Сумісність Близнюків і Терезів

Сумісність Терезів і Близнюків досить висока. Адже обидва знака Зодіаку належать до стихії повітря. Їх відносини будуть легкими і ненав’язливими, повними цікавого спілкування, пригод, нових вражень. Венера і меркурій швидко знаходять взаєморозуміння, тому ці знаки чудово підходять один одному. Але в легкості і полягає проблема. Нікому не хочеться брати на себе відповідальність, кожен з партнерів перекладає вирішення проблем на іншого. Тому у відсотках розлучень ця пара зустрічається досить часто.

Зміст:

сумісність близнюків і терезів

Сумісність Близнюків і Терезів

Характери знаків

Гороскоп сумісність Терезів і Близнюків простий життя їм не обіцяє. Представники цих знаків легко сходяться між собою, але також легко розбігаються. Проблеми криються в особливостях їх характерів. Обидва воліють легкі відносини, не люблять брати на себе відповідальність.

Характер Терезів

Нерішучі Терези постійно перебувають у сумнівах. Вони шукають в житті гармонії і рівноваги, заради власного спокою готові підлаштовуватися під інших. Цей знак товариський, завжди виступає миротворцем у конфліктах. Терези неквапливі і трохи ледачі, але власні інтереси відстоюють з неймовірною енергією. У відкриту боротьби вступають рідко, краще зброю повітряного знака Зодіаку – особиста чарівність і чарівна посмішка, якими його наділила Венера. Вони намагаються завоювати симпатію у всіх, тому мають славу доброзичливих і приємних людей. Ось коротка характеристика Терезів і основні їх риси:

Є у Терезів і темна сторона характеру, адже вони є подвійною натурою. Представники цього знака Зодіаку бувають холодними, розважливими і жорстокими, коли порушені їхні інтереси. Люблять вередувати, нервують і дратуються, якщо не можуть отримати бажаного. Любов до розкоші і комфорту перетворюється на манію. Терези оточують себе дорогими речами і мішурою, витрачають на це все гроші і мало думають про завтрашній день. В гіршому своєму прояві цей знак ледачий, безвідповідальний, байдужий до чужих проблем і дуже впертий.

Характер Близнюків

Коли спілкуєшся з Близнюками, треба завжди пам’ятати, що перед тобою дві людини. В голові у цього знаку постійно народжуються нові ідеї, він вічно поспішає, одночасно займається безліччю справ. Парадоксальне мислення дозволяє вирішувати Близнюкам нестандартні проблеми, що робить їх дуже цінними у деяких сферах професійної діяльності. Люди цього знака рухливі, готові змінити роботу, місце проживання. Вони товариські, коло їхніх знайомих широкий, але в ньому мало справжніх друзів. Ось основні риси характеру Близнюків:

Близнюки бувають надзвичайно болтливыми, більше говорять, ніж роблять. Вони роздають обіцянки, але рідко їх виконують. Не відчувають ні до кого сильної прихильності, можуть зрадити, обдурити, не вважають брехня чимось неправильним. Близнюки люди практичні, діяльні, люблять комфортне життя. Але дуже часто досягають власних цілей за чужий рахунок, із задоволенням діляться вагою відповідальності з близькими або перекладають її на них повністю. Їх життя нагадує ланцюг пригод, в ній мало уподобань, зрештою Близнюки залишаються самотніми.

Загальна сумісність знаків

Сумісні двоїсті Близнюки і Терези? Стихія повітря робить їх дуже схожими, в чому криється і чимало проблем. Ці знаки з півслова розуміють один одного. У них схожі почуття, емоції, погляди, вони живуть ніби на одній хвилі. Союз Близнюків і Терезів буде дуже плідним. Обидва знака фонтанують ідеями. Тільки нерішучі Терези часто сумніваються у своїх можливостях. Близнюки підтримають одного, вселять йому більше впевненості і допоможуть здійснити мрію. Більш ґрунтовні Терези теж принесуть користь. Вони не дозволять Близнюкам приймати необачні рішення. Зближують ці знаки довгі інтелектуальні бесіди. Обидва люблять помріяти, поділиться своїми проектами, які часто нездійсненні. Близнюки і Терези вміють пристосовуватися до зовнішніх обставин, тому швидко знаходять компроміс у відносинах.

Протиріччя між двома знаками присутні. Тому вони часто втрачають сумісність у любовних стосунках, роботі і дружбу. Близнюки стрімкі, вони ніколи не сумніваються у своїй правоті. Їм невідомі ті сумніви, які постійно терзають душу Ваг. Обом подобається втікати від відповідальності, коли партнери спробують перекласти її один на одного, сварка неминуча. Обидва люблять побалакати, але не люблять працювати. У такій парі постійно виникають матеріальні проблеми, що стає причиною сварок. Близнюки дратуватиме повільність Терезів, а того – метушливість і самовпевненість другої половинки. Якщо партнери стануть занадто догоджати один одному, можуть втратити власне «Я». Від цього вони не стануть щасливішими, а союз їх може потерпіти крах.

Впливають на сумісність Знаків Терези та Близнюки Сонце і Місяць. Якщо у них місячний асцендент управляється стихією повітря, взаємини поліпшуватися, але труднощі залишаться. Земля додасть такого союзу більше серйозності, вогонь розбудить приховані таланти і можливості. Вода і повітря – не дуже гарне поєднання, воно нічого путнього в цей зв’язок не принесе. Східний гороскоп теж має чималу увагу на знаки Зодіаку. Близнюкам найбільше підійде Мавпа, Кабан або Півень. Терези непогано себе почувають, якщо партнер Коза, Кінь або Кролик. Тигр, Дракон і Собака зроблять друзів більш відповідальними. Змія і Коза посилять інтуїцію, зроблять повітряні знаки більш чутливими та емоційними.

Еротичний гороскоп

Сексуальна сумісність Близнюків і Терезів хороша. Венера не наділила ці знаки бурхливим темпераментом, але це влаштовує обох. Вони люблять витончений секс, в якому гра і глибина почуттів значать більше, ніж сам статевий акт. Коханці зустрінуться на нейтральній території, проведуть разом гарний вечір, і тільки потім вирушать в спальню. Ігри в ліжку будуть довгими і млосними, без надмірностей, грубості або збочень. Ці знаки Зодіаку естети, тому підходять до любові, як до мистецтва. Чоловік і жінка цілком задовольняють один одного. Їх зв’язок не занадто палка. Триває до тих пір, поки зберігається душевний контакт.

Близнюки і Терези свою сумісність в коханні і сексі можуть втратити дуже швидко. Романтичні відносини, які спочатку здавалися такими красивими, швидко вичерпують себе. Якщо партнери не готові до тривалої і стабільної зв’язку, підуть шукати нові пригоди. Тут Терези і Близнюки, Венера і Меркурій, варті одне одного. Коли хтось з пари захоче сталості, але не зустрівши його з іншого боку, він не дуже засмутиться. Вважатиме, що відносини себе вичерпали і потрібно шукати справжню любов в іншому місці. Тільки у зрілих представників цих знаків, які встигли насолодитися життям сповна, секс може перерости в щось більше. Інакше цей зв’язок так і залишиться зворушливим романтичним пригодою.

Сумісність Терези чоловіки і жінки Близнюки

Жінка Терези і чоловік Близнюки з першого погляду зрозуміють, що знайшли споріднену душу. Хлопець і дівчина будуть годинами базікати, мріяти, будувати плани, яким не судилося здійсниться. Але їх не хвилює реалізація своїх мрій, набагато приємніше їх смакувати і обговорювати. Відносинами між чоловіком і жінкою будуть легкими і ні до чого не зобов’язують. Сексуальна привабливість між ними сильна, бо вони швидко опиняються в ліжку. Знайомі дивуються, як ці двоє можуть залишатися разом, адже вони такі несерйозні. Дівчина оцінить здатність Терези відпускати проблеми, давати їй повну свободу дій. Хлопця заворожить красива, повітряна подруга, яка не тисне на нього і нічого не змушує робити. Вони з задоволенням подорожують, можуть навіть втекти з власного весілля.

В шлюбі і сімейних відносинах чоловік Терези і жінка Близнюки можуть знайти гармонію. Разом вони чудово себе почувають, хоч і мешкають на дещо різних планетах. Чоловік зовсім не бажає обмежувати свободу дружини. Йому подобається її активність і діяльність, якщо вона не порушує його комфорту. Дружина буде задоволена таким станом, адже ніхто не хоче замкнути її в чотирьох стінах і зробити домогосподаркою. Час від часу вона стане витягувати за собою чоловіка, якщо той не стане чинити опір. Тоді чоловік Терези знайде нові корисні знайомства, які допоможуть йому в кар’єрі та бізнесі. Адже при всій своїй нерішучості і пасивності саме він основний годувальник у родині. Ця сім’я живе насиченим і різноманітним життям, подружжя як птахи, пурхають над землею. На жаль, вони постійно відчувають матеріальні труднощі. Нерідко між ними спалахують сварки, правда не дуже тривалі.

Як вирішувати проблеми

Повітряні знаки добре підходять один одному. Але втратити сумісність чоловік Терези і Близнюки жінка можуть дуже легко. Чоловік любить комфорт, розкіш, а дружина абсолютно не створена для домашнього господарства. У цієї пари постійно не вистачає грошей, обидва люблять їх витрачати, але погано вміють заробляти. Якщо в сімейному житті накопичуються проблеми, доходить до сварок, а то й до серйозних конфліктів. Буває і так, що почуття між подружжям байдужіють. Чоловік і жінка живуть разом, але майже не перетинаються один з одним. Вони не подають на розлучення лише тому, що не шкодують брати на себе відповідальність за такий крок. Нерідко чоловік і дружина залишаються хорошими друзями, але у кожного з них є своє особисте життя з кимось іншим.

Зберегти сумісність чоловік Терези і Близнюки жінка можуть, якщо не зациклюватися на побутових речах. Їм потрібно більше подорожувати, будувати бізнес, робити кар’єру. Тим більше, що діловий успіх поліпшить матеріальне становище сім’ї. У кожного з подружжя має бути свій особистий простір і час. Але парі не можна занадто сильно віддаляться, а періодично присвячувати один одному вільні години. Дружині не завадить хоч трошки зайнятися господарством, чоловікові – надавати їй посильну допомогу. Обидва знака не ревниві, але захоплюватися фліртом і зв’язками на стороні не треба, адже вони повністю руйнують сім’ю. Якщо виникають проблеми, краще звернутися до друзів або родичів. Вони підтримають і допоможуть вирішити труднощі, підкажуть вірний вихід із ситуації.

Сумісність чоловіка Близнюків і жінки Терези

Хлопець Близнюки і дівчина Терези знайомляться на вечірці або в екзотичну подорож. Вони швидко розпізнають один одного споріднену душу. Захоплюючі дискусії, інтелектуальні розмови ще більше зближують цих двох. Гарна сексуальна сумісність жінки Терезів і Близнюків чоловіки допомагає їм швидко стати коханцями. Стосунки між хлопцем і дівчиною довгий час залишаються вільними, навіть якщо кожен з них закохався по вуха. Вони не поспішають виявитися в шлюбі, так як ніхто з них не любить брати на себе зайві зобов’язання. Зате разом вони объездят цілий світ, відвідають всі виставки і театри у своєму місті, стануть постійними дискотек і вечірок. Тільки після того, як ця життя їм набридне, їм захочеться пережити ще одна пригода, під назвою сімейне життя.

Жінка Терези і чоловік Близнюки – це майже ідеальна пара. Гороскоп обіцяє їм відмінну сумісність в шлюбі. Провідним у такій сім’ї буде чоловік, дружина спокійно погодиться на роль веденої. Вона готова повністю присвятити себе яскравого і неординарного чоловіка. Якщо дружина зуміє підтримати чоловіка, вчасно дати йому пораду, він досягне великих успіхів у житті, сім’я не буде ні в чому не потребуватимуть. Жінка Терези не перетворюється в квочку, вона постійно вдосконалюється, багато читає, вводить свого чоловіка у світ мистецтва музики. Вони прекрасно виглядають разом, всі близькі та знайомі заздрять цій чудовій парі. Чоловік і дружина постійно з’являються на світських заходах, відзначаються елегантністю, інтелектом, з ними завжди цікаво спілкуватися.

Як вирішувати проблеми

Хоч сумісність Терези жінки і чоловіки Близнюків хороша, проблеми між ними періодично виникають. Якщо дружина повністю присвятить себе чоловікові, розчиниться в ньому, вона стане йому нецікавою. Адже він знайомився з яскравою, розумною дівчиною, а тепер отримав замкнуту і обмежену дружину. Жінка розчарується у своєму чоловікові, якщо його будуть переслідувати постійні невдачі. Терезам важливо відчувати поруч із собою сильне плече, саме таким чоловіком представляється в самому початку відносин Близнюк. Але з часом дружина помітить, що чоловік більше розказує, ніж робить. Більшість його проектів так і залишаються на рівні планів. Це породить в душі дружини невпевненість і дратівливість, яка неодмінно виллється у конфлікт. Сварки і непорозуміння охолодять почуття жінки Терези і чоловіки Близнюків. Вони залишаться жити разом за звичкою чи розлучаться.

Щоб цей союз не спіткала невдача, їм потрібно працювати над своїми стосунками. Краще всього пару об’єднують спільні захоплення, подорожі, інтелектуальні розмови та дискусії. Непогано, якщо вони почнуть спільну справу. Воно не завжди буває успішним, але залучення друзів і родичів може вирішити цю проблему. Чоловікові не слід провокувати ревнощі дружини. Терези не власники, але постійний флірт другої половинки може вивести з себе навіть цей спокійний знак. Щоб не розчаруватися один в одному, жінці Терезам і чоловікові Близнюкам треба вдосконалюватися, багато читати, працювати, робити кар’єру. При цьому не ставити партнера занадто високих вимог. Тоді Близнюки чоловік і Терези жінка в шлюбі будуть щасливі, не втратять інтерес один до одного і сумісність своїх знаків.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: