Сумісність жінки Лева з іншими знаками

Сумісність жінки Лева з іншими знаками залежить від багатьох факторів. Насамперед на це впливають характери знаків зодіаку. Залежать відносини сумісності стихій, місячного знака, року народження.

Зміст:

Левиця — яскрава і незалежна особистість. Вона любить бути в центрі уваги, трохи зарозуміла, але при цьому чесна і відкрита. Впевненість у собі, самодостатність позволюет цій жінці відчувати себе королевою на будь-якому суспільстві. Чоловіка вона шукає собі під стать.

сумісність жінки лева з іншими знаками

Сумісність жінки Лева з іншими знаками

Характер жінки Лева

Для жінок Львів приготоване місце на вершині соціальної драбини. Вони горді, упевнені в собі, сильні і яскраві. У будь-якій компанії така дама виявляється в центрі уваги. Більше любить спілкуватися з чоловіками, ніж з жінками. Обожнює компліменти, ніколи не пропустить можливості пофліртувати.

Левиці великодушні, добрі в душі, вони не опускаються до пліток і дрібних інтриг. З них виходять чудові господині, матері, і ділові жінки. Причому всі три ролі вони грають одночасно. Ось основні риси характеру Левиці:

Характеристика Левиці має і ряд негативних рис. У неї репутація разрушительницы чоловічих сердець. Вогняні жінки люблять багатство і розкіш, тому здатні витратити будь-яку суму грошей, нічого не залишивши про запас. Якщо жінка пов’язує себе з більш слабким партнером, вона стає нещадним тираном, остаточно підриває в чоловікові віру в себе.

Сумісність Левиці з вогняними знаками

Представники вогненної стихії — горді, енергійні та успішні люди. Вони природжені лідери, володіють неабиякою харизмою. До вогняної стихії належать:

З ким може Лев досягти гармонії, як не з представником однієї стихії? Жінка та чоловік чудово розуміють один одного. Руйнує союз бажання обох партнерів домінувати.

Сумісність Жінки Лева і чоловіка Овна

Ця пара майже ідеальна, якщо спрямовує свою енергію в потрібне русло. Овен з Левом можуть чудово співпрацювати, будувати спільний бізнес, самовдосконалюватися. Удвох цим знакам зодіаку ніколи не буває нудно. Жінка в такому союзі виступає організатором і стабілізатором відносин, чоловік — генератором ідей і вогненним мотором.

Проблем у шлюбі теж вистачає. Обидва партнера — яскраво виражені лідери. Войовничий Марс постійно штовхає Овна на боротьбу, яскраве Сонце Левиці не дає їй спокою, вона хоче першої опинитися на вершині. Посилюється конфлікт тим, що чоловік і дружина втягують в нього сторонніх. Якщо подружжю вдасться вирішувати всі конфлікти між собою, спрямовувати енергію на творення, а не на руйнування, вони знайдуть гармонію у відносинах.

Сумісність двох Левів

Горда Левиця разом з чарівним Левом справляє незабутнє враження. Багато заздрять подружжю, не здогадуючись про тій напруженій боротьбі, яка йде всередині союзу. Хороші відносини в родині можливі, якщо свою енергію партнери спрямовують не на конфлікти. Жінці доведеться йти на поступки, її сонячний партнер — не той, кого вона може підпорядкувати собі. У благополучній парі завжди існує традиційний розподіл ролей.

Бажання домінувати у обох партнерів дуже сильно. Це і стає основною причиною сварок. Постійне суперництво здатне зруйнувати союз вже на самому початку відносин. Чоловік ревнує жінку до її друзям, знайомим, успіхів на роботі. Жінка не здатна бути ідеальною господинею, а чоловік не збирається їй допомагати. Конфлікт ускладнюється із-за грошей: обидва партнера витрачають їх з неймовірною швидкістю.

Сумісність жінки Лева і чоловіка Стрільця

У вогненних знаків схожі життєві погляди, мотиви і прагнення, тому вони швидко знаходять спільну мову. У такій парі чоловік саджає свою обраницю на трон і вірно охороняє. При цьому обидва вважають відносини рівноправними. Найкраща сумісність досягається, коли перед подружжям стоїть конкретна мета, на реалізацію якої вони направляють всю свою енергію.

Проблемою в такому шлюбі, як і в будь-якому союзі вогняних знаків, є суперництво. Кожен хоче довести свою чільну роль, стати керівником. Левиця здатна проявити мудрість по відношенню до Стрільця, зіграти роль поваленої, адже вона впевнена в собі і своїх силах, їй не потрібні докази переваги. Іноді поступається Стрілець, якщо відчуває за собою провину, або просто з любові до своєї супутниці.

Сумісність жінки Лева зі знаками землі

Стихія землі робить своїх підопічних впертими, консервативними, наполегливими. Вони володіють великою силою волі, але їм не вистачає гнучкості. От представники земної стихії в Зодіаку:

Відносини жінки Левиці із земними чоловіками складаються по-різному. Ці люди можуть чудово доповнювати один одного, але можуть і повністю знищити.

Сумісність жінки Лева і чоловіка Тельця

Стосунки у такій парі складаються з самого початку непросто. Знайти спільну мову вогню й землі важко. Разом з тим партнери можуть чудово доповнити один одного. Левиця додасть Тельцю більше гнучкості, підштовхне його до нових звершень. Земний знак принесе в сім’ю стабільність, забезпечить всі матеріальні запити своєї супутниці, зуміє правильно планувати майбутнє.

Розбіжності в такому шлюбі неминучі. Земний знак не здатний бути таким активним, як вогненний. Жінка, в свою чергу, ніколи не перетворитися на домогосподарку. Поступитися, зрештою, доведеться чоловікові, інакше союз розпадеться. Поліпшити сумісність у цій парі допоможе секс. Венера наділила Тільця чуттєвістю, він здатний задовольнити в ліжку свою примхливу половинку.

Сумісність Левиці і чоловіка Діви

Чоловік Діва і жінка Лев мають сумісність далеко не найкращу. Ця пара могла б бути цілком благополучної, адже партнери доповнюють один одного. Чоловік організований і методичний, жінка — активна й амбітна. На жаль, обидва знака дуже вперті, досить егоїстичні, рідко йдуть на поступки і зовсім не хочуть мінятися.

У такому союзі жінці не вистачає теплоти, щирого захоплення та компліментів. Чоловіка дратує імпульсивність дружини, її вічні капризи. Він не терпить, коли його підштовхують до дій, які він не бажає здійснювати. Проблеми виникають на матеріальній ґрунті. Діви бережливі до скупості, а поруч з Левом їм не вдається зібрати жодної зайвої копійки.

Сумісність жінки Лева і чоловіка Козерога

Тільки великий щирої любові вдається з’єднати разом таких різних людей. Чоловіка заворожує яскрава і енергійна супутниця. Левиця захоплюється працьовитістю і завзятістю свого обранця. Подружжя вибудовують рівноправні відносини, чітко розподіляють ролі. Поряд з вогненної дружиною чоловік знаходить упевненість, заради неї він готовий на будь-які подвиги. Жінка стає більш організованою і врівноваженою.

На жаль, такий ідеальний сценарій в цій парі рідкість. Дуже скоро жінка розчаровується, чоловік здається їй нудним і нецікавим. Козеріг зневажає ледачих і бездіяльних людей, які не виконують своїх обіцянок. Вогненний знак нерідко цим страждає. Піти з сім’ї може і чоловік, і жінка, якщо вважатимуть свої відносини вичерпаними.

Сумісність Левиці з повітряними знаками

Стихія повітря — це символ свободи і незалежності. Вона допомагає творчим людям, які не беруть суспільних рамок. Ось які знаки управляються повітрям:

Для Львів повітря — це додатковий стимул, який забезпечує їх горіння. Жінка вогняного знаку непогано сходитися з повітряними чоловіками в коханні та шлюбі.

Сумісність жінки Лева і чоловіки Близнюків

Це надзвичайно активна пара двох амбітних людей. Лідером в союзі буде жінка, чому чоловік не стане чинити опір. Йому імпонує, що поряд з ним така яскрава і чудова дружина. Чоловік готовий поставити для неї п’єдестал і кожен день обдаровувати компліментами. Подружжя рідко сидять на місці, обидва роблять кар’єру, замаются бізнесом, що поліпшує їх матеріальний добробут.

Буває, що дружину починає дратувати неуважність, хаотичність і необов’язковість чоловіка. Вона практичніше, вміє розставити пріоритети, не схильна витати в хмарах. Чоловік чинить опір при найменшій спробі обмежити його свободу. Він не терпить тиску і насильства над собою. На цьому грунті у пари виникають сварки, але вони не настільки сильні, щоб остаточно зруйнувати відносини.

Сумісність Левиці і Терези чоловіки

Союз цих двох знаків зодіаку багатообіцяючий. Терези поруч з Левом стають більш активними, визначаються з життєвими цілями, досягають більшого успіху. Вогняна жінка простіше починає дивитися на світ, позбавляється від агресії і зарозумілості. Пару часто можна побачити в гостях, у театрі або на виставці, адже обидва цінують мистецтво. Вони схожі на двох романтичних закоханих голубків.

Проблеми в сімейному житті виникають, коли дружина починає агресивно тиснути на чоловіка. Терезам потрібно відпочинок після активної діяльності. В такі моменти зрушити чоловіка з місця нереально. Левиця бачить, що чоловік переклав на неї всю відповідальність, їй це може не сподобатися. Налагодити стосунки можна, якщо партнери захочуть шукати компроміси, прощати недоліки один одного.

Сумісність жінки Лева і чоловіка Водолія

Хлопець Водолій з дівчиною Левом здатні закохатися з першого погляду. Вони зачаровують і притягають одне одного з неймовірною силою. Зовні здається, що це ідеальна пара. Насправді стосунки між цими знаками не такі прості. Вони чудово доповнюють один одного і підтримують, але відмінності дуже скоро дають про себе знати.

Жінка практичніше чоловіка, вона живе сьогоднішнім днем. Погляд Водолія спрямований у майбутнє, його спосіб мислення важко зрозуміти вогненної партнерці. Почуття між подружжям або коханцями швидко перегорають, коли вони розуміють різницю своїх характерів і світоглядів. При недоліку любові і взаєморозуміння пара не буде довго залишатися разом.

Сумісність Левиці і представників водяних знаків

Стихія води протегує загадковим потайливим людей з розвиненою інтуїцією. Дізнатися таємниці їх душі і помислів непросто. Ось які знаки Зодіаку належать до водної стихії:

Вода і вогонь можуть чудово співпрацювати, якщо один не захоче загасити, а інший — висушити партнера. Приблизно так складається сумісність жінки Лева з водними чоловіками.

Сумісність Левиці з чоловіком Рак

Стосунки в цій парі складаються дуже непросто. Один знак знаходиться під заступництвом Сонця, інший — Місяця, до того ж вони належать до протилежним стихіям. Левиця здатна запалити свого партнера енергією, надихнути на великі життєві звершення. Рак надасть надійну підтримку своєї супутниці. Але вони рідко користуються такими можливостями.

Конфлікти виникають в сім’ї постійно. Чоловік образливий і закритий, він любить сидіти вдома, не розуміє постійного бажання дружини блищати на публіці. Жінка вважає, що її супутник занадто пасивний і нудний, їй не хочеться копатися в тонкощах його душевної організації. Крім того, обидва партнера схильні до перепадів настрою, що ще більше псує їх відносини.

Сумісність жінки Лева і чоловіка Скорпіона

Поєднують цю пару схожі життєві погляди, амбіції, бажання досягти успіху в житті. Скорпіон стає добрим наставником, жінка вселяє в свого партнера оптимізм. Така пара, об’єднавшись, здатна підкорити весь світ і досягти небачених вершин. Тим більше, що обидва трохи авантюристи і далеко не труси.

Проблема такого союзу — постійне протиборство, хто у ній головний. Жінка намагається керувати чоловіком, він же намагається контролювати всі її дії. Левиця діє відкрито, Скорпіон завдає удар з-за рогу в самий несподіваний момент. Якщо партнери занадто сильно захопляться боротьбою, вони повністю зруйнують свій союз, зачепивши всіх, хто знаходиться поруч з ними.

Сумісність жінки Лева і чоловіки Риби

Жінка Лев свою сумісність в шлюбі з Рибами навряд чи знайде. Це складний союз, в якому партнери погано розуміють один одного. Вони можуть вдосконалюватися разом. Чоловік Риби поруч з Левом стане активними, жінка — чуттєвої і проникливою. Але такою можливістю подружжя користуються рідко, вони живуть ніби на різних планетах.

Дружина не сприймає видимої холодність чоловіка, вона потребує щоденного підтвердження почуттів, захоплення власною персоною. Чоловік насилу сприймає постійну активність жінки, її бажання робити кар’єру, спілкуватися з усіма, блищати. Різні життєві погляди віддаляють пару, навіть у тих випадках, коли їхній шлюб будувалося на любові.

Інші фактори сумісності

Жінка Лев — енергійна, яскрава, самовпевнена особистість. Вона хоче, щоб поряд з нею був такий же чоловік. Разом з тим вона здатна на самопожертву, вміє поступатися в боротьбі, опікати свого партнера. Щастя в особистому житті багато в чому залежить від бажання партнерів знаходити взаєморозуміння. Якими б не були астрологічні співвідношення, без зусиль і компромісів досягти гармонії в парі неможливо.

Сумісність залежить не тільки від сонця, але і від Місяця. Коли за місячним гороскопом партнери сумісні краще, ніж по сонячному, їх відносини стають перспективніше. Має значення рік народження знаків. Найкраще сумісний Лев з тими, хто за східним гороскопом Кінь, Тигр або Дракон. Непогано складаються стосунки, коли партнер — Мавпа, Півень, Кабан або Кабан. Гірше йдуть справи з тими, чий рік народження Змія, Коза, Кролик або Кіт. Погана сумісність, якщо рік народження чоловіка — Бик, Щур або Собака.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: