Сумісність Щура і Коня

Людям, які сходяться в парі, завжди хочеться дізнатися, наскільки успішним буде їх союз. Дізнатися таку цінну інформацію можна з східних гороскопів. Досить звернути увагу на те, в який рік народилися чоловік і жінка, і вже на базі цієї інформації можна сказати, що їх приблизно чекає в любовному союзі.

Зміст:

Якщо пару складають такі знаки східного гороскопу, як Щур і Кінь, що це означає? Сумісність Щура і Коня за східним гороскопом, що вона собою являє?

сумісність коня і щури

Сумісність Коня і Щури

Чоловік Кінь

Спершу давайте розглянемо, що собою являє чоловік, який народився у рік Коня.

Такий чоловік сильний духом, його характер дуже незалежний, у нього дуже сильна енергетика. Такий чоловік, як правило, дуже впевнений у собі, він заряджає позитивною енергією. Загалом, чоловік Кінь — дуже харизматична особистість. Такі люди, як правило, користуються великою популярністю у жінок.

Цих жеребців часто можна зустріти серед представників таких професій, як адвокатура, медицина, психологія. Цим хлопцям зазвичай приносить велике задоволення підійматися вгору по соціальних сходах. Знаходять вони багато задоволення і у відносинах з жінками.

Жінка Щур

Жінка, яка народилася в цьому році, зазвичай володіє дуже сильною привабливістю. Причому мова йде не про зовнішню красу, а про вишуканості, шармі, умінні подати себе, самозамилування. З такою жінкою приємно не тільки перебувати у відносинах, з нею приємно дружити, водити просте знайомство.

У східному гороскопі Щур — це чоловічий знак, тому жінка з таким знаком володіє наступними якостями:

З одного боку такі якості дуже приваблюють чоловіків, тому що з такою жінкою яскраві емоції у відносинах забезпечені, але з іншого — будувати серйозні і тривалі стосунки з такою жінкою непросто. Надто вона любить демонструвати чоловікові свою незалежність. Дуже гарний такий знак для жінки, якщо з нею у чоловіка дружба. Тоді можна поділитися всім, чим хочеться з такою панянкою.

Сумісність чоловіка Коня і жінки Щури

Чоловік Коня і жінка Щур, яка їх сумісність? Союз цих двох знаків в любові не найпростіший. Що чоловік, що жінка відрізняються тут яскравим темпераментом і не готові ділитися лідерством. Вогненного Коня, яку тут є хлопець, дуже любить, коли жінка їм захоплюється, коли вона йому підкоряється або хоча б робить вигляд. Щур ж з тих дівчат, які довго грати цю роль не люблять. Між ними в любові буде боротьба за лідерство, зате відносини будуть сповнені емоцій.

Якщо представники знаків бажають побудувати довгострокові відносини, то їм потрібно у шлюбі по-іншому ставитися до своєї боротьби за лідерство. Якщо в шлюбі вони навчаться сприймати це як захоплюючу гру, то спільне життя буде легше. Вектор Кінь — Щур потребує знаходження компромісів.

В сексуальних відносинах цим двом теж буде цікаво, між ними є сильний фізичний потяг.

Чоловік Щур

Розглянемо сумісність цих двох знаків і в інший зв’язці, коли чоловік, приміром, — дерев’яна Щур, а жінка — металева Кінь.

Чоловік Щур дуже багато чого хоче і в духовному плані, і в любовному. У хлопця, який народився в цьому році, дуже розвинена чуттєвість, одна з головних завдань його життя —максимально глибоко проживати кожне почуття. Спілкування з протилежною статтю, безумовно, дарує масу нових почуттів, тому таке спілкування чоловік Щур починає дуже рано. Йому дуже подобається занурюватися в кохання з головою, всією шкірою відчуваючи переживання.

Чуттєвість чоловіка, який народився в цьому році впливає і на його соціальні зв’язки. У чоловіка присутній щирий інтерес до іншої людини, до того, як і чим він живе. Від цього Щура легко вибудувати щирі стосунки, він чудовий, приємний комунікатор. А що ще потрібно для побудови кар’єри? При цьому такий чоловік сумлінно виконує свої обов’язки, хоча посиленим працьовитістю і не відрізняється.

Жінка Кінь

Східний гороскоп розповідає, що цей знак відрізняється жвавістю характеру. Ця жінка любить себе і любить, коли їй приділяють увагу. Тут є вроджена впевненість у собі, таку жінку практично неможливо вибити з колії. Але бажання зробити це виникає рідко. Перевагою характеру цієї жінки є ще й те, що в неї практично немає ворогів, вона їх просто не наживає.

У спілкуванні дівчина, що народилася в рік Коня, проявляє чесність, відкритість, прямота, класне почуття гумору. Зрідка її гарячий норов грає з нею злий жарт, вона може сказати щось зайве, чим може зіпсувати відносини. Але гідність її характеру ще і в тому, що вона вміє просити вибачення.

Така дівчина зазвичай знає, чого хоче, вона легко і впевнено йде до своїх цілей. Це стосується не тільки кар’єри, але і чоловіків. Жіноча ініціатива у цього знака розвинена дуже добре. Як тільки в оточенні вона помічає чоловіка, який їй подобається, вона тут же прямо або побічно дає йому про це знати. Від чоловіка вона буде вимагати, щоб її приймали такою, якою вона є, вона не дуже любить підлаштовуватися у шлюбі.

Чоловік Щур і жінка Кінь, сумісність

Чоловік Щур і жінка Кінь мають більш високу сумісність в шлюбі порівняно з парою з протилежними характеристиками. Швидше за все, жінка Кінь одразу помітить хлопця Щура і підкорить його своїми особистісними якостями. Вона йому буде дуже цікава в любові. Спочатку у нього по відношенню до неї буде дослідницький інтерес, але потім він прив’яжеться до неї всім серцем. Вона його цінувати за те, що він не буде робити з неї ідеальну жінку, дасть можливість жити так, як їй хочеться.

Щур і Кінь сумісність у тривалому шлюбі теж мають високу. Чоловік Пацюк здатний віддати явну ініціативу жінці, але при цьому він не відхрещується від своїх сімейних обов’язків. Їй подобається блищати, а йому — захоплюватися нею. Тут можливе справжнє партнерство. Як бачимо, союз Коня жінки і Щура чоловіки, згідно зі східним гороскопом, має шанс на успіх.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: