Сумісність чоловіка Лева з іншими знаками

Царственому Леву нелегко вибрати собі супутницю під стать. Крім прекрасних зовнішніх і душевних характеристик його обраниця повинна володіти великим тактом і терпінням, які їй знадобиться для життя з таким блискучим партнером. Щоб не блукати в пітьмі, розшукуючи свою другу половинку, непогано було б визначити сумісність чоловіка Лева з іншими знаками зодіаку.

Зміст:

сумісність чоловіка лева з іншими знаками

Сумісність чоловіка Лева з іншими знаками

Чоловік Лев

У натовпі чоловіка Лева можна дізнатися без праці. Гордовита, царствена постава, трохи гордовитий погляд, доглянутий зовнішній вигляд вкажуть вам на нього. Спілкуючись з оточуючими, Лев веде себе зверхньо, у своїх судженнях він самовпевнений і не допускає заперечень. Чоловіки знаку відрізняються себелюбством, хоча і завжди готові прийти на допомогу другові. Місяць і Венера у Леві змушують хлопця жити напоказ, завжди перебуваючи в центрі подій, а вплив Марса наділяє її силою волі і безстрашністю.

В залежності від року народження за китайським гороскопом, характеристика чоловіки Лева може доповнюватися наступними якостями:

 • Рік Пацюка додає чарівність і чутливість.
 • Рік Бика — гордість і завзятість.
 • Рік Тигра — добродушність і м’якість.
 • Рік Кролика — вміння ладити з людьми.
 • Рік Дракона — благородство і любов до прекрасного.
 • Рік Змії — чесність і мудрість.
 • Рік Коня — рішучість і цілеспрямованість.
 • Рік Кози — вірність і співчуття.
 • Рік Мавпи — гарне почуття гумору.
 • Рік Півня — благородство і честолюбство.
 • Рік Собаки — вірність і доброту.
 • Рік Кабана — енергійність і примхливість.
 • Чоловік Лев і жінки знаків Води

  Сумісність чоловіка Лева з жінками стихії Води одна з найнижчих серед інших знаків зодіаку. Виняток становить тільки дівчина Скорпіон, з якою у хлопця є невеликий шанс на взаєморозуміння. Жінки знаків Риби і Рак за складом характеру і життєвим принципам відрізняються від Лева кардинально. Скластися такі пари зможуть тільки в тому випадку, якщо партнери підуть на взаємні компроміси.

  Риби

  Погана сумісність чоловіка Лев і жінки Риби робить їх союз практично неможливим. Незважаючи на це обставина, між представниками знаків існує величезне фізичне та емоційне потяг. Коли казка початку відносин закінчиться, дівчина з подивом побачить перед собою людину, яка любить тільки себе. Хлопцеві ж буде незрозуміла і неприємна реакція обраниці на його відлучки, а її спроби перевиховати покладуть цим відносинам кінець.

  Скорпіон

  Сумісність чоловіка знаку Лева і жінки знака Скорпіон не найкраща, але за умови досягнення взаємних компромісів партнери зможуть знайти спільну мову. Кожен з представників знаків має сильний характер, цілеспрямованість і непередбачуваність, що їх об’єднує. Однак ці ж риси можуть бути і роз’єднуючим фактором, якщо партнери розпочнуть мірятися силами і протиставляти себе один одному. Щоб союз зміг вижити, комусь з них доведеться поступитися, і краще, якщо це буде жінка Скорпіон. Великі перспективи є у пари, де обидва партнери мудрі Змії за китайським гороскопом.

  Рак

  Хлопець Лев погано сумісний з панночкою Рак. Жінці незрозуміло бажання партнера постійно бути на виду, випинаючи своє «я». Тиха і домашня дівчина Рак буде наганяти на представника сильної половини людства нудьгу. Єдиний шанс партнерів на мирне співіснування — прийняти один одного такими, які вони є. Якщо чоловік і жінка народжені в рік Змії, то може їм це вдасться.

  Чоловік Лев і жінки знаків Повітря

  Чоловік Лев і дівчата знаків Повітря — поєднання не найкращий, але й не безнадійне. Порівняно з усіма іншими повітряними дівчатами, трохи кульгає сумісність Лева і Водолія, але вміння домовитися може все виправити. Що ж стосується Терезів і Близнюків, то тут справи йдуть чудово. Дівчата у Львові побачать масу переваг і зможуть підкорити його серце.

  Водолій

  Сумісність чоловіка Лев і жінки Водолій невисока, але і її достатньо, щоб побудувати непогані відносини. Об’єднуючим чинником такого союзу буде готовність партнерів йти на взаємний контакт, незважаючи на особисті амбіції, особливо яскраво це розвинене у представників знаків, народжених у рік Змії. Жінка Водолій із задоволенням віддасть чоловікові кермо правління в парі і займеться собою. Розбіжності у закоханих можуть з’явитися на ґрунті небажання Водолія приймати участь в житті пари і брати на себе які-небудь зобов’язання.

  Терези

  Прекрасна сумісність чоловіка Лев і жінки Терези дозволить партнерам побудувати успішні відносини, що грунтуються на взаємній любові й довірі. Імпозантний Лев приверне увагу дівчини, яка побачить в ньому опору та захисника. Чарівні та привабливі дівчата Терези також не залишать байдужими хлопців Львів. Якщо чоловік не стане зазіхати на свободу обраниці, то шлюб між партнерами буде міцним і щасливим.

  Близнюки

  Сумісність у любові і шлюб у пари жінка Близнюки і чоловік Лев досить непогана. Чарівна дівчина Близнюки знайде у Львові мужнього і дбайливого партнера. Що ж стосується самого чоловіка, то образ беззахисною красуні, який вселяють Близнюки, підкорить його буквально з першого погляду. Розбіжності між партнерами можуть виникнути через небажання надати обраниці самостійність в деяких питаннях. Якщо закохані зуміють домовитися, що не проблема для представників знаків, народжених у рік Змії, їх чекають міцні відносини і вдалий шлюб.

  Чоловік Лев і жінки знаків Землі

  Чоловік Лев і жінки знаків Землі мають мало спільного. Представницям земної стихії буде чуже прагнення хлопця завжди перебувати в центрі уваги. Його незалежний характер також навряд чи доведеться їм до смаку. Що ж стосується самого Лева, то на всі спроби обраниць його переробити він відповість розривом відносин.

  Козеріг

  Жінка Козеріг — не той партнер, з ким Леву буде комфортно у стосунках. Та й сам пристрасний хлопець Лев — не «герой роману» для холодної панянки Козеріг. Всі зусилля по зближенню чоловіки і жінки будуть розбиватися об стіну нерозуміння з однієї й іншої сторони. Спроби перевиховати один одного призведуть до ще більшого загострення конфлікту між партнерами.

  Телець

  Жінка Телець навряд чи знайде в Леві супутника на все життя. Що ж стосується самого представника знака, то і йому дуже важко доведеться в цих відносинах. Володіючи сильним і незалежним характером, партнери не будуть поступатися один одному. Жінка спробує приручити чоловіка, що погано і у випадку удачі, і в разі провалу. Нескорений Лев озлиться, а підкорений, втративши свою індивідуальність, перетвориться в облезлого кота.

  Діва

  Сумісність у любові пари чоловік Лев і жінка Діва не вселяє оптимізму. Волелюбний характер чоловіка і його бажання проводити час окремо від обраниці перетворить Діву в істеричну дівчину, яка підозрює свого партнера до зради. Жінка всіма правдами і неправдами спробує вплинути на звички коханого, що викличе бурю обурення з його боку. Їх союз перетвориться на тортури і стане обтяжувати обох.

  Чоловік Лев і жінки знаків Вогню

  Чоловікові знака Лев потрібна жінка, яка прийняла б його таким, який він є, з його самолюбством і бажанням домінувати в усьому. Ідеальними другими половинками для царствених чоловіків є дівчата знаків Вогню. Будучи представниками однієї стихії, вогненні панянки і Лев зрозуміють один одного. Такі відносини стануть просто ідеальними, якщо партнери ще й підуть на взаємні поступки.

  Стрілець

  Непогана сумісність в любові чоловіка Лев і жінки Стрілець дозволяє цим двом об’єднатися в досить міцний союз. Представники знаків мають багато спільних рис характеру, які допоможуть їм у побудові відносин. Стрілець у Львові знайде однодумця в питаннях непосягательства на свободу один одного. Головувати в парі буде чоловік, який охоче стане прислухатися до порад своєї другої половинки.

  Лев

  Чоловік і жінка Лев мають всі передумови для того, щоб бути щасливими разом. Представники знаків чудово розуміють і відчувають одне одного. У сексі у них також панує повне взаєморозуміння. Єдине, що може зіпсувати відносини партнерів — це бажання панувати і повелівати, ніж вони можуть змагатися. Якщо все-таки розум переможе, то Леви утворюють чудову пару, яка згодом перетвориться в міцну і гармонійну сім’ю.

  Овен

  Союз чоловіка Лева і жінки Овна можна назвати одним з кращих у всьому зодіаку. У цій парі злилися воєдино дві сильні особистості, які доповнюють і підтримують один одного. Овну, як більш енергійному представнику знака, відводиться роль рушійної сили союзу. Що ж стосується Лева, то під чуйним керівництвом обраниці чоловік зможе повною мірою розкрити закладений у ньому потенціал. Шлюб між партнерами обіцяє бути міцним і щасливим.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: