Сумісність Овна і Овна

Сумісність Овна і Овна, що вона являє собою в шлюбі, кохання, секс, дружбу і діловому партнерстві. Два вогню, два впертих тварин, що хорошого може бути між ними?

Зміст:

сумісні овна і овна

Сумісні Овна і Овна

Постійна війна за мир?

Деякі вважають, що союз цих однакових знаків зодіаку являє собою щось на зразок вічної боротьби за мир. У обох дуже сильний і пристрасний темперамент, але це зовсім не означає, що він буде ведучим в побудові відносин. Все ж жінка Овен чоловік Овен мають перед собою вибір того, як проявляти себе у відносинах, тим самим формуючи їх якість. Однак це зовсім не означає, що обидва підуть наперекір своїм характером і будуть придушувати в собі деякі риси, властиві людині з самого народження.

У такої пари є безперечна перевага: їх сумісність в любові дуже висока. Мова йде про справжнє романтичне почуття, де є натхнення, закоханість, пристрасть. Такі відносини неодмінно будуть яскравими в романтичному і сексуальному сенсі. Але правда полягає також і в тому, що такі відносини не будуть довговічними, так само, як і будь-яка закоханість не може довго перебувати на піку.

Овен і Овен в ліжку

Оточуючим така пара може здатися дуже дієвою, активною, веселою, темпераментною. Навіть якщо кожен з партнерів включить свою максимальну поступливість, їм періодично важко буде уникнути агресії у спілкуванні, так буде проявлятися напористість Овна. З-за цього чоловіка і жінку Овна періодично можна застати навіть за публічним з’ясуванням стосунків.

Але не відняти і того, що в сексі від таких проявів обидва стають ще гаряче. Саме в ліжку і відбувається примирення пари.

Обидва також досить відхідливі. Сварки обом одночасно подобаються, але в той же час дратують. З одного боку їм подобається, що у них є дієвий спосіб, як підігріти інтерес один до одного в ліжку, а з іншого — від сварок постійно страждає емоційна близькість.

В якийсь момент чоловік і жінка Овен можуть виявити, що їм добре разом виключно в ліжку, нічого не поробиш там їх сумісність дійсно висока. Будь-яка ж спроба поговорити може обертатися сваркою.

В шлюбі

Відносини цих знаків у шлюбі будуть непростими. Тут обидва лідери. У кожного своє чітке бачення світу, кожному хочеться, щоб другий слідував за ним беззаперечно. Складнощів буде більше, якщо у одного східний гороскоп буде Тигр, а у другого — Щур. Це посилить розбіжності, так як такий східний гороскоп посилює впертість.

Простіше буде в шлюбі, якщо один з Баранів народився в рік Змії або Дракона. Такий рік посилить терпіння і розвине мудрість в людині. Ця дає можливість одному з партнерів відкрити в собі веденого і сміливо піти вперед за першим. Добре, якщо це буде дівчина, тоді у неї є прекрасна можливість пропрацювати в собі жіночі якості.

Жінка Овен, як правило, дуже сильна і цілеспрямована у кар’єрі, але, якщо переносити ці чоловічі якості на сім’ю, то там може розвинутися дисбаланс. Якщо ж вона усвідомлено обере мудрість і м’якість для сім’ї, то виграє і сама, і сім’я буде міцніше. До того ж це для неї відмінний шанс розвинутися як особистості, адже в родині вона буде розвивати в собі слабкі якості. Чоловік-Овен, без сумніву, оцінить таку покірність, ще більше надихнеться своєю жінкою, адже йому приємно відчувати себе лідером.

Ось на таких позиціях шлюб між чоловіком Овном і жінкою-Овном буде триматися. Головне, щоб обидва усвідомлювали, що напір і лідерство вони можуть проявити на роботі, а в родині потрібно розвивати любов і м’якість.

Овен і Овен в діловому партнерстві

Сумісність таких ділових партнерів дуже висока, але тут також може бути час від часу сутичка темпераментів. Два лідера, в обох своє бачення розвитку, обидва талановиті і заповзятливі. Їм тільки треба вміти домовитися, з’єднати свої сили, і тоді це буде співпраця двох високих професіоналів.

Тут важливо, щоб у обох Овнів було розуміння того, що вони отримають набагато більше, якщо не будуть конкурувати. Адже лідер — це не тільки той, хто йде вперед, лідер — це той, хто прикриває тил. Щоб обом було добре, потрібно вміти змінювати ці позиції. Тут теж дуже важлива усвідомленість своєї поведінки. Як тільки вона підвищується, у ділових партнерів з’являється вільний вибір того, як їм проявлятися у діловому співробітництві. Якщо на першому плані тут буде спільна перемога, то вони зможуть діяти продуктивно, легко і швидко досягати цілей.

Овен і Овен у дружбі

Сумісність цих знаків у дружбі дуже висока, оскільки дружба — це тип відносин, де у людей немає зобов’язань постійно перебувати в зв’язці один з одним. Тут у Овнів, є можливість знаходитися поруч один з одним, поки вони не втомляться. Як тільки це відбудеться, вони можуть розійтися по різних сторонах для відпочинку.

Під час спілкування Овен і Овен отримують:

Дружба відрізняється від кохання деякої чесністю у відносинах. У просторі дружби немає необхідності занадто прикрашати людину, який знаходиться поруч з тобою. Таке простір Овну та Барана дуже по душі.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: