Сумісність Терезів і Скорпіона

Сумісність Терезів, Скорпіонів в любовних відносинах не можна назвати ідеальною, у відсотках розлучень таких сімей багато. Але у цієї пари є хороша перспектива щасливого життя. Головне, щоб партнери були досить зрілими і терпимими, вміли прощати помилки один одного. Завдяки копіткій роботі над собою, чоловік і жінка, народжена під цими сузір’ями, зможуть бути довго разом.

Зміст:

сумісність терези і скорпіона

Сумісність Терези і Скорпіона

Характери знаків

Терези і Скорпіон сумісність свою можуть побудувати. У чому їх відносини залежать від характерів. Якими ж рисами наділяє ці знаки Зодіаку гороскоп?

Характер Скорпіона

Для оточуючих людей Скорпіони завжди залишаються загадкою, з їх характером непросто розібратися. Це суперечливі натури, в яких з’єднуються крайності. Вони дуже емоційні і пристрасні, але вміють приховувати свої почуття. За темпераментом швидше флегматичні, хоча деякі моменти можуть зриватися. Вміють домагатися своїх цілей, сильно прив’язані до сім’ї, заради близьких людей готові на самопожертву. Ось основні риси характеру Скорпіона:

Скорпіони нестерпні власники, вони намагаються контролювати все навколо себе, підкоряти своїй волі близьких. Цей знак Зодіаку мстивий, тому не варто переходити йому дорогу. Скорпіон довго вичікує і завдає удар, коли його вже ніхто не чекає. Буває жорстоким, цинічним і егоїстичним. Любить плести інтриги, страждає марнославством, особливо якщо він за посадою начальник. Завоювати довіру Скорпіона важко, він важко йде на контакт.

Характер Терезів

Люди, народжені під сузір’ям Терезів, доброзичливі, товариські і делікатні. Вони ретельно зважують всі «за» і «проти», перш, ніж щось робити. Тому їх часто вважають нерішучими. Терези не люблять вступати в конфлікти, всюди шукають золоту середину. Інтереси цього знака різнобічні, він прагне постійно пізнавати нове. При цьому рідко визнає авторитети, сприймає світ критично та раціонально. Ось основні риси характеру Терезів:

Людина знаку Терези прив’язується до людей, для нього важливо чужу думку, не отримавши належної оцінки, він впадає в депресію. Якщо сильно образити представників цього знака, вони можуть бути жорстокими і мстивими. Терези рідко відчувають сильні емоції, володіють досить холодним характером, їх важко чимось по-справжньому захопити. Вони намагаються перекласти складна справа на іншого. Занадто довге обдумування своїх дій нерідко віддаляє їх від успіху.

Загальна сумісність знаків

Сумісність знаків Зодіаку Терезів, Скорпіонів заснована на ментальній, майже містичної зв’язку, за допомогою якої вони сильно притягуються один до одного. В цьому союзі Терези приймають роль учня, а Скорпіон – вчителі. Хороші відносини будуються на тонкому розумінні водним знаком натури повітряного. Той, у свою чергу, бачить у Скорпіоні надійного партнера, це дарує відчуття безпеки. Якщо Терези потребують підтримки, вони завжди знайдуть її в Скорпіоні. Водяний знак на подив терпимо ставиться до слабкостей свого партнера і добре його розуміє. Якщо погано Скорпіону, Терези його з задоволенням вислухають. Обидва знака досить розумні, інтелектуальні, вони знайдуть чимало тем для розмови. Сумісність цих знаків будується на міцній дружбі.

Проблем у пари Скорпіон і Терези теж вистачає. Повітряний знак звик домагатися свого лестощами і чарівністю, але на Скорпіона така поведінка не діє, його вдається обдурити тільки раз. Водний знак не завжди розуміє зміни в настрої партнера. Адже сьогодні Терези бачать світ виключно у рожевих тонах, а завтра в чорних. Нерішучість, постійний пошук компромісів теж можуть дратувати. Зруйнувати свої відносини Терези і Скорпіон можуть, якщо перестануть довіряти один одному. У такій ситуації союз дуже швидко затріщить по швах, адже ні один із знаків не терпить брехні і обману, уміє чудово мстити.

На сумісність по гороскопу Терези і Скорпіона впливає не тільки Сонце, але й Місяць, її асцендент. Добре, якщо місячний знак Скорпіона має відношення до повітрю, а у Терезів – до води. Тоді їх зв’язок посилитися. Вогняна стихія вносить дисонанс у відносини, а земля може їх зміцнити, якщо тільки знак Землі не Діва. Китайський гороскоп теж впливає на сумісність Знаків Скорпіон і Терези. Мудра Змія посилить інтуїцію Терезів, а Собака навчить їх прихильності. Дракон в гороскопі одного з партнерів додасть йому благородства, Бик і Кінь – працьовитості і завзятості. Погано, якщо хто-то в цьому союзі, Півень, партнери стануть майже несумісні.

Сексуальна сумісність знаків

Сексуальна сумісність Терези і Скорпіона дуже сильна, їх тягне один до одного. У них непогана схожість темпераментів. Звичайно, Скорпіона в пристрасності переплюнути важко. Він візьме ініціативу в свої руки, а Терези з задоволенням підкоряється. Скорпіон, як ніхто інший, вміє розкрити приховану енергію Терезів, задовольнити всі їхні таємні фантазії. У ліжку партнери будуть вирішувати всі проблеми, які виникнуть у побуті. Якщо вони зуміють довго підтримувати вогонь пристрасті, сексуальне життя їх буде насиченою до самої старості.

Порушити сумісність в кохання цієї пари може емоційне перегорання. Як відомо, психіка людини не витримує занадто сильної і тривалої пристрасті. Якщо чоловік і жінка не зможуть правильно розподілити свою енергію, їх чекає розчарування. Недовіра один до одного, постійні сварки і конфлікти, теж можуть розлучити коханців. Загрозу представляє постійна ревнощі Скорпіона, легковажність і схильність до зрад у Терезів.

Сумісність чоловіка Терези і жінки Скорпіона

Чоловік Терези і дівчина Скорпіон – поєднання досить рідкісне. Він не горою її роману, а вона – не його ідеал жінки, їм важко сподобатися з першого погляду. Зійтися вони можуть лише тоді, коли ближче пізнають один одного, знайдуть спільні інтереси і точки дотику. Непогана сумісність у пари жінка Скорпіон і Терези чоловік у ліжку. Якщо секс між ними станеться швидко, відносини стануть вельми перспективними. Оскільки обидва мають пристрасним характером, таке трапляється досить часто. Але у шлюб вступають Терези Скорпіон набагато рідше.

Ідеальна сумісність чоловіка та жінки, народжені під цими знаками, практично нереальна. Їх спільне життя – це низка випробувань і компромісів. Спочатку партнерам цікаво пізнавати один одного, розкривати таємниці. Чоловік відчуває, що дружина стане для нього надійною опорою і підтримкою, мудрим порадником. Він отримує від неї майже материнську турботу. Жінку влаштовує, що ніхто не заперечує її лідерство в шлюбі, не вчить життя. Венера, покровителька Терезів, дуже жіночний знак. Він здатний знаходиться в гармонії з загадковим і таємничим Плутоном.

Проблеми та шляхи їх вирішення

Якими б гарними не були відносини на початку, дуже скоро в сім’ї почнуться конфлікти. Тоді виникне питання, чи сумісні чоловік Терези і Скорпіон жінка взагалі. Дружину дратує пасивність чоловіка, вона починає ревнувати його. Адже Терези чоловіки люблять пофліртувати, а то і завести серйозний роман на стороні. Чоловік буде втомлюватися від постійних ідей дружини, її претензій, бурхливої діяльності. Він терплячий, але в один момент накопичилася злість виливається, провокуючи серйозний конфлікт. Особливо, якщо дружина постійно веде себе, як начальник.

Щоб налагодити відносини, пара повинна звернути увагу на те, чим вони цінні. Адже чоловікові важко знайти більш віддану, мудру і надійну дружину і подругу. Йому треба зменшити свій еротичний запал, не давати приводів для ревнощів. Жінці варто згадати, яку важливу роль відіграє вона в житті чоловіка, наскільки він її обожнює. Миротворцем у парі виступає чоловік, ця роль йому відмінно підходить. Сімейне життя з жінкою Скорпіоном – кращий спосіб удосконалювати свої дипломатичні здібності для Ваг. Якщо чоловікові вдасться згладжувати конфлікти між ними, бог війни Марс обійде дім стороною.

Сумісність чоловіка Скорпіона і жінки Терези

Чоловік Скорпіон і жінка Терези можуть створити цікавий і незвичайний союз. Хлопець і дівчина довго придивляються один до одного, між ними не одразу спалахують почуття. Для хлопця стане сюрпризом, що за тендітною і вразливою оболонкою ховається сильний характер. Йому подобаються загадки, бо він захоче краще дізнатися витончену і світську дівчину з бездоганними манерами. Сумісність чоловіка Скорпіона і Терези жінки підкріплюється їх взаємним сексуальним тяжінням. Якщо по-справжньому хлопець Скорпіон любить дівчину Терези, він розкриє її еротичний потенціал, як ніхто інший.

З боку сімейне життя партнерів здається майже ідеальною. Але всередині пари відносини не такі прості. Якщо партнери зуміють знайти спільну мову, вони підуть по шляху самовдосконалення і духовного зростання. Чоловік захистить свою дружину від життєвих негараздів, навчить її дивитися на речі глибше, позбавить від постійних вагань і сумнівів. Жінка допоможе чоловікові впоратися із зайвою самокритикою, похмурими думками, які його постійно долають. Спільне життя цієї пари – постійна психологічна, інтелектуальна і емоційна гра, пошук компромісів, взаємне пізнання. Щастя і благополуччя пари багато в чому залежить від того, як вона зможе провести цю гру.

Проблеми та шляхи їх вирішення

Характеристика союзу буде не повною, якщо не розповісти про проблеми. У пари чоловік Скорпіон і Терези жінка їх достатньо. У сім’ї постійно спалахують сварки, ініціатором яких виступає, в основному, чоловік. Він запальний, нерідко агресивний, м’якості і податливості дружини не завжди вистачає, щоб згладити конфлікти. Ревнощі також є проблемою. Скорпіон власник, його дратує товариськість дружини, її схильність до флірту. Хоча жінки повітряного знака рідко йдуть на реальні зради.

Вирішити проблеми сумісності чоловік Скорпіон і жінка Терези можуть, якщо навчаться терпінню. Миролюбний характер дружини, її схильність до компромісів, багато в чому цьому сприяють. Спільна справа зблизить подружжя, поліпшить їх матеріальний стан, що теж сприяє взаєморозумінню. Важливо цінувати те, що партнери можуть дати один одному. Адже ця сім’я – приклад неймовірного духовного зростання і плідної співпраці.

Головне, побачити правильні перспективи, уникати конфліктів по дрібницях, не таїти в душі злість і невдоволення. Тоді Терези і Скорпіон свою сумісність в любові збережуть довгі роки.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: