Сумісність Козерога і Близнюків

Сумісність Козерога і Близнюків в любові не можна назвати високою, але і у цієї пари є шанс побудувати міцні і довговічні відносини.

Зміст:

сумісність козерога і близнюків

Сумісність Козерога і Близнюків

Загальні характеристики

На перший погляд риси характеру Козерога і Близнюків протилежні один одному і абсолютно не поєднуються. Ці відмінності стають більш помітні з розвитком відносин між партнерами. Різні темпераменти і відмінності у поглядах на життя можуть зруйнувати союз, а можуть його загартувати. Однак, той, хто хоче побудувати успішні відносини і докладає до цього всіх зусиль, зможе це зробити.

Козеріг

Люди, народжені під знаком Зодіаку Козеріг відомі своєю ощадливістю і цілеспрямованістю. Як би не була важка дорога до наміченої мети, і як би довго не довелося за неї йти — представники знаку її осилять. Людям Козерога протегує Сатурн, завдяки якому вони мають наполегливість і вміння жертвувати малим заради «більшого». Це досить реалістичні особистості, які не роблять необдуманих вчинків.

Представники знаку, народжені в рік Пацюка, люблять все і всіх тримати під контролем. Козероги, що з’явилися на світ у рік Бика, надзвичайно амбітні і працьовиті. Тигр привносить в характер Козерога чуйність і порядність, а Кролик наділяє його красою і привабливістю, але робить представника знака абсолютно непрактичним і непристосованим до життя. Козеріг-Дракон впертий і честолюбний, а Козеріг-Змія – практичний і меркантильний.

Рік Коня робить Козерогів надійними друзями, дружбою з якими дорожать, а рік Кози – практичними та обережними людьми. Козероги-Мавпи – забавні і життєрадісні, а Козероги-Півні – практичні і розважливі. Представники знаку, що з’явилися на світ у рік Собаки, мають всі шанси стати багатими і знаменитими». Козерогів, народжених в рік Кабана, називають добрими і чуйними представниками цього знаку Зодіаку, вони гарні в дружбі і вірні в любові.

Розважливість, раціоналізм і працьовитість Козерогів забезпечать їм швидкий кар’єрний ріст в роботі та бізнесі. Люди знаку надзвичайно вимогливі, причому, не тільки до себе, але і до інших. В любовних відносинах результатом подібної вимогливості може стати надмірна «перебірливість» у виборі партнера. В цілому ж Козероги досить замкнуті і холоднокровні люди, не схильні до прояву почуттів, особливо це стосується тих, на кого має вплив планета Марс, перебуваючи в знаку.

Близнюки

Близнюки – знак двоїстий і непостійний. У характері людини, народженої під ним, присутні дві різні особи, які вступають один з одним у конфлікт, що особливо яскраво проявляється у людей з асцендентом у Близнюках. Представники знаку з Місяцем у Близнюках схильні швидко приймати рішення, і так само швидко від них відмовлятися. А ті, у кого в знаку знаходиться Сонце — розумні, дотепні й винахідливі. Близнюки вміють добре говорити і погано слухають опонента.

Представники знаку, народжені в рік Пацюка надзвичайно цікаві і товариські. А ті з них, хто з’явився на світ у рік Бика — самовпевнені і винахідливі. Рік Тигра робить Близнюків кілька непослідовними і динамічними, а ось рік Кролика «породжує» франтів і любителів комфорту. Близнюк-Дракон – це ентузіаст і досить прониклива особистість, а Близнюк-Змія – красномовний, ерудована і кілька самовпевнений.

Представники знака, які з’явилися на світ у рік Коня, наділені бунтарським духом і вміють веселитися. Близнюки, народжені в рік Кози креативні, винахідливі і хитрі. Близнюки-Мавпи – розумні, але кілька неуважні, а Близнюки-Півні – непостійні і надмірно активні. Рік Собаки вносить в характер Близнюків м’якість, дружелюбність і чесність, а рік Кабана – комунікабельність і любов до «чорного гумору».

У любові Близнюки будуть постійно дивувати партнера, але можуть проявляти і легковажність, особливо люди з Венерою в знаку. У побуті вони погано переносять буденність, їх гнітить рутина і монотонність життя. Це завжди запізнюються і абсолютно непунктуальні люди. Кажуть, що в будь-якій, навіть самої критичної ситуації у Близнеця завжди ангел-хранитель, який «виводить» його з кризи. В цілому ж – це досить приємні, «сонячні», веселі і товариські люди-оптимісти, дружбою з якими дорожать.

Чоловік Козеріг — жінка Близнюки

Чоловік Козеріг і жінка Близнюки – пара неоднозначна. Такий союз може бути або дуже вдалими, або просто «провальним». На сумісність у любовних стосунках хлопця Козерога і дівчата Близнюки впливає багато різних чинників. Це може бути вік партнерів, вміння знаходити компроміси або наявність попереднього досвіду. Як би там не було, але пари жінка Близнюки і чоловік Козеріг зустрічаються досить часто.

Сумісність знаків

Жінки Близнюки, ці вічні діти, зі своєю безпосередністю і легковажністю, надзвичайно притягують до себе чоловіків. Представники сильної половини людства «жадають» оберігати і захищати таку дівчину. Це бажання особливо розвинене у Козерогів, з їх мудрістю і розсудливістю. Причому, неважливо, скільки Козерогові років – у будь-якому віці він сприймає жінку, як «нерозумне дитя», що потребує опіки.

Що ж стосується дівчини Близнюків, то їй «того і треба» — представниці прекрасної половини людства, народжені в цьому знаку Зодіаку люблять знаходитися «за кам’яною стіною». Це дає їм відчуття «потрібності», захищеності і впевненості у завтрашньому дні. Легковажне поводження партнерки буде дивувати і розчулювати чоловіка, але рівно до тих пір, поки жінка не почне «перегинати палицю», створюючи собі і коханому проблеми своєю неорганізованістю. Дівчині може набриднути вічні повчання і занудство Козерога, і вона, володіючи достатньо сильним характером, буде вступати з ним у конфлікти, доводячи свою правоту.

Сексуальна сумісність

Гороскоп сексуальної сумісності жінки Близнюки і чоловіка Козерога «заявляє» про те, що в ліжку ці двоє будуть почувати себе прекрасно. Буйна сексуальна фантазія жінки розворушить навіть такого врівноваженого чоловіка, як Козеріг, який з подивом помітить, що йому всі запропоновані «штучки» партнерки дуже «по душі». Обидва представники знаків Зодіаку пристрасні натури, і в цій «сфері» життя підходять один одному. Секс для жінки Близнюки і чоловіка Козерога може стати великим «плюсом» в плані налагодження відносин.

Сумісність в шлюбі

Яка ж сумісність знаків Козеріг Близнюки в шлюбі, і чи є перспективи у спілки? Незважаючи на різницю в темпераментах, такі пари у шлюбі можуть бути щасливі. З боку здається, що взаємини в сім’ї, де чоловік Козеріг, а дружина Близнюки будуються за принципом » начальник – підлеглий, однак, це не так. Подружжя мають практично рівним інтелектом і силою характеру, тому в родині поводяться на рівних.

Жінці Близнюки шлюбний союз з чоловіком Козерогом дозволить відчувати себе захищеною. Їй приємні турбота і увага чоловіка, а вважаючи його розважливим і розсудливим, дружина з легкістю буде погоджуватися з його рішеннями і покладатися на його думку. Чоловік Козеріг, по своїй суті, чоловік-покровитель, якому обов’язково потрібна жінка, про яку він повинен дбати, і Близнюки в цьому плані «підходящий варіант». Єдина ложка дьогтю в подібній сім’ї – це неорганізованість дружини і «занудство» чоловіка, з чим, при інших поєднаннях характеру, подружжя впораються.

Чоловік — Близнюки жінка Козеріг

Чоловік Близнюки і жінка Козеріг мають мало «точок дотику». Вони різні за характером, темпераментом, мають різні погляди на життя. Маючи різні інтереси, і Козеріг Близнюки в роботі і побуті практично не перетинаються». Але, якщо ці двоє зустрінуться і покохають один одного, то це назавжди.

Сумісність знаків

Чоловіки Близнюки легко попадаються на гачок» загадковим і незрозумілим жінкам, яких вони готові «розгадувати» все життя. Тому жінці Козерогові з її непроникністю і закритістю завоювати серце чоловіка і закохати його в себе не складе праці. Її поміркований і цілеспрямований характер разом з «мудрістю не по роках», також, великий «плюс». Чоловіки Близнюки шукають саме таку «зрілу» жінку, але не в плані віку, а в плані здорового глузду.

Жінок Козерогів чоловік Близнюк зачарує своєю емоційністю і непередбачуваністю. У відносинах з таким хлопцем ніколи не буває нудно, а кожне побачення проходить, як перше. Але є деякі нюанси, які можуть зруйнувати союз чоловіка Близнюка і жінки Козеріг. Представниця прекрасної статі з перших днів відносин може намагатися перевиховати і «одомашнити» вітряну натуру Близнюка, що останнім навряд чи припаде до душі».

Сексуальна сумісність

Сумісність жінки Козеріг і чоловіки Близнюки в ліжку не дуже хороша. Дівчина не схильна до яскравого прояву почуттів і не любить сексуальні експерименти. Чоловік Близнюк в цьому плані – повна її протилежність. Тому, якщо партнери хочуть бути разом, то варто знайти компроміс.

Сумісність в шлюбі

Шлюби між жінками Козерогами і чоловіками Близнюками полягають досить рідко. Самостійна представниця прекрасної статі і волелюбний чоловік не поспішають створювати сім’ю. В шлюбі жінка Козеріг і чоловік Близнюки люблять проводити час порізно. У кожного з них є свої друзі і своє коло інтересів, не зрозумілий партнеру. Але, незважаючи на такі особливості, між ними немає відчуження.

Жінка Козеріг у шлюбі вірна дружина і турботлива мама, а чоловік Близнюк – годувальник і «міцна спина». Особливістю цього шлюбу є те, що дружині потрібно бути готовою приймати всі недоліки чоловіка без сварок і істерик. В іншому випадку волелюбний чоловік може піти, не витримавши тиску. Всі «гострі кути» шлюбу з часом згладяться, в тому числі і «запальний» характер і мінливість чоловіка – адже Близнюки можуть змінитися навіть у зрілому віці.

Як зберегти союз

Як же поводитися жінці Близнюкам і чоловікові Козерогові, щоб їх союз був довговічним? Для цього партнерам слід пам’ятати, що:

 • Жінці Близнюкам необхідно частіше прислухатися до думки партнера і спробувати трохи впорядкувати своє життя.
 • Чоловікові Козерогові не варто сильно «тиснути» на партнерку і намагатися перевиховати її.
 • Чим довше триватимуть відносини в парі, тим менше буде помітна різниця в характері партнерів – кожен з них візьме що-то від іншого і їх розбіжності «зійдуть нанівець».
 • Таким різним людям потрібно знайти «точки дотику» в справі, якою б вони могли займатися разом і де кожен був би корисний іншому.
 • Щоб зберегти любовні стосунки між жінкою Козерогом і чоловіком Близнюками, необхідно:

 • Жінці Козерогові не варто намагатися «переробити» партнера, доводячи «хто правий, а хто винен». Представники сильної половини людства, народжені під знаком Зодіаку Близнюки, не терплять насильства над собою. Спробуйте змінити обставини, які викликають ваше незадоволення, і ви побачите, як партнер стане змінюватися сам по собі.
 • Чоловікам Близнюкам потрібно ставитися до своєї другої половинки дбайливо і з розумінням, пам’ятаючи, що вона робить все заради коханої і для того, щоб стосунки тривали якомога довше.
 • Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: