Сумісність Тільця з іншими знаками

Спокійні і раціональні Тельці зможуть зацікавити багатьох. Але як їм знайти собі партнера під стати? Щоб пошуки увінчалися успіхом, необхідно встановити сумісність Тільця з іншими знаками зодіаку в любові.

Зміст:

сумісність з іншими знаками тельця

Сумісність з іншими знаками Тельця

Характеристика знака

Тельці — люди вдумливі й врівноважені. Представники знаку відомі своєю доброзичливістю і терпимістю. Місячний гороскоп Тільця говорить про спокійну і кілька флегматичном характері людей знака. Однак не варто спокушатися з приводу того, що Телець не здатна за себе постояти — це далеко не так. Якщо зачепити його за живе, можна отримати таку відсіч, що в опонента назавжди пропаде бажання вступати з представником знака в якісь конфлікти.

Загальна характеристика Тельців зазнає змін залежно від року народження за китайським гороскопом:

 • Рік Пацюка вносить в характер представників знаку комунікабельність і любов до красивого життя.
 • Рік Бика — надійність і витривалість.
 • Рік Тигра — практичність, цілеспрямованість і рішучість.
 • Рік Кролика — любов до гарних речей і до себе.
 • Рік Дракона — сентиментальність і чутливість.
 • Рік Змії — мудрість і гнучкість.
 • Рік Коня — збалансованість у почуттях і вчинках.
 • Рік Кози — зібраність і вміння постояти за себе.
 • Рік Мавпи — товариськість і винахідливість.
 • Рік Півня — енергійність і впевненість у собі.
 • Рік Собаки — життєрадісність і відданість.
 • Рік Кабана — самовладання і добродушність.
 • Чоловік Тілець і жінки знаків Води і Повітря

  Схожість в темпераментах, інтересах і поглядах на життя говорять про сумісність Тільця зі знаками зодіаку. Ідеальний партнер представника знака повинен бути спокійною і врівноваженою людиною. Серед жінок знаків Води чоловікові підійдуть Рак і Риби. Що ж стосується представниць знаків Повітря, то вони навряд чи зацікавлять Тільця.

  Риби

  Непогана сумісність Тілець і Риби дозволить парі побудувати міцні відносини. Здавалося б, як можуть зійтися ніжна і романтична дівчина, що живе у вигаданому світі, і приземлений чоловік?

  Однак представники знаків, будучи натурами поступливими зможуть прийти до взаємної згоди, і відмінності між ними поступово згладяться. У цій парі час працює на партнерів: чим більше років вони разом, тим міцніше їх союз.

  Скорпіон

  В гороскоп сумісності для чоловіка Тельця і жінки Скорпіон не припасений високий відсоток. Цей союз може існувати тільки з великою кількістю «якщо». Представники знаків, будучи схожими в плані сили характеру і завзятості в досягненні мети, абсолютно протилежні в плані того, яким способом вони будуть цю мету досягати і як будуть застосовувати свій сильний характер.

  Терпимість і врівноваженість чоловіки йде в розріз» з перепадами настрою і запальною вдачею жінки. Чим більше років триватимуть ці відносини, тим важче партнерам буде зрозуміти один одного і забути взаємні накопичилися образи.

  Рак

  Чоловік Телець непогано сумісний з жінкою Рак, чому сприяють схожі інтереси і життєві цілі партнерів. Вони обидва прагнуть до затишного будинку і фінансовому добробуту, а тому не стануть зволікати зі вступом у шлюб.

  Недоліком відносин є той факт, що подружжя можуть занадто захопитися матеріальною стороною життя і просто–напросто забути про існування один одного. Через кілька років сімейного життя кожен з них з подивом виявить, що живе з абсолютно чужою людиною. В цьому випадку їм не допоможе навіть секс, сумісність в якому коханців не найкраща.

  Водолій

  Сумісність Тільця чоловіки і Водолій жінки невисока. На перший погляд навіть незрозуміло, що їх може залучити одне в одному.

  Грунтовний і спокійний чоловік-домосід навряд чи змириться з навіженим характером обраниці, яка не зможе жити в клітці, який би золотий вона не була. Однак, незважаючи на всі недоречності в поведінці партнерів, якась невідома сила ніби магнітом притягує їх один до одного.

  Терези

  Сумісність чоловіка Тілець і жінки знака зодіаку Терези, народженої в період з 23 вересня по 22 жовтня, не найкраща, але шанс у пари є. Хлопець не зможе пройти повз романтичної та загадкової дівчини, так і грунтовний Телець неодмінно зацікавить представницю прекрасної половини людства.

  Взаємна привабливість партнерів посуне їх на великі зміни в характері і світогляді. Зближення закоханих сприяє вплив загальної планети-покровителя Венери, завдяки якій вони знайдуть додаткові точки дотику.

  Близнюки

  В таблиці сумісності чоловіка Тельця з іншими знаками зодіаку тандем представника знака з жінкою Близнюки займає одну з найнижчих позицій.

  Суперечливість і химерний характер дівчини спантеличить організованого і врівноваженого хлопця. Але, як не дивно, саме це і тягне його до представниці слабкої статі. Після того як партнери краще пізнають один одного, все, що привертає, буде їх роз’єднувати.

  Чоловік Тілець і жінки знаків Землі і Вогню

  Говорячи про сумісність чоловіка Тельця з іншими знаками зодіаку, не можна не відзначити «земних» жінок. Всі три представниці стихії цілком зможуть зробити представника знака щасливим.

  Жінки Вогню привабливі для Тельця, але за складом характеру абсолютно йому не відповідають. Єдиним винятком може бути дівчина Овен, з якою у представника знака зможуть зав’язатися відносини, однак непрості.

  Козеріг

  Жінка Козеріг добре підходить чоловікові Тельцю, який, у свою чергу, є тією людиною, з ким вона зможе знайти щастя. У партнерів будуть спільні погляди і устремління, вони високо цінують стабільність і сталість.

  Будучи терплячими людьми, хлопець і дівчина не стануть провокувати сварки і влаштовувати скандали. Взаємна любов, спільні інтереси в роботі і відпочинку зможуть зробити союз Козерога і Тельця міцним і гармонійним.

  Телець

  Говорячи про сумісність двох Тельців, можна було б стверджувати, що вона найкраща, якби не знамените впертість представників знаку. Якщо один з них щось задумав, переконати його досить непросто.

  В іншому життя партнерів буде спокійним і розміреним, а любов без пристрасті і ревнощів. З боку їх відносини можуть здатися бляклими, але партнерам в них комфортно.

  Діва

  Діва, Телець — пара, сумісність якої найбільша. У них все на своїх місцях: чоловік — захисник і годувальник, а жінка — берегиня домашнього вогнища. Партнери доповнюють один одного у всіх сферах життя: на роботі, в любові, в захопленнях. Шлюбний союз партнерів стане щасливим і довговічним.

  Стрілець

  Роман хлопця Тілець і дівчата Стрілець буде нагадувати казку. Всі розбіжності в поглядах на життя партнерів проявляться після того, як вони краще пізнають один одного.

  Ділова і «просунута» жінка спантеличить консервативного чоловіка. Він спробує «стримати запал» коханій, що стане відправною точкою в їх протистоянні.

  Лев

  Кохання між дівчиною Лев і хлопцем Телець може спалахнути вже після першої зустрічі. Шикарна жінка і грунтовний чоловік складуть гармонійну зовні пару. Але не все так гладко в їх союзі.

  Незабаром партнери зрозуміють, що їх думки практично з усіх питань розходяться, а стосунки починають обтяжувати.

  Овен

  Чоловік Тілець і жінка Овен цілком зможуть скласти вдалу пару, хоча і не відрізняються гарною сумісністю. Вони не схильні ідеалізувати один одного, що виключить наступні розчарування.

  Негативним моментом такого союзу є небажання партнерів йти на компроміси. Що ж стосується сімейного життя, то подружжю не варто вторгатися в сферу діяльності один одного, це може призвести до конфліктів.

  Жінка Телець і чоловіки знаків Води і Повітря

  Непоганим «варіантом» для жінки Телець може бути представник знаків Повітря. Винятком є чоловік Скорпіон, темперамент якого значно яскравіше, ніж у партнерки.

  Що ж стосується хлопців знаків Повітря, то у них практично немає шансів знайти взаєморозуміння з представницями знака. Погляди на життя «повітряних» чоловіків кардинально протилежні світогляду Тільця.

  Риби

  Гороскоп сумісності жінки Тілець і чоловіки Риби віщує парі непоганий союз за умови, що партнери будуть працювати над собою і своїми стосунками.

  Мрійливий чоловік шукає добру і розуміючу супутницю життя, якою жінка Телець цілком зможе стати. Терпіння, делікатність і поблажливість дівчата зроблять цей союз життєздатним. Хлопцю доведеться спуститися з небес і поринути у побутові проблеми і турботи. В цілому, у пари досить непогані перспективи.

  Скорпіон

  Сумісність жінки Тельця з чоловіком знака зодіаку Скорпіон не настільки висока, щоб говорити про ідеальну пару, але і не так низька, щоб вважати відносини провальними. В подібному союзі все залежить від того, хто з двох сильних партнерів поступиться пальму першості.

  В ідеалі це повинна бути жінка Телець, яка. завдяки своєму врівноваженого характеру і терпимості, зможе «приборкати» буйний норов чоловіка Скорпіона. Великим «плюсом» у відносинах між партнерами має їх прекрасна сексуальна сумісність. Ліжко — це місце, де коханці забудуть про суперництво і зможуть приємно провести час разом.

  Рак

  Хороша сумісність Телець і Рак знаків робить ці відносини дуже перспективними. І чоловікові, і жінці в подібному союзі буде досить комфортно, а зі сторони вони будуть здаватися ідеальною парою.

  Єдине, що може зруйнувати взаємини між партнерами — це їхня впертість і небажання першим йти на примирення, тому будь-яка, навіть сама дрібна сварка може послужити причиною розриву.

  Водолій

  Гороскоп сумісності чоловіка Водолій і жінки Телець не дає партнерам жодного шансу на щасливе спільне життя.

  Спокійний і дещо консервативний характер дівчини повстане проти бажання хлопця все виправити і все поміняти. Але, незважаючи на погані прогнози, таких пар чимало, причому багато з них живуть у шлюбі протягом багатьох років. Секрет їх успіху у взаємній любові та компромісах. Про такий шлюб кажуть, що він триває рівно до тих пір, поки живі почуття між подружжям.

  Терези

  Пара жінка Телець і чоловік Терези виглядає досить дивно. З боку романтичні фантазери Терези більше схожі на юних хлопчиків, ніж на зрілих чоловіків.

  Жінка Телець — це зразок урівноваженості і практичності, тому партнерам досить непросто буде знайти порозуміння і майбутнє у такого союзу досить «туманно».

  Близнюки

  Чоловік Близнюки і жінка Телець менше всього схожі на ідеальну пару. Непостійний і необов’язковий хлопець навряд чи влаштує організовану дівчину. Жінка, маючи сильний характер, і власні погляди на багато питань, не стане прислухатися до думки обранця, вважаючи його безпідставним. Сварок та звинувачень на адресу один одного партнерам не уникнути.

  Жінки Тілець і чоловіки знаків Землі і Вогню

  Жінки Тілець і чоловіки знаків Землі зможуть з’єднатися в щасливі і міцні пари. Причина — загальна стихія представників знаків.

  Що ж стосується «вогняних» хлопців, то вони навряд чи підійдуть спокійним і врівноваженим жінкам. Виняток — хлопець Овен, з яким у дівчини Телець союз зможе скластися.

  Козеріг

  Чоловік Козеріг і жінка Телець добре підходять один одному, а їх відносини можуть слугувати взірцем для багатьох пар. Партнери часто вступають у шлюб, в якому знаходять щастя.

  Найкраще вони досягають взаєморозуміння в спільних захоплення і у вихованні дітей. Хороша сумісність може стати кращою, якщо закохані будуть максимально відкриті один з одним.

  Діва

  Чоловік Діва і жінка Телець добре сумісні один з одним. Але якими будуть їхні відносини залежить від того, чи зможуть закохані позбутися духу суперництва.

  Негативною стороною представників знаків є звичка збирати образи і вивалювати їх всім скопом на свою другу половинку. Незважаючи на існуюче непорозуміння, більшість таких пар живуть мирної і розміреним життям.

  Стрілець

  Сумісність Тільця зі Стрільцем у порівнянні з іншими представниками знаків зодіаку, одна з самих мінімальних. Партнери практично не мають нічого спільного в характері і поглядах на життя, що робить їх союз просто провальним.

  Якщо ж така пара складеться, то чоловік і жінка або будуть знаходитися в постійній конфронтації, або кожному з них доведеться жити своїм життям. І в тому, і в іншому випадку нічого хорошого від такого союзу чекати не доводиться.

  Лев

  Чоловік Лев і жінка Телець до того не схожі, що незрозуміло, як вони взагалі зможуть перетнутися. Два сильних характером людини вічно будуть змагатися між собою.

  Себелюбну Лев здасться жінці пихатим і пафосним, а консервативний Телець наведе на чоловіка тугу. Якщо Телець не проявить поступливість характеру, то врятувати відносини зможе тільки чудо.

  Овен

  Зовні пара чоловік Овен і жінка Телець здається гармонійною. Хлопцеві сподобається приваблива і розважлива дівчина, яка в майбутньому стане прекрасною дружиною.

  Мужність та рішучість Овна не залишить байдужою жінку Тілець. Все зіпсувати може впертість партнерів, яке вони схильні проявляти практично з усіх питань.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: