Сумісність Бика і Тигра

Сумісність Бика і Тигра складна, але ця пара цілком може жити щасливо. Бик сильніше Тигра, при цьому він володіє мудрістю, вміє стримувати свої емоції, тому безглузде протистояння не властиво такого союзу. Партнери можуть чудово підтримувати і доповнювати один одного. Бик привносить у відносини стабільність, порядок. Тигр не дозволяє оселитися в будинку нудьзі, перетворити зв’язок у звичайну рутину.

Зміст:

сумісність бика і тигра

Сумісність Бика і Тигра

Характери знаків

Союз між Тигром і Биком залежить від особливостей їх характерів. Якими рисами наділяє їх китайський гороскоп?

Характер Тигра

Для тих, хто народився в рік Тигра, не існує правил і второваних шляхів. Вони природжені бунтарі, люблять йти на авантюри, завжди виступають проти загальноприйнятої точки зору. При цьому здатні захопити своїм ентузіазмом інших людей. Вони готові захищати слабких, ніколи не брешуть і не здаються. Тигри щирі і прямолінійні, тому викликають у всіх любов і симпатію. Ось основні риси характеру Тигра:

Гороскоп говорить і про негативні сторони натури. Тигри здатні впадати в крайнощі, для них не існує напівтонів. Вони бувають різкими і нестриманими, завжди говорять правду в очі. Разом з тим цей знак дуже наївний, тому його легко обдурити. Його авантюри нерідко закінчуються невдачами.

Характер Бика

Практичний і грунтовний Бик завжди намагається доводити справи до кінця. Він консервативний, віддає перевагу перевірені способи вирішення будь-яких завдань. Своєю мудрістю і надійністю викликає повагу в оточуючих людей. Бику найбільше підходить характеристика доброго порадника і третейського судді. Ось його основні риси, якими наділяє гороскоп цей знак:

Є у знаку і негативні риси характеру. Зайвий консерватизм Бика часто закриває перед нею нові перспективи. Упертість робить непоступливим, псує відносини з багатьма людьми. Бик працьовитий, надзвичайно працездатний, але іноді любить лінуватися, тоді зрушити його з місця не представляється можливим.

Загальна сумісність знаків

На перший погляд здається, що між двома цими знаками не може бути нічого спільного. Але всупереч поширеній думці, зв’язок між Тигром і Биком буває дуже вдалою. Це типовий векторний союз, в якому провідним виступає Бик. Але у нього вистачає мудрості, щоб не придушити Тигра своєю силою волі. Партнери багато дають один одному. Тигр розширює горизонти консервативного Бика, дозволяє йому побачити нові життєві перспективи. Бик оберігає свого партнера від непотрібних авантюр, дозволяє дивитися на життя більш прагматичним поглядом. Гороскоп обіцяє непогані стосунки партнерам, якщо вони зуміють піти на поступки один одному, поставити в основу свого союзу любов і дружбу.

Протилежні риси характеру можуть об’єднати знаки або повністю їх посварити. Бика почне дратувати неспокійний характер Тигра, його непрактичність, постійний пошук нових пригод. Тигру консервативний і практичний Бик здасться нудним, якщо він не зможе оцінити його допомоги і порад. Спроби Бика придушити свого партнера можуть закінчитися повним розривом відносин. Чим сильніше контроль з боку Бика, тим завзятіше опір з боку Тигра. Представники цих двох знаків дуже вперті, їм важко знайти компроміс, бо такий союз чи шлюб чекають нелегкі випробування.

На сумісність в любові або дружби впливає східний гороскоп. Якщо у Бика знак зодіаку вогненний, а у Тигра земляний, їм буде набагато легше знайти порозуміння. В такому випадку вони стають більше схожими один на одного. Непогано складаються стосунки водяного знака та земного, а також у вогняного та повітряного. Краще всього, якщо по зодіаку обидва партнера належать до однієї стихії.

Звичайно ж, ні одне астрологічне співвідношення ідеальних не буває. Якщо партнери не докладуть зусиль, навіть самий багатообіцяючий шлюб розпадеться.

Сумісність чоловіка Тигра і жінки Бика

Хлопець і дівчина не відразу звернуть увагу один на одного. Вони занадто різні, щоб закохатися одне в одного з першого погляду. Зблизити молодих людей може постіль, вони відмінно сумісні в сексі.

Часто Бик і Тигр свою сумісність в шлюбі та любові знаходять у зрілі роки. Навчені досвідом партнери можуть розглянути позитивні сторони такого союзу, вміють йти на поступки, цінувати відносини, а не рвати їх при першій же можливості.

Чоловік Тигр і жінка Бик можуть створити непогану сім’ю. У такій парі не буде чіткого лідера. Жінка м’яко направляє енергію чоловіка в потрібне русло. Він реалізує себе на роботі, у творчості, при цьому відчуває надійний тил і повертається додому, як у тиху гавань. Дружина знаходить поруч з активним чоловіком багато. Вона розширює свій погляд на світ, бачить нові можливості. У свою чергу дружина береже свого чоловіка від необдуманих і авантюрних вчинків. В ідеальній сім’ї панує щира любов і повага, які зближують двох таких різних людей.

Проблеми починаються, коли дружина дуже сильно тисне на чоловіка. Він абсолютно не терпить обмеження власної свободи, приймає лише м’яке і мудре керівництво. Чоловік хоче розворушити свою консервативну дружину, захопити її своїми ідеями, але вона почуває себе впевнено тільки вдома, у звичній обстановці. Налагодити стосунки і зберегти свою сумісність представники цих знаків можуть, якщо розділять обов’язки у шлюбі, сприймуть один одного такими, як вони є.

Зближують подружжя діти, з них виходять чудові батьки.

Сумісність жінки Тигра і чоловіки Бика

Дівчині Тигру навряд чи сподобається спокійний і консервативний хлопець, вона вважатиме його нудним. Для хлопця активна, комунікабельна дівчина здасться занадто легковажною. Але чудеса трапляються, чоловік Бик і жінка Тигр можуть зав’язати стосунки. Поштовхом стане дружня бесіда, в якій обидва партнери дізнаються один про одного. Вони знайдуть спільні інтереси і захоплення.

В шлюбі така пара виявляється нечасто, протиріччя характерів і темпераментів дають про себе знати. Але їхній союз може стати потужним поштовхом до духовного зростання.

Жінка Тигр і чоловік Бик — це не зовсім традиційна сім’я. Основну відповідальність за побут і відносини несе чоловік. Він не тільки заробляє гроші, але і піклується про дітей, побутових питаннях. Жінка може робити кар’єру, займатися творчістю або виключно собою. Тільки сильна любов з боку чоловіка дозволяє терпіти всі забаганки своєї половинки. Тим не менше навіть вітряна Тигриця здатна дати Бику щось корисне. Вона розширює його горизонти, дозволяє бачити нові перспективи, що дає можливість консервативного чоловікові досягти великих успіхів.

Сумісність чоловіка Бика і Тигра жінки похитнеться, якщо вони почнуть боротьбу за лідерство і стануть змагатися, хто сильніший і найголовніше. Перемогу здобуде чоловік, але це не піде йому на користь. Волелюбну дружину неможливо підкорити, її вдається тільки зламати. Тоді в будинку буде жити невпевнена в собі і нудна жінка в постійному стані депресії.

Дружина теж повинна докласти зусиль, щоб відносини складалися добре. Її завдання — зберегти свіжість почуттів у шлюбі. Зблизить подружжя спільне хобі, можливо, спільний бізнес. Тигр і Бик повинні більше часу проводити разом, інакше любов піде, і зберегти сім’ю буде дуже важко.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: