Сумісність Жінки Близнюки з іншими знаками

Близнюки — це один з самих жіночних знаків. Свобода і незалежність — головні його цінності. Сумісність жінок Близнюків з іншими знаками невелика, але шанси на щасливе кохання і вдале заміжжя завжди є.

Зміст:

сумісність жінки близнюка з іншими знаками

Сумісність жінки Близнюка з іншими знаками

Жінки цього знаку холодні, мінливі й легкі, як повітря. Вони легко заводять нові знайомства, але швидко втрачають інтерес до партнера.

Дивлячись на дівчину Близнюки, можна нескінченно милуватися її грацією і легкістю. Повітряна стихія наділила її здатністю до творчості, багатою уявою і швидкою реакцією. Але такі жінки рідко засиджуються вдома і займаються побутовими питаннями. Їх потрібно постійно дивувати.

Близнюкам протегує Меркурій, тому раціональне початок жінок цього знака сильніше емоційного.

Вплив року народження на характер Близнюків

Китайський гороскоп стверджує, що рік, який людина з’явилася на світ, впливає не тільки на його характер, але і на долю.

Як же відрізняється характеристика Близнюків в залежності від року народження?

Яким же чоловікам віддасть перевагу дівчина Близнюки в любові?

На сумісність дівчата Близнюки з іншими знаками впливають не тільки зірки. Велике значення має встановлення самої жінки на щасливий шлюб і тривалі взаємини з конкретним чоловіком.

Близнюки і Овен

Така пара може скластися лише на грунті сильної пристрасті. Навіть через кілька років відносини між ними будуть сповнені ніжності і романтики. Скріпить цю любов справжня дружба і повне взаєморозуміння.

Основна проблема — ревнощі. Дівчина-Близнюки ніяк не зможе зрозуміти, що фліртувати з іншими чоловіками — верх нерозсудливості. Сцена ревнощів буде їй забезпечена.

Причиною розриву їх спілки може стати обопільне бажання бути вільним.

Легкі, необтяжливі стосунки часто недовговічні. І навіть весілля не зупинить кожного з них грюкнути дверима при будь-якому замаху на приватне життя та особисту незалежність.

Близнюки і Телець

На перший погляд — ідеальна пара. Але це удаване благополуччя недовговічне. Вони дуже різні. Жінка Близнюки не зрозуміє бажань практичного і земної Тільця. Їй скоро стане нудно з ним. Сексуальні стосунки такої пари рідко виявляються тривалими. Похмурий Телець просто не розуміє непередбачуваності і легковажності своєї супутниці. У любові для нього головне — постійність. Йому необхідний надійний тил і вірна дружина. Ініціатором розлучення стає жінка, тому що їй швидко набридають домашні справи і одноманітні клопоти.

Близнюки — Близнюки

Пристрасть і повне взаєморозуміння будуть змінюватися холодністю і конфліктами. Очевидна сумісність жінки і чоловіки-близнюки виражається в їх загальній головною межах: непередбачуваності.

Розумні й проникливі, Близнюки нечасто дають волю емоціям. Раціональне початок обох змусить їх аналізувати вчинки один одного і постійно сумніватися в правильності рішення. Цієї проблеми можна уникнути, якщо довіряти своєму партнерові як собі.

Близнюки і Рак

Основа їх відносин — ідеальна сумісність в сексуальному плані. Але з замкнутим Рак складно буде знайти точки душевних зіткнень. Близнюки занадто зайняті собою і своїми справами, тому навіть після декількох років шлюбу ці близькі люди будуть один від одного нескінченно далеко.

Для того щоб союз став щасливим, Ракам треба навчитися довіряти партнеру і відкривати йому свою душу. А дівчині під заступництвом Меркурія просто потрібно іноді вимикати свою голову і слухати серце.

Чоловік-Рак потребує надійного притулку фізично і психологічно, тому жінка повинна навчитися створювати сімейний затишок.

Близнюки і Лев

Сумісність жінки Близнюків і чоловіки Лева — одна з найвищих. Однак тривалі стосунки цієї пари можливі, лише якщо їх зустріч сталася в зрілому віці після 35 років, коли обидва вже стали терпиміше і мудрішими.

Волелюбні Близнюки будуть довго приручати ревнивих Львів. Для чоловіків цього знака жінка перетворюється на власність: вони будуть ублажати свою половинку, але й вимагати від неї повного і беззастережного підпорядкування.

Близнюки і Діва

Сумісність Близнюків в парі з Дівою багато в чому буде залежати від спільності інтересів. Їх має об’єднувати якусь спільну справу або хобі. Кохання цієї пари, як хороше вино, повинна дозріти. Вона рідко з’являється з першого погляду.

Якщо шлюб і відбудеться, то частіше всього після кількох років знайомства і міцної дружби. Їхні стосунки після заміжжя складаються щасливо. Діти від цього союзу володіють незвичайним шармом і харизмою.

Близнюки і Терези

Венера протегує чоловікам Терезам, наділяючи їх просто космічним чарівністю. І Близнюки не можуть встояти. Романтичні Терези вміють доглядати і не шкодують ні коштів, ні часу на кохану.

Але їх спілки рідко стають довговічними: коли пристрасті вщухають, приходить рутина і одноманітність. Цього обидва не переносять, тому розходяться з легким серцем.

Близнюки і Скорпіон

Любовна історія цієї пари завжди починається дуже незвично.

Скорпіон — улюбленець жінок. Це не дивно: в сучасних умовах рідко можна зустріти того, з ким можна пережити стільки захоплюючих пригод і незабутніх моментів.

Роман Близнюків і Скорпіона зазвичай розвивається повільно і цікаво, все більше і більше нагадуючи собою сюжет якогось відомого фільму або спектаклю про справжнє кохання. Найчастіше зі щасливим кінцем.

Близнюки і Стрілець

У веселих компаніях ця парочка стане незамінною. Разом вони можуть створити настрій щастя і веселощів, сипати дотепними жартами і анекдотами. І удвох їм дуже комфортно. Сумісність жінки Близнюки з чоловіком Стрільцем висока і душевно, і фізично.

Як і у всіх протилежних знаків зодіаку, союз цих двох людей яскравий, але недовгий. Каменем спотикання стане нездатність поступатися один одному. Кожен з них сам для себе на першому місці. І тільки бажання почути і зрозуміти партнера можуть зберегти пару.

І Козеріг близнюки

Цього союзу гороскоп говорить однозначно: «Ні!» Занадто мала сумісність даних знаків зодіаку. Але якщо їх відвідає сьогодення і сильне почуття, то все можливо.

Незважаючи на те, що удвох їм важко, Козеріг може взяти на себе функцію батька в цьому союзі: буде керувати і направляти, вчити і виховувати. Якщо дівчина дозволить себе контролювати, то відносини будуть продовжуватися. Але розвиватися така пара не зможе.

Близнюки і Водолій

На перший погляд легка і відкрита жінка Близнюки повністю сумісна з волелюбним Водолієм. Вони зуміють зрозуміти і пробачити помилки один одного, а в сексуальному плані їх безмежна чуттєвість.

Основні проблеми відкриються, коли хлопець і дівчина перестануть ідеалізувати один одного. Пройде кілька років, перш ніж пристрасті вщухнуть і на перше місце вийдуть взаємні образи. Тоді причиною розриву може стати будь-то дрібниця.

Близнюки і Риби

Зодіакальний гороскоп не передбачає абсолютної гармонії і взаєморозуміння цих знаків між собою. Погляд Риб спрямований всередину самих себе, їх мало цікавить, що відбувається всередині іншої, хай і близької людини. Чоловік такого знаку любить мріяти і не любить робити, а дівчину в цій парі не влаштовує така непрактичність.

У такому союзі перемішані ролі: жінка — начальник, чоловік — підлеглий. Поки таке положення речей буде влаштовувати обох і основним якістю кожного буде терпимість, пройдуть роки щасливого сімейного життя. Але такі союзи найчастіше розпадаються вже після десятиліть шлюбу.

Повну психологічну сумісність в шлюбі жінки Близнюки цінують дуже високо, вище, ніж фізичну. Для цього знаку зодіаку іноді розумний і чуйний співрозмовник важливіше, ніж палкий і пристрасний коханець. Цього не варто забувати претендентів на серце прекрасної меркурианки, бо як тривалі відносини з нею стануть прекрасним часом в житті. І навіть якщо гороскоп стверджує, що сумісність жінки близнюка з якимось чоловічим знаком нульова, спробувати завжди варто, тому що бути щасливим має право кожен.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: