Сумісність жінки Терези з іншими знаками

Кожній людині цікаво дізнатися своє майбутнє. Всі ми хочемо підкріпити любовний тил інформацією, яка приходить згори. Цим займається астрологія. Гороскоп дає можливість зрозуміти, наскільки вам буде добре з тією або іншою людиною. Якщо ви жінка Терези, то який чоловік підходить вам більше всього? Яка сумісність жінка Терези з іншими знаками, з ким вона буде щасливішою?

Зміст:

сумісність у жінки терези з іншими знаками

Сумісність у жінки Терези з іншими знаками

Жінка Терези і чоловік Овен

Сумісність пари, де Терези жінка і чоловік-Овен, досить висока. Ця жінка знаходиться під дією планети Венери. Зазвичай вона володіє легкістю, натхненням і чарівністю. Такого темпераментному чоловікові, як Овен дуже подобається бути поруч з такою панянкою панянкою, вона швидко розкриває його серце. Цікаво, що чоловік-Овен проявляє себе з цього боку саме з Вагами.

У такій парі чітко розподіляються ролі:

При цьому вона не втомлюється захоплюватися його розумом і сміливістю, що вкрай важливо для чоловіка, а Овен не перестає захоплюватися її красою і легкістю.

Також вони підтримують один одного в досягненні цілей.

Жінка Терези і чоловік Телець

Таке поєднання теж має високі шанси на успіх. Сумісність жінки Терези з Тельцем присутній, тому що останній належить до земної стихії. В його характері є впертість, наполегливість, він сильний, а такі якості всі жінки в чоловіках дуже цінують. Не виняток і жінка цього знаку. Тут вони один одного доповнюють. Терези дозволяє Тельцю відірватися від землі, приносить у його життя яскраві емоції, а ще дає йому можливість мріяти про більше, про те, що на сьогоднішній момент він собі не дозволяє.

Тельцю з іншими знаками не завжди вдається вибудувати відносини. Іноді Тільця це дратує, він пручається любові, але Терези дійсно м’яко керують чоловіком. У підсумку він відчуває вдячність до обраниці.

У цій парі добре, якщо він за східним гороскопом Дракон або Коза, а вона — Змія або Тигр. У цьому випадку сумісність знаків зодіаку зростає.

Жінка Терези і чоловік Близнюки

Сумісні між собою врівноважені Терези і Близнюки, відомі частою зміною настрою? Зірки говорять, то це теж гарна пара. Тут вона врівноважує його, а він зміною настроїв привносить у відносини різні відтінки емоцій. Здорово, якщо за східним гороскопом чоловік тут Кінь або народився в рік Тигра, тоді Близнюки буде більш стійкі.

У шлюбі в перший період можливі притирання, можуть бути побутові сварки, але як тільки ці двоє домовляться і встановлять індивідуальні правила для своєї сім’ї, у них все налагодиться, в будинку буде світ.

Сексуальне партнерство тут теж хороше. Цим знакам зодіаку не буде нудно разом у ліжку. В цілому тут виходять щирі і довірливі партнери.

Жінка Терези – чоловік Рак

Сумісність Терези жінка і чоловік Рак не ідеальна. Щоб зберегти любов, у цьому союзі обом доведеться добряче постаратися, оскільки за характером ці двоє дійсно різні. Об’єднати цю пару може пристрасть, яка переростає в кохання. Тут мова йде про сильному почутті, яке з’являється, як раз в тому випадку, якщо партнери не схожі один на одного. Для сексуальних відносин це дуже здорово, а ось для сімейного життя не дуже.

Щоб побудувати гармонійні стосунки, і жінці, і чоловікові в цьому союзі доведеться виробити терпіння, вміння стримувати і перенаправляти свої негативні емоції у здорове русло. Добре, якщо обидва Півні за східним гороскопом, адже це означає, що в обох вже є від народження вміння перетворювати негативні переживання в позитивні.

Жінка Терези — чоловік Лев

Зірки кажуть, що чоловік Лев, — це найкраща партія для жінки Терези. У цій парі будуть не тільки яскраві сексуальні стосунки, а також взаєморозуміння й любов. Звичайно, як і у всіх пар, тут бувають кризи, які потрібно вміти грамотно пережити. Для цього потрібно вміти домовлятися з коханою людиною, виробляти індивідуальні правила для своєї сім’ї. Тут дуже висока ймовірність довгострокових, повних любові та взаєморозуміння відносин.

Перевага цієї пари ще й у тому, що жінка тут вміє справлятися з негативними емоціями свого чоловіка. Вона може вивести його з негативу в позитив, за це Лев її теж дуже цінує.

Жінка Терези — чоловік Діва

Ці відносини нагадують короткий сексуальний роман, а не довгостроковий союз або шлюб. Сексуальні відносини тут будуть дуже яскравими, оскільки обидва партнери відрізняються високою чуттєвістю. Проте теми для бесід їм не завжди буде просто знайти. У плані цінностей, цілей, соціалізації ці люди можуть бути дуже різними. Можливо, навіть добре, коли обидва це розуміють і не намагаються зліпити з цих відносин щось більше, ніж яскраве сексуальне враження.

Якщо за східним гороскопом один з пари Щур або Собака, то шанси на успішні довгострокові відносини трохи збільшуються.

Жінка Терези і чоловік Терези

Які стосунки будуть між ними? Це той випадок, коли два однакових знака зодіаку чудово підходять один одному. Причому тут мова йде про сумісність на всіх рівнях. Цій парі буде добре разом, як в ліжку, так і в соціумі. Тут є фізичний потяг, яке забезпечує яскраві сексуальні відносини, але також тут присутні і спільні цілі, інтереси, цінності, які створюють емоційну близькість між цими двома людьми.

Терези — досить цілеспрямований знак зодіаку, вони цінують свою незалежність, свободу. Партнери будуть давати можливість розвиватися одне одному в соціальному плані, підтримувати починання один одного і захоплюватися успіхами партнера. Здоровий і успішний союз.

Жінка Терези і чоловік Скорпіон

Між знаками цієї пари про повне взаєморозуміння говорити складно. Чоловікові Скорпіону швидше за все не сподобається жінка, яка володіє таким незалежним характером. Особливе обурення і роздратування викликає в нього прагнення партнерки керувати і направляти чоловіка. Їй же не сподобається, що її обранець не приділяє їй достатньо уваги.

Такій дівчині важлива романтика, вишукані вечори, походи в театри і кіно, квіти, яскраві визнання в любові. Хлопець Скорпіон відрізняється прагматичністю, тому такі прояви почуттів для нього можуть здатися абсолютно марною тратою часу. Якщо їй вдасться донести до нього важливість такого прояву уваги, то у відносин буде більше шансів на успіх.

Жінка Терези — чоловік Стрілець

Відносини будуть комфортними. Але для того щоб вони стали яскравими, доведеться самостійно розвивати відносини, приділяти їм увагу. У дівчини зі Стрільцем є можливість відчути себе домашньою жінкою, яка буде відповідати виключно за будинок, сімейний затишок. Якщо така її роль повністю влаштовує, то з хлопцем-Скорпіоном щастя буде. Але в цьому випадку Стрілець повністю відповідає за яскраві враження в житті своєї дівчини, адже їй більше їх отримати не буде звідки.

Тут є ймовірність залежного союзу, де особистості не до кінця самостійні та автономні. Однак, якщо обох це влаштовує, то він має право на існування.

Жінка Терези і чоловік Козеріг

Тут партнери дуже не схожі один на одного. Суперечливість, як правило, проявляється в їх інтересах. У Козерога завжди є своє чітке бачення того, якою має бути жінка, і якщо картинка хоч трохи не збігається з реальністю, він виходить із себе. Рано чи пізно дівчині можуть набриднути такі випади.

Навряд чи вона стане підлаштовуватися під його стандарти, хоча це один із способів зміни ситуації. Або Козеріг може виробляти в собі терпіння, здатність керувати емоціями, що призведе до більш успішних стосунків з цією дівчиною. Для дівчини тут добре те, що Козеріг буде дарувати їй життєву енергію і заряд позитиву, адже саме цього іноді Терезам і не вистачає.

Жінка Терези і чоловік Водолій

Гороскоп сумісності Терези жінки і хлопця Водолія не найкращий, хоча тут може йти мова про успішне шлюбному союзі. Відносини будуть відрізнятися гармонійністю, як в духовному плані, так і в фізичному. Цій парі завжди буде про що поговорити. Гармонія буде присутній і в сексуальних відносинах.

Але Водолій і Терези не сильно мотивують один одного до соціальної активності, до досягнення нових цілей. Обидва занадто спокійні для цього, так що є небезпека застрягти в повсякденній рутині. Добре, якщо за східним гороскопом хлопець тут Собака або Бик, це призведе до більш високого рівня енергії у відносинах.

Гороскоп пророкує цій сімейній парі довгий гармонійний союз, особливо якщо сім’я у обох на першому місці в списку цінностей. Добре, якщо за східним гороскопом чоловік тут Кролик або Кролик, тоді в шлюбі буде більше пристрасті.

Жінка Терези і чоловік Риби

Сумісність Терези жінки в шлюбі з чоловіком Риби низька. Тут можливі конфлікти з будь-якого приводу. Однак такий союз може триматися як раз на рівновазі, якими володіє чоловік Риби. Парі доведеться весь час працювати над тим, щоб між ними панувало взаєморозуміння, шукати спільну мову. Про духовний зв’язок тут говорити складно, швидше просто немає. Подолати складності допоможе щира любов і бажання партнерів зробити крок назустріч один одному, наступивши на горло власній гордості.

Про цю пару не можна сказати, що це споріднені душі. Характеристика ідеальних половинок тут неї підходить. Якщо у пари немає чітких домовленостей, то шанси на успіх у шлюбі зменшуються. В залежності від того, хто вони за східним гороскопом, можна говорити про підвищення або зниження шансів на успішні відносини.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: