Сумісність Рака і Козерога

Здається, що хороша сумісність Рака і Козерога в любові йде в розріз з відмінностями в характері і поведінці партнерів. Але, керуючись принципом, що протилежності притягуються, можна говорити про те, що їх союз буде вдалим.

Зміст:

сумісність рака і козерога

Сумісність Рака і Козерога

Характеристика знаків

Рак і Козеріг — поєднання складне й неординарне. Володіючи безліччю різних якостей характеру, представники знаків, немов магнітом, притягуються один до одного. Однак до кінця незрозуміло, сумісні партнери ідеально або зовсім несумісні. На зодіакальному колі ці знаки розміщуються один навпроти одного і утворюють зодіакальну вісь, яка зв’язує їх. Вісь Рак – Козеріг — це шлях від коренів до наміченої мети, де Рак — це наша основа, а Козеріг — наше майбутнє.

Рак

Відмінна риса людей, народжених під знаком Зодіаку Рак — це їх незбагненний і загадковий характер. Завдяки планеті-покровителю Місяці, представники знаку володіють чудовою уявою і добре розвиненою інтуїцією. Раки — досить самолюбивые натури, які болісно реагують на несправедливе ставлення і критичні зауваження на свою адресу. Під гнітом обставин представники знаку здатні впасти в глибоку депресію і навіть серйозно захворіти. Раки — досить стримані люди, які не схильні вивертати душу навиворіт стороннім.

Представники знаку — особистості емоційні, а ті, асцендент яких знаходиться в Раку, можуть бути вкрай істеричними. Покохавши, Раки віддаються цьому почуттю цілком, ідеалізуючи обранця в своїй уяві. В дружбі, як і в житті, представники знаку вибагливі і обережні. Що стосується роботи, то Раку більше підходить роль начальника. Самолюбивим представникам знака важко перебувати в підпорядкуванні у кого б то не було.

Поєднання зодіаку і китайського гороскопів кілька коригує характер представників знаку. Рік Пацюка народжує трудоголіків і фантазерів, рік Бика — гнучких і рішучих людей. Союз Раку і Тигра вносить в характер представників знаку любов до прекрасного і обов’язковість. Тандем Раку і Кролика виробляє на світ м’яких і добродушних осіб, а поєднання Дракона і Раку — добросердих і чутливих людей. Представники знаку, народжені в рік Змії, самовпевнені і рішучі.

Раки – Коня володіють багатою фантазією, а Раки – Кози наділені непоганими інтелектуальними здібностями. Раки – Мавпи здатні, але кілька непередбачувані люди, а Раки – Півні самолюбні і комунікабельні. Представники знаку, народжені в рік Собаки, віддані в дружбі і ревниві в любові. Союз Раку і Кабана виводить у світ вразливих і чутливих натур.

Козеріг

Перше знайомство з людиною, народженим під знаком зодіаку Козеріг, навряд чи закінчиться дружбою. Представники знака не відрізняються дружелюбністю по відношенню до малознайомим людям.

Планета-покровитель Сатурн вплітає в характер Козерога рішучість і цілеспрямованість. Поставивши перед собою мету, люди знака обов’язково її досягнуто, яким би тернистим не виявився шлях. З сторонніми Козероги ведуть себе гідно і стримано.

Представники знака не люблять суєту і завжди воліють залишатися в тіні. У любові Козероги стримані і схильні до шлюбу за розрахунком. З друзями представники знаку ведуть себе благородно, але можуть проявити жорсткість. Що стосується роботи, то в якості начальника Козеріг відчуває себе дуже органічно, а, перебуваючи в підпорядкуванні, сумлінно виконує всі поставлені перед ним завдання.

Зіставляючи зодіакальний і китайський гороскопи, можна виділити наступні основні риси характеру представників знаку: рік Пацюка наділяє Козерогів розсудливістю і обачністю, а рік Бика додає трохи честолюбства і сили волі. Поєднання Козерога і Тигра народжує надійних, порядних і вдумливих людей, а тандем Кролика і Козерога виводить у світ чарівних і привабливих особистостей. Дракони – Козероги вперті, владні і замкнуті в собі, а Козероги – Змії — стримані і амбітні люди.

Рік Коня наділяє представників знаку жалісливим характером і рішучістю. До характерних рис особистості Козерога рік Кози додає раціоналізм, обережність і амбітність. Мавпи – Козероги, на відміну від інших представників знаку, досить товариські, а Козероги – Півні на перше місце в житті ставлять розум, а вже потім справа доходить і до почуттів. Союз представників знаку і року Собаки народжує консерваторів і моралістів, а рік Кабана виробляє добряків.

Чоловік Рак – жінка Козеріг

Чоловік Рак і жінка Козеріг — пара непроста і суперечлива. Їх сумісність в любовних відносинах залежить від того, як будуть вести себе партнери. На перший погляд представники знаків Зодіаку абсолютно не схожі і навіть протилежні один одному. Але, копнувши глибше, ми побачимо, що ці двоє складуть чудову пару.

Сумісність знаків

Одні називають сумісність жінки Козеріг і Рак чоловіка ідеальною, а інші вважають, що її немає і в помині. Дівчині не складе праці закохатися в ніжного і загадкового хлопця Раку. Його романтичність і загадковість здатні підкорити не одне жіноче серце. Що ж стосується самого представника сильної половини людства, то зустріч з сильною і цілеспрямованою панянкою Козеріг також не залишить його байдужим.

Вступаючи у відносини, чоловікові Раку і жінці Козеріг необхідно знати про те, що їх союз не буде простим. Партнерам доведеться піти на багато жертви і багато що в собі змінити, щоб бути щасливими разом. Проблеми в парі почнуться не відразу, а лише після того, як закохані краще пізнають один одного. Жінка може звинуватити чоловіка в пасивності, а він, у свою чергу, надасть їй претензії з приводу її черствості і непомірного тиску на нього. Однак, якщо партнери з честю витримали всі випробування, то розлучити їх вже ніхто не зможе.

Сексуальна сумісність

Відмінна сексуальна сумісність Рака і Козерога — великий плюс у відносинах між партнерами. У ліжку коханці відчувають себе чудово, доповнюючи один одного. Хлопець Рак просто наповнений сексуальною енергією і готовий ділитися нею до похилого віку, що не залишить байдужою жодну жінку. Разом з тим чоловіки не люблять вульгарних і досвідчених дівчат, тому правильна дівчина Козеріг йому дуже навіть підійде. Жінку в сексі приверне ніжність і чутливість партнера.

Сумісність в шлюбі

Сумісність жінки Козеріг і чоловіки Рак у сімейних відносинах досить висока. Пройшовши через нерозуміння і нестикування в характері, виживши і з’єднавшись узами шлюбу, чоловік і дружина зможуть створити практично ідеальну сім’ю, яку зруйнувати не зможуть ні час, ні люди. Шлюбний союз чоловіка Раку і жінки Козеріг може виглядати цілком класично, де чоловік — годувальник і захисник, а дружина — надійний тил. Однак не виключено, що подружжя виберуть і інший тип відносин, в яких жінка буде займатися бізнесом, а чоловік — будинком. І перший, і другий варіант прекрасно підійде для щасливого шлюбу між чоловіком Рак і жінкою Козеріг.

Беручи до уваги відмінності в характерах подружжя, можна з упевненістю сказати про те, що пара не уникне розбіжностей в сімейному житті. Емоційному і схильному до перепадів настрою чоловікові потрібна моральна підтримка дружини, яка в силу складу характеру може виявитися до цього непідготовленою в повній мірі. Невыслушанный і незрозумілий чоловік, який, до того ж, досить уразливий, не простить дружині такої неуваги. У той же час зайва чутливість чоловіка може діяти на дружину гнітюче. Але всі ці проблеми характерні для подружжя, які тільки починають своє сімейне життя — у пар, перевірених часом, подібних труднощів зазвичай не виникає.

Чоловік Козеріг – жінка Рак

Чоловік Козеріг і жінка Рак, як два протилежних заряду, притягуються один до одного. У цього союзу величезний потенціал і прекрасне майбутнє. Однак, як би добре не були сумісні представники знаків, не варто забувати, що вони мають практично протилежні характери. Всі проблеми пари можуть вирішитися за допомогою застосування здорового глузду та вміння партнерів закривати очі на недоліки один одного.

Сумісність знаків

Чоловік Козеріг відноситься до вибору партнерки серйозно. Його серце зможе завоювати скромна, ніжна і розважлива дівчина. Ці характеристики як не можна краще підходять жінці Рак. Що ж стосується самої представниці прекрасної половини людства, то їй подобається надійний і серйозний чоловік-захисник, яким Козеріг і є.

Поєднання знаків Козеріг чоловік і Рак жінка позитивно у всіх аспектах, а обидва партнера тільки виграють від цих відносин. Чоловік отримає люблячу, уважну і дбайливу партнерку, яка згодом стане ідеальною дружиною і турботливою матір’ю. Жінка знайде в представника сильної половини людства міцне плече, на яке вона зможе в будь-який момент спертися. Непорозуміння між партнерами може виникнути внаслідок емоційності жінки і холодності чоловіки.

Сексуальна сумісність

Гороскоп сексуальної сумісності чоловіка Козеріг і жінки Рак пророкує парі багато прекрасних моментів в ліжку. Коханці не дуже темпераментні в сексі, що їх зблизить. Чоловік Козеріг не прихильник випадкових зв’язків і короткострокових любовних романів. В інтимні відносини вона вступає з тими жінками, до яких відчуває почуття, близькі до любові. Для чутливої і ніжної жінки Рак надзвичайно важливо бути впевненою у своєму партнері, тому серйозне ставлення Козерога до сексу її тільки порадує.

Сумісність в шлюбі

Хороша сумісність знаків Рак і Козеріг у шлюбі дозволить подружжю створити міцну і щасливу сім’ю на заздрість всім. Їх союз можна назвати класичним. Головним у сім’ї буде чоловік, який повністю візьме на себе всі чоловічі обов’язки, чому всіляко сприяє грунтовність натури Козерога. Дружина з радістю надасть чоловікові можливість приймати остаточні рішення з усіх важливих питань і в усьому буде покладатися на нього.

У своїй другій половинці чоловік отримає не тільки люблячу дружину, але і надійний тил. Козерогові вкрай необхідний затишний будинок, де б він відпочивав не тільки тілом, але і душею. Романтична натура жінки Рак змусить чоловіка поруч з нею не думати про справи і турботах. Сімейне життя з турботливим чоловіком Козерогом може зробити жінку Рак більш спокійною і впевненою в собі.

Як зберегти відносини

Навіть партнери сумісності до 100 відсотків не застраховані від конфліктів і взаємних звинувачень. Щоб уникнути неприємностей у відносинах, чоловікові Рак і жінці Козеріг необхідно пам’ятати, що:

  • Рак — надзвичайно вразливий і емоційна людина, якій потрібна моральна підтримка. Можливо, жінці іноді доведеться попрацювати жилеткою для коханої, адже кому ж, якщо не коханої, він зможе довірити все найпотаємніше.
  • Чоловікові не варто накопичувати в собі образи і тим більше згадувати про них по закінченні часу.
  • Жінка Рак і чоловік Козеріг не повинні забувати, що:

  • Жінці необхідно тримати свої емоції під контролем, не допускаючи різкої зміни настрою.
  • Чоловікові варто проявляти більше душевності до своєї ніжною і вразливою подрузі.
  • Територія жінок

    Зараз ви знаходитесь тут:

    Можливо, вас зацікавить: