Сумісність чоловіка Тельця з іншими знаками

Процес пошуку ідеального партнера складний і тернистий. Щоб полегшити його, розглянемо сумісність чоловіка Тельця з іншими знаками в любові.

Зміст:

сумісність чоловіка тельця з іншими знаками

Сумісність чоловіка Тельця з іншими знаками

Чоловік Телець

Чоловік Телець не любить привертати до себе увагу, а в компанії малознайомих людей відчуває себе скуто. Це людина з сильним і цілеспрямованим характером. Планетою-покровителем знака є Венера, яка наділяє хлопця стриманістю в почуттях і прихованої сексуальністю. Місяць додає характер чоловіка врівноваженість і обачність.

Рік народження за китайським гороскопом вносить корективи в класичну характеристику чоловіка Тельця:

 • Рік Пацюка додає вміння ладити з людьми.
 • Рік Бика — стійкість і вірність принципам.
 • Рік Тигра — твердість і принциповість.
 • Рік Кролика — себелюбство.
 • Рік Дракона — вразливість.
 • Рік Змії — вміння підлаштовуватися під обставини.
 • Рік Коня — тверезість розуму.
 • Рік Кози — організованість.
 • Рік Мавпи — комунікабельність.
 • Рік Півня — самовпевненість.
 • Рік Собаки — життєлюбність.
 • Рік Кабана — доброту.
 • Чоловік Тілець і жінки знаків Води

  Хороша сумісність Тільця чоловіки і жінки Риби дозволить партнерам бути разом. Дівчина приверне увагу хлопця своєю несхожістю на інших і тонкою душевною організацією. Чоловік для неї стане захистом і опорою. Завдяки поступливості і розсудливості представників знаку, всі розбіжності між ними поступово згладяться.

  Сумісність чоловіка Тілець і жінки Скорпіон хорошою назвати не можна. Два сильних і рішучих людини навряд чи поступляться один одному. Темпераментна дівчина все і завжди звикла робити по-своєму, а спокійний, але принциповий хлопець навряд чи з цим змириться. Навіть час не зможе згладити всі суперечності між партнерами.

  Сумісність чоловіка Тілець і жінки Рак не найкраща, але її цілком достатньо, щоб пара склалася. Два домашніх людини прекрасно зрозуміють один одного. Кожен з партнерів буде прагнути зробити будинок повною чашею, щоб жити в ньому довго і щасливо. Зворотною стороною медалі відносин може бути той факт, що в гонитві за матеріальним, партнери забудуть геть про кохання.

  Чоловік Тілець і жінки знаків Повітря

  Сумісність Тільця чоловіки і жінки Водолій в любові не вселяє оптимізму. Представники знаків до такої міри різні, що знайти порозуміння їм просто не вдасться. Врівноважений хлопець Телець не зможе примиритися з непередбачуваністю партнерки, для якої свобода понад усе. Але, незважаючи на існуючі відмінності, таких пар зустрічається багато — все через незрозумілого потягу, яке партнери відчувають один до одного.

  Погана любовна сумісність чоловіка Тілець і жінки Терези — не вирок для пари. Незважаючи на всі відмінності, представники знаків зможуть побудувати досить непогані стосунки. Телець і Терези мають поступливістю, яка і допоможе партнерам домовитися. Те, якими будуть відносини в подібному союзі, цілком залежить від чоловіка і жінки.

  Сумісність чоловіка Тілець і жінки Близнюки практично найнижча у всьому зодіаку. Чарівна дівчина, безсумнівно, приверне увагу Тельця, та й сам хлопець не залишить Близнюки байдужою, але на цьому все і закінчиться. Грунтовний чоловік буде просто шокований суперечливим характером подруги. Розбіжності між партнерами не зможе дозволити навіть час, який працює проти них.

  Чоловік Тілець і жінки знаків Землі

  Краще представниць знаків Землі чоловікові Тельцю не знайти. Ці дівчата володіють більшістю якостей, які залучають хлопця. Жінка Козеріг — саме той партнер, з ким сумісний Телець чоловік практично ідеально. Спільність інтересів і життєвих принципів дозволять закоханим побудувати успішні відносини і щасливий шлюб.

  Розглядаючи сумісність чоловіка Тельця з іншими знаками, не можна не згадати про його зодіакальної сестрі. Два Тільця цілком могли б претендувати на першість у цій сфері, якби не впертість. При всій їх врівноваженості саме ця обставина є руйнує союз силою. Але, варто партнерам взяти себе в руки і відкритися для компромісу — все стане просто чудово.

  Сумісність чоловіка Тельця і жінки Діва в любові просто ідеальна. Союз партнерів побудований за класичною схемою, де чоловік — голова і захисник, а жінка — надійний тил. Закохані у всьому будуть заодно, а незначні розбіжності між ними вирішаться легко і просто. В цілому, Діва — просто знахідка для Тельця.

  Чоловік Тілець і жінки знаків Вогню

  Чоловік Телець і Стрілець дівчина навряд чи зрозуміють один одного. На першому етапі їх відносин все буде виглядати просто чудово. Але чим більше партнери будуть дізнаватися один одного, тим помітніше стануть суперечності між ними. Чоловікові з усталеними традиційними поглядами буде незрозуміло бажання жінки поставити все з ніг на голову.

  Розкішна дівчина Лев, безсумнівно, сподобається Тельцю. Та й сам надійний хлопець зможе зачепити серце красуні. Здавалося б — ось союз і склався, але не все так просто. Партнери не зможуть знайти взаєморозуміння практично з жодного питання, і їх відносини розіб’ються вщент.

  Що ж стосується чоловіка Тельця і жінки Овен, то в цій парі все залежить від самих партнерів. Спочатку сумісність між ними трактується, як невисока, але її можна підняти, якщо кожен готовий буде піти на взаємні компроміси. Дівчина і хлопець тверезо дивляться на світ і чудово бачать всі недоліки один одного. Це обставина допоможе їм уникнути розчарувань і пов’язаних з ними проблем.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: