Сумісність Собаки і Кози

Собака та Коза — це пара, яка може існувати не тільки в якості короткочасної інтрижки. Відносини цих знаків — серйозна заявка на шлюб. Однак для того, щоб вони були більш міцними, потрібно знати і розбиратися в особливостях характеру партнерів. Якщо описати відносини коротко, то вони будуть тягнути ковдру в різні боки, на зразок героїв однієї з байок Крилова.

Зміст:

сумісність собаки і кози

Сумісність Собаки і Кози

Але не варто думати, що сумісність в любові між Собакою та Козою (Вівцею) відсутній, адже такі проблеми спостерігаються тільки на початку відносин. Якщо представникам знаків вдасться подолати етап притирання, є чималі шанси на те, що в майбутньому все складеться добре. Дізнаємося, яка сумісність Собаки і Кози і що може стати на шляху їхнього щасливого подружнього життя.

Загальний опис відносин знаків

Козі важливо відчувати свою самостійність, відчувати те, що вона сама керує своїм життям. Але в той же час Коза — це людина, яка тонко відчуває чужу енергетику, співчуває і співпереживає своєму партнеру Собаці. Її погляд на звичні речі інший, не такий, як у того ж Дракона, з цієї причини в парі бувають сварки. Людина, народжена у рік Кози, часто не може визначитися, де його думка, а де те, що було нав’язано оточуючими.

Часто буває і так, що відносини між знаками подібні до вогню, то превращающемуся в яскраве полум’я, то утихающему до розмірів теплого вогника. Партнерів очікують:

Цим знакам буде однаково важко і разом, і нарізно, тому результат відносин буде залежати тільки від них самих. Якщо в їх планах буде створення сім’ї, то у них є всі шанси на те, що це станеться. Якщо ж ніяких серйозних планів немає, то з мінімальною ймовірністю вони зможуть прожити разом тривалий час, а тим більше народити дітей.

Що чекає в парі Козу чоловіка та Собаку жінку

У відносинах Кози чоловіка і Собаки жінки все складається стандартно, немає нічого такого, що робило б їх відносини унікальними. Тут цінується любов і турбота один про одного, також велика увага приділяється почуттів партнера, до них тут особливо трепетне ставлення. Можна з упевненістю сказати, що за гороскопом сумісність пари, де чоловік Коза і жінка Собака, прагне до 100 відсотків.

Союз може розпастися тільки тоді, коли чоловіча половина пари, Коза, буде діяти в розріз зі здоровим глуздом і тими засадами, які існують у сучасному суспільстві. Собаці-дівчині важливо багато часу проводити вдома, так як вона більшою мірою домувальниця, ніж світська левиця. У її будинку завжди чисто, пахне свіжоприготованою їжею, діти чисті, нагодовані, і вона чекає настільки ж трепетного ставлення до домашнього вогнища і від чоловіка. Це може не сподобатися чоловікові, який звик жити на широку ногу і бути завжди на виду. В цілому можна сказати, що і Коза, і Собака досить своєрідні, що може перешкодити їм побудувати міцний шлюб.

Пара Собаки чоловіки і жінки Кози

Обидва партнера пари чоловік Собака і жінка Коза в ранньому віці вже замислюються про те, щоб створити сім’ю і народити як мінімум двох діток. Вони зможуть пронести цю мету крізь все життя. Будьте впевнені в тому, що ні за яких обставин не розлучиться пара і зможе подолати всі життєві негаразди.

Важливо працювати спільно і приходити в будь-яких ситуаціях до компромісу, як би він важко не давався. Також варто звертати увагу на те, що життя не обмежується тільки сім’єю і дітьми, тобто потрібно залишати час для того, щоб побути лише вдвох. Крім того, не можна допускати того, щоб капризи жінки заважали діалогу подружжя.

Що очікує пару в дружбі

Сумісність у дружбу між Козою і Собакою, чоловіком і жінкою, не найвища, їм рідко вдається стати справжніми друзями. Найчастіше це приятелі, які просто весело проводять час. Їм завжди є про що поговорити, є чимало точок дотику.

Буває і так, що Овц, неважливо, чоловікові або жінці, хоче переступити бар’єр дружби і перевести відносини на інший, більш інтимний рівень. Зазвичай такий трюк рідко вдається, так як собака вміє чітко розмежовувати дружбу, любов і секс.

Відносини в роботі

У професійній сфері Коза і Собака відмінно ладнають один з одним, як і в шлюбі. Козі важливо працювати спільно, тобто в команді, при цьому повинен бути грамотний керівник, який буде вести її за собою і задавати ритм роботи. Саме Собака може стати ідеальним начальником, якому Коза буде не просто беззаперечно підкорятися, але і розраховувати на те, що її почують думку.

Якщо у цих двох на роботі є чітко визначена мета, вони будуть впевнено до неї йти, долаючи всі можливі і неможливі перешкоди. Собаці звичніше працювати у творчій сфері, так як там вона зможе розкрити весь свій потенціал і дати таку можливість Кози або Кози.

Проблеми можуть початися там, де з’являться фінансові відносини. Собака важко розлучається з грошима, хоча і скупим цей знак назвати також не можна. Проте бувають такі ситуації, коли Коза може бути ображена грошима за виконану роботу тільки з тієї причини, що людина, народжена у рік Собаки, вважав, що вона десь не допрацювала не додивилася, хоча насправді недолік був несуттєвим.

На закінчення скажемо, що союз Кози і Собаки має право на існування, представники знаків можуть чудово співіснувати разом. Як і завжди, щастя кожного в його руках, тобто тільки від самої людини буде залежати, до чого призведуть відносини, яка буде сумісність Кози і Собаки за гороскопом залежить лише від конкретних представників знаків.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: