Сумісність Бика і Кози

Коли ми зустрічаємо цікавого для нас людини, нам завжди цікаво знати, наскільки успішними можуть бути майбутні відносини з ним. Іноді нам це просто цікаво, а іноді в нашому житті присутній гіркий попередній досвід, тому хочеться убезпечити себе. Таку інформацію нам може надати східний гороскоп. Якщо по ньому ви Бик і Коза, яке майбутнє вас чекає один з одним? Сумісність Бика та Кози, що вона собою являє?

Зміст:

сумісність бика та кози

Сумісність Бика та Кози

Чоловік Бик

Однією з рис, якої можна охарактеризувати чоловіка Бика, є серйозне ставлення до життя. Такий чоловік дуже любить свою роботу, це для нього справжня цінність, в професійному сенсі він завжди самовдосконалюється. Каже Бик теж багато про роботу, про своїх і чужих досягненнях. Для цього чоловіки переключити свою увагу на жінку не завжди просто, адже для дівчини важлива романтика, легкість, яскраві емоції хоча б на першому етапі, а у такого чоловіка далеко не завжди є бажання займатися подібними речами.

В уяві чоловіка Бика жінка повинна одразу йому скоритися, бути поруч, бо завойовувати її у нього зовсім немає часу. Однак, якщо чоловік Бик закохується дуже сильно, то перший час він все-таки намагається бути більш романтичним, хоча сам для себе розуміє, що робить це не з бажання продемонструвати свої почуття, а з практичного розрахунку, адже дівчатам важливі залицяння.

У любові чоловік Бик характеризується тим, що він не буде витрачати багато часу на недоступну дівчину. Це йому навряд чи буде цікаво. Швидше його прихилить до себе відкрита і легка, яка не буде прикидатися сором’язливою. Таку він зможе покохати і стати для неї у шлюбі чудовим чоловіком і батьком дітей. В шлюбі такий чоловік дуже надійний. Шлюб для нього — тиха гавань, де він може відпочивати від роботи.

Жінка Коза

Жінка, яка народилася під цим знаком, дуже цікава. Коза, або Коза, — натура творча, артистична і ексцентрична. При цьому в подібній жінці присутні і суто жіночі якості, такі як м’якість, елегантність, доброзичливість, у неї прекрасний смак і чарівливі манери.

Жінка Коза вміє бути веденою, і вона отримує від цього задоволення, втім, як і оточуючі. Вона настільки вміє розташувати до себе, що оточують з задоволенням про неї піклуються, пропонуючи зручну роботу або навіть утримання, якщо говорити про чоловіків. Розташовувати до себе оточуючих Козі допомагає ще й сильні інтуїтивні здібності.

Але невірно думати, що така жінка відрізняється покладистостью і м’якістю. Дівчина Коза часто проявляє такі якості, як:

Цими суперечливими рисами характеру вона вміє керувати і проявляє їх тільки в потрібних ситуаціях.

Жінка Коза неконфликтна. Може бути, тому, що в принципі не любить псувати стосунки з людьми. Для неї навряд чи існують принципи, які вона б стала відстоювати, псуючи відносини з оточуючими. В цьому сенсі вона розважлива. Адже, якщо зіпсувати стосунки, то потім не отримаєш від людей бажаного, Коза це прекрасно розуміє. Їй дуже важливо зберігати навколо себе суспільство, яке дбає про неї.

Чоловік Бик і жінка Коза

Пара, де чоловік Бик і жінка Коза, буде розвиватися досить гармонійно. Коза доповнить свого партнера легкістю, яскравістю. Це саме та жінка, яка вміє дякувати чоловіка навіть за найменші прояви романтики. Від цього зростає його самооцінка і прихильність до неї.

Можна сказати, що великою і яскравою любові, де бушує пристрасть, тут навряд чи можна очікувати, зате точно буде міцна любовна прихильність, заснована на подяки, яка дуже важлива в шлюбі. Так що чоловік Бик і жінка Коза сумісність в шлюбі мають чудову.

Це цілком можуть бути стабільні і міцні стосунки. Він буде працювати і забезпечувати її, а вона в подяку — віть для нього родинне гніздо. Бик і Коза в цьому варіанті — дуже міцний союз, де обидва приймають один одного, підходять один одному.

Чоловік Коза

Такий чоловік відрізняється дотепністю, чарівністю, він вміє розташувати до себе оточуючих. Доглядати за жінкою з допомогою найяскравіших проявів чоловікові Козі доставляє одне задоволення. Але, на жаль або на щастя, в один вечір це може бути одна жінка, а в іншій вечір — зовсім інша. Так, цей чоловік відрізняється також частою зміною у своїх симпатіях. Іноді він і сам не розуміє, чому в нього так часто пасії, але він саме такий, його серце відкрите для багатьох жінок.

Цікаво, що іноді в любові цей хлопець буде відрізнятися надмірною сором’язливістю і сором’язливістю. Ось, наприклад, подобається йому дівчина з компанії, і він замість того, щоб відкрито проявити симпатію до неї, постарається ще яскравіше блищати в компанії, тим самим привертаючи увагу всіх, зокрема, і її. Безпосередньо проявити свою симпатію йому набагато складніше.

Чоловік, який народився в рік Козла — це не самий вірний супутник. Тут вже його постійної партнерки потрібно самій вирішувати, вона готова з цим миритися або ж вирішує знайти більш вірного чоловіка.

Робота у такого чоловіка буде, швидше за все, пов’язана з творчістю.

Жінка Бик

Дівчина, яка за східним гороскопом народилася в рік Бика, відрізняється діловитістю практичністю. Це не занадто емоційна особа. Це жінка, яка не любить витрачати свій час даремно. На все у неї є розклад та графік і навіть на любов. Навіть у коханні ця жінка дуже цінує особистий простір. Вона буде дуже вдячна чоловікові, який буде поважати її особистий час. Такі жінки люблять робити кар’єру в досить серйозних сферах: в адвокатурі, наприклад, медицині, іноді їх можна зустріти і в творчому середовищі.

У характері Жінка Бик відрізняється вимогливістю як до себе, так і до свого партнера. Такій жінці, важливо розуміти, що з чоловіками іноді потрібно проявляти себе м’якше, ніж вона є. Тут важливо розвивати справжні жіночі якості, тоді сумісність по гороскопу зросте.

Жінка Бик і чоловік Коза

Сумісність чоловіка Кози і жінки Бика непогана, якщо обох влаштовують ролі, які вони грають у житті один одного. Жінка в цій парі буде лідером, саме на ній лежатиме основна відповідальність за пару, і їй це може навіть сподобатися, але, якщо в якийсь момент вона захоче стати м’якою і жіночною, то чоловік Коза перестане її влаштовувати.

Йому з нею теж буде добре. Будинок стане його гаванню, куди він буде завжди повертатися. Добре, якщо Бик і Коза в цьому варіанті будуть об’єднані ще й спільною справою, тоді їх сумісність по гороскопу зросте. Щоб довго жити в щасті, якщо він Коза, а вона Бик, цим двом доведеться йти на компроміси. Жінка Бик і чоловік Коза сумісність в любові мають перспективну, щоб підвищити її рівень, їм необхідно навчитися краще розуміти один одного, йти на компроміси.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: