Сумісність жінки Водолія з іншими знаками

Водолій – знак зодіаку, який в принципі добре сходиться з людьми. Йому легко знаходити спільну мову з більшістю зоряних знаків, проте є і ті, спілкування і спільне життя з якими буде непростий по ряду причин. Дізнаємося докладніше, яка сумісність жінки водолія з іншими знаками, з ким сумісний водолій жінка і що чекає такі пари у шлюбі, якщо йому судилося скластися.

Зміст:

сумісність жінки водолія з іншими знаками

Сумісність жінки Водолія з іншими знаками

Загальний опис знака

Для початку дізнаємося основні характеристики знака зодіаку. На водолія впливає Венера, роблячи таку жінку непересічною і оригінальною. Вона завжди знає, чого хоче, і самостійно прокладає шлях до своєї мети. Водоліям, особливо жінкам, вдається змінювати цей світ на краще, привносячи в нього ще більше любові і співчуття, а також краплю своєї чистої душі. Водолій завжди приймає події близько до серця і не кидає своїх близьких в біді. Крім цього в серце дівчини є незнищенна тяга до справедливості, якщо її немає, вона всіма шляхами її відновлювати.

Водолій жінка прекрасний друг, вона вміє дружити, і друзів у неї, до речі, не мало. Її відданості можна лише позаздрити, а такими друзями, як вона треба дорожити, як зіницею ока. Вибираючи собі партнера для життя і шлюбу, Водолій жінка, подібно лебедю, вибирає собі чоловіка один раз і назавжди. В питаннях любові вона ретроград, вона ніколи не змінить свого обранця і зазнає такого ж ставлення до себе. Дізнаємося докладніше, яка сумісність у жінки Водолія з іншими знаками і чого чекати від таких спілок.

Чи є майбутнє у жінки Водолія і чоловіка Овна

Чоловік-овен – це імпульсивний і надмірно емоційна людина. Його рішеннями і вчинками керує не здоровий глузд, а пориви почуттів. Вони ніколи не ведуть себе спокійно і звикли бути на виду. Водолію такий ритм життя доведеться по душі, саме з цієї причини їм буде добре разом, хоча й не довго. Коли вони приходять додому, то стикаються з величезною кількістю проблем і тонною нерозуміння.

Є фундаментальні відмінності між характерами даних знаків зодіаку. Водолію властиво ретельно обдумувати кожен крок, зважувати усі за і проти. Овен ж звик діяти зопалу, не вводячи свою дружину в курс подій. З-за цього чоловіка часто вплутується в халепи, витягувати з яких його доводиться дівчині. Найбільша сумісність спостерігається тоді, коли водолій народжений в рік одного з даних тварин: дикий кабан, пацюк, кінь, тигр, коза, кролик, дракон.

Чого чекати від тандему з тельцем

Ці знаки є кардинально протилежними. Однак в житті складаються як дві половинки одного цілого, вигідно доповнюючи один одного. Їх спільне життя досить цікава і захоплююча. Проблеми часто зачіпають фінансову сторону відносин, тоді коли партнери закріплюють свої відносини офіційним шлюбом. Телець націлений на заробляння грошей і ніякі інші цілі його не цікавлять. З часом, і любовні стосунки з дівчиною Водолієм також відходять на другий план, що не буде влаштовувати жінку. Адже їй важливо відчувати себе коханою і бажаною і перебувати на першому місці, оточеною увагою коханого. ідеального поєднання можна досягти тільки тоді, коли Водолій народився в рік півня, собаки, змії або бика, а бик повинен бути мавпою, свинею або котом по китайскомугороскопу.

Близнюки і водолій – чи є майбутнє

Сумісність чоловіка близнюки і жінки Водолія жінки висока і влюбви і в дружбі. Всьому виною сумісність на рівні найтоншої любовної і сексуальної енергетики. Близнюків можна порівняти з вітром, який дме саме так, як того хоче дівчина в цій парі. Якщо вже до кінця проводити паралель у відносинах між даними знаками зодіаку, то Водолій додає вогню в ці відносини, будучи антициклоном з грозами і градом. Справа в тому, що обидва знака, завдяки специфіці їх гороскопів, натурами є мінливими і ніколи не дадуть занудьгувати один одному.

Близнюки, як і Водолій повинні завжди докопуватися до істини, домагаючись, раз за разом правди, що їм найчастіше вдається зробити. Це і об’єднує близнюків з Водолієм, хоча зазвичай знаки землі і повітря погано уживаються один з одним. У таких відносин є і мінуси, водолію важко миритися з перемінним настроєм партнера, адже від цього залежить гармонія в їх відносинах.

Рак і водолій – складеться такий шлюб

Якщо така пара і складеться, хоча це і малоймовірно, що їх відносини будуть яскравими і запам’ятовуються. До шлюбу справа дійде так, так ніхто з учасників не буде в цьому зацікавлений. І Рак і Водолій – представники знаків зодіаку, які потребують щоденного відкриття нових горизонтів і саморозвитку.

Коли вони разом, водолій жінка впевнена в собі, так як за її спиною завжди є сильна чоловіча рука раку. Рак – це справжній джентльмен, будь-яка жінка, що перебуває поруч мала б пишатися таким чоловіком, але тільки не водолій. Їй буде важко з таким чоловіком поруч, так як він буде тиснути партнерку своїм інтелектом. А водолій не звик займати другі позиції в житті. Це яскравий приклад того, хто не сумісний з водолієм жінкою.

Чи зможе лев ужитися з водолієм

Ця пара зіткнення двох стихій, боротьба між вогнем і повітрям. Є два шляхи розвитку подій – коли вони будуть взаємодіяти один з одним — і життя буде насиченою і цікавою, або ж повітря буде дути в протилежну сторону, а вогонь лева рано чи пізно просто згасне. Загалом, можна сказати, що розвиток відносин даної пари будуть на 100 відсотків залежати від рішення жінки. Саме це і стане на шляху безхмарного життя, роблячи сумісність чоловіка лева і жінки Водолія мінімальної.

Чого чекати від тандему діви і Водолія

У цих двох знаків є безліч точок дотику. Вони слухають однакову музику, дивляться схожі фільми і навіть хобі у пари або одне на двох, або перегукується один з одним. Діва завжди прагне до досконалості, занадто багато часу приділяючи дрібниць. Водолію ж така скрупульозність не зрозуміла, так як він звик діяти і міркувати більш широко. Якщо діва поступиться і постарається втихомирити прояви характеру, така пара має шанси на життя, незважаючи на те, що сумісність жінки водолія і чоловіка діви не так висока.

Чи зможе Водолій ужитися з вагами

Два знака повітряної стихії не можуть не з’єднатися в союзі. Чоловік терези не пройде повз ефектною і зовні привабливої дівчини водолія. Та й вона не стане приховувати своєї симпатії по відношенню до майбутнього обранця.

Не буде нудно їм і в шлюбі. Як би не проходив їх день, що б не відбувалося на роботі, ввечері вони збираються за спільним столом і діляться враженнями від прожитого дня. Навіть якщо вони і сваряться, то ніколи не переходять на особисті образи, а намагаються з’ясувати корінь проблеми та одразу ж її усунути.

В даній парі сумісність в парі найбільш висока, порівняно з усіма можливими комбінаціями, які могли б скластися у Водолія.

Скорпіон і Водолій

Тут сумісність між водолієм і скорпіоном буде повністю залежати від скорпіона. Незважаючи на те, що дівчина буде всіма силами тягнутися до свого чоловіка, він частенько її відштовхувати, залишаючись зі своїми переживаннями наодинці. Скорпіон буде задавати ритм життя, а йому буде некомфортно від того, що він ніяк не може вплинути на ситуацію і повернути все в правильне русло.

Крім того, не на руку союзу відіграє те, що скорпіон відверто не вміє поводитися в суспільстві. Адже йому важливо виглядати гідно, перебуваючи в компанії і бути на висоті.

Що може вийти у Водолія зі стрільцем

Виходячи із загальновідомих фактів, вогонь і повітря можуть при взаємодії процес горіння. Саме так і відбувається, коли ці двоє зустрічаються разом. Стрілець – натура імпульсивний, він звик самостійно приймати доленосні рішення в своєму житті, те ж саме він буде намагатися і тоді, коли життя його зводить з водолієм. Незважаючи на те, що жінка не проти того, щоб її хтось опікувався, такого контролю над своїм життям вона не зможе винести.

Зазвичай, їх відносини складаються наступним чином – вони живуть разом, насолоджуючись спілкуванням один з одним, але до шлюбу справа не доходить. Але можна сказати, що це й на краще, так як у подружньому житті їх сумісність мінімальна.

Козеріг і Володею – чого чекати від такої пари

Ці відносини не можуть бути нудними, так як партнери будуть постійно допомагати один одному, але робити це будуть самі того не розуміючи. Водолій буде мотором у відносинах, не даючи їм затихнути ні на хвилину. Такі жінки не сприймають нічого стандартного і намагаються всіма силами піти від буденності. Зазвичай все починається із звичайної дружби.

Тяжіння між ними настільки велика, що вони просто не помічають нікого і нічого навколо. Іноді, здається, що навіть якщо поруч вибухне вулкан або станеться землетрус, вони так і будуть продовжувати, тримаються за руки і віддано дивитися в очі один одному. Такий магнетизм пояснюється тим, що козеріг потребує підтримки своєї обраниці, тільки поряд з нею він зможе бути собою і відкритися по-новому.

Що обіцяє доля двох водоліям

Така пара не може залишитися не поміченою, адже коли з’єднуються воєдино такі неординарні особистості, як два представника повітряної стихії, між ними пануватиме магія. Вони будуть отримувати задоволення від всього, що будуть робити спільно, навіть якщо то буде звичайний похід по магазинах.

Варто сказати, що такі дзеркальні відносини досить часте явище, адже ці два знака притягує один до одного, немов два магніту. Це дві споріднені душі, які закохуються один в одного з першого погляду і зберігають цю прихильність протягом усього життя. Сумісність між водолієм і водолієм максимальна.

Водолій і риби

Жінка водолій і чоловіки риби, що станеться, якщо ці двоє зустрінуться і між ними спалахне іскра? На початку зародження стосунків, вони почувають себе більш ніж комфортно, адже ще немає місця притиркам і звикання один до одного. Але вже на тому етапі, коли партнери приймають рішення приїхати і жити разом, почнуть давати про себе знати перші проблеми. Наприклад, водолій буде виходити з себе з-за таких дрібниць, як не опущена кришка унітазу або розкидані по всій квартирі шкарпетки. Боротися з цим обуренням доведеться все життя, так як у риб немає прагнення змінювати себе, і хоч у чомусь комусь поступатися. Подальший розвиток відносин буде на 100% залежати тільки від водолія, чи буде вона далі терпіти витівки чоловіка або ж спробує знайти більш гідну партію для себе.

На закінчення скажемо, що водолій – це така людина, яка робить світ краще. Якщо комусь пощастило мати з ним справу в будь-якій сфері життя, включаючи й особисті стосунки, потрібно триматися за такий союз. Ніхто інший не зможе показати той бік життя, де все перетворюється в казку, а ви стаєте її головними персонажами.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: