Сумісність жінки Стрільця з іншими знаками

Милі і доброзичливі Стрільці рідко є чиїмись найлютішими ворогами, проте водити міцну дружбу з кожним їм теж не вдається. Наскільки вдала сумісність жінки Стрільця з іншими знаками в любові, шлюбі та інших сферах життя, розглянемо далі.

Зміст:

сумісність жінки-стрільця з іншими знаками

Сумісність жінки-Стрільця з іншими знаками

Характеристика знака Стрілець

З 23 листопада по 22 грудня народжуються люди під знаком зодіаку Стрілець, їх стихій є Вогонь, а планетою-покровителем — Юпітер. Це розумні, прямі і товариські люди, злі помисли їм в принципі чужі, проте оточуючих вони все ж здатні зачепити за живе або навіть образити. Вони рідко роблять це навмисно, швидше так виходить з-за деякою їх природного нетактовності.

Яскраво виражений — Стрілець це людина, яка не уявляє свого життя без ризикових пригод і подорожей. Вогонь робить їх нетерпимими до спроб інших людей керувати ними, вони бачать, коли зловживають їх розташуванням і переходять на грубість. Постояти за себе не становить для них особливої складності. Бути відповідальними за що-небудь — не найулюбленіше заняття, хоча вони з легкістю поселять безпритульна тварина і навіть усиновлять безпритульну дитину.

Обережними потрібно бути з дихальною системою, руками ногами і печінкою: ці органи у Стрільців особливо схильні до різних захворювань.

Жінка-Стрілець

Відмітна особливість жінки Стрільця — це її незручні запитання і відкрита подача інформації, без прикрас. Хоча деяким така риса може здатися дещо наївною, вона свідчить про те, що представники знаку — чесні люди, які просто не бажає лукавити. Ні, вони, звичайно, вміють зачарувати, зарядити оптимізмом своїх близьких, але нелюбов до блефу буде простежуватися за ними завжди.

Стрілець незалежна, але не відмовиться від заступництва і захисту з боку сильної статі, проте тільки до тих пір, поки такий захист не переростає в командування і спроби підім’яти під себе. Знову ж таки, слабкі й безвольні чоловіки її не цікавлять, потрібно знати міру: оберігати її, але залишати простір для вибору і дій.

Ці жінки прагнуть роздобути в житті найкраще: вони мають схильність до розкошів, дорогий одяг, їжу і т. д., — тому й гроші витрачають швидко і легко.

В любові вона може бути невпевненою і боязкою до такої міри, що здасться холодним і бездушним істотою. Але вона вміє любити щиро і без оглядки, не шукаючи вигоду, віддаючи всю себе чоловікові, дітям, рідним.

Господині з них не завжди виходять ідеальними, кулінарія та прибирання — не їх коник, хоча вони можуть намагатися. Від допомоги домробітниці вони не відмовляться, але і самостійно справлятися з господарством можуть навчитися.

Навіть знаючи всі свої недоліки, Стрілець-жінка буде прагнути здаватися в сотні разів краще, ніж вона є насправді, роблячи вигляд, що вона мі не має. Вона дуже любить вчити уму-розуму, не помічаючи, як набридає цим. Взагалі думка оточуючих вона часто відводить на другий чи третій план.

Китайський гороскоп і знак Стрілець

Східний гороскоп, безсумнівно, робить свій вплив на формування особистості будь-якого знаку зодіаку. Так і характеристика Стрільців буде залежати від року їх народження.

У рік Пацюка народжуються дивні і неоднозначні люди. Вони енергійні, доброзичливі, але не без агресії. Кролик же, навпаки, робить з Стрільців справжніх дипломатів, спокійних і розсудливих, вони «дряпаються» тільки тоді, коли в цьому виникає крайня необхідність. Якщо Стрілець — Тигр, то для енго не існує перешкод, це яскраві та впевнені у собі люди. Відвага і цілеспрямованість притаманна і Півням, його погляди дуже важливі, заради них він готовий на багато що.

Найбільш нетипові Стрільці народжуються в рік Бика: це воїни, наполегливі і працелюбні. Сила духу і гармонія з самими собою дозволяє їм досягати неймовірних висот у всіх сферах життя. Дракони — це найвідповідальніші Стрільці, мрійливі і вольові одночасно.

Найхитріші — Змії-Стрільці. Їм важливо досягти результату. Вони яскраві, привабливі, сексуальні, не сприймають, коли хтось висловлює іншу точку зору. Чимось схожі вони з Конем, такі дівчата теж люблять перебувати в центрі уваги, не враховуючи чужої думки, вони сміливі і рішучі.

Справжня й гордівниця — Коза. У неї прекрасна інтуїція, але лінь і невпевненість іноді беруть верх. Яскраво та емоційно виражають свої почуття Мавпи, вони розумні, кмітливі, але абсолютно не передбачувані. Собаки — теж неймовірно рухливі, захоплюються натури, справедливі і благородні. З них виходять чудові чоловіки і дружини. Реалістка-Кабан трохи довірлива, тому іноді ставати жертвою чужих ігор.

Сумісність Стрільця з іншими знаками

Тепер розглянемо, з ким сумісна жінка Стрілець, хто ж більше підходить їй за гороскопом для кохання, шлюбу і дружби.

Стихія Вогню

Будучи підопічною стихії Вогню, жінка-Стрілець сумісна з такими ж «вогняними» знаками:

Ідеально сумісний чоловік Лев і жінка Стрілець. Це зв’язок на енергетичному рівні. Тут, звичайно, є місце для сварок, конфліктів інтересів і інших неприємностей, але емоційний комфорт двох споріднених душ згладить всі.

Овен теж підходить жінці-Стрільцеві, вони можуть скандалити трохи більше, ніж перша пара, все-таки позначається буйний норов знаків, однак у них і багато спільного.

Трохи гірше інших сумісність Стрільця-чоловіки і жінки-Стрільця: вони занадто схожі, щоб взяти «приз кращого союзу».

Стихія Повітря

Для знаків стихії Повітря: Близнюки, Терези, Водолій — вогняна натура Стрільця також близька.

Близнюки завойовують симпатію своєю рішучістю, відкритістю до змін і пристрастю до подорожей. Цю пару можна назвати найчарівнішою у цій трійці.

Гармонія в шлюбі буде і з Вагами, вони завжди зуміють зрозуміти один одного і не стояти на шляху партнера. Цей любовний союз дасть багато відразу обом у плані особистісного зростання, духовного розвитку та ін

Розвинений інтелект Водолія не залишить жінку-Стрільця байдужою, вона буде горіти його ідеями, що дає гарантію на успіх в любові і дружбі.

Знаки, з якими Стрілець не сумісний

Стихії Води і Землі більш чужі жару Вогню, їх сумісність не настільки сприятлива, як з попередніми знаками.

Стихія Землі

Земні знаки: Телець, Діва, Козеріг — мають унікальну здатність знаходити шлях до серця людей, які не дуже-то близькі за духом, тому в таких союзах багато чого залежить саме від них.

Наприклад, Телець, який перебуває під опікою Венери, таємничої, але ласкавою, стає ніжним і добрим чоловіком Стрільцеві. Тут своє «ні» швидше висловить останній, йому просто стане нецікаво.

Колеги Діва, Стрілець — пара більш реальна, ніж шлюб цих двох знаків. Діва надто любить критикувати, надто стурбована порядком навколо, що ніяк не зрозуміло Стрільцеві-жінці.

Хоча Козеріг такий же стрімкий за життя, любить ставити перед собою цілі і досягати їх, погляд на цей процес у них все ж різний. Швидкість руху в цих двох знаків занадто відрізняється, от що стане перешкодою їх сумісності.

Стихія Води

Вода і Вогонь гасять один одного за життя, ці знаки найменш сумісні між собою як у любові, так і в звичайних відносинах. До них відносяться:

Спокійна і розмірене життя добре підходить Раку, але не Стрільцеві. Сумісність жінки Стрільця у шлюбі з Раком швидше розчарує. Те ж стосується і дружби. Сексуальна задоволеність в любові зі Скорпіоном не відшкодує його мінливого вдачі і найчастіше негативного настрою до всього.

Якщо вибирати із самих невідповідних, Риби — краща альтернатива іншим знакам. З ними буде реально знайти спільну мову. Єдине, що може відлякати жінку-Стрільця, так це прагнення Рибок керувати ними, обмежувати їх свободу. Адже ми вже знаємо, що яким би надійним і щасливим не був шлюб, Стрілець повинен відчувати себе вільним птахом. Однак якщо мова йде не про любовному союзі, а, наприклад, про творчий або діловому, це буде зіткнення двох «унікатів», яке породить щось цікаве, нове і захоплююче.

Сумісність з іншими знаками жінки Стрільця може порадувати, але може і засмутити. Не забувайте, скільки факторів впливає на те, якими ми будемо людьми. Крім надприродного впливу на нас місячних доби, року народження та іншого, самим ми можемо ставати краще, усуваючи деякі недоліки і знаходячи позитивні якості.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: