Сумісність Овна і Тільця

Знак Зодіаку для багатьох став невід’ємною частиною характеристики людини: його звичок, моральних якостей і т. д. Деякі навіть твердо впевнені в тому, що певним знакам можна мати справу один з одним, наприклад, таким, як Овен і Телець – войовничий Марс і загадкова Венера. Наскільки вдала сумісність Овна і Тільця ми і будемо розбиратися далі.

Зміст:

сумісність овна і тільця

Сумісність Овна і Тільця

Овен і Телець – характеристика знаків

Черга Овнів доводиться з 21 березня по 20 квітня. Люди, народжені в цей період, люблять веселі галасливі компанії і дуже цінують друзів. Вони не боятися висловити свою думку, навіть якщо воно не збігається з точкою зору оточуючих, однак, повагу, яке зазвичай люди відчувають до Овнам, змушує їх прислухатися до нього.

Якщо «рогатик» працює за покликанням, він найчастіше домагається запаморочливих успіхів у кар’єрі.

Обережне ставлення до почуттів інших людей це не про них, Овни занадто прямолінійні (якусь зухвалість їм «підкидає» їх планета — Марс), зате вони довірливі, нежадібні і незлые.

Знак Зодіаку і східний гороскоп

Овни, народжені в рік Пацюка, Мавпи або Дракона (за східним гороскопом) – надзвичайно енергійні та ініціативні.

«Рогатики», які і без того неймовірно приємні і переконливі співрозмовники, стають ще більш майстерними ораторами, якщо народжені в рік Собаки, Тигра, Коня.

Чоловіки-Овни

Чоловіки цього знака вкрай неоднозначні персонажі – часом вони емоційні, іноді холодні, можуть думати тільки про себе, але здатні і здивувати, проявивши незвичайну турботу і ласку і т. д. Якщо Овен закохується, то щиро сподівається, що це раз і назавжди, хоча зовні цього не показує. Він воліє цікавих, рішучих дівчат, добрих і з почуттям гумору.

Не чекайте, щоб «рогатик» став серйозним в молодості – моральне дорослішання може сильно відставати від реального віку. Фліртуючи з іншими, він суворо заборонить робити те ж саме своїй другій половинці – її вірність дорожче всіх багатств. Їм також особливо не покомандуєш, тільки якщо він сам того не захоче.

Жінка-Овен

Овен-дівчина – це самостійний і самодостатній чоловік, звиклий сам розпоряджатися своїм життям і здійснювати сміливі вчинки. Дуже любить компліменти та загальне захоплення.

Для жінки-« «рогатого» » любов важлива, але не першорядна, хоча вона дуже ревнива. Їй потрібен той, хто буде віддаватися їй повністю, але при цьому залишатися мужнім і навіть дещо брутальним.

Із загального обох статей цього знака – вони чудові батьки, люблячі і дбайливі.

Телець

З 20 квітня по 20 травня час Тельців, ще одних «рогатиков» це не балакучі, але щирі люди. Цікаво – чим більше їх намагаєшся в чомусь переконати, тим сильніше вони будуть пручатися, але в той же час вони надзвичайно стійкі в багатьох ситуаціях, де інші «розкисають». Їх терпіння межує з великою впертістю, яке буває важко розрізнити.

Вони прив’язані до свого будинку і неохоче його залишають, наприклад, для походу в гості. Вони ненавидять зміни, але і рутина їм не в радість.

Любов і відносини для Тельців мають величезне значення у житті, причому вони більше привертають до себе, ніж самі прагнуть когось завоювати. Це вірні люди.

Вплив східного гороскопу

Звертаючись до східним гороскопом, можна додати, що любов до прекрасного та чудові творчі здібності розвинуті в Тільцях ще сильніше, коли вони народжуються в рік Кабана, Кози або Кролика.

Якщо Телець народжується в рік Півня, Змії або Бика – це додає до його посидючості ще більше працьовитість і організованість.

Чоловіки-Тельці

Тельці-хлопці – рідкісні романтики, наполегливі, неквапливі, але ласкаві й трепетні, його обраниця – жіночна і ніжна. Грошей ні на дружину, ні на дітей він ніколи б не став шкодувати, при цьому він знає, як і де краще заощадити. «Завтра» для нього має бути стабільним і розпланованим.

«Відпрацювавши» на роботі, йому необхідно повністю розслабитися будинку, де завжди повинно бути тихо і безпечно.

Жінки-Тельці

У жінки-Тельці зібрані найкращі якості, властиві слабкої статі: стриманість, інтелект, чесність, вірність, доброта, хазяйновитість, прагнення завжди залишатися красивою. Спілкуватися з нею легко і приємно. Але і банальні капризи зі сльозами їй не чужі, хоча вона не скандалістка і не плакса, в міру ревнива і вміє добре приховувати.

Вона не любить командувати, хоча їй це вдається, коли виникає така необхідність.

Союз чоловіків-Овнів і жінок-Тельців

Коли пара складається з чоловіка-Овна і жінки-Тельця, то союз обіцяє бути надзвичайно цікавими і досить міцним. Шанси прожити довге і щасливе сімейне життя разом підкріплюються тим, що ролі тут розподілені логічно – незалежний та вольової Овен-чоловік і терпляча, спокійна жінка-Телець.

Природно, це зовсім не означає, що скандали і протиріччя не «заглядає» в їх сімейне гніздечко, просто в ній живуть уважна і розумна господиня, а також турботливий і добрий господар. Тут слухають і чують один одного, не ревнують по дурницях. Завдяки тому, що Тельцям протегує Венера, «рогатики» можуть поступатися, яким би не був принциповим спір.

Недоліки союзу

Коли інтереси любовної пари не збігаються, а частіше каменями спотикання можуть бути проведення вихідних і відпустки, можливі і сварки. Зазвичай чоловіка тягне на активний відпочинок, а дружині хочеться розслабитися на природі, хоча бувають і винятки з цього правила.

Те ж саме стосується і переваг у виборі місця постійного проживання – для Овнів немає нічого краще шуму і турбот міста, Тельцям підходить умиротворення передмість. Але вихід зазвичай знаходиться: за містом люблять відпочити обидва.

Прагнення подружжя до ідеалу у всьому незрозуміло її чоловікові: сміття на підлозі або зламаний шафа виводять її з себе, а для нього це непомітні недоліки. Забувши дату їх першого поцілунку, чоловік винуватим себе не відчує, чим викличе щиро подив і жінки.

Плюси відносин

На превеликий полегшенню всі суперечки та негаразди у цієї пари зникають, як сніг на сонці, ледь вони виявляються разом в ліжку – секс об’єднує їх. Буває, правда, що жінка чекає від близькості лише продовження роду і приємного проведення часу, а чоловік хоче, щоб акт був втіленням любові таємних фантазій, які повинні нести їх в хмари. Незважаючи на це сексуальна сумісність у них присутня майже завжди, чоловік Овен і жінка Телець поступливі в цій сфері, готові зрозуміти «примхи» один одного і поступитися.

Ідеально сумісні марнотратство Овна і здатність до економії у Тельця, а також його зовнішня врівноваженість, яка несподівано (і на радість чоловікові) може перетворюватися на справжній ураган емоцій та веселощів.

Поради

У союзі, де Тельцем є дівчина, хлопцеві треба вміти промовчати. Хороша новина – робити це можна не завжди, а тільки якщо ви помітите, що шквал емоцій люті і збурень повністю заволодів вашої коханої. Не сперечайтеся, нехай висловиться, вчиніть, як вона хоче, адже ця необхідність виникає так рідко.

Якщо ж ваш обранець Овен – уникайте підвищених тонів, робіть так, щоб він був оточений увагою і ласкою, намагайтеся завжди його зацікавити, закохати в себе ще і ще раз.

Пара чоловік-Телець і жінка-Овен

Отже, Овен і жінка Телець чоловік, ймовірність успіху в шлюбі дещо менша, ніж у попереднього союзу, якщо обчислювати у відсотках – 50 на 50. Зазвичай хтось любить сильніше, а комусь просто зручно. Часом, така умовність між людьми навіть зміцнює відносини.

Недоліки союзу

Головна проблема, через яку сумісність знаків не назвеш ідеальною – амбіції і прагнення партнерів. Неквапливий Телець – глава сімейства, і його темпераментна половинка не завжди розуміють один одного. Тут більше ревнощів через прагнення подружжя бути центром уваги. Неприйняття жінкою розважливих кроків і дуже серйозне ставлення до життя у свого супутника.

Плюси відносин

Позитивний момент в їх сімейному житті – все та ж сексуальна сумісність. Мається на увазі не тільки секс, але і взаємна пристрасть, потяг до свого партнера на фізичному і духовному рівні – вони прекрасні коханці.

Вони також можуть проявляти щиро повагу до точки зору і роздумів коханої людини. У міцному союзі їх утримує цілеспрямованість, нехай навіть прагнуть вони на різних швидкостях.

Поради

Не втрачайте взаємоповага один до одного і не намагайтеся переробити супутника «під себе». У своєму шлюбі знаходите плюси – це вируюча жіноча енергія і розважливий чоловічий розум.

Не страшно, якщо вам потрібно побути окремо, вам необхідно мати особистий простір – це абсолютно нормально.

Сумісність знаків в повсякденному житті

У сімейному житті ми трохи розібралися, але світ не крутиться навколо однієї тільки любові. Чого чекати від цих знаків Зодіаку в дружбі і на роботі?

Тельці і Овни на роботі

В принципі обидва знака – Овен і Телець – працьовиті і стрімкі люди. Єдина принципова відмінність між ними – перший – тугодум, другий – ентузіаст, який не бачить і не замислюється про можливі перешкоди.

Проблеми з’являться, якщо Овен став начальником Тільця і навпаки, конфліктів у відносинах тут не уникнути. Особливо, якщо люди раніше не були знайомі і не в курсі щодо особливостей цього підлеглого і керівника:

До речі, напарники з цих знаків теж нікчемні, щоб один не став перешкодою іншому – за загальне їм краще не братися.

На роботі спочатку придивляйтеся до колег, вивчайте їх відношення до справи, здібності та інші, а вже потім робіть висновки.

Дружба

У цих сумісність знаків в любовних відносинах і дружбі чимось схожа. Хоча, звичайна дружба між ними трапляється рідше з таких причин як:

Зазвичай знаки можуть дружити по-справжньому, якщо вони у родинних стосунках між собою або мають різницю у віці. Залучити один до одного їх також може прагнення навчитися тому, чого в надлишку в іншого.

Якщо інформація у статті вас не потішила, не варто сприймати її як «вирок». Щоб точно розрахувати, наскільки гармонійна пара в шлюбі, в якості друзів або будь-якому іншому союзі, необхідна маса даних. Наприклад, потрібно знати асцендент – висхідний знак, який залежить від часу і місця народження, в якій фазі перебувала Місяць, коли чоловік з’явився на світло і т. д. Крім того, на людські якості впливають виховання й умови життя, а також, що важливо, люди, які нас оточують.

Важливо любити і цінувати близької людини, ким би він не був за знаком Зодіаку, адже це не головна його характеристика.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: