Сумісність Овна і Водолія

Союз овна і водолія складається досить часто, вони крутяться в одних і тих же колах і мають багато спільного. Сумісність овна і водолія досить висока, а в любовних стосунках є іскра. На самому початку відносин партнери буквально розчиняються один в одному, в такі моменти сумісність максимальна. Дізнаємося, наскільки довго буде тривати цей стан і що може стати на шляху любовних відносин.

Зміст:

сумісність овна і водолія

Сумісність Овна і Водолія

Загальний опис союзу

Подібну пару можна зустріти досить часто, швидше за все, такі тандеми є і серед ваших друзів та знайомих. Вони здатні любити один в один на перших хвилинах знайомства. Є одна спільна риса у двох знаків зодіаку – слабо виражена космічна енергія, вони потрібні один одному для того, щоб разом бути сильніше. Крім того, що підвищується захист і опірність агресивного зовнішнього світу, разом вони відчувають силу і комфорт. Хоча щодо любові і дружби, проявляти емоції не може ні дівчина, ні хлопець, вони звикли приховувати їх від оточуючих. Доводиться багато про що мовчати і зберігати всередині.

Якщо справа доходить до шлюбу, то з великою ймовірністю сумісність в любовних відносинах розіб’ється про прагнення керувати та головувати кожного з пари. Більше того, вони настільки можуть бути захоплені з’ясуванням відносин і розстановкою пріоритетів, що закриваються від друзів і близьких.

Варто сказати, що не існує того, чого не можна змінити, докладаючи максимум зусиль. Те ж саме стосується і відносин в парі. Навіть якщо зірки обіцяють розлад, овен і водолій можуть боротися за щастя і долати всі перешкоди на своєму шляху, вести бій з долею і кармою, пробиваючи шлях до сімейного щасливого життя.

Як відбувається формування зв’язків між знаками зодіаку

Вплив космосу на життя людини відчутно. Саме те, яким чином планети вишикувалися в день і час народження. Від цього залежить успішність, здатність любити кого-небудь і дружити, а також закохати. Овен буде тягнутися тільки до тих знаках зодіаку, які встановлено йому долею і відштовхуватися від протилежно заряджених. Але всім відомо про те, що доля може створювати пастки, заманюючи двох діаметрально протилежних людей, не даючи їм можливість побудувати щастя. Що стосується сумісності овна і водолія, не можна відповісти однозначно, чи будуть вони разом. Все буде залежати від того, скільки зусиль вони будуть докладати, і чи потрібні їм ці відносини.

Астрологія – не точна наука. Тому вона рекомендує робити те, що підказує серце. Якщо є сили і бажання бути разом, потрібно закрити очі на все, що говорять про гороскопи сумісності водолія і овна, і далі працювати над успішними взаєминами.

Чи зможуть бути разом овен чоловік і жінка водолій

Говорячи про чоловіка або хлопця овні, ще варто сказати, що з даним характером важко ужитися. Більш того, овна чоловіка характеризують, як впертого і упертого людини, який завжди буде тягнути ковдру на свою сторону. У цій якості він схожий з характеристиками тільця. Проте чоловік овен і жінка водолій більше піддається думку з боку, чим відрізняється від тельця в кращу сторону. Особливо важливо для нього мати справу з фактами. Овен – сімейний чоловік для життя, для нього інститут сім’ї має величезне значення. Він шанує традиції, всі свята проходять тільки в колі сім’ї, його думки завжди зайняті про добробут близьких людей. Що стосується шлюбу, він ретроград, не сприймає навіть найменших змін. Це говорить про те, що змінювати овен своїй дружині точно не буде.

Говорячи про знак жінки водолія, все те, що так важливо для овна, буде чуже для неї. Вона більш відкрита для світу, їй потрібно постійно перебувати у взаємодії, і спілкуватися з великою кількістю людей. Однак ужитися з овном буде не так просто, як може здатися на перший погляд. Сумісність даної пари може розбитися об гору нерозуміння і прагнення до різних висот. Дівчина, народжена під знаком водолія за горокопу звикла приймати рішення самостійно, не посвячуючи в плани свого чоловіка. А це для овна вважається неприйнятним, так як, на його думку, сімейні проблеми повинні вирішуватися спільно.

Труднощі в подібній парі

Труднощі будуть ще і в тому, що дівчина водолій за своєю природою є більш закритою на відміну від овна. Це проявляється не в кількості друзів і знайомих, а в тому, що вона не готова ділитися своїми емоціями з вами. Вона може довгий час закриватися в собі і йти подумки від вирішення проблеми. Овну доведеться це не по душі, він до такого не звик. Його життєве кредо — бути разом у смутку і в радості, ділитися радощами і печалями.

Говорячи про сексуальну енергетику, пара складається досить вдало. Водолій грає роль підступної і спокусливою левиці, пристрасного вогнедишного дракона, однак так відбувається лише в перший час. Потім, коли шлюб зустрічається з побутовими проблемами і негараздами, пристрасть вщухає. Дівчині більше по душі створювати затишок, пекти торти і смажити картоплю, ніж думати про те, як задовольнити сексуальну тягу овна. Та й прагнення останнього до постійності, дає привід дружині розслабитися і пустити все на самоплив.

Складеться шлюб у таких відносинах

Не кожна, навіть успішна пара, приходить до рішення про узаконення відносин, тобто шлюбу. У співвідношенні овна чоловіки і жінки водолія, не кожна сторона цього тандему готова до цього. Саме водолій буде каталізатором того, що весілля відбудеться в найближчий час після знайомства. На початку відносин, подружня пара буде еталоном, на неї можна рівнятися. Через нетривалий час після заміжжя народиться дитина, а новоспечена дружина буде повністю поглинена побутом і веденням господарства. Овен і водолій може бути впевнений у тому, що вона йому вірна і нікуди не піде.

Але буквально за кілька років почнуть проявлятися перші проблеми. Після того, як дитина або діти підростуть, жінка не буде поспішати повертатися на роботу, такий ритм життя для неї стане звичним, і міняти його вона не поспішає. У той час як овен з водолієм готовий до змін, прагне до особистого зростання і розвитку, легко змінює місце проживання і роботу.

Як зберегти відносини і чи потрібно це робити

Щоб шлюб тривав якомога довше і мав шанс на існування, обидва партнера повинні брати участь у роботі над відносинами. Потрібно розуміти особливості характеру кожного і робити на них знижку. Намагайтеся проводити разом якомога більше часу, щоб водолій жінка відчувала себе захищеною і могла відкриватися чоловікові. Тільки тоді асцендент у водолії виконає свою роль.

Важливо не забувати про почуття, залишати час для себе та для спільного проведення часу. Будьте романтиками в душі, тим більше, що у дівчини водолія є до цього хист і бажання.

Чи зможуть бути разом овен жінка і чоловік водолій

Якщо провести аналогію між водолієм жінкою і водолієм чоловіком – це кардинально різні характери і люди. Чоловік, народжений під цим знаком – мрійник, він дивиться на світ крізь рожеві окуляри. Його серйозності вистачає тільки на професійну діяльність і то, тільки тому, що гроші потрібні, щоб годувати сім’ю. Знайти дружину для чоловіка водолія – завдання не з легких. Так як він не прагнути до того, щоб узи шлюбу оточили його занадто рано. Часто саме жінка проявляє ініціативу першої, а чоловік водолій з овном лише погоджується і дозволяє себе любити. Часто подібним поведінкою відрізняється саме дівчина овен. Якщо справа доходить до шлюбу, овен хлопець віддає кермо влади дружині, із-за чого часто отримує опис «підкаблучник».

Що стосується матеріального забезпечення, чоловік у такому союзі готовий платити і заробляти, щоб його сім’я не відчувала потреби в грошах. Однак не чекайте того, що він буде годинами проводити з вами час в магазинах, поки жінка овен і чоловік водолій приміряє, нові наряди або вибирає свіжий смак ковбаси. Постарайтеся позбавити його від таких подробиць, від цього чоловік буде тільки міцніше спати. Сім’я завжди на першому місці для водолія чоловіки, це не може залучати жінку, яка шукає сім’янина.

Яка жінка потрібна чоловікові водолію

Якщо говорити про ідеальну партії для даного знаку зодіаку, то вона повинна бути:

Саме цими якостями наділена знаки зодіаку жінка овен, і чоловік водолій має шанси стати кращою половинкою даної людини.

Що стосується сексу, сексуальна сумісність овна з водолієм в такому поєднанні не є максимальною. Овен дівчина може намагатися взяти ситуацію в свої руки, стимулювати поведінку чоловіка і направляти його пристрасть в потрібне русло. Однак зробити цього не вдасться, справа в тому, що Венера, покровителька сексуальних відносин, вкрай слабо впливає на почуття чоловіка водолія.

Жінка овен хапається за все відразу, проте рідко закінчує щось з початого. Добре чи погано це, знає тільки водолій, який стикається з дівчиною кожен день. З нею не буває нудно, овен володіє гострим язиком, відмінним почуттям гумору і хорошими інтелектуальними здібностями. Важливо перебувати в компанії друзів, постійно відчувати увагу. Якщо чоловік під знаком зодіаку водолій зможе дійсно зацікавити овна дівчину, сім’я, швидше за все, складеться, головне залишатися для неї другом і не дозволяти таємниць стати перешкодою між вами.

Якщо жінка-овен любить кого-то, вона відкривається повністю, відкриває свою душу, вивертаючи її навиворіт. Водоліям потрібно не розчарувати дружину і відповідати її вимогам і обіцянкам.

Бути чи шлюбу між овном жінкою і чоловіком-водолієм

Союз буде існувати до тих пір, поки дружині це не набридне, поки вона буде тягнути розвиток відносин на своїх плечах. Як тільки стане питання про допомогу, водолій, швидше за все, буде задкувати назад, подібно раку. Він не готовий змінювати себе, тим більше напружуватися і працювати над тим, що колись здавалося таким звичним і само собою зрозумілим.

Швидше за все, такі відносини закінчаться розлученням, так як водолій буде схильний до того, щоб уникнути такого розвитку відносин. Але у випадку, коли ви свідомо йдете на такий крок, тобто розумієте, чого чекає чоловік або дружина від вас, ви повинні розуміти, на які жертви доводиться йти. Все може змінити справжня любов, тільки вона може змінювати кардинально, змінювати людей незалежно від того, коли вони народилися (кого народили в рік змії, тигра, коні, мавпи, півня, кролика, бика, щури, кози і так далі) і хто вони за знаком гороскопа (один з дванадцяти знаків).

Чи є майбутнє у таких відносин

Крім того, що вже було описано раніше, великою проблемою і поводосдля сварки в парі стане сексуальне життя, вірніше її відсутність. Якщо жінка овен хоче багато сексу, їй подобається різноманітність і відкрита до експериментів в ліжку, то водолій не може похвалитися такою поведінкою. Для нього секс – це не більш ніж короткострокова слабкість, його не повинно бути багато на його думку, бути коханцем — не його стихія.

Щоб вирішити ці розбіжності, потрібно спілкуватися і в ході розмови прийти до обопільної думку, аж до того, щоб скласти графік, коли водолій буде виконувати свій подружній обов’язок у ліжку. Це потрібно для того, щоб завоювати можливість побудувати тривалі відносини.

На закінчення ще варто сказати про те, що союз між овном і водолієм у всіх комбінаціях може вийти, вони сумісні і можуть підходити один одному за всіма характеристиками. Це стосується, як кохання, дружби, так і робочих відносин. Необхідно враховувати особисті якості кожного партнера і не забувати про взаємоповагу. Якщо всі ці умови будуть дотримані, союз може жити і існувати, тільки над цим потрібно працювати, тільки від цього буде завистеть сумісність людей, перелічена у відсотках за гороскопом.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: