Сумісність Коня і Півня

Сумісність Коня і Півня досить проблематична. Починаються стосунки в цій парі бурхливо. Дуже часто вони закінчуються через кілька місяців. Якщо партнерам вдається перебороти перші труднощі, вони можуть побудувати щасливу сім’ю. Багато залежить від того, наскільки обидва готові йти на поступки, об’єднують чоловіка і жінку сильні почуття або ж це лише тимчасове захоплення. Зміцнити союз може загальний бізнес, хобі, любов до подорожей.

Зміст:

сумісність коня і півня

Сумісність Коня і Півня

Характери знаків

Сумісність в шлюбі і любовних відносинах дуже сильно залежить від особливостей характеру знаків. Якими ж рисами наділяє Кінь і Півня китайський або східний гороскоп?

Характер Півня

Людей, народжених у рік Півня, завжди можна буде побачити в самій гущавині подій і в центрі будь-якої компанії. Вони багато часу витрачають на свою зовнішність, одягаються помітно, з переважанням червоного, зеленого або жовтого. При цьому гардероб їх завжди підібраний зі смаком. Люблять поговорити, бувають різкими, надто прямолінійними. В той же час не проти прикрасити власні досягнення й пофантазувати. Завжди захищають слабких, вірні в любові і дружбі. Ось якими рисами, згідно з китайським гороскопом, має цей знак:

Негативних сторін у характері Півня чимало. Він нерідко провокує сварки, не вміє стримувати своїх емоцій, висловлюється занадто різко і прямолінійно. Півні люблять похвалитися, не завжди правильно розраховують власні сили, беруть на себе більше, ніж можуть зробити.

Цей знак вміє заробляти гроші, але ставиться до них занадто легковажно, рідко нагромаджує солідний капітал.

Характер Коня

Людина, пов’язана з роком Коня, надзвичайно енергійний. Він постійно перебувати в русі, в гонитві за новими враженнями. Любить подорожувати, займатися екстремальними видами спорту, ніколи не сидить на місці. У будь-якій компанії перебувати в центрі уваги, володіє лідерськими якостями. Коня працьовиті, вміють заробляти, але не живуть тільки заради матеріального благополуччя. Гроші для них — це спосіб оплачувати власні задоволення. Ось які риси притаманні цьому знаку:

З-за свого вогняного темпераменту Коня нерідко потрапляють у неприємні ситуації. Вони люблять несамовито доводити свою точку зору, навіть якщо абсолютно неправі. Пристрасні сперечальники рідко поступаються в дискусії. Разом з тим, весела вдача і дружелюбність не дозволяє їм нажити ворогів.

Ще одна негативна риса — неохайність і неохайність, як і всіх творчих особистостей.

Загальна сумісність знаків

На першому етапі відносин сумісність знаків Півня і Коня за гороскопом здається непоганий. Обидва партнера дружелюбні і товариські, вони киплять енергією, цим і зачаровують один одного. Півень здається Коня ідеальним партнером, адже він мислить масштабно, постійно придумує нові ідеї. Кінь готова одразу ж взятися за їх реалізацію, вона не підозрює, наскільки далекі плани Півня від його бажань втілити їх у життя.

З’єднує партнерів бажання пізнавати все нове, благородство, весела вдача і легке ставлення до життя. Але протиріччя цих двох людей дуже скоро дадуть про себе знати. Гороскоп не обіцяє цій парі легкого життя, союз їх неміцний, його чекає важке випробування.

Кінь і Півень мають різні погляди на побут. Один знак абсолютно не надає значення порядком, він влаштовує в будь-якому місці хаос. Інший — природжений естет, не терпить неохайності, при цьому ніколи не упустить можливості вказати партнеру на його недоліки. Обидва знака — володарі вогняного темпераменту і ніколи не поступаються в суперечці. Затіяти сварку для Півня і Коня — річ буденна. Вони завзяті сперечальники, люблять доводити свою точку зору в будь-якій ситуації.

Кінь, яка спочатку захоплюється ідеями Півня, дуже скоро розуміє їх малу реалістичність. Її починає дратувати хвастощі партнера, його бажання бути в центрі, адже на головне місце в будь-якій компанії заслуговує тільки вона, Кінь.

Взаєморозуміння між Конем і Півнем швидко сходить нанівець. Більшість пар розпадається в перші місяці знайомства. Особливо коли обоє ще занадто молоді, щоб йти на поступки. У більш зрілих парах компроміси можливі. Партнери з роками стають навченим досвідом, вони намагаються не помічати численних недоліків один одного.

За великим рахунком, представники цих знаків за китайським гороскопом можуть багато дати один одному. Півень — прекрасний організатор і тактик. Працьовита Конячка перетворить ідеї партнера в конкретні справи. Загальний бізнес чекає непоганий успіх, якщо партнери не розсваряться в самому початку. Маленькі прояви любові теж зміцнюють шлюб. Про це не повинні забувати ні чоловік, ні жінка.

Сумісність чоловіка Коня і жінки Півня

Між роком Півня і роком Коня сумісність не найкраща. Тим не менш, хлопець і дівчина можуть захопитися один одним. Його приверне краса і оригінальність, її сила і надійність. Чоловік Коня і жінка Півень можуть завести бурхливий роман і навіть вступити в шлюб. Але труднощі у відносинах виникнуть дуже швидко, адже ці знаки дуже різні, кожен по-своєму дивиться на життя. Жінка організована й охайна, хоча їй не завжди вистачає сили волі реалізувати свої плани. Чоловік — творча особистість. Він неохайний, зате дуже енергійний, працьовитий, намагається доводити до кінця всі розпочаті справи. Союз чекають нелегкі випробування.

Проблеми починаються в парі з-за впертість обох. Для Коня і Півня піти на поступки дуже важко. Вони люблять сперечатися, а Півень ще й причепитися до найменших недоліків партнера. У такій родині дружина постійно пиляє чоловіка, а той намагається втекти з дому. Адже Коня дуже цінують свободу і абсолютно не сприймають обмежень. Чоловік не буде сидіти вдома, вислуховуючи настанови дружини. Він швидко знайде собі захоплення на стороні, або з головою порине в роботу.

Сумісність жінки Півня і Коня чоловіки в ліжку теж не найкраща. Володарка вогняного темпераменту має бурхливу фантазію, а її партнер не любить експериментів. Йому достатньо звичайної чуттєвої любові, а не витонченого задоволення сексуально.

Налагодити стосунки і врятувати шлюб можливо тільки тоді, коли обоє підуть один одному на поступки. Жінка не повинна обмежувати свободу чоловіка, дошкуляти його постійними причіпками. Чоловікові варто більше уваги приділяти своїй половинці. Маленькі подарунки, які говорять про любов, перетворять сварливу жінку в кращу з дружин. Добре об’єднує чоловіка Коня і жінку, народжену в рік Півня, спільний бізнес, спільний проект. Жінка зможе організувати справу, чоловік додасть йому масштаб. Ця пара буде багатіти рік за роком. Головне, щоб подружжя навчилися цінувати і правильно використовувати здібності один одного. Це принесе їм щастя і гармонію, незважаючи на слабку сумісність.

Сумісність жінки Коня і чоловіки Півня

Спочатку дівчину приверне яскравий, впевнений у собі хлопець. Він теж буде захоплюватися енергійністю, товариськістю дівчини. Відносини між ними зав’язуються швидко, але також швидко цей союз розпадається. Жінка Кінь і чоловік Півень дуже швидко розуміють, наскільки вони різні. Дівчину починає дратувати хвастощі і самовпевненість хлопця, за якими немає справжніх справ. Хлопець не сприймає незалежних поглядів і досконалої непристосованості до побуті дівчини. Тим не менш, партнери можуть вступити в шлюб, який стане для них справжнім випробуванням.

Чоловік Півень і жінка Кінь мають абсолютно різні погляди на родину. Чоловік бажає, щоб його дружина сиділа вдома, займалася його облаштуванням. При цьому він неодмінно хоче всім керувати. Для жінки Коня набагато важливіше реалізувати себе в кар’єрі. Вона любить подорожувати, спілкуватися з друзями, ходить в кіно і театр, захоплюється мистецтвом. Кухня і прибирання заводять її в справжню депресію. Кінь не відноситься до домогосподаркам, вона активна жінка з різнобічними інтересами.

Обидва знака не надто чутливі до чужих проблем. У них слабо розвинена інтуїція, вони занадто егоїстичні, щоб розуміти когось, крім себе. Крім того, обидва люблять затівати сварки, рідко йдуть на поступки.

Зберегти сумісність чоловік Півень і Кінь жінка можуть, якщо докладе зусиль. Чоловікові варто більше цікавитися бажаннями і прагненнями дружини, ділитися з нею власними планами. Між подружжям можливо хороше ділове співробітництво. Жінка підштовхне чоловіка до нових звершень, не дасть йому зійти з дороги в самий відповідальний момент.

Чоловік володіє хорошими організаторськими талантами. Він зверне увагу на дрібниці, які дружина звикла упускати з виду. Якщо в парі буде більше любові і менше сварок і змагання, вона зможе проіснувати довго. Шлюб зміцнюється рік за роком, по мірі дорослішання подружжя стають більш терплячими і здатними на компроміси.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: