Сумісність Раку і Водолія

Сумісність Раку і Водолія погана, ці знаки Зодіаку насилу розуміють один одного. Швидше за все, така пара взагалі не утворюється. Рак живе емоціями і почуттями, він причепливий, залежить від чужої думки. Водолій більш реалістично дивиться на світ, він незалежний, трохи ексцентричний, не визнає авторитетів. Ера і внутрішній світ цих знаків відмінні, і рідко перетинаються.

Зміст:

сумісність раку і водолія

Сумісність Раку і Водолія

Якщо відносини виникають, вони будуть складними і заплутаними, складатися з низки компромісів. При певній роботі над собою, партнери зможуть знайти порозуміння.

Характеристика знаків

Розповісти про те, сумісні знаки Рак і Водолій, можуть особливості їх характеру. Належать вони до різних стихій, які погано взаємодіють. Тому союз між Водоліями і Раками виникає рідко. Якими ж рисами наділяє їх гороскоп? Давайте спробуємо в цьому розібратися.

Характер Раку

На Раків величезний вплив робить їх покровитель Місяць. У них надзвичайно розвинена інтуїція. Такі люди чутливі до чужих настроїв, настільки сильно проникають у свідомість інших людей, що легко «заражаються» їх емоціями, як хорошими, так і поганими. Цей знак зодіаку цінує родинні зв’язки і традиції, цікавиться історією, володіє живою уявою. Він рідко відкривається повністю, навіть перед близькими людьми, завоювати його довіру нелегко. Як і всі знаки Води, Рак загадковий, звернений усередину себе. Ось основні риси його характеру:

До негативних рис Раків можна віднести примхливість, схильність до істерик. Їх ощадливість іноді набуває патологічні риси. Проблеми Раки намагаються не вирішувати зовсім, вони чекають, поки складна ситуація вирішиться сама собою. Обережність у них переростає в недовірливість і підозрілість. Раки нерідко бувають злопамятными і мстивими, схильні до багатьох слабкостям, часто впадають в залежність від алкоголю або наркотиків.

Характер Водолія

Люди, народжені під сузір’ям Водолія, мають оригінальний склад характеру. Вони непередбачувані, не визнають авторитетів, рідко прив’язуються до людей. Найбільше їм підходить професія вільного художника, вона як не можна краще відображає натуру Водолія. Представники цього знака Зодіаку здатні на співчуття, вони вміють заспокоювати, розвіювати печалі. Водолії дуже допитливі, їх приваблює все нове, вони швидко оволодівають знаннями. Ось коротка характеристика знака:

Водолій відноситься до екстравертам, його оточують численні друзі, але він рідко прив’язується до людей, часто не виконує своїх зобов’язань. Цей знак – завзятий сперечальник, нерідко змінює своє власне думки, лише для того, щоб заперечити. Водолій ексцентричний, захоплюється надприродним, любить все нове, але деякі представники знаку бувають консерваторами. Водолій запальний, мстивий, може покарати кривдника навіть на шкоду собі.

Загальна сумісність знаків

Сумісність Водолія і Раку далеко не найкраща. Але навіть у таких різних людей знайдеться щось спільне. Обидва знака Зодіаку мають мінливий настрій. Тільки у Раку легше передбачати ці зміни, вони пов’язані з фазами Місяця. Уран Водолія аналізу не піддається зовсім. При всій своїй дивацтва і непередбачуваності, обидва знака є реалістами, вони тверезо дивляться на світ. Рак і Водолій сентиментальні, вміють співчувати, тому часто стають волонтерами, займаються благодійність. Ця діяльність здатна об’єднати і об’єднати партнерів. Чоловік і жінка, батько та дитина, або друзі, народжені під сузір’ями Раку і Водолія, можуть підтримувати зв’язки та взаємний інтерес, завдяки дивацтва і ексцентричності, оригінальності своїх натур. Поки вони намагаються розгадати загадку один одного, їм цікаво разом.

Складнощів сумісності Раку і Водолія у відносинах теж вистачає. Повітряний знак любить провокувати водний, стежити за його реакціями. Це породжує в душі Раку тривоги, а Водолій просто веселиться. Водний знак любить маніпулювати, таємно керувати своїм партнером. Але Водолій ніколи не дозволить тиснути на себе, його не можна змусити робити те, чого він не хоче, це самий незалежний знак Зодіаку. Водолія дратує скритність Раку, його напади туги і похмурого настрою. Раку незрозуміла легковажність партнера, повна відсутність прихильностей, зобов’язань, зайвий реалізм та інтелектуальний підхід до всього. За великим рахунком, ці знаки живуть кожен на своїй хвилі, тому між ними і виникають проблеми у відносинах.

На гороскоп сумісності Раку і Водолія впливає не тільки Сонце, але й місячний асцендент. Поліпшити відносини може поєднання Раку з повітряним знаком, а Водолія з водним. Діва, Телець або Козеріг можуть принести в такий союз трохи більше стабільності. Знаки вогню зроблять його більш живим, але в той же час напруженим. Залежить сумісність пари Водолій і Рак від того, ким є партнери за китайським гороскопом. Водолію найбільше відповідає Мавпа, а Раку – Змія. Коза робить обидва знака дуже примхливими, Бик і Кінь – працьовитими. Собака допоможе Водолію цінувати будинок, а Тигр і Дракон зроблять Раку благородним, на нього не так сильно буде впливати Місяць. Щур і Півень не найкраще поєднання для цієї пари, суперечності в ній посиляться, конфлікти стануть дуже частими.

Сумісність у сексі

Сумісність у любовних стосунках Раку і Водолія теж бажає бути кращою. Навряд чи ці знаки воспылают пристрастю один до одного з першого погляду. Рак любить секс, в ліжку він цінує довгу попередню гру, чуттєву і емоційну близькість. Для Водолія сексуальна сторона у відносинах грає не таку важливу роль. Він воліє інтелектуальне і духовне спілкування, а в ліжку виявляється ніби за необхідності. Але є в знаків і загальне в смаках і темперамент. Обидва естети, люблять займатися сексом в красивій обстановці. Життя сексуальна Водолія з Раком буде різноманітною, так як обидва відкриті до експериментів, можуть вести себе в ліжку нестандартно, відкидаючи стереотипи.

Сумісність знаків Раку і Водолія в любові слабка, тому легко втрачається. У них різні темпераментом, Раку здається, що Водолій дуже холодний коханець для нього. Йому не вистачає тепла, чуттєвості. Водолій не розуміє, як можна проводити стільки часу в ліжку, адже в цьому світі є інші, більш цікаві речі. Оскільки для обох знаків важлива не тільки фізична, а духовна, емоційна зв’язок, у їх відносинах швидко настає розлад. Навіть якщо партнери захопляться один одним, вони швидко охолонуть, коли їх не буде нічого зв’язувати, крім ліжка. Це не той союз, який зміцнює сексуальний зв’язок. Плотські втіхи для Водолія і Раку є продовженням інших аспектів відносин.

Сумісність жінки Водолія і чоловіки Раку

Чоловік Рак і жінка Водолій погано підходять один одному. Вони рідко сходяться і утворюють пару. Дівчина Водолій і хлопець Рак можуть зацікавити один одного лише в тому випадку, якщо у них будуть спільні інтереси. Вони зійдуться на захоплення психологією, філософією, езотеричними практиками. Нерідко знайомство між ними відбувається в групі волонтерів або на благодійному вечорі. Водолій приваблює в Раку податливість, чуттєвість, його різнобічні інтереси. Хлопець Рак побачить в дівчині цікаву, волелюбну особистість, яка володіє тими рисами, яких не дістає йому самому. Він оцінить її бажання бути в курсі його справ, комунікабельність, звабливу красу і гострий розум.

Ідеальна пара чоловіки Раку і жінки Водолія – велика рідкість. У їх відносинах постійно виникають проблеми. Але цей союз може бути цілком вдалим, якщо у подружжя є спільні інтереси і захоплення. Партнери, які разом займаються бізнесом, благодійністю, мають захоплююче хобі можуть довго жити разом. Вони не зациклюються на побутових питаннях, спрямовують свою енергію на реалізацію загальних планів, творчість, допомогу іншим. Друзі та близькі рідко помічають протиріччя між чоловіком і дружиною, пара вміє їх майстерно приховувати. Тому союз знаків Рак і Водолій отримує хороші відгуки, мало хто підозрює про ті пристрасті, які вирують між ними, коли двері будинку закривається.

Як вирішувати проблеми

Сумісність чоловіка Раку і Водолія жінки постійно зазнає випробувань. Водний знак прив’язаний до будинку, він шанує традиції, сімейне життя для нього завжди стоїть на першому місці. Його дратують численні друзі і знайомі дружини, він починає ревнувати і пред’являти дружині претензії. Жінка Водолій активна, її інтереси різнобічні, вона не може замикати себе у чотирьох стінах. Повітряний знак не сприймає пасивності і замкнутості Раку. Дружина намагається розворушити чоловіка, вторгнутися на його особисту територію, що ще більше посилює конфлікт в сім’ї. Рак – майстер маніпуляцій, але і Водолій в цьому не поступається. Така поведінка нічим хорошим не обернеться для подружжя. Адже жінка не терпить тиску, а чоловік – грубого втручання в особистий простір.

Щоб зберегти гармонію у відносинах, Рак чоловік і Водолій жінка повинні менше зациклюватися на побутових питаннях. Союз стане міцніше, коли подружжя знайдуть для себе спільну справу або захоплення. Обом варто проявити більше поваги один до одного. Рак цінує свій особистий простір, йому час від часу потрібно усамітнення. Водолій обожнює проводити час поза домом, пізнавати нове, спілкуватися з друзями. Бо чоловік не повинен обмежувати дружину, робити з неї домогосподарку. Подружжю варто знайти баланс між інноваціями та традиціями, щоб задовольнити потреби обох. Сумісність чоловік Рак і Водолій жінка зможуть поліпшити, якщо в їхньому шлюбі відносини будуть будуватися на дружбі, рівноправ’я і поваги.

Сумісність жінки Раку і чоловіка Водолія

Жінка Рак і чоловік Водолій рідко виявляють взаємний інтерес. Якщо хлопець і дівчина зацікавилися одне одним, це швидше виняток, ніж правило. Романтична, мрійлива дівчина Рак може справити враження на чоловіка Водолія. Коли хлопець закоханий, він помітить її консерватизму, нерішучості, зайвої практичності. Дівчина теж може спокуситися цікавим, яскравим і ексцентричним хлопцем. Пара зійдеться, якщо партнери виявлять, що їм подобається одне і теж, інтереси збігаються. Обох захоплює наука, психологія, містика і філософія. Взаємний інтерес підкріпиться спільною справою, хобі, прагненням робити кар’єру.

Ідеальну сумісність жінка Рак і Водолій чоловік навряд чи побудують. Але в сімейному житті вони багато можуть дати один одному. Водолій стане добувачем, він буде піклуватися про розвиток сім’ї, привносити у відносини новизну. Жінка Рак – прекрасна мама та домогосподарка, вона буде піклуватися про стабільність сім’ї, правильному розподілі фінансів, облаштування будинку. У такому союзі обидва зможуть рости духовно, якщо зуміють скористатися його можливостями. Дружина ніколи не дорікає чоловіка за постійну відсутність, вона цінує його інтереси. чоловік поблажливо ставиться до перепадів настрою і примх своєї половинки. Завдяки щирій дружбі, шлюб знаків Раку і Водолія переживе всі труднощі в перипетії.

Як вирішити проблеми

Оскільки Водолій і Рак мають погану сумісність пари, проблеми в родині неминуче виникають. Партнери все життя залишаються загадкою один для одного, але рано чи пізно їм обом набридає вирішувати цю головоломку. Чоловік знаходить, що його дружина дуже нудна, не любить пригод, ставить у главу матеріальний добробут, а не духовний або інтелектуальний ріст. Він легко може образити її одним необережним словом. Жінку починають дратувати численні друзі чоловіка, його постійну відсутність вдома. Відносини Водолія і Раку псуються, якщо вони занадто зациклюються на побутових питаннях сімейного життя. Тертя і причіпки призводять до сварок, розлучень у цієї пари досить високий.

Побудувати нормальні відносини між жінкою Раком і чоловіком-Водолієм можна. Для цього їм треба правильно розподілити ролі, займатися в родині кожному своїми справами. Чоловік стане годувальником, а жінка – берегинею вогнища. Чоловікові не варто жартувати над дружиною, що він дуже любить робити. Важливо цінувати її вміння розпоряджатися фінансами, підтримувати затишок в оселі, адже це дуже важливо в сімейному житті. Дружина повинна відпустити чоловіка, не ревнувати його до численним друзям, роботі. Завдяки своїй комунікабельності і різнобічним інтересам він забезпечує сім’ю. Якщо жінка Рак Водолію чоловікові довіриться, зможе вирости духовно і багато чому навчиться. Для пари дуже важливо мати спільну справу або захоплення, щоб побут не став точкою спотикання у відносинах. Партнерів має об’єднувати щось більше, ніж будинок і діти. Тоді Рак з Водолієм сильніше прив’яжуться один до одного, в їхньому шлюбі з’являться нові перспективи.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: