роман починається незвичайно і пристрасно, підсумок завжди один – розставання і гіркі жалі.

Астрологи кажуть, що причиною такої різниці між знаками є сонце у козерозі і асцендент в стрільці. В той же час є надія на міцну зв’язок, якщо жінка козеріг тигр, а чоловік стрілець собака. Також треба дивитися, де в гороскопі знаходиться Венера, від її розташування залежать взаємини в парі.

Сумісність у дружбі та роботі знаків стрілець – козеріг показує досить цікаві перспективи. Консервативний і стійкий козеріг начальник стане підтримувати імпульсивного і цілеспрямованого стрільця, а підлеглий – надихати компаньйона і напарника на підкорення нових вершин. Якщо пара не буде забувати про регулярні поступки один одному, жінка стрілець і чоловік козеріг пройдуть довгий життєвий шлях рука об руку без претензій, нерозуміння і взаємних образ.

Чоловік Козеріг і жінка Стрілець

Любов і шлюб

Щоб представники двох знаків зодіаку змогли закохатися одне в одного й навіть одружитися, доля зіштовхує їх раптово. У них досить мало шансів на шлюб, тому що сумісність козерога і стрільця жінки не найсприятливіша, різниця характерів буде породжувати безліч претензій, взаємних непорозумінь та образ. Козеріг і Стрілець – це цікаве знайомство, яке йде до закономірного кінця, і тут раптом один з них тікає. Вся незвичайна первісна романтика закінчується гірким присмаком розчарування і нескінченним жалем про даремно витрачений час.

Секс

Згідно з гороскопом сумісності козерога і стрільця, інтимні стосунки спочатку базуються на пристрасті, яку кожен розуміє по-своєму. Нерозумність, імпульсивність, відвертість і бажання романтики Стрільця навіть у ліжку, в результаті починає дратувати консервативного і кілька занудного чоловіка Козерога і призводить пару до закономірного розриву.

Варто відзначити, що сумісність козерога і стрільця жінки досить швидкоплинне, і може залишити один у одного погані спогади і бажання забути минуле як розчарував сон. Однак, якщо вони вирішать перевести швидкий роман в ділову або сімейну площину, сумісність козерога і стрільця жінки цілком сприятлива, вони цілком можуть прожити багато років в любові та злагоді, час від часу розбавляючи стабільний побут спалахами занудства і надмірної імпульсивності.

Чоловік Стрілець і жінка Козеріг

Яка сумісність знаків зодіаку, якщо розглянути їх з точки зору на сімейні та інтимні перспективи?

Любов і шлюб

Хочете бурхливе і цікаве життя? Виходьте заміж за Вояка! Ви отримаєте чоловіка, який з оптимізмом і ентузіазмом береться за справи без остраху помилок, і з надією поспішає все встигнути. У той же час лля жінки Козерога властивий вдумливий і неквапливий аналіз своїх цілей і вчинків. Однак, сумісність в дружбі знаків стрілець – козеріг – це ідеальна довгострокова перспектива, оскільки вони постійно вдосконалюють одна одну в нескінченному прагненні до власного ідеалу.

Для жінки козерога відносини стрільця і козерога – це нескінченний шлях поступок і дивовижних відкриттів. Для дівчини Козерога і хлопця Стрільця шлюбні узи – це нескінченні повчання, як правильно жити і поєднання консерватизму з волелюбністю. В питаннях сім’ї та суспільних відносин сумісність чоловік козеріг і стрілець майже неможлива. Вона бажає бути главою сім’ї, щоб управляти чоловіком, а він прагне ухилитися від контролю дружини і цим нескінченно її дратує.

В яких випадках дружбу знаків стрілець – козеріг приходить кінець? Коли у жінок з’являється розчарування в обранцеві, категоричне заперечення його індивідуальності і переважний пріоритет власних амбіцій над бажаннями напарника.

Секс

У сексуальному житті сумісність козеріг чоловік — стрілець жінка відносини досить цікаві. Козеріг доволі консервативний, тому його можуть притягнути розкутість і пристрасть Стрільця. Якщо їх не злякає невдале перше побачення, вони будуть насолоджуватися розкутістю хлопця і гарячою вдачею дівчини. Якщо вони все-таки одружаться, їхній шлюб буде тривати до тих пір, поки їм буде цікаво в ліжку.

Будьте у всеозброєнні

Що треба знати про чоловіка Козерозі

В шлюбі сумісність стрілець козеріг буде міцною і довготривалою, якщо не наполягати, коли партнер чогось не хоче. Астрологи кажуть, що різниця характерів і вчинків робить союз неможливим. Щоб любовний гороскоп сумісності козерога і стрільця все-таки був сприятливим, треба прикладати власні зусилля щодо згладжування гострих кутів характеру партнера.

Чим більше ви будете готові йти на поступки один одному, тим сильніше духовна і фізична зв’язок, тим довше і гармонійніше сімейне життя, любов або дружба. Обов’язково потрібна підтримка партнера, навіть якщо його думка або вчинок здаються повною нісенітницею. Всього трохи зусиль і стриманості, і дуже скоро оточуючі будуть говорити, що чоловік козеріг, стрілець жінка – це дуже вдалий шлюб і щаслива сім’я, мудрий начальник і цілеспрямований підлеглий.

Що треба знати про Жінку Стрілець

Спірні і неординарні знаки зодіаку чоловік стрілець Козеріг і жінка зможуть прожити довге щасливе сімейне життя всупереч астрологічної статистикою, якщо чоловік буде час від часу відпускати дружину у вільне плавання і не наступати на горло пісні. Це не означає, погоджуватися на загул найдорожчої половини, ні, просто вона повинна регулярно кудись подорожувати і набиратися нових вражень, щоб знайти нові цілі в житті.

Любовний гороскоп сумісності козерога і стрільця доводить, що ці знаки рідко уживаються один з одним тривалий час. Однак, якщо закоханий чоловік народився під знаком стрілець і жінка козеріг поблажливо ставиться до його численних витівок, вони стануть щасливою люблячою парою.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: