Сумісність Стрільця і Стрільця

Сумісність Стрільця і Стрільця висока. Ці два активних людини з бунтівної душею чудово розуміють один одного. Вони прагнуть підкорити весь світ, перевернути його догори дригом. Партнерам ніколи не буває нудно разом. Недолік пари — запальність партнерів, нездатність досягти справжнього глибокого духовного єднання.

Зміст:

сумісність стрільця і стрільця

Сумісність Стрільця і Стрільця

Корективи у відносини вносить Місяць і східний гороскоп. У відсотках розлучень цю пару рідко зустрінеш, оптимізм і схожі характери допомагає подружжю здолати будь-які розбіжності.

Характер Стрільця

Люди, народжені під сузір’ям Стрільця, активні і життєрадісні. Вони постійно ставлять перед собою цілі і прикладають всі зусилля, щоб їх досягти. Люблять пізнавати нове, мають славу руйнівників традицій і суспільних підвалин. Їх мало цікавлять повсякденні справи, інтереси представників вогняного знаку спрямовані в майбутнє. Вони захоплюються філософією, релігією, останніми технічними новинками, футурологією. Люблять подорожувати, досить підприємливі, вміють знаходити вихід з положення навіть у безнадійних ситуаціях. Ось основні риси характеру Стрільця:

Характеристика Стрільця містить і негативні риси. Цей знак не вміє виконувати відразу кілька завдань, зациклюється на одній меті. Йому не вистачає терпіння на справи з довгостроковою перспективою. Нерідко вогненні люди бувають жорстокими й безжальними, коли зустрічають на шляху ворогів. Стрільці люблять похвалитися своїми успіхами, трохи їх прикрасити. Прямолінійність у них межує з грубістю і безтактністю. Стрільці не люблять брати на себе зобов’язання, так як понад усе цінують власну свободу і незалежність.

Вплив на характер і сумісність інших факторів

Астрологія стверджує, що не тільки Сонце визначать характер людини і його сумісність з іншими людьми. Вплив надає також Місяць. Асцендент і десцендент нічного світила, які знаходяться в інших знаках вогняної стихії, тільки посилять риси Стрільця. Лев зробить його гордою і зарозумілою, Овен додасть авантюризму. Водні знаки зроблять його більш гнучким, посилять інтуїцію, додадуть емоціям глибини. Земля напоумить вогненний знак, прив’яже його до будинку, навчить терпінню і раціональному підходу до грошей. Повітряна стихія змусить вогонь горіти ще сильніше. Енергійність з’єднається з прагматизмом і високим інтелектом. Від такої суміші Стрілець стане ще успішнішим, перетвориться у цього бунтаря і революціонера.

Вплив східного гороскопу теж не можна відкидати. Він багато в чому впливає на сумісність знаків. Найкраще взаєморозуміння у Стрільця буде з партнером, рік народження якого Тигр, Дракон, або Кінь. Непогано складуться стосунки, якщо друга половинка за китайським гороскопом — Мавпа, Півень або Кабан. При певних умовах підійдуть йому Змія, Кролик і Коза. А ось такі знаки, як Бик, Щур і Собака не дуже підходять вогненному знаку зодіаку. Хіба що його місячний знак належить стихії землі, або він сам народився в той самий рік. Але будь-астрологічне співвідношення, навіть самий несприятливий, можна поліпшити особистими зусиллями партнерів, бажанням створити міцний зв’язок.

Сумісність чоловіка та жінки Стрільця в сімейних відносинах

Познайомившись, хлопець і дівчина відразу зрозуміють, що зустріли споріднену душу. Їм нічого не варто завоювати один одного, адже партнерів об’єднує стільки спільного. Молода пара не буде сидіти вдома, вони объездят весь світ, побувають в найнеймовірніших місцях, стануть постійними дискотек і вечірок.

Тільки в їх відносинах криється небезпека: юні Стрілець хлопець і Стрілець дівчина дуже незалежні. Будь-яку прив’язаність вони розглядають як посягання на особисту свободу. Вони можуть змінювати один одного виключно з цікавості, адже обом так подобається пізнавати все нове, в тому числі і в любові. Пара може розбігтися з-за дурості, так і не вступивши в шлюб і втративши назавжди своє щастя.

Зрілі чоловік Стрілець і жінка Стрілець набагато частіше вступають у шлюб. Вони багато чого дізналися в життя, навчилися розставляти пріоритети, цінувати любов і дружбу. Скільки б років не було подружжю, вони ніколи не будуть сидіти в чотирьох стінах і нудьгувати.

Інтереси Стрільців дуже різноманітні, адже знак двоїстий і непередбачуваний. Буває, що чоловік і жінка захоплюється екстремальним споротом, а буває, що вони повністю поглинені релігією або колекціонуванням антикваріату. В суспільстві така пара шумна, може з’ясовувати при всіх стосунки. Разом з тим, вони дуже позитивні, навіть їх нетактовність і прямолінійність викликають симпатію. Вони зовсім не схожі на інших жінок та чоловіків, чим дивують оточуючих.

Проблеми та шляхи їх вирішення

Сумісність пари Стрільця і Стрільця у відносинах висока. Але і в такому союзі не обходиться без проблем. Представники вогняного знаку зодіаку дуже прямолінійні. Вони можуть у будь-який момент висловити один одному в очі, все, що думають. Про наслідки партнери ніколи не замислюється. Сімейне життя у такій парі відбувається в постійних скандалах з викиданням речей за поріг, биттям посуду і розставаннями «назавжди».

Друга проблема — зради. Ні чоловік, ні жінка не вважають вірність великою перевагою, тому спокійно знаходять розваги на стороні. Любовна зв’язок між двома Стрільцями може закінчитися неочікувано. Вони непостійні й нетерплячі, коли почуття холонуть, нікому не хочеться працювати над їх відновленням.

Як вирішити проблеми в парі? Великий плюс цього союзу — вміння прощати. Незважаючи на постійні сварки і скандали, подружжя ніколи не таять зла один на одного. Конфлікти до визначеного моменту тільки розпалюють любов і почуття в їх серці. Вони не ревниві, можуть закривати очі на зради.

Щоб чоловік Стрілець і жінка Стрілець сумісність не втратили, їм потрібно знайти час для себе, залишатися частіше удвох. Якщо вони всю свою енергію будуть витрачати на зовнішні контакти, втратять любов і взаєморозуміння, стануть чужими людьми. Подружжю варто більше бути відвертими, відкривати один одному душу. Без близького спілкування є великий шанс, що почуття і любов підуть безповоротно.

Сексуальна сумісність знаків

Сумісність у любовних стосунках між цими знаками багато в чому зав’язана на сексуальному тяжінні. Молоді люди не будуть затягувати період залицяння, вони досить швидко опиняться в ліжку. Секс між двома Стрільцями гарячий, палкий, шалений. В ньому мало романтики, зате багато експериментів на межі збочень. Вони розуміють і відчувають одне одного з півслова, мають схожі смаки та уподобання. Сексуальне життя в подружній парі буде активною до самої старості.

Проблеми між коханцями бувають. Нерідко вони намагаються замінити якість кількістю. Якщо коханцям після декількох років зв’язку раптом стає нудно в ліжку, вони починають шукати нових пригод з іншими, замість того щоб оживити своє інтимне життя. Вони прощають зради, але в один прекрасний момент любовний зв’язок одного з партнерів може стати причиною розриву. Буває, що пари йдуть на радикальні експерименти: створюють шведську сім’ю або займаються груповим сексом. Доводить це до добра, велике питання.

Щоб сексуальне життя подружжя не стала прісною і не набридла, їм потрібно побільше експериментувати. У обох є величезний потенціал і фантазія, ні чоловік, ні жінка, не бояться нововведень і абсолютно не закомплексовані. Вони природжені артисти, так що кожен раз можуть грати в ліжку іншу роль. Важливо пам’ятати, зрада ніколи не доведе до добра і не принесе задоволення. Навіть Стрільці з погано розвиненим почуттям власності і абсолютно не ревниві, рано чи пізно втомляться від походів партнера наліво. Духовне єднання, справжня любов поліпшить сексуальну сумісність між цими знаками, зробить їх інтимне життя яскравим і насиченим, а шлюб —міцним.

Сумісність у роботі і дружбу

Пара друзів Стрілець Стрілець — це активний і дуже цікавий тандем. Вони можуть бути постійними клубів, членами громадської організації чи політичного руху. Друзі ніколи не сидять на місці, вони подорожують, розважаються, пізнають нові теорії або займаються науковими експериментами. Лідерські якості партнерів дозволяють створити навколо себе коло друзів і шанувальників. У будь-якій компанії вони лідери, які надихають всіх на цікаві пригоди. Буває, що друзі сперечаються і сваряться, але дуже швидко миряться. Два Стрільця ніколи не стануть ворогами, навіть якщо їх шляхи розійдуться.

Між різностатевими друзями дуже швидко виникне любовний зв’язок, сексуальна енергія знака занадто сильна, щоб утримувати себе в рамках пристойності. Навіть одружені Стрільці легко стануть коханцями, хоча навряд чи підуть зі своїх сімей.

Діловий союз Стрілець Стрілець теж можуть створити, вони прекрасно сумісні в роботі. Швидко досягнуть успіху в бізнесі, адже обидва енергійні та активні. Партнери поставлять перед собою амбітні цілі, будуть у всьому підтримувати один одного. У них можуть виникати неймовірні ідеї, які іншим здадуться нереалізованими.

Але Стрільці щасливі і цілеспрямовані, вони ніколи не відступають. Невдачі діловий союз осягнуть, якщо партнери захопляться суперечками і змаганням. Тоді основна мета відійде на задній план і спільний проект зазнає краху. Те ж саме може статися, коли партнери почнуть перетягувати ковдру на себе. Жоден з них не зазнає лідерства іншого. Важко даються завдання, які вимагають монотонної і копіткої роботи. Тут Стрільцям знадобиться помічник іншого знака, наприклад, Діва або Козеріг.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: