Сумісність Тільця і Козерога

Сумісність Тільця і Козерога дуже вдала. Ці знаки належать до однієї стихії, тому швидко знаходять взаєморозуміння. Сатурн Козерога благоволить Венері Тельця, вони заряджають один одного додатковою енергією. Бурхливого роману між цими знаками Зодіаку не буде, адже обидва шукають спокійних і стабільних відносин. У відсотках розлучень пару теж рідко зустрінеш, сварки й незлагоди у них рідкісні, вирішуються шляхом компромісу.

Зміст:

сумісність тільця і козерога

Сумісність Тільця і Козерога

Характери Знаків

Яку Телець, Козеріг сумісність знаків будуть мати, багато в чому залежить від особливостей їх характерів. Управляє цими знаками Зодіаку земна стихія. Вони спокійні, врівноважені, люблять відчувати тверду землю під ногами. Але характеристика знаків відрізняється, у кожного є свої особливості.

Характер Козерога

Спокійні і замкнуті Козероги рідко викликають симпатію з першого погляду. Вони не звикли проявляти емоцій, тому здаються сухими і жорсткими. Цей знак Зодіаку дуже працьовитий, своїх цілей він досягає кропіткою роботою. Не любить йти напролом, вміє знаходити обхідні шляхи. Швидше проковтне образу, ніж зважиться на відкриту сутичку. Козероги прив’язані до сім’ї та батьків, вони консервативні, з трудом сприймають інновації. Ось якими рисами нагородив їх гороскоп:

Скромність і ощадливість Козерога нерідко переходить в патологічну скупість. Вони відмовляють і собі, і близьким. Представники цього знака Зодіаку песимісти, часто сумують, втрачають віру в себе. Вони зациклюються на невдачах і негативних аспектах життя, не помічаючи позитивних її сторін. Критично ставляться до всіх, засуджують лінь і бездіяльність, нерідко виявляють диктаторські замашки.

Характер Тільця

З боку Телець виглядає брилою, цілісною особистістю. Здається, цей знак неможливо вивести з себе, настільки він спокійний і врівноважений. Тельці повільні, кожен свій крок вони ретельно продумують. У компанії завжди доброзичливі і товариські, вміють розряджати напружену обстановку, дружба для них має величезне значення. Люблять комфортне життя, затишний будинок, де можна відпочити після довгих праць. Дуже обов’язкові, завжди виконують свої обіцянки. Ось основні риси характеру Тельців:

Про впертості Тельців ходять легенди, вони ні за що не послухають чужого ради, якщо він супроводжується тиском або виголошений у формі наказу. Надзвичайно рідко змінюють власну точку зору, дуже консервативні, з трудом сприймають нововведення. Час від часу Тельці виходять з себе, тоді їх гнів має нищівну силу. Якщо цей знак Зодіаку не може добитися успіху в житті, може перетворитися на домашнього диктатора або ледачого, нічим не цікавиться людини.

Загальна сумісність знаків

Гороскоп Козерога і Тельця обіцяє їм хорошу сумісність. Ці люди серйозні, вони рано дорослішають і беруть відповідальність за своє життя. В той же час вони володіють непоганим почуттям гумору, правда жарти Козерога може зрозуміти хіба що Телець. Обидва — особистості творчі, мають хоч найменшим талантом в тій чи іншій області. Об’єднавшись, пара знаків Козеріг і Телець досягне неабияких успіхів. Вони будуть наполегливо працювати, послідовно йти до своєї мети. Козеріг більш лабільний, він вміє шукати обхідні шляхи. Зате Телець товариський, саме він виступає комунікатором в цьому союзі. Між двома знаками Зодіаку швидко зав’язується дружба, що вони прекрасно ладять в ділових і любовних відносинах. Телець робить Козерога не таким сумним і песимістичним. Козеріг дарує Тельцю більше гнучкості, вміння шукати компроміси і стримувати свої пориви.

Якою б гарною не була сумісність, відношення Тільця і Козерога можуть дати тріщину. Обидва дуже вперті, вони не вміють поступатися і прогинатися під обставини. Ставлення до грошей у знаків також різне. Ніхто з них не є марнотратом, але Телець підходить до накопичення зовсім з іншої точки зору. Бик любить розкіш, витрачає зароблене на дорогі статусні речі. Козеріг звик жити скромно, для нього важливий просто рахунок у банку. Дорогі речі, ким би вони не були зроблені, волають у Козерога лише думки про марні розтрати. Обом знаків властиво боротися за лідерство. Ця боротьба не така яскрава, як у знаків вогню, але може істотно зіпсувати відносини. Крайній консерватизм нерідко закриває перед цією парою додаткові можливості, невдачі теж ведуть до суперечок.

На сумісність знаків Тельця і Козерога впливає не тільки Сонце, але й Місяць. Якщо її асцендент знаходиться в земній стихії, знаки стануть ще ближчими одне одному. Сприятливо впливає на цей союз вода, а ось вогонь може посилити боротьбу за лідерство. Повітря досить нейтральний, якщо у одного з партнерів асцендент не знаходиться у воді. Тоді їм важко буде вибудувати свої стосунки. Китайський гороскоп теж має значення. Сильніше прив’язуються до себе партнери, рік народження яких Бик, Кінь або Собака. Непогано сходяться між собою Змія, Кролик і Кабан. Гірше відносини будуть, якщо один з партнерів Півень, Коза або Щур. Дракон, Тигр і Мавпа зроблять союз дуже плідним і творчим, відкриють перед парою нові перспективи.

Еротичний гороскоп

Сумісність в сексі Козерога і Тельця непогана. Для обох інтимні стосунки – це фізіологічний процес, спосіб задовольнити свої потреби і зняти стрес. Романтична лушпиння їх не приваблює, як інші знаки. Вони займаються любов’ю довго, але дуже одноманітно. Кульмінацією завжди є статевий акт, а не попередня гра. Телець більш чуттєвий, ніж Козеріг. Він здатний на подвиги в ліжку, його темперамент і сила ніколи не вичерпуються. Козеріг стриманіше, зате більше відкритий до фантазій і навіть збочень. Сексуальність Козерога збільшується з віком, тоді він відчуває себе впевнено, позбавляється від багатьох комплексів.

Козеріг і Телець відчувають в ліжку себе чудово, їх сексуальна енергія знаходиться в гармонії. Але деякі розбіжності виникають і між ними. Козероги, особливо після сорока років, люблять пофантазувати. Ці коханці захоплюються різними збоченими практиками, включаючи садизм. Козеріг артист, нерідко грає роль і хоче, щоб її оцінили. Телець у любовних стосунках більш консервативний. Венері вдалося нагородити його чуттєвістю, але не гнучкістю. Багато Тельці, особливо жінки, відчувають себе ніяково навіть займаючись сексом при світлі. Сумісність у любовних стосунках ця пара може покращити, адже обидва відчувають сильне тяжіння один до одного. Головне, щоб між партнерами була справжня любов і глибокі почуття.

Сумісність чоловіка Козерога і жінки Тельця

Хлопець Козеріг і жінка Телець здатні підкорити серце один одного, і завоювати довіру вже на першій зустрічі. Вони дуже близькі, мають схожі погляди і життєві цілі. Чоловіка підкорить врівноважений характер жінки Тельця, її манера тримати себе на людях. Дівчина побачить перед собою цілеспрямовану, серйозного хлопця, який зможе йти з ним рука об руку по життю. Козерогом управляє не тільки Сатурн, але і Марс. Він тягнеться до Венери Тельця, тому стосунки і дружба між хлопцем і дівчиною зав’язуються дуже швидко. Вони з перших днів мріють про шлюб, щасливу сім’ю і дітей. Якщо непередбачена катастрофа не станеться, чоловік Козеріг і жінка Телець дуже скоро зіграють весілля.

Гороскоп сумісності Тільця і Козерога обіцяє їм спокійне і розмірене життя. У цій парі не буде суперництва, чоловік і дружина прекрасно ладять між собою. Головною сім’ї стане чоловік. Якщо він мудрий – не стане підпорядковувати собі дружину, прислухається до її порад, прийме її доброту і тепло. Жінка не стане претендувати на лідируючу позицію, вона цілком комфортно почуває себе в ролі чоловіковій дружини, підлаштовується під свого сильного Козерога. Пара багато подорожує, займається творчістю. Дуже скоро в такій сім’ї з’являються діти. Жінка Телець і чоловік Козеріг прекрасні батьки. Вони опікують своїх нащадків, з пелюшок планують майбутнє, але ніколи не пригнічують волі дітей. Пара ставить перед собою конкретні цілі і наполегливо йде до їх досягнення. Тому матеріальне становище у такій родині завжди міцне і стабільне.

Як вирішувати проблеми

Сумісність Козерога чоловіки і жінки Тельця похитнеться, якщо вони не будуть до чогось прагне. Це може бути будівництво будинку, спільний бізнес, мистецькі або наукові вишукування. Жінці Тельцю подобається час від часу лінується, але для чоловіка Козерога це зовсім неприйнятно. Якщо він не працює, впадає в зневіру і втрачає для себе сенс життя. Тоді між подружжям виникають конфлікти і непорозуміння. Друга проблема – звичка чоловіка жартувати над дружиною. У Тельців гарне почуття гумору, але жарти Козерога бувають дуже злими. Дружина не витримує тиску і зривається, а гнів Тельця дуже страшний. На щастя, сварки в цій парі короткі, вони швидко миряться і знаходять компроміс. Адже сумісність між ними чи не найкраща в гороскопі.

Як зробити, щоб суперечки і сварки стали рідкістю? Знаки непогано сумісні, тому знайти взаєморозуміння їм нескладно. Подружжя повинні постійно знаходити для себе цікаву справу, тоді для конфліктів часу не залишиться. Вільний час потрібно проводити активно і разом, бажано в подорожах. Зближують сім’ю діти, батьки можуть годинами обговорювати їх виховання, сміятися над витівками, планувати майбутнє. Чоловікові не слід кепкувати над дружиною, краще спрямувати свою енергію в інше русло. Жінці, крім домашніх обов’язків, варто зайнятися самоосвітою, духовним удосконаленням. Тоді вона залишиться такою сильною, цікавою особистістю, яка зуміла закохати в себе Козерога багато років тому.

Сумісність чоловіка Тельця і жінки Козерога

Дівчина Козеріг і хлопець Телець любов відчують вже з першого погляду. Вони зрозуміють, що дуже близькі між собою, однаково думають, переслідують схожі цілі в житті. Плюс до всього, темпераменти цих знаків гармонійно між собою з’єднуються. Дівчина приверне хлопця совій серйозністю, спокоєм, вона не примхлива і не вимоглива, здатна проявити турботу і володіє високим інтелектом. Дівчина Козеріг побачить у своєму супутнику надійного людини, який не буде розсіюватися по дрібницях, зможе разом з нею домагається поставлених цілей. Дуже скоро Телець, Козеріг вступлять в шлюб і почнуть будувати своє сімейне гніздечко. Союз, в більшості випадків, дуже вдалий.

Для оточуючих Козеріг і жінка Телець чоловік здаються гармонійними, але трохи нуднуватою парою. Їх коло спілкування обмежений у будь-якій компанії вони тримаються осібно. Чоловік може іноді блиснути дотепністю, але він не прагне бути в центрі уваги. Сім’я, в більшості випадків, цілком забезпечена, але ніколи не демонструє свого достатку. Провідною в парі буде жінка Козеріг, вона вигадує ідеї, шляхи до їх реалізації. Телець – надійний тил, опора для дружини. Він втішить її в хвилини смутку, заряджає оптимізмом і підтримає в будь-якій складній ситуації. Сварки в сім’ї виникають рідко, всі питання вирішуються шляхом консенсусу. Ніхто з подружжя не буде особисто визначати, що робити іншому. Пара багато подорожує, будує кар’єру, організовує сімейне справу або творчу майстерню. Діти в родині з’являються пізно, коли батьки впевнені, що можуть дати їм все найкраще.

Як вирішувати конфлікти

Сумісність Козерога жінки і чоловіка Тельця майже ідеальна. Але конфлікти між ними теж бувають. Скоріше це не конфлікти, а дрібні непорозуміння, але зіпсувати стосунки вони теж можуть. Жінка Козеріг дуже амбітна, в один прекрасний момент вона розуміє, що чоловік не проти просто пожити в своє задоволення. Така поведінка обурює працелюбну та цілеспрямовану дружину, вона намагається розворушити свого сонного чоловіка. Тельці ощадливі, але економність Козерога доходить до скнарості і аскетизму. Адже чоловік так любить смачно поїсти, поніжитися на м’якому дивані. Він не бажає відмовляти собі у всьому, бо скупість дружини викликає у нього обурення. Ревнощі не є основною проблемою в цій парі, але і вона час від часу проскакує, особливо з боку Тільця.

Щоб зберегти гарні стосунки, Телець, Козеріг завжди повинні рухатися вперед, не допускати застою. Якщо жінці не вдається розворушити чоловіка, краще робити кар’єру. Вона побачить, скільки захоплення викликають її успіхи в очах Тільця. Він ніколи не буде заздрити, якщо дружина не стане втручатися в його розмірений спосіб життя. Тельцю не завадить менше ревнувати і контролювати свою половинку, проявляти більше ініціативи. Цей знак вміє заробляти гроші, тому не слід упускати цю свою позитивну рису. Аскетизм жінки Козерога іноді переходить межі розумного. Їй варто переглянути свої погляди, додати оформлення будинку творчих ідей. Добре, що дружина не страждає їх відсутністю. Зміцнить сім’ю справжня дружба і довіра, адже партнерам нічого ділити, ніхто з них не претендує на лідерство.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: