Сумісність Овна з іншими знаками

Люди, що народилися під знаком Овна, — це одні з найбільш щирих і відданих представників знаків зодіаку. Якщо вони люблять, то це почуття перекриває все і вся. Якщо потрібно домогтися відповідних почуттів, Овен не стане довго роздумувати, а зробить все, щоб почути заповітне «так» з протилежного боку.

Зміст:

сумісність з іншими знаками овна

Сумісність з іншими знаками Овна

Не кожна людина здатна впоратися зі своїми емоціями, коли зустрічається із завзятістю Овна. Але тим не менш сумісність Овна з іншими знаками різниться і не завжди буває ідеальною. Дізнаємося, з ким у нього складеться ідеальна пара, а хто, швидше за все, з ним не зійдеться, в результаті чого відносини розсиплються самі собою.

Любовний гороскоп Овна

Почуття любові приходить до Овнам досить рано, найчастіше в підлітковому віці. На це впливає Місяць і Венера. З-за цього вони часто обпікаються і проносять ці переживання крізь вже більш серйозні стосунки. Овни з причини своєї зайвої допитливості часто вибирають собі в пару поганих дівчаток або хлопчиків. Це відбувається не тому, що вони вважають себе такими ж. Овен підсвідомо вважає, що його божественна місія — змінювати світ на краще, тому він щиро впевнений, що, взявши в пару поганця, зможе перевиховати його і підстроїти під себе.

Якщо Овна відштовхують і не відповідають взаємністю на його почуття, він може закритися в собі і навіть впасти в тривалу депресію. Варто сказати, що після аналізу статистики самогубств на пошті нерозділеного кохання, було з’ясовано, що Овни займають у списку лідируючі позиції.

Для Овна секс — це важлива невід’ємна частина відносин. Часто буває так, що саме з ліжка і починається їх знайомство з протилежною статтю. Але не потрібно помилково вважати, що Овен — легковажний знак, що думає лише про плотські втіхи, це не так. Просто він звик пробувати все і відразу, щоб зрозуміти, чи підходить йому партнер чи ні.

Овна ні в якому разі не можна ставити в рамки, він буде всіма способами вириватися назовні, намагаючись звільнити себе від відносин з таким владним людиною. В іншому випадку, якщо вам все-таки вдасться його приручити, ви отримаєте абсолютно похиленого і байдужого Овна, який вже не буде цікавий своїй другій половині.

Найбільш вдалими шлюбами для Овна вважаються союзи зі Стрільцем, які народилися в рік Змії, Кози, Півня, Вагами і Левом, народженими Драконом або Мавпою, хоча і тут є свої нюанси.

Як звернути на себе увагу Овна

Щоб зацікавити Овна, потрібно відповідати вимогам, які пред’являє даний знак зодіаку до протилежної статі.

Ця характеристика завжди стоїть на першому місці у Овна, який зауважує нещирість і облуда відразу. Він ніколи не потерпить ситуації, коли з ним грають ролі.

Овен ніколи не буде витрачати свій час на людей з посередніми поглядами на життя і на тих, хто не зможе підтримати бесіду на будь-яку тему, яка цікавить його.

Обранець або обраниця Овна повинні відповідати йому, встигати за всіма його бажаннями приймати участь у всіх задумах. Також Овен буде чекати прояву ініціативи, щоб вчасно її підхопити і розвинути спільно.

Овен потребує натхнення, і його обранець (-ця) повинен дати йому те, що він хоче.

Якщо Овен запросив вас на побачення, ні в якому разі не запізнюйтесь, це неприйнятно для нього, і він може вважати це за неповага.

Не можна забирати чільну позицію у Овна, для нього це удар нижче пояса.

Овен займає активну позицію у житті, тому у вас повинен бути спільне хобі або захоплення.

Сумісність зі знаками вогню

До вогняної стихії відносять такі знаки:

Дізнаємося про їх сумісності більш докладно.

Як складається союз двох Баранів

Не так часто можна зустріти таке поєднання серед знаків зодіаку. Якщо вони сходяться разом, у відносинах буде так само небезпечно, як знаходитися біля жерла вулкана. Ви ніколи не будете знати, коли він вибухне, і емоції вирвуться назовні.

Незважаючи на те, що в парі задіяні два однакових знака зодіаку, вони будуть проявляти себе по-різному. Часто партнери будуть стикатися з нерозумінням і сварками, що виникають на рівному місці. Удача може супроводжувати союзу тільки тоді, коли хтось із Овнів зможе поступитися і дасть можливість партнеру стати головним. Варто сказати, що ролі розподіляться ще в самому початку відносин і будуть незмінними аж до їх закінчення.

Овен з Левом

У цих двох є багато спільного в характерах і звичаї, але жити під одним дахом вони зможуть лише тоді, коли у серці кожного з них буде жити любов. Лев не готовий до шлюбу, хоча зазвичай із завидною хоробрістю кидається на нові амбразури, підкоряючи все нові і нові вершини. Тут спостерігається нетипова ситуація: не цар звірів верховодить Овном, а з точністю навпаки — цар звірів знаходиться в підпорядкуванні. Без цього союз просто неможливий.

Овен — пристрасна натура, але Лев його в цьому може з легкістю перевершити. Якщо вони сваряться, то про це з великою часткою ймовірності буде знати вся округа і інші люди. Однак, незважаючи на бурхливі сварки, миряться Овен і Лев не менш яскраво, багатьом парам варто повчитися у них цього.

Важливо знати, що в шлюбі сімейним бюджетом повинен керувати Овен (чоловік або дружина), тільки він зможе раціонально розподілити кошти, не марнуючи їх наліво і направо, як це звик робити Лев.

Що чекає на Барана Стрільця

Це найкраще, що може трапитися в житті двох людей даних знаків. Їх сумісність наближатися до 100 відсотків, Овен і Стрілець підходять один одному, як дві половинки пазла, чого немає ні з одним іншим знаком. Якщо справа доходить до шлюбу, вони чудово уживаються разом, ведуть спільний побут, виховують дітей спільно. Однак з висновком офіційного союзу важливо не зволікати. Це саме той випадок, коли обидва учасники чекають розвитку відносин і певною мірою залежать від нього. Причому саме Овен першим заговорить про узаконення відносин, і неважливо, хто це буде чоловік чи жінка, майбутня дружина.

Овен не звик до нерішучості, так як сам готовий приймати важливі доленосні рішення в своєму житті, беручи відповідальність за себе і свої вчинки. Якщо він зустрітися з такими нотками у Стрільця, це може дати можливість засумніватися в його наміри щодо спільного майбутнього.

Сумісність зі знаками землі

До земної стихії відносять такі знаки:

Дізнаємося про їх сумісності більш докладно.

Дізнаємося про майбутнє пари Овна і Козерога

На жаль, про сумісність даних знаків говорити не доводиться: вони погано ладнають один з одним. Не більше, ніж 15% справа може дійти до весілля, в інших випадках їх шляхи розходяться ще до цієї події. Якщо пара складається з дружини-Овна і чоловіка-Козерога, то перша намагається всіма способами підпорядкувати свого залицяльника, тим самим все більше і більше відштовхуючи його від себе.

Однак варто сказати, що розрив відбувається не з причини частих сварок і конфліктів, вони їх переносять нормально, швидко відходять і не перетворюють муху в слона. Їм рано чи пізно просто стає нудно, так як життя буде протікати рівно, без особливих злетів і падінь. Крім того, Козеріг часто впадає в нез’ясовні депресії, що не влаштовує життєрадісного і легкого не підйом Овна.

Козеріг звик підходити до вирішення питань з розстановкою, ретельно обдумуючи кожен крок і можливі наслідки, чого не можна сказати про знак зодіаку, про який тут йде мова. Овен — імпульсивна людина, ним керують почуття і емоції, причому вони ніколи не переважають над розумом.

Пара Овна і Тільця

Телець є кращою парою для Овна, так як їх характери збігаються практично ідеально. Тут панівним стає чоловік, незалежно від того, яким знаком зодіаку він володіє. Якщо ці двоє разом, вони прорвуться скрізь і завжди, зможуть перебороти будь-які перешкоди і перепони спільно.

Незважаючи на те що Овен відданий своєму обранцеві, в союзі є свої проблеми, так як без цього не можуть обійтися ні одні відносини. Перебуваючи в такому тандемі, Телець ніколи не зможе розслабитися, адже Овну життєво важливо, щоб життя била ключем.

Якщо справа дійшла до штампів у паспортах, представники знаків чудово облаштовують свій побут, причому роблять це разом. Якщо вони займаються ремонтом, то разом вибирають колір шпалер або плитки в ванній кімнаті, якщо обговорюється меню на вечерю — тут вони також прийдуть до спільного рішення. Однак, незважаючи на це, кожному з партнерів потрібно надати іншій особистий простір, щоб мати можливість усамітнюватися.

Діва і Овен

Це не союз, це клубок проблем і негараздів. Тут немає місця любові, швидше за все, якщо ці два знаки все-таки опиняються разом, пара побудує відносини на взаємній вигоді. Саме Діва звикла у всьому шукати можливість переграти ситуацію на свою користь, не зважаючи на те, як буде почувати себе її обранець. Звичайно, рано чи пізно Овен розірве цей тандем і обидва знака гороскопа приступлять до пошуків своїх других половинок.

Сумісність зі знаками повітря

До повітряної стихії за гороскопом відносять такі знаки:

Дізнаємося про їх сумісності більш докладно.

Терези та Овен — є в них спільне майбутнє

Терези та Овен — це дві протилежності, які мають мало шансів на те, щоб зустрітися на життєвому шляху. Справа в тому, що їх суперечливі характери не дають їм ужитися на одній території, тому шлюб між ними малоймовірний.

Люди, народжені під знаком Терези, володіють привабливою зовнішністю, це не може не зацікавити естетів Баранів. Проте надалі, коли Терези стикається з нищівним натиском своєї другої половини, він, швидше за все, зробить спробу відступити і більше не брати участь в цих відносинах.

Водолій і Овен

Це зіткнення двох яскравих особистостей. Важливо не обмежувати індивідуальність кожного їх них, тільки так союз може існувати. Потрібно також бути готовим до того, що Водолій може проявляти почуття власництва, так як він не звик ділити свого обранця з кимось іншим. Якщо Овен хоч раз дасть натяк або привід засумніватися в своїй вірності, Водолій вже ніколи не зможе довіряти йому на сто відсотків.

Якщо в шлюбі виникають проблеми, вирішити їх не так просто. Справа в тому, що швидкість їх рішення не зовсім звична для всіх інших пар, так як Водолій з Овном звикли вирішувати проблеми не поспішаючи, можливо навіть розтягування їх на місяці або роки. Добре це чи погано, вирішувати тільки їм, і від цього буде залежати, чи залишаться партнери разом.

Близнюки і Овен

Симпатія між двома знаками зодіаку за гороскопом виникає практично миттєво, інші називають це кохання з першого погляду. Однак не варто відразу будувати плани на спільне безхмарне майбутнє, так як воно може бути досить розмитим і невизначеним. Їх почуття можна, швидше за все, назвати сексуальним потягом і комфортним середовищем існування, ніж справжньою любов’ю, яку ми всі звикли представляти в своїй уяві.

Близнюкам важливо проводити багато часу зі своїми друзями та колегами по роботі. Часто буває так, що Овен не може дочекатися свого коханого або кохану після робочого дня і проводить вечірній час в очікуванні його або її приходу. Звичайно, домоседу Овна це не сподобається, адже йому важливо відчувати родинне вогнище і активно брати участь у його створенні.

Сумісність зі знаками води

До водної стихії за гороскопом відносять такі знаки:

Дізнаємося про їх сумісності більш докладно.

Чого чекати від пари Рак і Овен

Пара зіткнеться з масою проблем на протязі спільного сімейного життя. В першу чергу їх союз буде заснований на сексі, саме відносини в ліжку можуть стати основою для чогось більшого і більш серйозного. Надалі, коли пара зіткнеться з побутовими проблемами, Овен зрозуміє, що вибрав собі в партнери слабшого за духом людини, тобто Раку.

На жаль, вони ніколи не зможуть жити, як один організм, так як Овна завжди доводиться робити більше, можна навіть сказати, він працює за двох. Рано чи пізно він зрозуміє, що відносини — це не робота, йому захочеться не тільки віддавати, але і отримувати, тому на тривалі відносини розраховувати не доводиться.

Скорпіон з Овном

Навіть якщо вам здалося, що між цими двома знаками пролетіла любовна іскра, краще перехреститися, так як зі стовідсотковою впевненістю можна заявити: вам просто здалося. Вони можуть розраховувати тільки на два варіанти розвитку подій: або вони друзі, або закляті вороги, про кохання тут не може бути й мови.

Справа в тому, що Скорпіон не зможе примиритися з активною позицією Овна, так як йому по життю потрібен більш слабкий чоловік, який буде беззаперечно виконувати його вимоги і бути веденим у відносинах.

Крім того, партнер Скорпіона не повинен бути скупим, гроші в таких парах йдуть так швидко, як і приходять. Для бережливого Овна це неприйнятно, тому він, швидше за все, і стане ініціатором розриву.

Риба і Овен

Не можна однозначно сказати, чи є майбутнє у цієї пари: це буде залежати від багатьох причин, в першу чергу — від самих учасників. Справа в тому, що Овен і Риби досить різні, їхні характери можна назвати діаметрально протилежними. Якщо хтось з учасників союзу зможе поступитися і знайти можливість прийти до компромісу, в такому випадку стосунки можуть скластися вдало, незважаючи на те, що сумісність їх не краща.

На закінчення скажемо, що, перебуваючи поруч з Овном, потрібно відповідати йому у всьому. Покажіть, що ви виховані, розумні, розвинені, володієте хорошим почуттям гумору і готові бути з ним і в горі, і в радості. Тоді ви зможете завоювати його прихильність і бути з ним максимально тривалий час.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: