Сумісність чоловіка Козерога з іншими знаками

Козеріг чоловік звик підходити до вирішення всіх питань відповідально, ретельно продумуючи кожен крок. Так проявляється вплив Місяця і Венери. Такої ж стратегії дотримується і при виборі партнера. Він може придивлятися роками, перевіряти людини в різних ситуаціях, оцінювати з різних сторін, і тільки після цього впустити або не впустити в своє серце.

Зміст:

сумісність чоловіка козерога

Сумісність чоловіка Козерога

Однак не всі союзи Козерога з іншими знаками будуть однаково успішні. Це буде залежати від того, яка сумісність Козерога чоловіки з іншими знаками зодіаку, з ким йому буде комфортно, а кому краще не починати будувати з ним стосунки.

Союз з Овном жінкою

Якщо в житті складається така пара, то кермо правління частіше всього опиняються в руках жінки Овна. Справа в тому, що вона більш рухлива і спритною в порівнянні з повільним Козерогом. Останній же залишається незадоволений тим, що їм постійно хтось керує, це і може стати причиною сварок і недомовок між партнерами. Однак, якщо Овен буде вести себе спокійно і врівноважено, справа може навіть дійти до шлюбу, хай і не найбільш вдалого.

Пара з Тельцем

Цю пару можна з упевненістю назвати ідеальною. У їхніх стосунках все складається якнайкраще: і побут, і романтика, і секс. Вони вигідно взаємодоповнюють один одного, від Козерога віє ніжністю і добротою, Телець ж додає пікантну нотку у розвиток відносин. Крім того, у них часто загальні цілі, захоплення, а іноді навіть робота.

Жінка Телець в таких парах не довго сидить в декреті після народження дітей. Це відбувається внаслідок того, що чоловік нерідко бере частину жіночих турбот на себе, хоча це не заважає йому займатися суто чоловічими обов’язками.

Найбільша сумісність складається тоді, коли Козеріг народився в рік Дракона, Коня, Собаки, Бика, Вепра або Півня, а Тілець в свою чергу — Кабан, Кіт, Змія, Щур, Кролик, Мавпа або Тигра за китайським гороскопом.

Пара з Близнюками жінкою

Знайшла коса на камінь — це вираз, як ніколи чітко характеризує взаємовідносини між Близнюками і Козерогом. Ці двоє вкрай погано уживаються один з одним через те, що Козеріг звик тупцювати на одному місці, а Близнюки постійно тягнуть вперед. Однак тільки постійний Козеріг зможе бути опорою для шлюбу, хоча б якимось чином зберігаючи його.

Союз з Раком

Рак з Козерогом — відмінне поєднання, обидва зможуть вдосталь насолодитися життям один з одним. Для оточуючих, вони будуть здаватися звичайній посередньою парою, у відносинах якої не відбувається нічого незвичайного. Але так здається тільки з боку. Насправді, це не так: у них досить пристрасті, пригод і пригод, вони просто не звикли виносити свої емоції на загальний огляд.

Козеріг у шлюбі бере всю відповідальність на себе, як справжній чоловік, а жінка Рак, у свою чергу, завжди відчуває міцне чоловіче плече біля себе. Цікаво те, що скільки б не було в парі сварок (а вони неминучі), партнери будуть виходити них з гідністю, не переходячи на особисті образи.

Що очікує Лева з Козерогом

Такі пари можна зустріти досить часто, напевно, і серед ваших знайомих є приклади. Левиця завжди звикла бути на першому місці, часто забуваючи про те, що, крім неї є ще одна людина в парі. Однак, незважаючи ні на що, навіть мінімальна зацікавленість жінки Лева Козерогом буде імпонувати йому і утримувати пару разом.

Левиця буде служити для чоловіка яскравим прикладом того, як потрібно вести себе в суспільстві, так як вона володіє яскравою харизмою. Він, дивлячись на неї, зможе побудувати свою кар’єру та стати міцно на ноги. Але за все в цьому житті доводиться платити, тому вирішувати побутові проблеми тут доведеться виключно чоловікові Козерогові.

Союз з дівою

На практиці такі союзи існують довго. Однак сказати, що партнерам комфортно один з одним не можна, на жаль. Чоловік готовий заради своєї обраниці на все, навіть кинути до її ніг світ. Але вона не здатна дати того, що йому насправді потрібно. Діві важливо бути на виду і яскраво сяяти. Вона часто забуває приділяти достатньо часу своєму чоловікові, даючи йому можливість задуматися про зраду.

Однак у таких шлюбах і Діва, Козеріг мають відмінну можливість зайнятися своєю кар’єрою і стовідсотково реалізувати себе в цій сфері. Якщо Діва не буде настільки егоїстична і буде більше часу приділяти чоловікові і дітям, шлюб буде мати можливість розвиватися і існувати.

Терези з Козерогом

Ці відносини є практично ідеальними. Сама доля їх звела, щоб показати, що життя в шлюбі може бути щасливим і безхмарним. Ці двоє ніколи не кинуть один одного в біді, а також розділять спільні радості, це невід’ємна характеристика пари. Гармонія досягається за рахунок того, що Терези звикли діяти рішуче, не замислюючись про можливі наслідки, а Козеріг, в свою чергу, навпаки, змушує пригальмувати і стати менш імпульсивною. Більш того, Козеріг, завдяки своєму характеру і поведінки, зможе багато чого пробачити, чого не змогли б інші знаки зодіаку. Головне, щоб це не увійшло у звичку, і жінка не сіла на голову партнеру.

Що доля обіцяє Козерогові зі Скорпіоном

У таких відносинах місце знаходиться і кохання, і пристрасть, і сексу, а також превеликий взаємної поваги між партнерами. Саме на останньому і буде триматися весь тандем. Те, що утворюється між Козерогом і Скорпіоном не можна назвати тихою гаванню, це скоріше море з приливами і відливами.

Важко їм доводиться на самому початку, на моменті притирання один до одного. Кожен з них буде прагнути проявити свій характер, а про компроміси і мови бути не може. Мудрість прийде до них тільки з досвідом, коли буде набита не одна шишка у обох.

Вони здатні розглянути один одного тільки найкраще, закриваючи очі на недоліки, але говорити про це не доводиться на перших парах. Це відбувається тому, що кожен знаходить те, що йому потрібно: романтику, стабільність, тягу до пригод і так далі.

Пара зі Стрільцем

Завдяки тому, що жінка Стрілець легка на підйом, ніколи не сприймає все близько до серця, а також впевнено стоїть на ногах, Козеріг буде тягнутися до неї. Йому дійсно є чому в неї повчитися, адже в його характері є маса білих плям, які треба чимось заповнювати.

Чоловікові потрібно розуміти, що весь будинок або квартира будуть триматися на ньому. Це відбувається, тому що жінка не звикла витрачати свій дорогоцінний час на прибирання або приготування їжі. Козеріг готовий брати на себе такий тягар, але виникає питання, чи потрібно йому все це? Якщо він відповість ствердно на питання, стосунки будуть тривалими і не розіб’ються про побут, який зруйнував вже не одну тисячу сімейних пар.

Буде взаєморозуміння у двох Козерогів

На подив два Козерога утворюють чудовий тандем, у них чи не найкраща сумісність в гороскопі. Справа в тому, що вони хочуть одного і того ж і можуть з легкістю це дати один одному. Відносини не будуть розвиватися стрімко, а про секс на першому побаченні тут просто не варто навіть і говорити. Кожен крок у відносинах буде ретельно продумуватися, а розвиток буде повільним, але впевненим. Тут як ніколи доречний вислів «тихіше їдеш, далі будеш», адже вони вибудовують щабель за щаблем міцний фундамент відносин.

Діючи спільно, Козероги можуть досягати вершин у загальному бізнесі, удосконалювати побут, а також виховувати дітей, яких, до речі, буде більше, ніж один. Однак стояти на місці їм ні в якому разі не можна, особливо це стосується відносин в ліжку.

Відносини з Водолієм

Це неабиякий союз, так як спільне життя не буде схожа ні на що, що могло бути до цього у Козерога. Водолій — це творчий знак зодіаку, цю нотку він привнесе і в особисте життя. Незважаючи на серйозність Козерога, Водолія зможе його розбуркати і привести в чувстоа. Важливо не перекривати жінці повітря і не позбавляти її можливості втілювати свої божевільні ідеї в життя.

У свої таємні фантазії Козеріг все-таки хотів би приручити Водолія і зробити його більш приземленим, щоб зрозуміти його краще. Але робити цього не варто з тієї причини, що тоді стосунки рано чи пізно зійде нанівець і розсиплеться, немов картковий будиночок.

Чого чекати від шлюбу з Рибами

Не найгірше поєднання серед знаків гороскопа, але частота таких спілок надмірно мала. Це пояснюється тим, що в учасників вкрай мало ймовірності зустрітися в одній компанії або на заході, так як вони ведуть різний спосіб життя. Козеріг — це сім’янин, домосід, який без потреби з дому не вийде. Риби ж, з точністю до навпаки, звикли бути на виду і яскраво блищати своєю золотою лускою. Козерогові не потрібно перешкоджати Рибам, краще спробувати змінити свій характер і також проявити себе як сильну харизматичну особистість.

На закінчення скажемо про те, що Козерогові чоловікові важливо бути у відносинах і вкрай небажано бути самотнім, він дуже погано його переживає. В цілому, його сумісність з іншими знаками зодіаку непогана, так як Козеріг вміє взаємодіяти і завжди готовий до компромісу.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: