Сумісність Овна і Козерога

Зодіакальна сумісність Овна і Козерога досить невисока, але становище не так безнадійно, як здається на перший погляд. Адже, працюючи над відносинами і обходячи гострі кути, можна поєднати непоєднуване»

Зміст:

сумісність овна і козерога

Сумісність Овна і Козерога

Загальні характеристики

Сумісність у любовних стосунках Овна і Козерога у відсотках наближається до п’ятдесяти — все залежить від обставин та бажання партнерів працювати над ними. Козеріг з Овном мало підходять один одному в емоційному плані, а кожен з них — досить сильна особистість, що не може не створювати конфліктних ситуацій. Завоювати один одного у представників знаків не складе труднощів, а над збереженням відносин їм доведеться попотіти. Щоб краще зрозуміти суть роботи в парі, розглянемо короткі характеристики знаків.

Овен

Овни — милі і доброзичливі люди. Вони прямодушны, довірливі і чесні, чого вимагають і від інших. Люди знаку — це вічні діти або підлітки з максималістськими поглядами і відвертими думками, що часто завдає шкоди дружбу. Заступництво Марса робить Овнів відмінними коханцями і спонукає їх в деяких обставинах проявляти агресію.

Представники знаку, народжені в рік Пацюка, досить підприємливі та винахідливі, що позитивно позначається на їхній кар’єрі. Овни, що з’явилися на світ у рік Бика, володіють невгамовною енергією та ентузіазмом. Тигр додає характер представника знака крапельку веселощів і море чарівності, а кіт робить його більш розважливим. Вогнедишний Дракон заразить представника знака самовпевненістю, а Змія – мудрістю і розсудливістю.

Овни, народжені в рік Коня, працьовиті і заповзятливі, а що з’явилися на світ у рік Кози — вперті й образливі. Овни–Мавпи красномовні і комунікабельні, а Овни–Півні — миловидні зовні і прекрасні внутрішньо. Рік Собаки робить представників знаку привітними і доброзичливими. Що ж стосується Кабана, то Овни, народжені в рік, — це вічні діти, що володіють безпосереднім характером і ведуть безтурботне життя.

В цілому ж, представники знаку — це великі оптимісти, які схильні сподіватися на краще і у всьому поганому шукати хороше. Вони вміють бути щасливими і заражають щастям інших. Овни часто живуть сьогоднішнім днем, не заглядаючи в майбутнє і не будуючи планів. Характеристики представників знаку з асцендентом в Овні вдвічі посилюються, що не завжди йде їм на користь, адже навіть позитивна сторона характеру, доведена до абсурду, не обіцяє нічого хорошого.

Козеріг

Козероги — досить розважливі і цілеспрямовані люди, які повільно, але впевнено йдуть до своєї мети. Заступництво Сатурна робить народжених у знаку не тільки наполегливими і реалістичними, але також завжди готовими обмежувати себе в меншому заради більшого. Їм не властиві необдумані вчинки і бурхливий прояв емоцій. У роботі представники знаку кар’єристи, а в любові досить розбірливі.

Козерогам, народженим в рік Пацюка, просто необхідно контролювати все навколо, що не може не викликати негативну реакцію з боку оточуючих. Рік Бика робить з представників знаку амбітних людей-трудівників, які готові йти напролом до наміченої мети. Козеріг-Тигр — вірний друг і порядна людина, а Козеріг-Кролик дивно красивий і абсолютно непрактичний. Китайський Дракон додасть до характеру представників знаку трохи впертості і честолюбства, а Змія навчить заробляти гроші.

Козероги, що з’явилися на світ у рік Коня, надійні і чуйні в дружбу, а народжені в рік Кози обережні і практичні. Мавпа додасть характер представників знаку трохи пікантності, веселощів та невимушеності, а Півень внесе практичність і розважливість. Козероги-Собаки — це люди, які можуть вершити історію і впливати на долі інших. Що ж стосується Козерогів, народжених в рік Кабана, то це самі добрі і вірні представники знаку, хоча і не позбавлені владності.

Розважливий і раціональний характер Козерога може підняти його на найвищу сходинку суспільного життя, проте ці риси характеру не завжди спрацьовують правильно, особливо якщо справа стосується особистого життя. Непроникність і непохитність представників знаку гарні в бізнесі. Що ж стосується любові, то таких людей часто звинувачують в холодності.

Чоловік-Овен — жінка Козеріг

Як будуть почувати себе разом чоловік Овен і жінка Козеріг? Гороскоп сумісності цих знаків зодіаку наполягає на можливості таких спілок. Незважаючи на різні погляди на життя і різні темпераменти, представників знаків тягне один до одного як у сексуальному так і в емоційному плані. Союз Овна і Козерога має всі шанси стати вдалим, якщо не перетвориться у відносини з розрахунку.

Сумісність знаків

В чоловікові-Овні, на риси характеру якого має великий вплив планета Марс, дівчина бачить прекрасного принца, лицаря і захисника. Особливо зачаровують представниць слабкої статі Овни, мають Сонце в знаку. Жінку притягає зовнішня привабливість і романтичність натури партнера. Його емоційність і невгамовна сексуальність також не залишаються непоміченими.

У жінці Козерозі чоловіка приверне практичність, розсудливість і цілеспрямованість. В його уяві дівчина — нерозкрита таємниця, яку Овна буде цікаво розгадати. Використовуючи всі позитивні риси характеру, жінці Козерогові неважко буде закохати в себе хлопця. У фізичному плані дівчата Козероги також небайдужі Овнам.

Сумісність в шлюбі

В шлюбі Овен і Козеріг можуть знайти щастя на довгі роки. Дружина Козеріг, завдяки своїй розсудливості і бажанням стабільності, зробить все для зміцнення цього союзу. Вона буде не тільки дбайливо використовувати видобуток, принесену в будинок чоловіком, але і сама здатна стати непоганою добытчицей. У одруженого Овна з’явиться стимул для просування в роботі та бізнесі, благо енергії у нього для цього предостатньо. Чоловік навчиться жити з оглядкою на завтрашній день і для сім’ї.

Розсудлива дружина Козеріг трохи зменшить вибуховий характер чоловіка Овна.

Що ж стосується чоловіків з Місяцем в знаку, то тут вже дружині доведеться несолодко. Бажання чоловіка керувати і робити все по-своєму може завдати шкоди шлюбу, але врівноваженість і розумні аргументи дружини здатні вирішувати непрості ситуації. В цілому ж, якщо подружжя знайдуть спільні інтереси, шлюб вдасться.

Сексуальна сумісність

Сексуальна сумісність у пари не найкраща, але і тут можна знайти компроміс. На початковому етапі відносин в ліжку у партнерів особливої пристрасті не буде, але з роками вона все-таки розгориться. Сексуальність жінки Козерога досягає свого піку до тридцяти років, тому в плані сексу більш довговічні ті відносини, які припадають на цей вік партнерів. Сексуальність чоловіка Овна досить висока в будь-якому віці, і, якщо дівчина хоче закохати в себе хлопця або утримати його, це потрібно враховувати.

Чоловік Козеріг — жінка Овен

Чоловік Козеріг і жінка Овен — союз досить непростий і суперечливий, а сумісність його не дуже висока. Він буде сповнений сварок, докорів і ревнощів як з одного, так і з іншого боку. Два абсолютно несхожих знака зодіаку можуть побудувати хороші любовні та сімейні стосунки лише шляхом досягнення взаємних компромісів. Втім, якщо в парі присутня любов і повагу один до одного, то все можливо.

Сумісність знаків

У чоловікові Козерозі жінку приваблює його грунтовність. З такою людиною в плані побуту і фінансового благополуччя проблем не буде. Зовні чоловік Козеріг також виглядає вельми привабливо: він завжди добре одягнений і знає, як правильно вести себе в суспільстві. Закохати в себе представницю прекрасної половини людства для нього не складе труднощів, але може він полюбити сам, ось питання.

Дівчина Овен приверне такого чоловіка привабливим зовнішнім виглядом, енергійністю і прагненням до нового. Щирість і відкритість Овна буквально уб’ють замкнутого і неговіркого Козерога. Однак енергійний характер жінки, подарований їй Марсом, може послужити їй погану службу, якщо вона не навчиться приборкувати свій норов. Козерогові ж треба стати трохи більш відкритим і живим, якщо він хоче зацікавити свою обраницю.

Сумісність в шлюбі

Шлюб чоловіка Козерога і жінки Овна — річ, скажемо прямо, досить непроста і двояка. Він може бути або досить щасливим, або розбитися в пух і прах. Такі шлюби часто бувають успішними, якщо вони укладені за розрахунком. У разі ж пристрасної любові партнерів одне до одного над відносинами доведеться попрацювати.

Те, що жінка в такому шлюбі не буде відчувати матеріальних проблем – це безсумнівно. Проте їй доведеться багато в чому поступатися чоловікові і з чим змиритися, що не в характері Овна. Козеріг ж буде намагатися виховувати дружину, перекроюючи її на свій смак, що призведе жінку в обурення, і в кінці кінців налаштує її проти чоловіка. Дружина розцінить критику і виховання чоловіка як втручання в її особисте простір, чого Овни не допускають.

Постійне непорозуміння і сварки між подружжям руйнують навіть найміцніші і люблячі пари. Щоб цього не сталося, не треба доводити справу до крайнощів: всі питання слід вирішувати негайно, не накопичуючи образи. Не варто також виносити сміття з хати, розповідаючи друзям і родичам про свої сімейні проблеми, а потім вислуховувати здивовані питання: «Як же ви уживаетесь разом?». Кожен з подружжя повинен внести свою лепту у справу зміцнення шлюбу: Козерогові потрібно ставитися до своєї дружини менш вимогливо, а Овну корисно прислухатися до порад чоловіка, адже люблячий чоловік поганого не порадить.

Сексуальна сумісність

Любовний гороскоп свідчить, що в сексуальному житті Козеріг чоловік і Овен жінка сумісні досить непогано. Холодний зовні, Козеріг у ліжку повністю змінюється, що доведеться за смаком емоційної партнерці Овну. З віком їх сексуальна життя буде ставати тільки краще і багатогранніше. Варто відзначити, що між представниками цих знаків зодіаку часто виникають довгострокові сексуальні відносини, які не завжди закінчуються шлюбом. Овен і Козеріг часто стають героями службових і позашлюбних романів, які можуть тривати досить довго.

Як зберегти союз

Щоб зберегти любовні стосунки між чоловіком Овном і жінкою Козерогом, необхідно пам’ятати, що:

  • Імпульсивний і вибуховий характер Овна зажадає від партнерки багато терпіння і вміння «володіти» неприємні ситуації. Знаючи його сильні і слабкі сторони, дівчина може «передати» діяльність партнера в ті сфери, які йому по плечу, а непосильні і викликають роздратування взяти на себе.
  • Овну ж слід стежити за своїми емоціями і в деяких питаннях покладатися на думку партнерки як людину більш розважливого і тверезо мислячого.
  • Непрості стосунки чоловіка Козерога і жінки Овна можна дещо спростити, якщо дотримуватися наступних правил поведінки:

  • Чоловікові не варто сильно тиснути на партнерку, повчаючи і критикуючи її, адже нічого, крім сварок і скандалів при вибуховому характері Овна в поєднанні з владністю Козерога у пари не вийде.
  • Овну потрібно пам’ятати, хто в домі чоловік і навчитися поступатися, а поради партнера не відкидати відразу. По закінченні часу, добряче поміркувавши над ними, жінка зрозуміє, що Козеріг був прав і хотів як краще.
  • Територія жінок

    Зараз ви знаходитесь тут:

    Можливо, вас зацікавить: