Сумісність чоловіка Рака з іншими знаками

Багато хто з нас вважають за краще будувати взаємини, покладаючись на гороскоп. І цьому є пояснення: ще задовго до існування нас з вами зірками були з’єднані знаки зодіаку. Напевно ви не раз зауважували, що, здавалося б, на перший погляд людина симпатизує вам, але щось в ньому вас відштовхує.

Зміст:

сумісність чоловік раку з іншими

Сумісність чоловік Раку з іншими

Так-так, це саме зірки намагаються донести, що він не підходить вам як партнер для взаємовідносин будь-якого роду.

У цій публікації ми розглянемо сумісність чоловіка Рака з іншими знаками зодіакального світу.

Загальні характеристики чоловіки Раку

Перш ніж дізнатися, з ким сумісний Рак чоловік, розглянемо деякі особливості його темпераменту.

Серед усіх знаків зодіаку Ракам властива особлива чутливість (особливо, якщо їх гороскоп Кінь, Змія, Коза і Собака), адже їм протегує Місяць. Таких людей дуже легко поранити і образити негрубої критикою. Вони з легкістю прив’язуються до людей та відкрито показують це показують. У них чудово розвинена інтуїція, за допомогою якої їм вдається впоратися зі стресовими ситуаціями.

Люди, чий зодіаку — Рак, відносяться до знаків водної стихії, що, власне, і зумовлює їх чуттєвість. Подібні особи з великим задоволенням допомагають нужденним і намагаються не створювати конфліктних ситуацій.

Представники цього зодіакального знака не приймають скоротельных рішень (за винятком тих, хто за гороскопом Дракон, Мавпа, Щур і Півень). Їм потрібно ретельно все обміркувати, зважити всі за і проти, лише після цього буде винесено вердикт.

Якщо подивитися на людину, хто за гороскопом Рак, з боку, то можна відзначити його спокійний і самовпевнений погляд. Але це свого роду маска, якою він намагається прикрити свою вразливість і чутливість.

Людина, чий зодіаку — Рак, приймає все близько до серця і при будь-якої небезпеки ховається в свій захисний «панцир». З такого емоційного стану його можна витягнути тільки ласкою, добротою і любовним ставленням.

Які ж вони, чоловіки-раки

Раки м’якосерді, тому зворушити їх не складе особливої праці. Він з легкістю кидається на допомогу нужденному. І навіть якщо це буде стороння, маловідомий чоловік, то це не зупинить цей водяний знак, і він спробує всіляко сприяти тому чи іншому питанні. Нерідко це якість не йде йому на користь, адже завжди знайдеться маса людей, які обов’язково захочуть скористатися мягкосердечностью свого друга.

Раки дуже люблять свій дім і ставляться до нього з величезною повагою (особливо, це стосується тих, хто за гороскопом Кабан, Кролик, тигру і Бик ). Будинок для них — це якийсь притулок, в якому вони ховаються від усіляких негараздів і мирської суєти. Саме тут вони відчувають себе захищено, спокійно і впевнено.

Раки володіють підвищеним батьківським інстинктом. Вони дуже прив’язані до своїх дітей, причому це стосується не тільки представниць прекрасної статі, але і чоловіків. Вони дбайливо огортають своїх рідних і близьких теплом, турботою і увагою. У порівнянні з іншими знаками зодіакального світу, хлопець-Рак занадто емоційний. Однак це стосується виключно особистих питань. Коли ж мова йде про професійну діяльність, то тут він поводиться самовпевнено, неупереджено.

Чоловіки, чий зодіаку — Рак, вкрай рідко довіряють незнайомим людям. І якщо ви хочете по-справжньому дізнатися його, то вам доведеться витратити на це чимало часу. Такі люди потайливі і часом не розкриваються навіть перед своїми близькими друзями.

Сумісність чоловіка Рака з жінкою в любовних відносинах будується на щирих почуттях. Але при цьому він не упускає можливості пофліртувати з протилежною статтю, особливо, якщо дівчина красива і дотепна одночасно.

За великим рахунком, сумісність чоловіка Раку в любові з іншими зодіакальними представниками багато в чому залежить від жінки, яка буде знаходитися поряд з ним.

Позитивна характеристика Раків:

При цьому зайва довірливість, жалісливість нерідко заважає чоловікові Раку досягти успіхів у відносинах різного плану.

Сумісність зі знаками Водної стихії

В цій категорії ми розглянемо сумісність чоловіка Рака з жещинами знаками зодіаку своєю ж стихії.

Тандем Раків

На перший погляд у двох людей цього знаку дуже багато спільного. Вони відмінно ладнають один з одним, у них спільні інтереси і життєві цілі. Вступаючи у взаємини, Раки спершу щиро захоплюються проявом серцевої теплоти по відношенню один до одного, однак така поведінка обумовлюється лише бажанням вести контроль за поведінкою свого обранця.

Сумісність Рак чоловік і Рак жінка в дружніх відносинах показують хорошу. І навіть якщо у них немає можливості часто бачитися, то їм достатньо телефонного дзвінка, щоб підтримати і дати слушну пораду.

Любов у цих представників зодіакального світу складається повільно, але впевнено. Вони надають всебічну підтримку своїм супутникам, що дуже важливо у відносинах між чоловіком і жінкою.

За великим рахунком, сумісність Раку чоловіки і Раку жінки багато в чому залежить від щирості, відданості партнерів. Якщо вони будуть довіряти один одному, не стануть дивитися по сторонах, то їх чекає прекрасне і щасливе майбутнє.

Скорпіон жінка і чоловік Рак

В цій зоряній парі все будується на природному розумінні перепадів настрою партнера. Головою і, так сказати, двигуном у таких відносинах виступає Рак-чоловік.

Сумісність в сексі такої пари заснована на синхронізованою пристрасті обох. Їх любов до інтиму може тривати до нескінченності. Такі інтимні зустрічі носять більш емоційний темперамент, ніж попередні.

Якщо мова заходить про близьких відносинах, то любов, як для Скорпіона, так і для Раку — це щось величне й неземне. А коли побоювання з боку чоловіки зникнуть, їм буде неймовірно комфортно один з одним.

Що чекає з Рибами

У відносинах цієї зодіакальної пари все добре. Вони бачать у партнері тільки позитивні його якості. Найкраще почувають себе в домашній обстановці, де ніхто не бачить їх почуттів, що дозволяє їм розкритися повною мірою перед своїм обранцем.

Такі пари можуть прожити разом довге щасливе життя. Однак, якщо жінка Риби так і не зможе домогтися повного розташування свого обранця, то він почне шукати уваги і ласки на стороні.

Стихія Вогню і чоловік Рак

Зі знаками цій вірші відносини у чоловіка Раку будуються наступним чином:

 • З жінкою-Овном (покровитель — Марс) його чекає гарячий секс, чого не скажеш про щирих стосунках, адже варто їй хоч раз оступитися, як представник сильної статі негайно ж пуститься в усі тяжкі. Якщо ж вона приділить йому багато уваги, ласки і огорне любов’ю, то він відповість їй тією ж монетою.
 • Сумісність Раку чоловіка з жінкою Левом хороша. Він буде опікати її, а вона як раз в цьому і потребує, тоді як бізнес-партнери з них, м’яко кажучи, погані.
 • Жінка Стрілець не завжди влаштовує чоловіка водної стихії своєю самозакоханістю. Але нерідко зводить їх неослабний цікавість по відношенню один до одного.
 • Сумісність з представниками стихії Землі

  Якщо говорити про сумісність зі знаками земляний стихії, то тут справи йдуть трохи інакше. З Дівою все відбувається за принципом » подібне тягнеться до подібного. Представникам цих зодіакальних знаків властиві веселий темперамент і дбайливе ставлення до оточуючих, вони люблять безпеку і комфорт.

  З жінкою Тельцем сумісність в любовних справах ідеальна, адже вона не втомлюється влаштовувати для нього романтичний затишок у домі, в чому він так потребує.

  У тандемі ж з Козерогом представнику водної стихії буде дуже складно. Простіше всього заздалегідь убезпечити себе від усіляких труднощів, що, власне, і роблять чоловіки Раки при зустрічі з таким представником зодіакального світу.

  Стихія Повітря і чоловік Рак

  У відносинах з Вагами буде складно. Вода наповнює місткості, а повітря не визнає обмежень. Добре, якщо вони підуть один одному на поступки і зможуть закривати очі на деякі витівки свого партнера.

  Щасливі Раки-чоловіки і веселі Водолії-жінки — досить цікавий тандем. Коли обидва перебувають у гарному настрої, вони здатні жартувати так, що ніхто не зможе втриматися від сміху. Любов зможуть побудувати лише в тому випадку, якщо кожен з партнерів познають вони особливості природи свого обранця.

  Сумісність чоловіка Рака з жінкою Близнюки заснована на фізичному потязі. Однак варто зазначити, що, крім сексу, їх більше нічого не пов’язує. Так що коли обидва партнера виявлять, що у них абсолютно різні життєві позиції і цілі, на цьому сумісність Близнюки жінки і Раку чоловіка буде припинена.

  Пам’ятайте, що яким би не був ваш гороскоп, ви завжди можете внести в нього деякі зміни. І нехай вас завжди супроводжує удача!

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: