Сумісність Лева і Козерога

Сумісність Лева і Козерога в любові, у силу розходжень у поглядах і характер, не дуже висока, але і у такого союзу є шанс на міцні відносини.

Зміст:

сумісність лева і козерога

Сумісність Лева і Козерога

Загальні характеристики

У Лева і Козерога дуже багато відмінностей, щоб говорити про хорошу сумісність такого союзу, але і абсолютно провальним його, також, назвати не можна. У відсотках, імовірність щасливого союзу у представників знаків можна оцінити, як п’ятдесят на п’ятдесят. Леви – емоційні та чуттєві люди, а Козероги – керуються здоровим глуздом і не звикли «вивертати душу навиворіт». Але й у таких несхожих, на перший погляд, партнерів є майбутнє, яке закохані повинні побудувати «своїми руками».

Козеріг

Люди, що з’явилися на світ під знаком Зодіаку Козеріг, мають працьовитістю та наполегливістю. Це поєднання якостей характеру дозволяють їм подолати будь-які перешкоди в русі до наміченої мети. Планета-покровитель Сатурн наділила людей знака надзвичайною цілеспрямованістю і жертовністю. Козероги дивляться на світ реалістично і не слони до ідеалізації і необдуманих вчинків.

У представників знаку, народжених у рік Щура за китайським гороскопом, переважає бажання контролювати не тільки своє життя, але й життя близьких їм людей. Рік Бика наділив Козерогів працьовитістю і бажанням досягти «більшої». Козероги — Тигри – чесні, порядні і чуйні люди, це вірні друзі і хороші подруги, ким цінують, люблять і поважають. Козероги – Коти вражають оточуючих своєю красою і чарівністю, але часто «витають у хмарах» і абсолютно непрактичні. Козеріг, народжений у рік Дракона — упертий і марнославний, а представник знака, що з’явився на світ у рік Змії вміє заробляти гроші і знає, як їх витратити.

Козероги — Коня – вірні та надійні друзі, а Козероги — Кози – обачні і практичні люди. Рік Мавпи «додав» характер представників знаку життєлюбність і оптимізм, а рік Півня – ощадливість і обачність. Козероги, що народилися в рік Собаки, люди «значні» і неординарні, які можуть досягти великих висот» в житті і роботі. Людей знака, що з’явилися на світ у рік Кабана, за їх добрий і чуйний вдачу люблять і поважають всі навколо.

У плані кар’єри Козероги доб’ються багато – тому сприяє їх працьовитий і розважливий характер. Вони надзвичайно вимогливі і відповідальні люди. У «любовних справах» представники знаку досить педантичні і розбірливі. Часом їм важко знайти партнера, «собі під стать», який ідеально підходить під придуманий представником знака образ і володіє потрібними характеристиками. Козероги не схильні до емоційних висловлювань і бурхливого прояву почуттів, за що їх часто звинувачують в холодності.

Лев

Люди, народжені під знаком Зодіаку Лев, дійсно в чомусь схожі з «царем звірів». Всі їх істота просякнуте бажанням веліти і володарювати. Представників знаку часто називають самозакоханими, але ця риса характеру поєднується у них з добродушністю і чуйністю. Вони обожнюють давати поради і дуже засмучуються, якщо їх ігнорують.

Леви, народжені в рік Щура за китайським гороскопом, веселі і товариські люди, не позбавлені творчої «жилки». Представники знаку Зодіаку, що з’явилися на світ у рік Бика, горді і вперті, але разом з тим Леви – Бики приємні у спілкуванні та володіють розвиненим почуттям стилю. Леви – Тигри – добрі, ласкаві і непомірно гордовито, а Леви – Коти – ніжні, добродушні і не виносять конфлікти. Рік Дракона подарував Левам благородство і вишуканість, а рік Змії – щирість, чесність і чарівність.

Леви, народжені в рік Коня, сильні і сміливі люди, легко переборюють труднощі. Якщо ж представники породи народжені в рік Кози, то з такими людьми можна йти «і в вогонь і в воду». Леви, які народилися в рік Мавпи веселі та дотепні, таких Львів – Мавп друзі вважають душею компанії. Леви – Півні – турботливі, шляхетні і люблять перебувати в центрі уваги. Рік Собаки приніс Левам всі якості, які важливі в дружбу, а рік Кабана робить представників знаку енергійними і злегка примхливими.

Леви не переносять самотність, тому шлюб і сім’я для них надзвичайно важливі. Всі рутинне і монотонне представників знаку «виводить з себе». Вони завжди моложавы і добре виглядають навіть у похилому віці. У матеріальному плані Леви завжди влаштовані – злидні і «животіння» не для них.

Чоловік Козеріг – жінка Лев

Жінка Лев і чоловік Козеріг мають невисоку сумісність в любовних відносинах. Це пов’язано з відмінностями в поглядах на життя партнерів. Обидва представники знаків Зодіаку – досить сильні натури, які будуть конкурувати один з одним за лідерство в парі. Проте в них є і щось спільне. Вони люблять гроші і вміють їх заробляти, успішні в кар’єрі і воліють комфортні умови життя.

Сумісність знаків

Шикарної жінки Левиці завоювати серце чоловіка Козерога не складе праці. Козерога, любителя всього самого кращого, вразить респектабельність, хазяйновитість і почуття стилю Левиці. Така дівчина не тільки зацікавить хлопця, але і змусить закохатися в себе. Козеріг ж, якщо полюбить, то це – назавжди, адже позбутися від почуттів до такої жінці йому навряд чи вдасться.

Левицю приверне в обранцеві солідність і надійність. Відчувши в ньому опору, дівчина із задоволенням віддасть кермо правління «сильній статі». Левиця в стосунках може бути вірною і відданою, а її вміння розуміти чоловіка Козерога «без слів», розрізняючи на його незворушному обличчі мільйон відтінків приховуваних почуттів, вразить хлопця в саме серце. Але не все так гладко в цих відносинах – незалежний норов дівчини, а, також, невміння висловити свої почуття і холодність хлопця, можуть похитнути цей союз.

Сексуальна сумісність

Сексуальна сумісність у пари досить непогана. Потрібно відзначити, що гармонія в цій сфері партнерами буде досягнута не відразу, а лише після того, як коханці краще пізнають один одного. Консервативний Козеріг, не схильний до бурхливого виразу почуттів, в ліжку здатний здивувати партнерку. Важливий і той факт, що брак розкутості в сексі у Козерога «з лишком» компенсується його ніжним і дбайливим ставленням до партнерки, що для жінки Лева відіграє вирішальну роль.

Сумісність в шлюбі

У шлюбі, відносини між чоловіком Козерогом і жінкою Левом можуть складатися не кращим чином, а можуть бути і досить непоганими. Головне, що дозволить партнерам «ужитися один з одним – стабільність і гармонійність сімейних відносин. Для Левиці – це турбота і ніжність чоловіка, а для Козерога – розуміння і підтримка дружини. Маючи такі «козирі на руках», подружжя зможуть прожити разом довго і щасливо, навіть, якщо гороскоп говорить про те, що вони недостатньо сумісні.

Зруйнувати подібний шлюб може товариськість і бажання бути в оточенні залицяльників жінки Левиці і небажання Козерога ні з ким ділити свій «скарб». «Яблуком розбрату» в родині служить той факт, що Левам у житті щастить більше – вони швидше і легше домагаються успіху і визнання, що може зачепити почуття чоловіка. Жінку часто не влаштовує повільне просування до вершини» обранця, що, також може послужити причиною розірвання союзу.

Чоловік Лев – жінка Козеріг

Сумісність жінки Козерога і чоловіки Лева проблематична. Іскристий і енергійний хлопець навряд чи може скласти пару холодної та раціональної дівчині. Але, незважаючи на видимі відмінності в характері, подібні пари все-таки існують. Що ж приваблює таких, на перший погляд, абсолютно несумісних людей?

Сумісність знаків

В любовних відносинах Левам, які керуються не тільки почуттями, а й розумом, необхідна дівчина, яка б відповідала всім його запитам. Вона повинна відповідати рівню представника знака. Мудра, господарська й уміє поводитися дівчина Козеріг цілком може підійти разборчивому партнеру. Нехай вона не так «статусна», як Лев, але це хлопця цілком влаштує, так, як представники знака не терплять конкуренції навіть в любовних відносинах.

Чоловіки Леви приваблюють представниць слабкої статі своєї «успішністю» і яскравою неординарністю натури. За таким партнером дівчина буде почувати себе, як за кам’яною стіною», так і інші дами будуть заздрити власниці такого «видатного нареченого». Але існують деякі нюанси, які негативно впливають на союз цих двох знаків Зодіаку. Холодність і впертість Козерога часто не знаходить розуміння з боку партнера. Що ж стосується Лева, то його себелюбство і впевненість у тому, що «світ обертається лише довкола нього», нерідко починає дратувати партнерку.

Сексуальна сумісність

Сексуальний гороскоп жінки Козерога і чоловіки Лева відзначають їх непогану сумісність в ліжку. На перших порах у Лева може скластися враження про холодності партнерки, але гарячий темперамент чоловіка здатний «розтопити» і не такий лід. Сексуальні стосунки коханців не будуть надто бурхливими і емоційними, але їм це і не потрібно. Лев і Козеріг часто готові жертвувати яскравою сексуальним життям заради надійності та стабільності.

Сумісність в шлюбі

Шлюбний союз між жінкою Козерогом і чоловіком Левом виглядає цілком успішним. Чоловік у ньому стає більш стриманим і серйозним, а жінка відчуває себе захищеною. Пристрасті і з’ясування стосунків між чоловіком і дружиною, властиві перших років спільного життя, з часом вщухає, і у подружжя встановлюється мир і взаєморозуміння. Часто такі шлюби «перероджуються» союзи «за розрахунком» зі спокійним розміреним життям.

Однак, існує ймовірність, що подружжя, будучи сильними і владними натурами, так і не зможуть «примиритися» і «помиритися». Чоловік і дружина починають з’ясовувати, хто кращий і «хто в домі господар», не поступаючись один одному «пальму першості». Подібні конфлікти можуть зробити з двох люблячих людей мало не ворогів, що спричинить за собою розірвання шлюбу. До цього ж фіналу може призвести і нереалізованість обох або одного з подружжя.

Як зберегти союз

В силу відмінностей у характері і поведінці партнерів існує ряд факторів, які заважають Левам і Козерогам побудувати міцні і довготривалі стосунки, але це не вирок». Щобзберегти і зміцнити союз чоловіка Козерога і жінки Лева необхідно пам’ятати про наступне:

 • У відносинах таких сильних характером партнерів необхідний компроміс, без якого рух вперед неможливо. Жінці доведеться відмовитися від деяких своїх звичок і більше часу проводити з коханим. Чоловікові ж не варто поміщати партнерку в «золоту клітку», обмежуючи її спілкування з друзями.
 • Левиці не можна давати волю емоціям», граючи на самолюбстві чоловіки – Козероги цього не потерплять.
 • Щоб зберегти мир у стосунках чоловіка Лева і жінки Козеріг, необхідно знати, що:

 • Сварки і докори – не кращий засіб рішення проблем, пов’язаних з недоліками поведінки Львів, адже «зопалу» кинуте образу представники знака не забувають.
 • Леву потрібно стежити за своєю поведінкою до партнерки, не допускаючи зневажливих слів і неповаги.
 • Щоб налагодити відносини, партнерам варто зайнятися справою, яку було б цікаво їм обом. Добре, якщо воно ще й буде приносити гроші, зміцнюючи сімейний бюджет.
 • Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: