Сумісність Тільця і Водолія

Сумісність Тільця і Водолія не виникає сама по собі. Вона багато в чому залежить від тих зусиль, які докладуть партнери, щоб налагодити відносини. Спочатку ці знаки захоплюються один одним і не помічають недоліків. Але проходить зовсім мало часу, і відмінності між землею і повітрям виходять на перший план.

Зміст:

сумісність тільця і водолія

Сумісність Тільця і Водолія

Якщо Водолій і Телець зрілі особистості, вони здатні пройти через труднощі і досягти компромісу, на зло всім стереотипам. В іншому випадку їх зв’язок обірветься вже в самому початку. У відсотках розлучень таких пар досить багато. Трапляються розриви в перші роки спільного життя. Потім їх кількість значно зменшується.

Характери знаків

Відносини Тільця і Водолія непрості. Це багато в чому залежить від особливостей їх характерів. Якими ж рисами наділив ці знаки Зодіаку гороскоп?

Характер Тільця

Грунтовний і солідний Телець ніколи не метушиться, він ретельно зважує кожен крок. Покровителька Венера нагородила його доброю і чуттєвою душею. Дружба, любов, душевне тепло і домашній затишок багато значать для цього знака. Тельці працьовиті, вони звикли все доводити до кінця і виконувати обіцянки. Вони прагнуть до стабільності, важко сприймають будь-які зміни у своєму житті. Ось коротка характеристика та основні риси земної знака Зодіаку:

Тельці дуже вперті, їх важко переконати в чомусь, навіть якщо вони неправі. Консерватизм не дає представникам цього знаку рухатися вперед, пристосовуватися до нових обставин. Вони ревниві власники, від чого нерідко страждають їхні половинки. Якщо Тельцю не вдається досягти успіху, реалізуватися у житті, він перетворюється на жорстокого домашнього тирана, відшкодовуючи свої провали на близьких людях.

Характер Водолія

Люди, народжені під сузір’ям Водолія, понад усе цінують власну незалежність і не визнають жодних авторитетів. Вони прийшли в цей світ, щоб докорінно змінити його, але ідеї Водоліїв спрямовані в майбутнє, часто незрозумілі сучасникам. Цей знак Зодіаку гуманний, готовий прийти на допомогу в будь-яку хвилину, навіть до незнайомих людей. У той же час, дружба для нього поняття відносне. У Водолія багато знайомих, але серед них він все одно відчуває себе одинаком. Повітряний знак володіє аналітичним розумом, любить пізнавати все нове і часто сперечається. Ось які риси характеру йому властиві:

Оригінальність Водоліїв іноді переходить всякі рамки і шокує оточуючих. Вони до фанатизму можуть захоплюватися надприродними явищами або стати послідовниками найдивніших ілюзорних ідей. Схильні до нервових зривів, нерідко впадають у депресію. Не люблять брати на себе зобов’язання, тому мають славу дуже ненадійних людей. Обожнюють сперечатися заради самої суперечки, ніж доставляють друзям і близьким чимало дискомфорту. Вразливі і запальні, легко руйнують старі зв’язки і сіють навколо себе хаос.

Загальна сумісність знаків

Гороскоп сумісності Тільця і Водолія не віщує їм легких відносин. Спочатку ці люди радісно зустрічають один одного. Їм нічого не варто завоювати взаємна довіра. Обидва товариські, здатні обговорювати різні теми. Їм легко разом, поки не стануть помітними суперечності їх натур. Тоді виникає питання, чи сумісні взагалі Тілець і Водолій. Зберегти зв’язок ці знаки Зодіаку можуть лише завдяки роботі над собою. Вони прекрасно доповнюють один одного. Водолій – вічний двигун, спрямоване в майбутнє. Телець – реаліст, який твердо стоїть ногами на землі і не дають партнеру в’їхати в дерево на занадто різкому повороті. Разом ці люди здатні творити чудеса. Повітряний знак придумує ідеї, а працьовитий землянин втілює їх у життя. Щоб досягти такої плідної співпраці, парі доведеться пройти чимало випробувань.

Оскільки сумісність Водолія і Тельця у відносинах далеко не найкраща, між ними постійно виникають тертя. Водолій волелюбний, незалежний, не цікавиться думкою оточуючих. Його погляд спрямований в майбутнє, сьогодення цікавить повітряний знак мало. Телець воліє жити сьогоднішнім днем і найближчою перспективою. Йому чужі мрії, він воліє задовольняться конкретними матеріальними речами. Тому цим знакам важко зрозуміти один одного. Телець постарається переробити Водолія, але зустріне відчайдушний опір. Повітряний знак нікому не дозволяє вторгатися на власну територію. Землянин ніколи не зможе осягнути тих грандіозних планів, які виникають в голові у Водолія. На короткий час його повітряний один засмутиться, але швидко прийде в норму, адже його мало хто розуміє.

Але відносини Тільця і Водолія впливає не тільки Сонце, але й Місяць. Якщо її асцендент у Тельця управляється повітрям, а у Водолія – землею, сумісність в цій парі посилиться. Позитивний вплив має вогонь у Тельця і вода у Водолія. Зворотне сполучення тільки ускладнить ситуацію, посилить протиборство цих знаків Зодіаку. Східний гороскоп теж вносить свою лепту. Любов і дружба будуть можливими, якщо роком народження Водолія Бик, Кінь або Кабан. Наблизити темперамент і характер тельця до Водолія допоможе Мавпа, Дракон або Коза. Непогано зійдуться Тигр і Собака, Змія і Кролик. А ось Щур і Півень впливають на союз не кращим чином, Телець і Водолій сумісність знаків мають у такому поєднанні ще нижчу.

Еротичний гороскоп

Сексуальна сумісність знаків Тельця і Водолія не найкраща. У них дуже різні темпераменти. Венера наділила Тільця чуттєвість, він любить секс і отримує від нього величезне задоволення. Земний знак невтомний коханець, правда його дії одноманітні, він не прихильник експериментів. Водолій розглядає інтимну сторону відносин, як необов’язкову. Для нього важливо інтелектуальне і духовне єднання. Коли справа доходить до фізичної близькості, повітряний знак бажає надати їй побільше романтики. Вечеря при свічках, шовкові простирадла, м’яке світло і ароматичні свічки – це те, про що мріє Водолій.

Телець і Водолій секс можуть зробити вдалим, якщо врахують особливості один одного і підуть на поступки. Тельцю треба відкинути забобони і консерватизм, пізнати ідеї та фантазії Водолія і втілити їх у життя. Повітряний знак повинен пам’ятати, що для його партнера інтимна сторона відносин дуже важлива. Якщо він не отримає того, чого хоче в ліжку з другою половинкою, почне шукати задоволення на стороні. Дуже важливо, щоб коханці були близькі духовно, а не тільки фізично. Секс не буде сполучною ланкою між ними ніколи, лише сумісність в інших аспектах життя додасть їх фізичного кохання справжнього сенсу.

Сумісність жінки Тельця і чоловіка Водолія

Хлопець і дівчина Водолій Телець можуть сподобатися один одному з першого погляду. Чоловіка зацікавить спокійна, врівноважена жінка. Він побачить в ній хорошу господиню, яка може принести в його життя стабільність. Але така оцінка приверне його лише в тому випадку, якщо він буде шукати постійних відносин, втомившись від постійної зміни вражень. Водолій не відповідає ідеалу дівчини Тельця, тому закохати її в себе буде важко. Земну жінку може зацікавити товариськість партнера, його яскраві ідеї, які вона захоче втілити в життя. Якщо Телець і Водолій вступлять в шлюб на самому початку відносин, у них буде шанс на щасливе майбутнє. В іншому випадку хлопець з дівчиною розлучаться, так і не знайшовши сумісність в любовних відносинах. Вони побачать, як слабо вони підходять один одному, з-за різниці в характери і темпераменти.

Оскільки сумісність жінки Тельця і чоловіка Водолія не найкраща, їх відносини будуть складними. В такому шлюбі вирують емоції, чоловік і дружина постійно сваряться і миряться, поки не навчаться розуміння, поваги і стриманості. З часом подружжя знаходять компроміс. У кожного є своя територія і сфера відповідальності, на яку інший не претендує. Чоловік і жінка цінують те, що можуть дати один одному. Телець – прекрасна господиня, вона привносить в життя Водолія стабільність і впевненість у завтрашньому дні. Чоловік цінує такі якості подруги, адже завжди відчуває надійний тил. Він теж для неї корисним, допомагає побачити нові перспективи в житті, розкрити цікаві здібності, йти по шляху вдосконалення. Ці двоє постійно тримають один одного в тонусі, тому успішно розвиваються, йдуть вперед. Їх союз має багато перспектив і може бути дуже плідним.

Як вирішувати конфлікти

Чоловік Водолій і жінка Телець свою сумісність в шлюбі швидко втрачають, адже вони такі різні. Конфлікти в цій парі неминучі. Проживши деякий час разом, вони починають критикувати ті риси характеру партнера, які спочатку їм подобалися. Водолій бачить, що дружина не просто гарна господиня, крім побуту її мало що цікавить. Важко знайти спільну мову з подругою, яка живе лише в матеріальному світі. Адже чоловік повітряного знака літає високо в небесах, його погляди набагато ширше. Дружина теж із працею розуміє чоловіка. Вона вважає, що матеріальний світ набагато цікавіше, ніж безплідні мрії. Її практичний склад розуму противиться поглядам Водолія. Крім того, жінка власник, вона намагається прив’язати чоловіка до дому, що абсолютно неприйнятно для Водолія. Будь-які спроби контролю сприймаються чоловіком в багнети і викликають чергову сварку.

Телець і Водолій можуть зберегти свою любов? Тільки завдяки роботі над собою і своїми стосунками. Партнерам треба звертати увагу на ті риси, які їх зближують, а не віддаляють. Якщо їхні взаємини будуть будується на повазі, Телець і Водолій зможуть змінюватися в кращу сторону. Повітряний знак стане серйозніше, це принесе чоловікові чималий успіх. Земний знак зможе розвиватися, жінка дізнається багато нового, не буде настільки зацикленої на матеріальних речах. У сімейному житті необхідно ставити цілі і планомірно йти до їх досягнення. Тоді подружжя не залишиться часу на сварки. Чоловікові не завадить більше уваги приділяти сім’ї, жінці – самій собі. Телець не повинен тиснути на Водолія. Відчувши себе вільним, цей знак зможе проявляти справжню увагу та любов до своєї половинки.

Сумісність чоловіка Тельця і жінки Водолія

Телець хлопець і дівчина Водолій зав’язують стосунки всупереч всім стереотипам. Їх роман сповнений романтики, пристрасті, взаєморозуміння. Знайомі дивуються, що може зв’язати таких різних людей. Хлопець захоплений незвичайною дівчиною, яка не дозволяє йому нудьгувати. Для дівчини солідний і грунтовний чоловік – символ стабільності, яку вона мріє отримати в житті. Якщо партнери швидко опиняться в шлюбі, їх чекає непроста, але щасливе сімейне життя. В іншому випадку вони розбіжаться в різні боки, надовго залишивши слід у серці один одного. Дівчина, яка по-справжньому закохана в хлопця, повинна спонукати його зробити крок назустріч. Навіть тоді, коли чоловік Телець любить жінку Водолія, він не відразу вирішується змінити свій звичний спосіб життя.

Союз знаків Тельця і Водолія може бути дуже вдалим. Чоловік втілює стабільність, він буде годувальником у родині, її надійним охоронцем. Жінка – це вічний рух. Вона привносить легкість і новизну у ваші стосунки. Щасливі чоловік Тілець і жінка Водолій поважають один одного, не втручаються в особисте простір. У кожного в цій родині є свої обов’язки. Дружина не стає домогосподаркою. Вона активно спілкується з друзями, працює, робить кар’єру. При цьому ніколи не зраджує своєму чоловікові, підкреслює, наскільки він ціною для неї. Чоловік заробляє гроші, уважно прислухається до порад дружини. Адже вона може побачити можливості там, куди Телець навіть не подумає заглянути. У такій сім’ї не тільки прекрасні взаємини, подружжя досягають чималого матеріального достатку. Відгуки про такий парі можуть бути дуже суперечливими. Одні не розуміють, як живуть такі різні люди, інші заздрять, що Венера подарувала цим двом таку сильну любов.

Як вирішувати проблеми

Свою сумісність Телець чоловік і Водолій жінка можуть легко втратити. Адже вона занадто тендітна у таких різних знаків. Риси характеру, які приваблювали молодого хлопця, можуть дратувати зрілого чоловіка. Легковажність, надмірна активність дружини йому не зрозумілі. Чоловік хоче стабільності, з обережністю ставиться до нововведень, а дружина постійно шукає змін. В результаті, він починає занадто сильно тиснути на свою половинку. Це викликає шалений опір у Водолія, адже цей знак понад усе цінує власну свободу. Постійні сварки ведуть до краху сімейного життя. Почуття між подружжям охолоджуються, і вони рано чи пізно розлучаються. Жити за звичкою ця пара не буде. Їм потрібно або все, або нічого.

Щоб зберегти свої відносини, Телець чоловік і Водолій жінка повинні навчається поступатися один одному. Чоловікові слід відпускати дружину, підтримати її прагнення робити кар’єру, займатися творчістю. Інакше вона або втече, або перетвориться в замкнуту і депресивну особу. Дружина не повинна повністю ігнорувати свої сімейні обов’язки. Вона чудово може реалізувати себе, облаштовуючи будинок і прикрашаючи його на свій розсуд. Телець привітний господар і дуже доброзичливий. Так чому час від часу не запрошувати своїх друзів в будинок? Якщо кожний з подружжя буде реалізований у життя, їх шанси на щастя підвищаться. Ні в якому разі не можна вибудовувати сімейні відносини за типом начальник і підлеглі. Тільки рівноправність дозволить прожити цій парі разом довгі роки.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: