Сумісність Водолія і Водолія

Сумісність Водолія і Водолія висока. Кому можна довіряти так само, як собі? Тільки родинному знаку. Ці люди чудово розуміють всі дивацтва один одного, вони живуть на одній хвилі. Обидва незалежні і волелюбні, дивляться в майбутнє і витають у хмарах.

Зміст:

сумісність водолія і водолія

Сумісність Водолія і Водолія

Проблеми починаються, коли пара стикається з реальними труднощами: ніхто не хоче брати на себе відповідальність. Тим не менш, у відсотках розлучень сім’ї двох Водоліїв трапляються не надто часто. Втім, в офіційний шлюб вони теж вступати не поспішають, вважаючи за краще вільні стосунки.

Характер Водолія

Люди, народжені під сузір’ям Водолія, досить суперечливі, з оригінальними характерами. Вони не визнають авторитетів, загальноприйнятих правил. Дуже доброзичливі, не уявляють своє життя без дружнього спілкування і нових знайомств. Готові прийти на допомогу кому завгодно. Разом з тим, не вміють вибудовувати довгострокові зв’язки, бути вірними, у тому числі у взаємодопомозі. Дуже розумні, мають непоганий інтуїцією, швидко навчаються. Цьому знаку притаманна емоційність, його нервова система легко збудлива, бо він дуже чутливий до стресів. Ось основні риси Водолія:

Характеристика буде неповною, якщо не описати негативні риси характеру притаманні цьому знаку зодіаку. У своєму бажанні бути несхожими на інших Водолії нерідко роблять екстравагантні і безглузді вчинки. Їх мотивація і спосіб мислення малозрозумілі оточуючим. Буває, що такі люди живуть ілюзіями, забобонами, абсолютно утопічними ідеями. Мінливість, прагнення до нових знайомств, вражень, робить їх дуже ненадійними друзями. Повітряний знак не любить брати на себе зобов’язання, рідко виконує дані обіцянки.

Вплив на сумісність додаткових факторів

На сумісність знаків зодіаку Водолій і Водолій впливає не тільки Сонце. Свою лепту вносить Місяць і її асцендент. Він може бути сприятливим або не дуже для пари. Хороше взаєморозуміння знаходять представники однієї стихії, особливо тоді, коли в сонячному і місячному гороскопі вона однакова. Земля непогано сходиться з водою, представники вогненної стихії сумісні з повітряною.

Якщо Місяць у Водолія знаходиться в земному знаку, він стає більш практичним, починає цінувати сім’ю. Водна стихія підсилює інтуїцію, чуттєвість і емоційність. Вогонь робить його активним і амбітним, наділяє якостями лідера.

Східний гороскоп теж впливає на відносини. Добре підходить повітряному знаку Мавпа, Півень і Кабан або Кабан. Непогано складаються стосунки з партнером, рік народження якого — Тигр, Дракон, або Кінь. Гірша ситуація з тими, хто за східним гороскопом Бик, Щур або Собака. Важко знайти порозуміння з людьми, рік народження яких Змія, Кролик або Коза.

Навіть несприятлива астрологічна сумісність може бути виправлена, коли двоє людей щиро люблять один одного, зацікавлені продовжувати свої відносини. Будь-які розбіжності можна вирішити, якщо йти на поступки, шукати компроміси. Водолії досить вперті, але між ними багато спільного, що причин для сварок у такій парі дуже мало. Особливо тоді, коли їх світогляд, освіта, інтереси схожі. Найбільша загроза для пари — захоплення зовнішнім світом, ігнорування особистого спілкування. Але і ця проблема цілком вирішувана.

Сумісність чоловіка та жінки Водолія

Зустріти пару, де він Водолій і вона Водолій нескладно. Хлопець і дівчина вже при першій зустрічі помічають свою схожість, тому їм легко завоювати серце одне одного. Молодим людям дуже цікаво разом, вони можуть годинами розмовляти про абстрактні речі, розважатися, подорожувати, займатися благодійністю або наукою. Спочатку пару об’єднує виключно дружба, адже інтимні відносини для обох мають другорядне значення.

Довгий час партнери живуть у цивільному шлюбі. Вони бояться сімейного життя з офіційно оформленими відносинами, вважають це обмеженням власної незалежності. Якщо вони зіграють весілля, то швидше за наполяганням родичів або друзів. Можливо, хлопцю і дівчині захочеться пережити чергове цікаве пригода, під назвою медовий місяць.

Чоловік Водолій і жінка Водолій — це дуже цікава пара. Якщо їх можна застати вдома, то обов’язково в компанії друзів. Але й таке трапляється рідко, найчастіше подружжя самі ходять в гості, подорожують, нерідко порізно. Їх будинок зі смаком оформлений, в ньому багато оригінальних речей і сучасної техніки. Буває, що там панує хаос, ніхто не любить займатися побутом. Пара дуже творча, нерідко це союз двох вільних художників, письменників або місіонерів. Вони готові їздити по світу, проповідуючи власні ідеї, проводячи презентації книг і картин.

В першу чергу подружжя одне для одного друзі, однодумці, а вже потім — чоловік і дружина в традиційному розумінні цього слова. Діти в такій родині рідкість, чоловік і жінка бояться брати за них відповідальність, обмежувати свою свободу. Відносини цих знаків зодіаку завжди будуються на засадах рівноправності, в парі немає ведучого і веденого.

Проблеми та шляхи їх вирішення

Чоловік Водолій і жінка Водолій сумісність можуть втратити дуже легко. Цьому знаку властива мінливість. Романтичні почуття можуть охолонути без видимих причин, і дружини підуть шукати задоволення з іншими.

Друга причина, за якої розпадається союз, — впертість. Ніхто не хоче поступатися, змінювати свої звички, тому в родині постійно виникають сварки. Пара може розійтися з-за побутових проблем чи матеріальних труднощів. Обом хочеться, щоб партнер був одночасно другом, коханцем, спонсором, наставником, домогосподаркою, татом і мамою. Але такі високі вимоги вони не можуть один одному забезпечити, тому розчарування через кілька років або місяців спільного життя обов’язково чекає партнерів. Якщо їх не об’єднують спільні погляди або загальна мета, пара стає дуже нестабільною.

Як Водолія і Водолія можуть сумісність в любові зберегти? Подружжю більше часу слід проводити разом і наодинці. Вони легко втратять те, що їх об’єднує, якщо повністю присвятять свій час спілкуванню з друзями, кар’єрі, громадської діяльності. Слід дбайливо ставитися один до одного. Колючі зауваження, причіпки для обох знаків дуже болючі. Навіть невеликі сварки вбивають клин між партнерами. Важливо знаходити компроміси в будь-яких ситуаціях, які стосуються спільних справ у сім’ї.

У представників повітряної стихії є необхідність періодично відпочивати один від одного. На сумісність знаків зодіаку Водолій і Водолій це може вплинути позитивно, якщо не зловживати відпочинком порізно. Нові враження можуть як зблизити пару, так і розлучити остаточно.

Еротичний гороскоп

Хорошу сумісність в любовних відносинах неможливо побудувати без фізичної близькості. Сексуальна сторона життя в цій парі не стоїть на першому місці. Для них важливо мати інтелектуальне і духовне взаєморозуміння. Тільки після цього чоловік і жінка опиняються в ліжку. Інтимний вечір буде довгим, з красивим вечерею, цікавою розмовою при свічках, після чого піде ніч кохання.

Партнери відкриті до експериментів, у них немає ніяких комплексів в сексі, бо інтимні стосунки в такій парі цікаві і різноманітні. У них велике місце займає попередня гра, недужі ласки і дотику.

Водолій і Водолій свою сумісність в сексі втрачають, коли у них починаються проблеми в інших сферах життя. Інтимні відносини для цих знаків тісно пов’язані з духовними і побутовими. Якщо порозуміння немає, значить і в ліжку все піде шкереберть.

Зустрічаються серед цих знаків пари, для яких інтимне життя практично не має значення. Чоловік і жінка воліють рідкісний і короткий секс. Коли обох партнерів таке влаштовує, вони без проблем живуть разом. Якщо для одного їх них фізична близькість важливіше, він знайде собі розраду на стороні, союз опиниться під загрозою. Буває, що коханці захоплюються експериментами, доходять до справжніх збочень. Тут теж багато що залежить від обопільної згоди. Коли воно відсутнє, зв’язок довго не триває.

Сумісність у роботі і дружбу

Сумісність знаків зодіаку Водолій і Водолій в дружбі дуже висока. Вони швидко знаходять спільну мову, адже інтереси і життєві погляди у них дуже схожі. Разом вони протистоять всьому світу. Багато їх не розуміють, але це ніяк не позначається на відносинах друзів. Буває, що два друга розлучаються на довгі роки. Але, зустрівшись, вони ведуть себе, ніби розійшлися тільки вчора.

Сварки в такому тандемі велика рідкість, адже кожний почуває себе вільним і незалежним. Дружба між чоловіком Водолієм і жінкою-Водолієм теж можлива. Цьому знаку не властива сильна сексуальність. Друзі різної статі навіть не думають про інтимні стосунки. Якщо вони одружені з іншими, то навряд чи змінять своїм половинкам.

Сумісність цих зодіаків в роботі теж висока. Плюс такого тандему — його безконфліктність, співробітники рідко сперечаються і сваряться. Великих успіхів вони досягають у спільній творчості. Бізнес проекти двох Водоліїв не такі вдалі. У партнерів багато ідей, які вони виношують і з натхненням пробують реалізувати. Нерідко ці ідеї дуже утопічні, адже знаку властиво оригінальне і нестандартне мислення.

Крім того, сили волі у обох партнерів, щоб довести справу до кінця, часто не вистачає. Для успіху їм краще співпрацювати з представниками інших зодіаків. Наприклад, покликати на допомогу земний знак (Діву, Тельця або Козерога). Або взяти в якості керівника проекту представника вогняної стихії (Лева, Овна, Стрільця). Тоді бізнес ділових партнерів має шанси на успіх, а оригінальні ідеї можуть бути втілені в життя.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: