Сумісність Скорпіона і Близнюків

Сумісність Скорпіона і Близнюків в любові і дружбі дуже складна і не завжди вдала. Характером цих відносин не вистачає гармонії, міцності, перспективи у них дуже примарні. Водний і повітряний знаки Зодіаку дуже різні, їх погляди на життя, мети, реакції дуже відрізняються. Вже на самому початку зв’язок між ними тендітна, руйнується при найменших несприятливих обставин. Щоб створити пару, Близнюкам і Скорпіонам доведеться дуже постаратися. Лише величезні зусилля з їх боку дозволять налагодити нормальні взаємини.

Зміст:

сумісність скорпіона і близнюків

Сумісність Скорпіона і Близнюків

Характери знаків

Можуть бути сумісні Близнюки і Скорпіон? Труднощі в спілкуванні і відносинах виникають, завдяки характеру цих знаків. Гороскоп наділяє їх часто протилежними рисами, бо такі люди ніяк не можуть ужитися разом.

Характер Скорпіона

Важка вода Скорпіона робить його замкнутим і потайним. Завоювати довіру цього знака, його розташування надзвичайно важко. Він чутливі і емоційний, але ретельно ховає свої пориви глибоко в душі. Цей знак Зодіаку витканий з протиріч і крайнощів, зрозуміти його не так просто. Якщо Скорпіон закоханий, він повністю віддається пристрасті, вірний своїй любові і прив’язаний до партнера, але часто його руйнівні дії. Ось якими рисами наділяє його гороскоп:

Скорпіони – природжені лідери, але домагаються своїх цілей таємно. Їх владолюбство може переходити межі розумного, перетворюючись на бажання контролювати все і обмежувати свободу близьких. Ці люди довго пам’ятають образу, готові мстити навіть через багато років. Вони дуже ревниві, що нерідко шкодить їм в любовних відносинах. Бувають марнославними, егоїстичними, жорстокими, не гребують інтригами і маніпуляціями.

Характер Близнюків

У кожному Близнюку живе дві людини. Це зумовлює багатогранність їх натури, непередбачуваність і оригінальність. Вони обожнюють зміни, прагнуть до всього нового. Реакції Близнюків дуже швидкі, вони встигають за короткий проміжок часу переробити стільки справ, скільки іншим знакам і не снилося. Нестандартне мислення часто залишається незрозумілим для оточуючих, а ідеї дивними. Що не заважає цьому повітряному знаку Зодіаку йти по життю впевнено, набуваючи все нові знання і досвід. Ось основні риси, властиві характеру Близнюків:

Близнюки дуже балакучі, не вміють зберігати ні своїх, ні чужих секретів, часто пліткують. Легко змінюють свою точку зору на противоположенную, підлаштовуються під більшість. Рідко відчувають сильні прихильності, у Близнюків багато знайомих, але майже немає справжніх друзів. Настрій у цього знака Зодіаку мінливе, періоди ейфорії змінюються зневірою. Вони люблять влаштовувати свій комфорт за чужий рахунок, не гребують тим, щоб збрехати у першій же зручній ситуації. Бувають жадібними, захоплення всім новим доходить у них до фанатизму.

Загальна сумісність знаків

Гороскоп сумісності Скорпіонів і Близнюків легкої спільного життя їм не обіцяє. На самому початку відносин ці люди можуть зацікавити один одного. Скорпіон відразу побачить, завдяки своєму прозорливого характером і інтуїції, що перед ним дві людини. Він захоче розгадати їх обох і може легко захопитися цією справою. Близнюки схильні до аналізу, їм буде цікаво покопатися в складній натурі Скорпіона. Але дуже швидко це набридне непостійного знаку. Крім взаємного інтересу цих людей може об’єднати спільна справа. Але покращувати Близнюки і Скорпіон свою сумісність в дружбі можуть лише в тому випадку, якщо обидва партнери будуть звертати увагу на сильні сторони свого союзу, а не зациклюватися на недоліках. Адже Близнюки можуть принести в нього енергію, новизну, швидкість дії. Скорпіон – обмірковану стратегію, сталість, він доведе до кінця справу, яку повітряний знак готовий кинути на половині шляху.

Протиріччя у відносинах Скорпіонів і Близнюків дуже сильні. Вони по-різному дивляться на життя. Близнюків дратує повільність Скорпіона, його бажання все контролювати. Повітряний знак абсолютно не виносить тиску, не допомагає навіть висока ступінь його пристосованості до зовнішніх обставин. Скорпіон не зможе зрозуміти легковажності Близнюків, їх неможливість сконцентруватися на одній справі. Для водяного знака здається обурливою манера Близнюків постійно змінювати свою думку, підлаштовуватися під натовп. Він стійкий у своїх принципах, поведінка партнера його шокує. Балакучість Близнюків і скритність Скорпіона теж погано поєднуються між собою, що стають причиною непорозумінь. Руйнують стосунки брехня, недовіра, ревнощі. Щоб зберегти союз Близнюків і Скорпіона, обом знаків продється наступити на свої переконання і кардинально помінятися.

На стосунки і сумісність знаків Близнюки і Скорпіон впливає не тільки Сонце, але й Місяць, її асцендент. Якщо місячний знак Скорпіона управляється стихією повітря, а Близнюків – Води, їх взаємини стануть краще, вони навчаться розуміти один одного. Земля теж принесе стабільність у цей союз, а вогонь зробить їх непримиренними суперниками. Рік народження має неабияке значення. Близнюкам підходить Мавпа, Коза, Дракон. Скорпіону до душі доведеться Змія, Собака, Пацюк. Непогано працює поєднання Коня і Кролика, а от Півень і впертий Бик зроблять союз ще менш міцним.

Еротичний гороскоп

Скорпіон і Близнюки мають сумісність в сексі напрочуд гарну. Богиня кохання Венера по-різному наділила їх еротичним потягом. Скорпіон – чуттєвий і пристрасний, в цьому йому немає рівних. Сексуальна сторона життя для цього знака дуже важлива, він прагнути до різноманітності, витонченості, емоційним напруженням. Близнюк підходить до інтимних стосунків інакше. Він виявляється в ліжку з цікавості, бо так часто міняє партнерів. Інтелекту в його заняттях любов’ю набагато більше, ніж почуттів і пристрасті.

Тим не менше, ці знаки прекрасно знаходять спільну мову. Вони обожнюють сексуальну гру, експерименти. Нерідко в цій парі доходить до таких перекручень, які в інших поєднаннях взагалі неможливі. У перші місяці після знайомства партнери згорають від пристрасті один до одного. Але сумісність в любовних відносинах не обмежується тільки їх фізичною стороною. Скорпіон прагне до стабільності, для нього важлива вірність і відданість. Рано чи пізно він почне діставати Близнюків ревнощами. Такого тиску повітряний знак не потерпить, бо дуже швидко втече. Нерідко колишні коханці стають ворогами, він і не прощають один одному нездійснених очікувань.

Сумісність чоловіка Близнюки і жінки Скорпіона

Чоловік Близнюки і жінка Скорпіон рідко утворюють міцну пару. Але в якості тимчасових коханців їх можна побачити часто. Хлопець зверне увагу на дівчину з цікавості, у нього може з’явитися бажання завоювати цю загадкову особу лише для того, щоб потренуватися. Дівчина побачить у хлопця цікавого співрозмовника з прекрасним почуттям гумору. На початку відносин партнерів захопить сексуальна їх сторона. Вони будуть здивовані, скільки фантазій здатні реалізувати разом. Але дуже скоро дівчині захочеться стабільності, визначеності, справжньої любові, яку хлопець просто не зможе їй дати.

Погана сумісність жінки Скорпіона і Близнюка чоловіки рідко приводить їх до вівтаря. Тим не менш, щасливе поєднання цих знаків зустрічається. Така пара привертає увагу оточуючих своєю незвичністю, здається, що чоловік і дружина живуть своїм окремим життям і абсолютно один одному не підходять. Але вони пройшли довгий шлях компромісів, поки досягли гармонії. Жінка в цьому союзі позбавляється від тривожних переживань, ставати товариськими, легше переносить невдачі. Чоловік знаходить стабільність, надійний тил. Він здатний досягти набагато більшого успіху в житті, коли прислухається до порад своєї половинки. Крім того, сімейне життя подружжя скрашується їх сексуальне тяжіння. У спальні вони повністю задовольняють один одного.

Як вирішувати проблеми

Пара чоловік Близнюки і Скорпіон жінка часто свариться. Дружина нерідко висуває чоловікові претензії в легковажності. Їй незрозумілі плани чоловіки, які постійно змінюються, його вічне відсутність вдома дратує. Близнюки волелюбні, а Скорпіон хоче контролювати кожен їх крок. Сімейне життя може бути затьмарена ревнощами, адже повітряний чоловік не проти пофліртувати, а жінка хоче, щоб він цілком належав їй. Зруйнувати стосунки і довіра може брехня, Близнюки любителі вивертів і брехні. У свою чергу, чоловік втомлюється від постійних причіпок, йому не зрозумілі мотиви подруги життя, а її поведінка створює додаткові проблеми.

Близнюки і Скорпіон поліпшити сумісність в шлюбі можуть лише завдяки кропіткій роботі над собою. Чоловікові не завадить прислухатися до порад дружини, трохи заспокоїтися. Це принесе не тільки мир в сім’ю, але й допоможе йому краще самореалізуватися. Близнюкам легше підлаштовуватися під інших людей, бо в щасливій родині саме чоловік частіше йде на поступки, приймає правила гри другої половинки. Жінка Скорпіон повинна приборкати свою ревнощі, перестати контролювати чоловіка на кожному кроці. Якщо вона його відпустить, займеться власними справами, зможе розвиватися, робити кар’єру, не втратить саму себе. Подружжю варто звертати увагу на достоїнства один одного, навчитися терпінню. Непогано зближує пару спільне хобі або сімейний бізнес.

Сумісність жінки Близнюків і чоловіка Скорпіона

Хлопець Скорпіон і дівчина Близнюки можуть сподобатися один одному, і зав’язати стосунки. Обидва розумні, мають широкий кругозір, їм цікаво розмовляти. Дівчина зарядить хлопця оптимізмом, йому легко забути з нею про душевні муки. Для дівчини грунтовний, надійний і трохи похмурий чоловік теж здасться цікавим, вона побачить у ньому надійне плече, на яке можна покластися. Непогано зійдуться партнери в ліжку. Пристрасть Скорпіона, розкутість Близнюків чудово сходяться між собою. Але надалі відносини припиняться взагалі, чи переростуть у складний і заплутаний союз. Якщо кожен з партнерів закоханий по-справжньому, сумісність чоловіка Скорпіона і Близнюка жінки побудувати реально.

Чоловік Скорпіон і жінка Близнюки цілком здатні створити щасливу пару і бути щасливими у шлюбі. Для цього їм потрібно зрозуміти, як багато вони можуть дати один одному. Дружина стане музою для свого чоловіка. Завдяки своєму легкому характером, вона розвіє його похмурий настрій, покаже новий вектор розвитку особистості. Жінка Близнюки завжди йде трохи попереду, а чоловік Скорпіон охороняє її від необдуманих вчинків. Вона принцеса, а він надійний лицар. У щасливого родинного життя кожний із подружжя реалізований, досягає успіху і підтримує партнера у всіх його починаннях. Ролі можуть бути розподілені традиційно. Але дружина ніколи не присвятить себе повністю родині, вона висловитися у творчості, громадських справах, самоосвіті, буде допомагати чоловікові в бізнесі і кар’єрі.

Як вирішувати конфлікти

Проблеми в парі Близнюків і Скорпіона закономірні. Жінка повітряного знака Зодіаку холодна і логічна, їй бракує пристрасті. У той же час вона ідеалізує свого чоловіка, чекає відповідних дій. А Скорпіон стриманий, його почуття ховаються глибоко в душі. У якийсь момент вони виходять назовні, Близнюки виявляються переможеними фонтаном емоцій, гніву і пристрасті. Сумісність чоловіка Скорпіона і Близнюка жінки страждає від того, що чоловік намагається у всьому контролювати дружину. Вона волелюбна і незалежна, не терпить тиску. Ревнощі з боку чоловіка ранить її почуття, змушує ще більше віддаляться.

Щоб зберегти стосунки, Скорпіон і Близнюки повинні дати один одному свободу, забезпечити можливості для самореалізації. Кожен повинен займатися своєю справою, щоб не відчувати себе обмеженим. Жінці не завадить більше проявляти свої емоції, щоб чоловік не страждав від її холодності. Вона чудово може гасити спалахи гніву Скорпіона своєю позитивною енергією, а жіноча інтуїція дозволить знайти підхід до свого скрытному дружину. Чоловік повинен забути про ревнощі, не тиснути на дружину, інакше вона зламається або просто піде від нього. Хто тоді зможе повернути відносини? Причіпки і критика для цієї пари смертельні. Скорпіон і Близнюки сумісність знаків зможуть поліпшити лише тоді, коли спробують зрозуміти один одного і будуть ставитися з повагою.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: